Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Folyosók

safe and sound EmptyCarmen Callaway
Today at 10:36 am

lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

safe and sound EmptyThe Travelers
Today at 1:23 am

Sikátor

safe and sound EmptySierra
Yesterday at 6:31 pm

Konyhai részleg

safe and sound EmptyIsabelle Ward
Yesterday at 5:28 pm

Kórház

safe and sound EmptyTheseus Beaumont
Yesterday at 2:46 pm

Lelkek sétánya

safe and sound EmptyThersez
Yesterday at 1:27 pm

Sikátor

safe and sound EmptyThersez
Yesterday at 1:13 pm

safe and sound

safe and sound EmptyAlexis Callaway
Yesterday at 12:03 pm

Isaac & Lizzie | teach me master

safe and sound EmptyIsaac Lestrange
Yesterday at 11:06 am

Lafayette Kripta

safe and sound EmptyLiezel Z. Lacroix
Yesterday at 2:18 am

Share

safe and sound

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyYesterday at 12:03 pm

Raleigh & Alexis
you have to get lost to be found

Ahogy elkezdett a nadrágjával heccelni, éreztem, hogy fülig vörösödöm. Beharaptam az alsó ajkam, pillantásom követte a mozdulatot, mégsem szóltam rá, hogy álljon meg. Jól nézett ki, hát minek tagadjam? Egy darabig csendben figyeltem, ahogy pihen mellettem, aztán megelégeltem a túlságosan szikrázó hangulatot köztünk. Olyan volt, mint a kiömlött benzin, ami egyetlen szikrára vár csupán.
- Aludjunk, Flynn - áthajoltam felette és a lámpáért nyúltam, de végül nem kapcsoltam le. Lenéztem az alattam fekvő vámpírra és arra gondoltam, milyen szürreális helyzetbe kerültem már megint. Alig ismertem, mégis vonzott, hogy közelebb kerüljek hozzá.
- Én megpróbáltam... - motyogtam inkább csak magamnak, majd lehajoltam hozzá és megcsókoltam.

safe and sound 3887785939

Alexis Callaway
Vérfarkas
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
shh, I have a secret crush on someone
Play by :
Ashley Benson
Keresem :
Léptek száma :
4
Népszerûség :
1

safe and sound Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyYesterday at 1:53 am

To: Rapunzel

Akaratlanul is méregettem az alattam elterülő lányt. Lehet, fiatal volt, de kívánatos és… és aranyos. A kérdésre meglepődtem, majd ahogy a mellkasomra csúsztatta a kezét, nagyot nyeltem. Aztán eltolt. A választól függetlenül ezt valamiféle módon elutasításnak vettem. Ledőltem a saját térfelemre, mindenféle kommentár nélkül. Aztán felkönyököltem mellé a kérdést hallva.
- A plüss macik nem viselnek ruhát, tudtommal. Tehát még ígyis sok cucc van rajtam – Szabad kezemmel az alsónadrágom széléhez nyúltam és kicsit meghúztam magamon, majd elengedtem, jelezve, mire célzok. Felnevettem röviden, mielőtt bebújtam volna a takaró alá. Egy kislány. Nem vetem rá magam. Ez pedig így helyes. A párnába fúrtam az arcomat szinte, s lehunytam a szemeimet. A kislámpa még égett, viszont nem volt kedvem megmozdulni, hogy leoltsam. Ha Lexyt zavarta a fény, akkor rajtam kellett áthajolnia, hogy elérje a kis szerkényen levő kapcsolót. Amennyiben közelebb merészkedett, felnyitottam a szemeimet és így néztem fel rá kíváncsian.

147 words || human || note: safe and sound 2566525366    || kredit || inspirate by

❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖

If a man doesn't remember
his past, he has no future.

Raleigh Blair
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
safe and sound QQRt85u
Rapunzel
in future
Play by :
↭ Mr. Perfect and Sexy Jack Falahee
Léptek száma :
8
Népszerûség :
0

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyVas. Nov. 17, 2019 9:01 pm

Raleigh & Alexis

- Tökéletes. - Lélekben felkészültem rá, hogy az ágy bal oldalára húzódjak, de olyan kényelmes volt az egész ágyat befoglalni, hogy képtelen voltam rávenni magam. A plafonra bámultam, aztán Lightra, ahogy fölém hajolt. Félredobbant a szívem a látványtól. Igazságtalan, hogy ennyire jól néz ki.
- Egyértelmű, nem? - Incselkedőn végighúztam a kezem a mellkasán, aztán játékosan eltoltam magamtól. - Plüssmackó-pótlék vagy. - kinyújtóztam az ágyon, élveztem, hogy puha és friss körülöttem minden. Nem szoktam luxushoz soha, ez igaz, de néha jól esett. Mióta eljöttem otthonról, ritkán jutottam be hotel-szintű helyekre.
- Nem akarsz amúgy felvenni valamit? - végigmértem. Igazságtalanul kidolgozott felsőteste volt, és közös ágyat készültünk megosztani. Nyelnem kellett, ahogy arra gondoltam, hogy így fog mellettem feküdni egész éjszaka.

Alexis Callaway
Vérfarkas
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
Ashley Benson
Keresem :
Léptek száma :
4
Népszerûség :
1

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyVas. Nov. 17, 2019 8:10 pm

Miután megágyaztam, leültem az ágy szélére. Nekem már nem kellett zuhanyoznom, kész voltam lefeküdni, de meg akartam várni a lányt. Hallottam, hogy nyílik a fürdőajtó, így felpillantottam, majd el az ajtó felé. Figyeltem, hogy lép be a szobába.
- A jobb oldalon, ha megfelel – Őt figyeltem és néztem, hogyan ül le, majd terül el az ágyon. Aranyos volt, nagyon is. Felmásztam az ágyra, majd azt vettem észre, hogy már Alexis fölött magasodok. Feltéve persze, ha nem lökött le magáról azon nyomban.
- Szóval… miért szeretnél velem aludni? – Elvigyorodtam kissé, de ez le is olvadt az arcomról, ahogy tekintetemmel az ajakira tévedtem. A francba az egésszel. Nagyon vonzott… de nem használhattam ki az alkalmat. Nem ezért jött ide.

117 words || human || note: safe and sound 2566525366    || kredit || inspirate by

Raleigh Blair
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
safe and sound QQRt85u
Rapunzel
in future
Play by :
Léptek száma :
8
Népszerûség :
0

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyVas. Nov. 17, 2019 5:22 pm

Raleigh & Alexis

Az ajtónak dőlve átkoztam magam a hülyeségemért, aztán megráztam a fejem és inkább ledobtam magamról az inget. Amit a sráctól kaptam, azt ledobtam a szennyesbe, Light felsőjét viszont gondosan összehajtogatva tettem félre, majd beléptem a zuhany alá. Nagyban fürödtem, amikor hallottam, hogy nyílik az ajtó.
- Köszi! - Egy részem azt kívánta, bár bejött volna, míg a másik örült, hogy nem tette. Gyorsan befejeztem a mosakodást, még leöblítettem a hajam és használtam néhány kenceficéjét, aztán megtörölköztem és belebújtam a kapott ruhába. Az orromig felhúztam a póló nyakát és beleszagoltam. Light illata volt.
- Hol fogok aludni? - léptem be hozzá a szobába. - Mármint melyik oldalon szeretnél te? - Amíg eldöntötte, lehuppantam oldaltól függetlenül az ágyra. Puha volt és tiszta és awhh, nem bírtam ki, hogy bele ne fetrengjek, elfoglalva az egészet. Rég nem feküdtem rendes ágyban, úgyhogy kiterültem rajta széles vigyorral, onnan pislogtam fel a fiúra.

Alexis Callaway
Vérfarkas
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
Ashley Benson
Keresem :
Léptek száma :
4
Népszerûség :
1

