Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMy father EmptyKedd Aug. 07, 2018 11:07 pm

Michael Storm
Szabad /  Stoppolva / Foglalt


Play by:
Ben Affleck (?)
Kor:
45+
Faj:
Vérfarkas
Beállítottság:
Heteroszexuális
Szerepkör:
Az apám
Kapcsolatok:
@Theodore Storm, @Nathaniel Storm (akit időközben visszahozott egy boszorkány), @Scarlett Storm (az új házasságodból született gyermeked)
Történetünk:
Először is megkérném a leendőbeli alkotót, hogy csak akkor vállalja be a karaktert, ha komolyan játszani szeretne! :<3: Nem akarom, hogy egy ET megírása, vagy 2-3 reag után eldobásra kerüljön a karakter.  My father 3779015013

Az apám vagy, akiről semmit, de semmit nem tudok. Elhagytad a családunkat, mielőtt én megszülethettem volna. (Jelenleg új családod van, feleséged, s egy lányod, Scarlett, akit sokkal jobban megbecsülsz, mint minket valaha...) Magára hagytad az édesanyámat és vele együtt a bátyámat, Nathanielt, aki tudom, hogy nagyon is felnézett rád. Tudnod kell, hogy az anyám és már Nate is meghalt. Csak én maradtam. Sosem terveztem, hogy felkereslek, de most, hogy teljesen magamra maradtam, szöget üt a fejembe az ötlet. Ám nem fogok lépni ezügyben. Feleslegesnek gondolom, hiszen eldobtál magadtól minket. Itt vagyok 25 éves és egyszer sem álltál elém, hogy teszem azt, bocsánatot kérj, amiért elmentél.
Néhány hónapja derült ki, hogy beteg vagy. Gyógyíthatatlan - legalábbis jelenleg nem tudod, hogy túléled-e vagy sem. S valamiért most, ennek kapcsán jutott eszedbe a múltad, amit magad mögött hagytál. Fel akarod keresni az első feleséged, bocsánatot kérni Nate-től, valamint megismerni engem - akit sosem láttál. Ha rám találsz, akkor fogsz szembesülni a kegyetlen valósággal.
Nem tudom, hogy a kapcsolatunk miként alakul majd, ez mindenképpen kettőnkön múlik. Jelenleg én már semmit nem érzek az irányodba, sem gyűlöletet, sem szeretetet. De gyere, jelenj meg és forgasd fel az életemet, ami jelenleg amúgy is romokban.
Talán általad, általatok újra rátalálhatok a családra...

// Ha felkeltettem az érdeklődésed, gyere hamar és dobj meg egy üzenettel! Érdemes még privátban ötletelni, tovább szövögetni a szálakat, esetlegesen jobban kidolgozni, hisz nem adtam meg annyira kötött alapot, azon túl, hogy elhagytál és most felbukkansz, s beteg vagy. Nos, várlak, apám! My father 3353380639 //

Theodore Storm
Omega
éjjeli vonyító
Theodore Storm



163
C szint:
Kalmithil
My father Original
A szint:
Child of the Dragon Moon

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
228
Titulus :
☾ Little Wolf
Másik felem :
Waiting for you, Celian
My father Original
until i die
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
30
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☾ Chace Crawford
Tartózkodási helyem :
☾ In the Darkness
℘ ℘ ℘ :
I’m tired. Lonely.
My father Tumblr_n55spjRvJa1rg7ylio5_r1_250
I don’t feel like getting up in the morning. Everything that used to make me happy anymore doesn’t. I don’t know what happened, either people in my life just left me or I started to push everyone away...
Az álarc mögött :
Eliffe

My father Empty
TémanyitásMy father EmptySzomb. Jún. 15, 2019 12:56 pm

left me, I lost you. found me, I left you
You cannot run away from a weakness; you must sometimes fight it out or perish

Szia, apa!
Theo talán túlságosan kicsi volt még, amikor magunkra hagytál minket, én viszont mindenre jól emlékszem. Te voltál a hősöm, a pilótám, a fal, amit megmászhattam, az út, amelyet követhettem. Mint világítótorony az éjszakában. Nem csak a fiad voltam, hanem a barátod is, minden időnket együtt töltöttük, az életed minden szegmensébe bevontál engem is. Aztán megszületett az öcsém és elmentél.
Csak így, ilyen egyszerűen. Elmentél és soha többé nem tértél vissza.
Értesültél a halálomról. Anyáéról persze nem tudsz még, de az enyémet leközölték az újságok az iskolának köszönhetően, melyben akkoriban tanítottam. Talán emiatt jutott hirtelen eszedbe, hogy van még egy családod, vagy már egy ideje fontolgatod, hogy felkeresel minket - a lényeg, hogy szerettél volna osztozni anyával a gyászon. Mit fogsz szólni, ha rájössz, hogy ő már rég elment? Mi lesz, ha szembesülsz azzal, milyen pusztítást hagytál magad mögött, mikor felégetted a hidakat? Hogy reagálsz rá, hogy visszatértem az életbe?

De ami számomra talán a legfontosabb: képes leszel megbirkózni azzal, hogy többé már nem vagy a hősöm? El tudod viselni a gyűlöletet? Vigyázz, a bennem tomboló farkas erősebb és éhesebb, mint valaha. Többé már nem vagyok az emlékeid áldozata. Te viszont könnyen lehetsz még az enyém...

where are you?

Nathaniel Storm
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Nathaniel Storm



163
C szint:
Kalmithil
My father XZMsiF7
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
My father Tumblr_inline_pbdwuwiELO1rfmocr_250
•○ show me a hero and I'll write you a tragedy
Az életem ennyi titkot rejt :
37
Titulus :
•○ tollas
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
35
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
•○ Matt Lanter
Tartózkodási helyem :
•○ mystic falls

My father Empty
 

My father

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal