Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Fire Meets Fate

Isaac Lestrange
Yesterday at 3:17 am

Charlotte szobája

Patrick Joseph Reynolds
Csüt. Jan. 17, 2019 10:00 pm

Utcák

Oliver Hemingway
Csüt. Jan. 17, 2019 8:34 pm

Asztalok

Grace Moore
Szer. Jan. 16, 2019 11:29 pm

Grace cellája

Grace Moore
Szer. Jan. 16, 2019 11:07 pm

Trónterem

Kai Parker
Szer. Jan. 16, 2019 1:09 pm

Az épület elõtti tér

Reagan Blair
Kedd Jan. 15, 2019 8:52 pm

Nevan

Nevan
Hétf. Jan. 14, 2019 7:56 pm

Alaric Saltzman irodája

Caroline Forbes-Salvatore
Hétf. Jan. 14, 2019 10:01 am

Klaus & Camille - It's good to see you again{Franciaország}

Camille O'Connell
Hétf. Jan. 14, 2019 8:08 am
Nyerteseink
avagy az ősz díjazottjai
Az ősz őrangyala
Reagan Blair

Az ősz női karaktere
Elisabeth Saltzman

A ősz férfi karaktere
Isaac Lestrange

Az ősz párosa
Damon & Elena

Az ősz játéka

Az ősz előtörténete

Share | 

Raven Blair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Raven Blair   Szer. Jan. 02, 2019 6:10 pm

Raven Blair
idézet helye

Becenév:
Raven
Titulus:
Black Raven || Hollófiú
Születési hely, dátum:
Írország, 1973. február 14.
Faj:
Vámpír || Ex-vadász
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Jay Ryan

Átváltozás:
Azt kérdezed, át akartam-e változni? Nos, nem. Egyáltalán nem. Mindig is olyan kiváló vadásszá akartam válni, mint amilyen a szüleim voltak. Ám ez az egész… egyszerűen kudarcba fulladt egy napon. A fivéremmel, sőt, ikremmel mentünk ki terepre, mikor megtámadott minket egy vámpír. Elbántunk ugyan vele, de én szereztem egy komolyabb sérülést, így a testvérem nem hagyta, hogy így, sérülten menjek tovább. A vámpír vére gyógyított meg, s ekkor még nem is sejtettem, hogy ez mit von majd maga után.
Újabb vámpír bukkant fel, s vele együtt a kisöcsénk is, Reagan. Nem tudtam, hogy kijött utánunk, ahogyan a fivérem sem, ám… bármennyire is távol állt tőlem a saját öcsém, mégis kötelességét éreztem annak, hogy védelmezzem. Megmenekült, míg én… és a fivérem, nos, életünket vesztettük.
Illetve, azt hittem, vége. De a vámpírvérnek köszönhetően átváltoztam. S nem, egyáltalán nem repdestem a boldogságtól. Vadásznak születtem, nem egy… egy… szörnyetegnek. Viszont ahhoz túl gyáva voltam, hogy ezúttal én küldjem magam a végleges halálba.
Család:
Mint már mondtam, vadász családba születtem bele. Édesapám és édesanyám is küzdött a vámpírok ellen, hogy jobbá tegyék a világot, s engem, valamint a fivéremet is mindig arra képezték, hogy mi is olyanokká váljunk, mint ők. Vadászokká. S ezzel nem is volt soha semmi gondom, sőt… egyszerűen… tudtam, hogy erre vagyok hivatott. Tudtam, hogy ez az én utam és semmi pénzért nem tértem volna le róla. Azt akartam, hogy büszkék legyenek rám.
Aztán megszületett az öcsém, Reagan. Azt hiszem, az életünk az ő megérkezésével eléggé megváltozott. Édesanyánkat teljességgel visszafogta, hiszen rá kellett vigyáznia és így elhanyagolta a vadász kötelességeit. Másrészt… őszintén szólva, teher volt, igen. Még ha csúnya dolog is ezt mondani, az volt. Talán, ha a szüleim másképp állnak hozzá, az én érzéseim is teljesen mások Reagan irányába. De így, nos, tartottam a távolságot tőle. A fivéremmel töltöttem minden időmet, valamint apánkkal, aki folytatta a tanításunkat. Az életembe Reagan aligha fért bele.
Persze, alakulhatott volna másképp is. A szárnyaim alá vehettem volna, ahogy elkezdett nőni, s segíthettem volna neki. Hisz azzal, hogy ebbe a családba született, neki is előre meg volt írva a Sorsa: méghozzá az, hogy kiváló vadásszá váljon idővel.
De… nem így lett. Nem alakult így semmi. Miatta haltam meg, s váltam azzá, akivé lettem. Sosem fogom elfelejteni, hogy a fivérem véglegesen, visszafordíthatatlanul meghalt miatta. Ha nincs ott azon a vadászaton, még mindig élne. Hiszen nem kellett volna figyelnünk rá, nem kellett volna védelmeznünk, hanem egyszerűen csak… csak elintéztük volna. S még élhetne…
Ahogy a szüleink is, de… nos, ez egy másik történet. Mára már halottak és ez így van jól.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Curabitur non augue et nisi porttitor pretium. Mauris vel neque vitae orci luctus aliquet. Nulla facilisi. Donec in mi. Curabitur semper massa quis diam. Ut dignissim elit at nisi. Mauris nec ipsum. Nunc ac quam. Donec in diam. Phasellus tempus scelerisque justo. Aenean at elit id eros luctus malesuada. Donec magna. Nullam quis dui. Vivamus a est eu eros eleifend venenatis. Fusce arcu. Cras ipsum ante, placerat at, euismod eu, tempus eu, risus. Nulla tempus erat et ante. Sed facilisis scelerisque mauris. Morbi erat dui, congue sit amet, egestas eget, rutrum ac, lectus. Proin porttitor molestie lorem. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Curabitur non augue et nisi porttitor pretium. Mauris vel neque vitae orci luctus aliquet. Nulla facilisi. Donec in mi. Curabitur semper massa quis diam. Ut dignissim elit at nisi. Mauris nec ipsum. Nunc ac quam. Donec in diam. Phasellus tempus scelerisque justo. Aenean at elit id eros luctus malesuada. Donec magna. Nullam quis dui. Vivamus a est eu eros eleifend venenatis. Fusce arcu. Cras ipsum ante, placerat at, euismod eu, tempus eu, risus. Nulla tempus erat et ante. Sed facilisis scelerisque mauris. Morbi erat dui, congue sit amet, egestas eget, rutrum ac, lectus. Proin porttitor molestie lorem.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Ismeretlen vagyok
Kapcsolatban :
With Myself
Play by :
Jay Ryan
Keresem :
Léptek száma :
0
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down