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyVas. Nov. 17, 2019 5:08 pm

Rég csináltam már magamból ekkora hülyét. Miért csókoltam meg? Nem szabadott volna. Igaz, az is váratlan volt, hogy visszacsókolt, de akkor sem volt helyes. Nagyon nem. Szabadkoztam, elléptem tőle, de ő elkapta a kezemet és visszahúzott magához. Ledöbbentett. Elnyílt ajkakkal néztem rá, a tekintetem kérdő volt.
- Semmi baj? – Kérdeztem vissza, mint aki nem biztos abban, hogy mit is hallott. Nagyot nyeltem. Furcsa volt ez a lány, de talán pont ez volt az, ami miatt felfigyeltem rá. Vagyis, amiért vonzott… Viszonoztam lassan a kézfogást a bizonytalanságára. Megmosolyogtatott. Azonban válaszolni nem volt lehetőségem, mert kicsúszott az ujjaim közül a keze és faképnél hagyott. Elgondolkodtam, majd elmentem a törölközőért, valamint egy nagyobb pólóért és azokkal mentem a fürdőhöz. Megkocogtattam az ajtót.
- Lexy, itt a törölköző és a póló – Benyitottam résnyire és az ajtó melletti székre dobtam a törölközőt. – Most pedig megágyazok kettőnknek, ha nem gondoltad meg magad – Tettem hozzá egy fokkal halkabban, mielőtt bezártam volna vissza az ajtót. A szobába lépve pedig nekiálltam megágyazni.

163 words || human || note: safe and sound 2566525366    || kredit || inspirate by

Raleigh Blair
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
safe and sound QQRt85u
Rapunzel
in future
Play by :
Léptek száma :
8
Népszerûség :
0

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyVas. Nov. 17, 2019 2:23 pm

Raleigh & Alexis

Egy ideje már semmi sem volt rendben az életemben, tökéletesnek pedig az ördög tudja, mikor neveztem bármit is. Light csókja viszont... Basszus, annyira tökéletes volt! Rég nem történt velem ilyen jó, ilyen forró, ilyen szívet robbantóan izgalmas dolog. Alig akartam elszakadni tőle, és ahogy felnéztem rá, csak az járt a fejemben, hogy ennyi nekem nem elég belőle. Fogalmam sem volt, mi üthetett belém.
- Hé... - A keze után kaptam és visszahúztam magamhoz, ahogy elhúzódott. Meg akartam csókolni, de aztán túlságosan beijedtem. Hiszen teljesen idegenek voltunk egymásnak, ha megint megcsókolom, biztos, hogy nem állunk le... Talán igaza volt és tényleg felnőttként kellett volna viselkednünk. - Semmi baj. - rámosolyogtam, szerettem volna, ha tudja, hogy nem haragszom. Hogy is haragudhatnék? Ez volt életem egyik legjobb csókja. Viszont nem elégedtem meg azzal, hogy ezt elmondtam, még fogva tartottam a kezét.
- Nem lehetne...? Nem lehetne, hogy velem aludj? Nem szeretnék... Jó lenne, ha nem kéne egyedül. - lesütöttem a szemem, képtelen voltam ránézni. Gyűlöltem, hogy sebezhetőnek kell mutatnom magam, ahogyan azt is, hogy ilyen könnyen elkezdtem kötődni egy idegenhez. Azért jöttem el otthonról, hogy bebizonyítsam, nincs szükségem másra és egyedül is erős vagyok. Erre most itt könyörgök egy idegennek... Meg sem vártam a válaszát, csak elengedtem a kezét és elsiettem a fürdőbe inkább. Nem akartam hallani, mit mond, inkább hagytam időt, hogy átgondolhassa és magamnak is, hogy később visszakozhassak. Nem csak ő hülye, én is teljesen az vagyok...

Alexis Callaway
Vérfarkas
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
Ashley Benson
Keresem :
Léptek száma :
4
Népszerûség :
1

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptySzomb. Nov. 02, 2019 3:50 pm

Nem gondoltam, hogy viszonozni fogja. Igazából nem tudom, mit gondoltam. Csak meg akartam csókolni. Túlságosan vágytam az ajkaira, de az okát én sem tudtam volna meghatározni. Vonzott, mint a mágnes, pedig taszítania kellett volna… hiszen tudtam, hogy nem szabad magamhoz láncolnom ilyen módon. Nem akartam benne kárt tenni, úgy, mint Orionban. Nekem nem szabad szeretnem. Kötődnöm…
Azonban a csókot nem szakítottam meg. Addig csókoltam, hol mohón, hol szenvedélyesen, ameddig el nem szakadt tőlem. Ekkor nagyot nyeltem, s lassan a kezemmel a hátára, majd a derekára csúsztam. Megsimítottam lassan, majd elengedtem.
- Sajnálom. Tiszta hülye vagyok… - Szabadkoztam, miközben tettem hátra egy lépést. – Adok törölközőt és megágyazok neked, én meg… majd kitalálom, hol alszok – Nem akartam kényelmetlen helyzetbe hozni azzal, hogy velem kell aludnia.

