Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásSierra  EmptyCsüt. Márc. 07, 2019 11:38 pm

Sierra Blackblood
No one else sees it, this thing in me, Even I didn't see it at first. Then one day it was there. A stain I neer noticed before, a tiny flip of darkness invisible to everyone, but I could see nothing else til finally, I realized the darkness wasn't a mark from something I'd done or a regrettable decision I'd made. I was shedding my skin. The darkness is what was underneath. It was mine all long.


Becenév:
Sira, Era
Titulus:
loyal siren
Születési hely, dátum:
New York, 1895. 11. 07.
Faj:
Szirén
Rang:
Szirén
Beállítottság:
Heteroszexuális
Play by:
Emilia Clarke

Átváltozás:
Meghaltam. Szerencsésnek érzem magam, amiért eljutott az utolsó lehelletnyi segélykiáltásom Arcadiushoz, aki visszaadta az életem. Boldogan fogadtam el az alku rám eső részét, miszerint neki kell dolgoznom. Élek és hatalmasabbak vagyok mint valaha, csak ez számít.
Család:
Árva vagyok. Nem ismerem a szüleimet, nem emlékszem rájuk. Nem is tehetem, hiszen csecsemő voltam, mikor egy idegen rám talált a sikátorban. New York utcái és árvaházai neveltek fel a többi lelenccel egyetemben. Felnőttként is ugyanazt tudnám mondani, mint gyermekkoromban. Nincs családom. Viszont most már hozzáteszem, hogy nem is lesz! Szolgáim vannak, akiknek parancsolok. A család olyan kötelékekkel ruház fel, melyekért vállalnod kell a felelősséget. Együtt kell velük érezned, bármi történjék. Ezek a dolgok csak erőtlenné tesznek. Én nem lehetek gyenge!

Ez az én történetem
It's only been a lifetime

Az életem a lehető legszarabbul kezdődött. Csecsemő voltam, mikor egy idegen rám talált az út szélén, megsajnálhatott, hiszen a legközelebbi városba vitt. New York volt az, ami mára az otthonommá vált. Legalábbis ezt a történetet mesélték nekem, mikor hajlandó voltam rákérdezni a szüleimre. Sokáig nem is nagyon érdekelt, hiszen annyi emberrel és gyerekkel voltam körülvéve, hogy nem tapasztaltam meg a hiány érzését. Igen, árvaházban laktam, mióta az eszemet tudom. Éveken keresztül egyáltalán nem beszéltem, már azt hitték néma vagyok, ennek ellenére mindent megértettem és a magam módján válaszolgattam.
Talán nyolc esztendős lehettem, mikor egy férfi megállított.
- Hogy hívnak kislány? - tette fel a kérdést, mire nagy kék szemeimmel csak meredtem rá. Gondolataimban értelmes válasz után kutattam, hiszen eddig sehogy sem szólítottak, szüksége sem volt rá. Egyszer csak beugrott, olvastam egy könyvben valamit, talán egy verssor lehetett; "This I whispered, and an echo murmured back the word, “Lenore!"
- Lenore ... - ejtettem ki lassan, alig hallhatóan a szavakat. Elsőre megijedtem a saját hangomtól, mit még sosem hallattam azelőtt. Lázasan dolgoztak tovább az agytekervényeim, hiszen tisztában voltam vele, hogy ennyivel nem fog megelégedni az öreg. Eszembe jut, hogy valamelyik nap hallottam két felnőttet beszélgetni valami festményről, ami egy szép katedrálisban van. Mi is volt a festő neve?
- ... Lazzaro. A nevem Lenore Lazzaro - mondom ki hangosan, határozottan, fejemet felszegve.
- Nézzenek oda, a kislánynak hangja is van? - nevetett fel, majd leguggolt hozzám, hogy egy magasságba kerülhessünk - Segíteni szeretnék rajtad. Szép otthonod lenne, gyönyörű ruháid és persze tető a fejed felett, ha te is szeretnéd. Velem tartasz? - eleresztett egy biztató mosolyt, miközben a kezét nyújtotta felém. A mai napig nem értem mi ütött belém akkor, talán a hangja miatt. Joseph hangja mindig olyan megnyugtató volt, mintha a légynek se tudna ártani. Végül ha jobban belegondolok nem hazudott nekem, hiszen magához vett egy utcagyereket. Elhalmozott ajándékokkal, szebbnél szebb ruhákkal, ezek mellett pedig olyan tudással ruházott fel, amit csak évek alatt szerezhetem volna meg. Ahogy cseperedtem apránként rá döbbentem, hogy a jótevőm, nem is annyira angyali, mint amilyennek hittem. A város legnagyobb gazembere lett a nevelőapám.
Alig töltöttem  be a 17. évemet, mikor a paradicsomnak hitt életem maga lett a pokol. Egyik pillanatról a másikra a purgatórium legsötétebb vermébe kerültem, ahonnan nem létezett kiút. Először úgy indult, ahogy a legtöbb nap, estére kikészítették nekem az új ruhámat, amit a vacsora alatt viselnem kellett. Kicsit furcsálltam, hogy a legújabb költemény kissé kirívóbb az előzőeknél, de nem tettem szóvá. A kellemesen töltött étkezést követően a társalgóban üldögéltünk, mikor apám az ölébe ültetett, ahogy kislány koromban. Mire észbe kaptam kezeivel hol a combomat, hol pedig a felkaromat simogatta. Szólásra nyíltak ajkaim, de képtelen voltam mondatokká formálni az érzéseimet, mivel a hirtelen jött őrjítő fájdalom gúzsba kötötte minden érzékszervemet. Kezemre pillantva még láttam, amint a bőrömön elnyomott szivar a tartóba kerül. Testem a földet súrolta, sírásban törtem ki, mire hatalmas pofonok közepette ordibálni kezdett velem. Egészen addig ütött, míg el nem sötétült előttem a világ. Szemeimet kinyitva az ágyamban találtam magam, az este rémálmairól csak a bekötözött karom tett tanubizonyságot. Apám az ágyam mellett ült, szemei feldagadva, vörösen figyelték minden egyes rezdülésemet. Könyörgött, kérlelt, hogy ne hagyjam el, mindent megígért, amit csak akartam. Azt mondta soha többet nem tesz ilyet, ez csak egyszeri alkalom volt és már nagyon bánja. Ez az állapot talán három napig ha tartott, mikor újabb szivar landolt a kezemen, majd ujjak szorították el a torkomat. Megfenyegetett, hogy ha erről bárkinek beszélek az, az életem végét jelenti. Bólogatni tudtam, könnyeim folytak végig az arcomon, mire egy pofonnal lettem gazdagabb.
- Ne merészelj bőgni! Soha ne mutasd ki a gyengeségeidet, mert felhasználják ellened! Egyet tanulj meg végre Angyalom. Mindig te légy az első és egyetlen önmagadnak - sziszegte a fogai között, majd elengedett, hogy újra a padlóra kerüljek. A napok haladtak, egyre több foltom lett, így a ruhám ujján az anyag is növekedett. Hónapok teltek el így, mikor a szobájába hívatott, addigra már megtanultam, hogy jobb nem ellenkeznem, hiszen akkor egy-két folttal megúszom. Mindenféle finomkodás nélkül az ágyra lökött, kezeimet az oda készített kötelekkel megkötözte. Próbáltam kizárni magamból minden érintését, hallottam, ahogy a ruhám anya reccsen és a cafatok a földre kerülnek. Éreztem a hűvös szellő érintését a bőrömön, bármennyire is ellenkeztem lábaimat szét feszítette és közéjük furakodott. Éles fájdalom hasított belém, ami teljesen ledermésztett, szét áradt a testemben. Fölöttem mozogott, bennem lévő testrészével folyamatosan tágította a szűkös helyet. Visszanyeltem könnyeimet, nyelvembe harapva, csukott szemmel tűrtem az egészet. A nyál vérrel keveredett számban, csakis erre akartam gondolni. Azt akartam, hogy vége legyen és minél messzebb menekülhessek onnan. Mikor végzett velem egyszerűen legördült rólam és egy újabb kubaira gyújtott. Úgy pöfékelt mellettem, mint egy gőzmozdony, hatalmas megelégedést láttam rajta.
- Büszke vagyok rád, én kis Lenom - simított végig fedetlen testemen, hogy végül a belső combomon tudja elnyomni a szivart. Talán elaludhattam, hiszen valamikor a hajnali órákban ébredtem. Szerencsére az egyik kezemet kikötötte, így könnyedén kibújtathattam a másik kezemet is. Hangtalanul felkeltem és megkerestem a megfelelő eszközt, aminek segítségével mindent elintézhetek.
- Igazad volt, mindig én leszek az első! - hallatszik a hangom, mire a férfi kinyitja a szemeit. A kezemben lévő penge megvillan, egyenesen a szívére céloztam. Mégsem voltam elég gyors, elkapta a kezem, megfordította a fegyvert és a mellkasomba nyomta. Meghaltam, Joseph Larson kezei által. Utolsó lehelletemmel fohászkodtam egy felsőbb hatalomhoz, hogy mentsen ki ebből a pokolból. Nem akarok meghalni! - sikította belül egy érzés. Hatalmas lélegzetet vettem és kinyitottam a szemeimet. Egy férfi állt előttem, aki egy alkut ajánlott számomra. Visszaadja az életem, ha cserébe neki dolgozok. Élhetek! Kérdés nélkül elfogadtam Arcadius ajánlatát.
- Ó, papa! Merre vagy? - hangom csilinggel, ahogy vérrel díszített ruhámban sétálok a folyosón a szobája felé. A többiek megkapták a jussukat, amiért semmit se tettek a hosszú évek alatt, inkább befogták a fülüket, lehunyták a szemüket, mert féltek a gazdájuktól. Gyávák!
- Nem is örülsz a te kis Angyalodnak? - teszem fel a kérdést, ahogy kinyílik a kétszárnyú ajtó. A férfit egy sarokban találtam meg, remegő kezével felém emelte a fegyverét. Hosszú pillantást vetettem rá, mire elhajította a pisztolyt, hatalmas vigyorral az arcomon lépdeltem elé. Mellkasába fúrom csinos kis ujjaimat, majd egy határozott mozdulattal ki is tépem a szívét, egyetlen pillantást se vetve rá hatalmasat harapok az utolsót dobbanó szervéből.


