Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Theodore Storm

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Sötét rengeteg

Thersez
Yesterday at 9:19 pm

Park

Thersez
Yesterday at 8:06 pm

My brother - again

Stephanie Stafford
Hétf. Dec. 10, 2018 4:59 pm

Galatoire's étterem

Always and Forever
Hétf. Dec. 10, 2018 4:48 pm

Ronan Scadding - Se veled, se nélküled

Amarilla Van Selm
Vas. Dec. 09, 2018 11:21 pm

Szükségem van egy új helyszínre

Always and Forever
Vas. Dec. 09, 2018 10:42 pm

Amarilla szobája

Always and Forever
Vas. Dec. 09, 2018 10:42 pm

Charlotte "Charlie" Gray

Charlotte Gray
Vas. Dec. 09, 2018 10:24 pm

Ipswich, USA, Danvers kúria - Caleb & Amarilla

Amarilla Van Selm
Vas. Dec. 09, 2018 10:08 pm

Asztalok

Zoey L. Nightingale
Pént. Dec. 07, 2018 7:55 pm
Nyerteseink
avagy az ősz díjazottjai
Az ősz őrangyala
Reagan Blair

Az ősz női karaktere
Elisabeth Saltzman

A ősz férfi karaktere
Isaac Lestrange

Az ősz párosa
Damon & Elena

Az ősz játéka

Az ősz előtörténete
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 8 4
Boszorkányok 10 5
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 0 1
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 0
Eretnekek 1 1
Szirének 2 0
Démonok 1 3
Vadászok 3 3
Emberek 1 1
Összesen 29 21

Share | 

Elena & Katherine - What the Hell?!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Elena & Katherine - What the Hell?!   Hétf. Aug. 20, 2018 1:38 am

To: Queen of Hell

Fogalmam sem volt róla, mennyi idő telt el. Mikor legutoljára találkoztam Damonnel, arról volt szó, hogy majd olyan 50-60 év múlva találkozunk, mikor Bonnie leélte az életét… azt akartam, hogy Damon élete ne álljon meg miattam. Azt akartam, hogy éljen és legyen boldog, ha kell, nélkülem. Fájt belegondolni abba, hogy majd tényleg így tesz, hogy majd megtanul nélkülem élni, de muszáj volt. Nem láncolhattam magamhoz úgy, hogy nem voltam mellette. Aggódtam érte. Nem akartam elengedni, a könnyeim folytak, miközben táncoltunk egy utolsót ott, ahol tulajdonképpen megismertük egymást. A legelső találkozás, azon a furcsa estén, mikor még Matt miatt fájt a kis buksim. Nem tudtam, mit akarok. Azaz tudtam, csak nem ismertem be magamnak. Aztán jött Damon, aki megmondta a maga igazát, s mindezt végül elfeledtette velem. Később, vámpírrá válásom után tért vissza minden emlékem róla. A rejtélyes idegenről az éjszakában. Akit el kellett engednem ezúttal, hiszen Kai csúnyán kijátszott minket. Azaz, átkot szórt rám. De hogy miért…? Talán nem volt lényeges.
Lassan kezdtem el magamhoz térni. Először fel sem fogtam igazán a helyzetet. Olyan volt, mintha egy hosszú, átaludt éjszaka után ébredtem volna fel – azt leszámítva, hogy most évek teltek el. Azt reméltem, hogy mikor kinyitom a szemem, majd Damon lesz az, akit elsőként megpillantok, ám hatalmasat kellett csalódnom, hiszen akit láttam, az nem Damon volt, hanem Kai. Kai Parker. Ijedten ültem fel és húzódtam hátrébb tőle, de ő csak mosolygott, sőt, nevetett, majd hátrébb lépett, mígnem távozott egy szó nélkül.
- Kai…? – Úgy tudtam, hogy Damon megölte. Azzal nem voltam teljesen tisztában, hogyan, de a lényeg, hogy halottnak kellett volna lennie. Nem értettem semmit. Azt főként nem, hogy miért ő az, aki itt van az ébredésem pillanatában. Össze voltam zavarodva. Aztán… ismerős hang csendült fel tőlem balra. Idegesen kaptam oda a tekintetem és mintha tükörbe néztem volna: nos, Katherine-t pillantottam meg. Újabb kérdőjel jelent meg a fejem fölött.
- Te halott vagy… és Kai is… - Értetlenül vizslattam a hasonmásomat. Aztán arra gondoltam, hogy talán még mindig álmodok, még mindig alszok és az, hogy magamhoz tértem, azaz felébredtem, csupán illúzió. A koporsó… még mindig abban voltam, így inkább kimásztam belőle, mielőtt Katherine, az agyam által megformált illúzió netán visszazárt volna oda.
Tekintetem újból a hasonmásomra tévedt, s bármennyire is akartam elhinni azt, hogy csupán hallucinálom az egészet, belsőm egy része tudta, hogy ez bizony a valóság és rettegett attól, hogy miről is van igazából szó. Mert ha Kai és Katherine is él, s a többieket nem látom sehol, akkor a dolgok a lehető legrosszabbra fordultak, míg én békésen aludtam…

420 words || Fight song || note: szia Kath  || kredit || inspirate by

Remember the day

Cause this is what dreams should always be

Vámpír vagyok
Kapcsolatban :
.•° Damon Salvatore (?) ♥
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
76
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Elena & Katherine - What the Hell?!   Hétf. Aug. 20, 2018 1:07 am

Vámpír vagyok
Kapcsolatban :
.•° Damon Salvatore (?) ♥
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
76
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Elena & Katherine - What the Hell?!