123 words || human || note: safe and sound 2566525366    || kredit || inspirate by

Raleigh Blair
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
safe and sound QQRt85u
Rapunzel
in future
Play by :
Léptek száma :
8
Népszerûség :
0

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptySzomb. Nov. 02, 2019 12:20 pm

Raleigh & Alexis

Örültem, hogy nem hárította el a segítségemet, hanem elfogadta azt. Talán nem kellett volna annyira belelkesednem, hiszen tényleg további macerákat készültem a nyakamba venni Lighttal együtt, mégis örömmel töltött el, hogy egy darabig még vele maradhatok. Rég volt már ilyen utoljára, hogy magamon kívül bárki másra is számíthattam.
- Elég józan tudok lenni. De néha meg pont hogy egy kis forrófejűségre van szükség. - Azok alapján, amit ma láttam belőle, az volt a benyomásom, hogy jól kiegészítjük egymást. Tetszett, hogy ennyire meg akar védeni, mégsem tökélte el, hogy bezár a hotelszobába és többé nem enged ki - jó, fura is lett volna, de otthon valahogy senkinek nem jutott jobb dolog eszébe ennél.
A következő pillanatban mellettem termett, a frászt hozva rám a képességével, viszont egyből megnyugodtam, ahogy visszahúzott magához. Értetlenül, kíváncsian néztem rá, tekintetemmel sürgetve, mondja el, mi van, de nem igazán szólt semmit, csak megérintette az arcom. A gyengédségébe beleborzongtam. Pillantásom az ajkaira vándorolt, majd ahogy közelebb hajolt, nem húzódtam el, csak lassan behunytam a szemem és átadtam magam neki. Kezem felsiklott a karján, fel a vállára, és közben ismerkedőn, bátortalanul viszonoztam a csókját. Melegség áradt szét az egész testemben, minden egyes pillanattal egyre bátrabb lettem, hevesebben, mohóbban csókoltam, közelebb simulva hozzá. Fogalmam sincs, mennyi idő telt el, mire elszakadtam az ajkaitól helyreállítani kapkodóvá vált légzésem. Felnéztem Lightra, kérdőn és fürkészőn, a szemére, majd a szájára, végül megint rá.

Alexis Callaway
Vérfarkas
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
Ashley Benson
Keresem :
Léptek száma :
4
Népszerûség :
1

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptySzomb. Nov. 02, 2019 12:13 am

Röviden felnevettem a reakciójára, majd a becenév hallatán bólintottam egyet.
- Jól van, Lexy – Ha azt akarja, hogy így hívjam, akkor így fogom. Bár nekem speciel az Aranyhaj is egészen bejött, sőt… még mindig egy hercegnőnek gondoltam őt, bár nem a megszokott fajtából. Sokkal inkább volt Aranyhaj, aki megszökött és a saját lábára állt. Oh, igen, a modern mesére gondolok, nem a régire.
Megráztam gyengén a fejemet az ötletre, de a továbbiakra elgondolkodtam.
- A tippeket örömmel veszem. Lehet, fiatalabb vagy nálam, de úgy érzem, értesz az… érzésekhez és a józan gondolkodáshoz. Feltéve, ha nem a saját ügyedről van szó – Mosolyogtam rá, majd ez végül le is olvadt az arcomról.
- Komolyan mondom, hogy én nem foglak és nem is akarlak veszélybe sodorni. Szóval… hé… - Ekkor mászott le az ölemből és ez valamiért nagyon nem tetszett. De egyelőre nem állítottam meg, mintegy küzdve magammal. Aztán a következő pillanatban odasuhantam mellé, ujjaimat pedig gyengéden fontam a csuklója köré. Visszahúztam magamhoz.
- …ne menj – Jelentettem ki, miközben szabad kezemmel gyengéden az arcához értem, mint aki attól fél, hogy ha egészen hozzáérne, semmivé foszlana. A tekintetem az ajkaira tévedtek, kezem lassan a tarkójára csúszott és közelebb hajoltam. Vártam még néhány pillanatot, mielőtt aztán megcsókoltam volna. Ösztönök. Ostoba ösztönök, amiknek képtelen voltam ellenállni. Jobban mondva neki. Fogalmam sincs, miért… talán az, hogy törődött velem. Talán az ölelése. Talán az, hogy nem kezelt szörnyetegként. Nem tudom. Fogalmam sem volt semmiről. De abban a pillanatban nagyon is vágytam a csókját.

245 words || human || note: safe and sound 2566525366    || kredit || inspirate by

Raleigh Blair
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
safe and sound QQRt85u
Rapunzel
in future
Play by :
Léptek száma :
8
Népszerûség :
0

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyPént. Nov. 01, 2019 9:42 pm

Raleigh & Alexis

Felháborodottságot tettettem a szavai hallatán.
- Jókor mondod! - Most, hogy már megjutalmaztam. De nem igazán bántam, lázadó korszakomban amúgy is volt dolgom vámpírokkal. Nem életem legkellemesebb élménye, de a tévhitekkel ellentétben nem is annyira szörnyű, ha isznak belőled.
- Hívj csak Lexynek. - Furcsa volt a szájából az Alexis, volt benne valami istentelenül vonzó, aminek egyre kevésbé tudtam ellenállni. Jobb, ha nem kísértem a sorsot. Lehunytam egy hosszabb pillanatra a szemem, ahogy a hajamhoz ért, és a torkom egyből kiszáradt a közelségétől. Kezdtünk veszélyes vizekre evezni.
- Nem tudom... Én lefogom, te meg ütöd. - Felnevettem, de aztán sietve el is fojtottam a jókedvem, próbáltam megőrizni a komolyságom. - Segítek megkeresni. Adok tippet, mit csinálj, ha elbizonytalanodtál. Vagy beszélek is vele, ha gondolod... - Fogalmam sem volt, miben vehetné a hasznomat, de biztosan jobban járt volna, ha van mellette valaki és nem kell ezt az egészet egyedül intéznie. Nem mintha ne lenne erős és halhatatlan, de akkor is, bizonyos dolgokban előnyösebb lehetett egy női kéz és egy halandó jelenléte.
- Az egész életem bajok nagy, feneketlen katyvasza. Nem hiszem, hogy bármit is számít, ha te hozzáadsz valamit. - éreztem a kezét a tarkómon, arra késztetett, hogy közelebb dőljek. Annyira vonzott a közelsége, pedig alig néhány órája ismertem... Közel álltam hozzá, hogy elcsábuljak, de végül erőt vettem magamon és elhúzódtam tőle, kimásztam az öléből.
- Letusolok. Köszönöm a vacsorát. - rámosolyogtam, végigsimítva a karján, majd a fürdő felé indultam. Ekkor néztem csak jobban körbe a szobában, és ahogy feltűnt valami, rögtön megtorpantam. - Öhm, itt csak egy ágy van...

jaj, te  safe and sound 3887785939

Alexis Callaway
Vérfarkas
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Play by :
Ashley Benson
Keresem :
Léptek száma :
4
Népszerûség :
1

safe and sound Empty
TémanyitásTárgy: Re: safe and sound   safe and sound EmptyPént. Nov. 01, 2019 7:01 pm

Valahogy jólesett az ölelése. Pont ezért nem akartam még elengedni, habár kissé kínos volt a szitu, így belegondolva. Gyerek volt, én meg… Csodás. Egy idióta vagyok talán. A szavakra meglepődtem, majd halványan elmosolyodtam.
- Nem vártam érte jutalmat, ugye tudod? – Fürkésztem néhány pillanatig az arcát, majd félrenéztem. Még mindig utáltam magamat a vérivás miatt. S ő látott is olyan… szörnyetegnek. Csodáltam, hogy nem fél tőlem.
- Tudom, Alexis, de mégis… ha megtörtjük az átkot, legalább nem kell félned többé, nem? – Egy szőke tincset a füle mögé tűrtem, így figyelve őt. Talán megőrültem, de úgy éreztem, vonz magához ez a lány, a stílusa, a modora ellenére, vagy talán pont amiatt. Vagy csak tisztára bekattantam már az egyedüllét kapcsán? Már én magam sem tudtam.
- Hm? Hogyan akarnál nekem segíteni? – Egy pillanatra lefagytam. Be akar szállni az öcsém elleni merényletbe, vagy mi a fene? A kezem végül a tarkójára csúszott. – Nem akarlak bajba sodorni.

152 words || human || note: safe and sound 2566525366    || kredit || inspirate by

Raleigh Blair
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
safe and sound QQRt85u
Rapunzel