Elnyelt a sötétség, bekebelezett, mégis körül ölelt és új életre keltem benne. Szirénné váltam és új nevet kaptam, Lenore Lazzaro aznap meghalt. Sierra, aminek a jelentése Sötét. De ennek már több száz éve. Azóta más idők járnak és máshoz húz a hűségem. Katherine a királynőm, akinek a tervei tetszetősek számomra. Sok mindent elért, amiért kivívta a tiszteletemet így bármiben segítek neki.  A legutolsó kérése a legkedvesebb számomra, minden egyes pillanatát élvezem, éppen annyira, mint mikor egy vértől tocsogós, meleg szívet majszolok.
- Elena?! Merre vagy? - hallatszik Damon Salvatore hangja, aki a szerelmét keresi. Nem kell sokat várni, meg is jelenik a lány, szemében mérhetetlen szerelem csillog. Pfúj! Milyen undorító! Damon elé siet, hogy aztán egyetlen szó nélkül felemelje a kezében lévő fakarót és egyenesen a Gilbert lány szívébe szúrja. Ez, az! Rajta Elena érezd, amint a kisebb szilánkok végig szakítják a szívedet. Érzed már a fajdalmat? Helyes!  Játsszuk újra, de most tépjük ki a kicsi, ártatlan szívét. Mennyi módja van annak, hogy megöljünk egy vámpír? Égetés, karózás, szívkitépés és a jó öreg, ártó napfény. Vajon minden fájdalom különbözik egymástól? Nézzük meg, apránként! Ó, nehogy azt higgyétek, hogy csak Damonnal kínoztam őt, az túlságosan egyszerű lenne. Ott van még Stefan, aki elárulta és a vérfarkasok elé vetette, mert nem őt választotta. Matt, aki túlságosan emberi volt Elena számára. Hopp egy újabb fa a szívbe. Bonnie, a drága kis Bonbon, aki mindig feláldozta magát, azért, hogy Elena boldog legyen. Gyűlölte ezért a lányt és inkább felrobbantotta boszorkány erejével az agyát, mint hogy többet szenvedjen érte. Végül, de nem utolsó sorban Caroline, aki világ életében féltékeny volt Elenára, mert ő mindent és mindenkit megkaphatott, ott volt neki Damon és Stefan is. De a szöszi mit kapott cserébe? Semmit, azon kívül, hogy Elena miatt vámpírrá vált és soha többé nem élhet teljes életet. Mindez folyamatosan váltotta egymást Elena fejecskévében, a lehető legnagyobb fájdalmak közepette, mindig valamelyik barátja intézte el. Végül megtört! Kikapcsolta az emberségét. Nem bírta elviselni azt a sok fájdalmat, amit nap mint nap átélt az én jóvoltamból, persze nem tudja, hogy ez az én munkám gyümölcse. Katherinel erre a pillanatra vártunk. Alkut kötöttem Elenával a pokol királynőjének parancsára, majd szabadjára engedtük a Földön, Mystic Fallsba küldtük.
-Menj drága kis bábom és mutasd meg a világnak milyen az igazi valód, én pedig követni foglak, hogy segítsem, irányítsam az utad.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Sierra  Empty
TémanyitásSierra  EmptyKedd Márc. 12, 2019 5:28 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

Sweet Sierra

Drága kicsi szirén! Sierra  3119678052

Azt hiszem, jó régóta várunk már Rád, avagy magára a karakterre... fontos sokak életében ez a nőszemély és mint olyan, elengedhetetlen figura a történetben. Sierra  1036049602 Szóval, külön öröm, hogy én üdvözölhetlek elsőként itt, nálunk! Sierra  897538487 Persze, meg kellett járnunk a szokásos kis köröket, pm váltások, gondolkozás, de végül elkészültél és ez... nos, köszönöm. Sierra  2142956176 De térjünk is rá a lapodra, az életutadra...
Bár már sokszor mondtam, de igen, mindenkinek megvan a maga története, a maga szomorú kis háttere, ami olyanná alakította őt magát, a jellemét, amilyen lett. Te, gyermekként pusztán családra, szeretetre vágytál, amit meg is kaptál - lehetett volna boldog, gondtalan életed, de a Sors végül csúfot űzött belőled. A lényedből... hiszen az, aki magához vett téged, egy... nem is tudom, mit mondhatnék rá, ami megfelelő lenne. Egyszerűen undorító az a viselkedés, amit veled szemben elkövetett (és másokkal szemben is). A halál helyett én még büntettem volna a helyedben, habár... ilyet nem szabadna mondanom.
Viszont... hm, azzal, hogy szirénné váltál, egy olyan oldalra kerültél, ami nem feltétlenül jó. Nem gondolod, hogy nem pont Katherine-t kellene szolgálnod? Ő... az istenért, mégis csak a pokol királynőjéről van szó! S az, ahogyan Elenával is bánsz, az ő kérésére... sajnálom, hogy ide jutottál. Alapvetően te igenis Jó ember voltál - és tudom, hogy az élet formál, de Neked mindig van választási lehetőséged... nem biztos, hogy jól döntöttél. Sierra  3739568389


S nem is tartalak fel ennél tovább. Foglalózz és kezdj bátran játékba!  Sierra  2566525366 (Én is igyekszem hozzád, de most lesz egy hosszabb kiesésem - így én türelmet kérek Tőled.)


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Sierra  Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Sierra  4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Sierra  9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Sierra  9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Sierra  Empty
 

Sierra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sierra
» Fekete erdõ