Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Wooden Spoon Cafe & Bakery

Larissa Blackwell
Yesterday at 10:14 pm

vodka juice ~ Alesea & Larissa

Larissa Blackwell
Yesterday at 9:51 pm

Founding Fathers pub

Cedric Sutton
Yesterday at 3:08 pm

Mosdó

Christian E. Gray
Yesterday at 2:49 pm

Cafe du Monde

Christian E. Gray
Yesterday at 2:19 pm

Az Ötök tanácsterme

Hazel Rhian Wallace
Yesterday at 1:38 pm

Josette Saltzman

Kai Parker
Yesterday at 1:23 pm

Hazel & Damien - You saved me....

Hazel Rhian Wallace
Yesterday at 9:25 am

Konyha

Damon Salvatore
Yesterday at 5:16 am

A psychic && a vampire

Damon Salvatore
Yesterday at 5:09 am
Nyerteseink
avagy a nyár díjazottjai
A nyár őrangyala
Always and Forever

A nyár női karaktere
Lara Blackwell & Lizzie Saltzman

A nyár férfi karaktere
Theodore Storm

A nyár párosa
Caroline & Stefan

A nyár játéka

A nyár előtörténete

A nyár alkotója
Elena Gilbert
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 8 6
Boszorkányok 8 3
Vérfarkasok 2 4
Hibridek 1 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 0
Eretnekek 1 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 4 3
Emberek 1 2
Összesen 27 20

Share | 

Shil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Shil   Pént. Aug. 24, 2018 2:36 pm

Shelia Strilian
Stoppolva

Play by:
Johanna Braddy
Kor:
400~
Faj:
Vámpír
Beállítottság:
Hetero
Szerepkör:
Barát, társ és örök mesterem.
Kapcsolatok:
Evileg csak én
Történetünk:
Valahol a 17. század elején, a 16. század legvégén születhettél. Sosem tudtam pontosan mikor vagy épp hol. Nemesi család sarja vagy, így bár sosem voltál tipikus séma szerű mintája rangodnak, de valahol mindig is érezhető volt benned egy bizonyos feljebbvaló. Nővéred Pwyll a megismerkedésünket követő hatodik hónapban végleg életét vesztette. Több testvéred tudtommal nincs. Édesanyád kb 28-35 évesen változhatott vámpírrá. Jelenleg is él, bár messziről elkerülitek egymást. Főleg mivel ő változtatott át téged és Pwyll-t is. Apátokat pedig megölte. Bár az utóbbi baleset volt a ti átváltozásotokat megelőzően. Miután apátok meghalt, anyátok félelmében tett vámpírrá titeket. - erről részletesen PM-ben. -

Pwyll és a testvéri kapcsolatotok: Nos mint írtam, ma már Pwyll halott. Sosem voltatok igazi testvérek, illetve a vámpírrá válásotokat megelőzően elválaszthatatlanok voltatok, de ez véget ért a részleges halálotokkal. Pwyll elhidegült, te pedig éves próbálkozást követően hagytad menni. Száz éven át külön utakon jártatok, majd Mystic Fallsban együtt maradtatok. Azóta bár 20 évente országokat, államokat vagy épp földrészeket bejártatok, ismét visszatértetek a nevezetes városkába, ahol én is élek. Pwyll segített abban, hogy felfedezzem az új önmagam egy részét, amit végül te vettél át. Mire a kapcsolatotok virágzani kezdett volna, Pwyll meghalt. Devan áldozatává váltatok mindketten. Míg a te fejedet képletesen elcsavarta, addig a nővéred fejét elválasztotta a nyakától. A bosszú mocskos játék... És nem csak a célszemélyt érinti. Magadat okolod.

Bár Pwyll haláláig egy üde és energikus nő voltál, az említett merényletet követően elhidegültél a világtól. Barátodként, lelki társadként vagyok jelen az életedben. Illetve nekem a traineremen túl ennyit jelentesz. Mindent megtennék érted. Tűzbe tenném a kezem. Ám mit sem sejtek róla, hogy gyengéd érzelmeket táplálsz irántam, melyet még magadnak sem tudtál bevallani.

Annyi mindenen mentünk és megyünk még keresztül. Az érzéseid, talán egyszer az enyémek lesznek. Talán egyszer egy párt alkotunk. Szóval írjuk meg együtt a mesénket a végééig.

/ Elsősorban szeretném kiemelni, hogy ragaszkodom Johanna-hoz.
Oliver és Shil kapcsolata egyenlőre inkább közeli barátoké. Oliver szinte a testvérének tekinti. Elvégre oly sok mindenben segített már neki. Megtanította táplálkozni. Alapvető etikai szabályokra. Oliver személyiségileg is sokat fejlődött mellette. / 
Vendég

Vendég

Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Shil   Kedd Szept. 04, 2018 9:44 pm

Stoppolt karakter a mai naptól kezdve.

Értetek vagyunk
Léptek száma :
421
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése