Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyGwendolyn Rosendhal
Yesterday at 6:51 pm

Az erdõ mélyén

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptySierra
Yesterday at 6:50 pm

Hard Luck kocsma

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyHope Mikaelson
Yesterday at 6:21 pm

gwendolyn rosendhal

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyLarissa Blackwell
Yesterday at 6:17 pm

Elkészültem!

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyGwendolyn Rosendhal
Yesterday at 3:06 pm

Hátsó boxok

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyTheodore Storm
Yesterday at 12:14 am

Képzeletek tere

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyZack Reed
Hétf. Május 20, 2019 6:33 pm

Nappali

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyAlesea R. Hyland
Hétf. Május 20, 2019 6:11 pm

Hiányzásnapló

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyHope Mikaelson
Hétf. Május 20, 2019 9:59 am

Törlések, figyelmeztetések

bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptyAlways and Forever
Vas. Május 19, 2019 8:31 pm
A tél díjazottjai
a tél őrangyala
Isaac Lestrange

a tél női karaktere
Lara & Katherine

A tél férfi karaktere
Zack Reed

a tél párosa
Kai & Katherine

a tél játéka

a tél előtörténete
A közönség kedvencei
a legjobb tag
Elisabeth Saltzman

a legjobb admin
Isaac Lestrange

a legjobb író
Larissa Blackwell

a legjobb ötletgazda
Reagan Blair

a legjobb alkotók
Hazel, Stefan & Isaac

a legjobb karakterek
Sierra & Poppy Parker

a legjobb szál
Zack Reed bosszúja az Ötök ellen

Share

bocsi, véletlenül megátkoztalak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: bocsi, véletlenül megátkoztalak   bocsi, véletlenül megátkoztalak EmptySzer. Május 15, 2019 8:40 pm

varázslatos neved
Szabad

Play by:
bárki
Kor:
22+
Faj:
bármi
Beállítottság:
bármilyen
Szerepkör:
a kapocs másik fele
Kapcsolatok:
főként én, de hidd el, még sok is leszek bocsi, véletlenül megátkoztalak 846202165 lehetnek saját szálaid is mellettem
Történetünk:
Fogalmam sincs, ki vagy, hol vagy, hogy nézel ki. Azt sem tudom, fiú vagy-e vagy lány. Minden, amit tudok, hogy egy félresikerült varázslatnak köszönhetően összekötöttem a lelked az enyémmel - a te sorsod az enyém is most már. Tudom, hogy te is érezted, mikor eltaláltalak az igével. Érezted azt a különös kapcsot, ami létrejött köztünk, noha fogalmad sincs róla, ki után sóvárogsz. Legalább annyira meg akarsz találni, mint én téged, hiszen muszáj visszacsinálnom az átkot: az életünk egymástól függ. Ha megsérülök, azt te is érzed, a fájdalmamon és az örömömön - akaratodon kívül - egyaránt osztozol. Gyűlölöd ezt a helyzetet, akárcsak én, így neked is az a célod, hogy megtudd, hova vezet téged ez a bensődben mocorgó, különös iránytű.

Tudnod kell rólam, hogy évekkel ezelőtt elvesztettem a varázserőm, amikor egy szerettünk feltámasztására tett kísérletünk rosszul sült el. A húgom az életével fizetett érte. Bár a pszichológusom szerint fizikailag teljesen rendben vagyok, mégsem sikerült azóta feloldanom a pszichés blokkot, amit az elmém épített a mágiám köré. Egyszerűen képtelen vagyok varázsolni, ám miután az ikertestvérem lelépett, nem maradt más választásom, egyedül kellett próbálkoznom. Olyan könyvekhez nyúltam, melyekhez nem kellett volna. Olyan, rajtam kívül eső erőkből merítettem, melyekből nem kellett volna. Olyan varázslatot hívtam le, melyet nem kellett volna. A lelkünket összekötő tetoválás megjelent a csuklómon, és tudom, hogy a tiéden is. Fogalmam sincs, ki vagy, a mágia véletlenszerűen választott, de mindent érzek, amit te is. Érzem a magányod, a félelmed, a bizonytalanságod.

Meg foglak találni. Van elég bajom most, hogy a testvérem visszatért Mystic Fallsba; nincs szükségem még erre a felesleges kapocsra is köztünk. Meg kell törnöm a varázslatot, csak még nem tudom, hogyan. Egyrészt fogalmam sincs, kivel kötöttem össze magam, másrészt képtelen vagyok használni és uralni a varázserőmet.
Mennyire vagy mérges?

//Nem szabnék meg semmit a karakterrel kapcsolatban, lehetsz fiú, lehetsz lány, lehetsz ember, boszorkány, vámpír, vérfarkas, bármi, amit csak el tudsz képzelni. Lehetsz bármilyen beállítottságú, bármilyen életcéllal. Lehetünk barátok, lehetünk többek is annál. Abszolút nyitott vagyok bármire, egyetlen dolog biztos csak: egy véletlen varázslatnak köszönhetően két teljesen idegen karakter élete és sorsa mágikusan összekapcsolódott. Gyere és bogozzuk ki valahogy! bocsi, véletlenül megátkoztalak 846202165//

Emma Cox
Boszorkány
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
never in your dreams
Play by :
Palvin Barbara
Léptek száma :
1
Népszerûség :