Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Erdõ

Cedric Sutton EmptySeraphim Scamander
Today at 2:25 pm

Nappali

Cedric Sutton EmptyNathaniel Storm
Today at 1:50 pm

Theo & Evy - Ghost hunting?!

Cedric Sutton EmptyNathaniel Storm
Today at 12:45 pm

Park

Cedric Sutton EmptyAstrid Fray
Today at 12:23 pm

Zaltarish menedéke

Cedric Sutton EmptyLiliana DeFleur
Today at 12:20 am

Oltár

Cedric Sutton EmptyElisabeth Saltzman
Yesterday at 11:36 pm

Christian Caine

Cedric Sutton EmptyStephanie Stafford
Yesterday at 10:18 pm

megmentésre váró megmentőm

Cedric Sutton EmptyChelsea Jenson
Yesterday at 9:34 pm

Liliana Defleur

Cedric Sutton EmptyKai Parker
Yesterday at 8:44 pm

Lafayette Temetõ

Cedric Sutton EmptySeraphim Scamander
Yesterday at 5:55 pm

Share

Cedric Sutton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Cedric Sutton   Cedric Sutton EmptyHétf. Júl. 15, 2019 4:42 pm

Cedric Sutton
Szabad /  Stoppolva / Foglalt

Play by:
Dominic Sherwood
Kor:
30 év
Faj:
ember
Beállítottság:
heteró
Szerepkör:
leendő szerelmi partner, testvér, barát...
Kapcsolatok:
Rajtam kívül @Damien Blanchard, @Kai Parker, illetve az ikertestvéred, Victor - aki szintén gazdára vár
Történetünk:
Kezdjük az elején, a te történeteddel. Édesanyád ikrekkel volt terhes, az igazi meglepetés azonban csak születésetek után jött. A testvéred, Victor varázserővel jött a világra, míg te anélkül, sima emberként. Később derült ki, hogy Victor elszívta a varázserőt tőled, emiatt lettél te átlagos, ő pedig a maga módján különleges. A szüleitek válása után te anyukáddal maradtál, az ikred viszont az apátokkal ment, aki csak a varázsereje miatt figyelt fel rá. Az, hogy ti ketten tartottátok-e a kapcsolatot, vagy sem, rátok van bízva teljes mértékben.
A mi kapcsolatunk sem épp egyszerű, bár egyelőre nem tudunk a másikról túl sokat, főleg nem a fajokat illetően. Az én életem sem volt zökkenőmentes, ugyanis egy baleset következtében skizofréniát diagnosztizáltak nálam, később pedig - átváltozásom után - kialakult egy második személyiségem, csak és kizárólag a vámpírvérnek köszönhetően. Hát nem csodás ez a vámpírvér? Cedric Sutton 153812636
Még csak egyszer találkoztunk, nem tudsz a másik énemről, Jackie-ről, én pedig nem tudok arról, miszerint boszorkánynak kellett volna születned. Egy csodás estét töltöttünk együtt Mystic Falls egyik helyi kocsmájában, ahol zongorázni próbáltál tanítani, nem sok sikerrel. Igen, kifejezetten jó vagy a zongorázásban, bár azt rád bízom, hogy ebből élsz meg, vagy csak hobbiként űzöd. Azóta kerültelek, hiszen féltettelek a nem épp beszámítható másik felemtől, de egy ekkorka városban ez sokáig nem fog menni, nemde?

//Egy átvehető karakterről van szó(csupán az első találkozásunk lett kijátszva), így a név és a pb kötött. A családi háttérből is a leírtak, a többi viszont rád van bízva, kedves leendő megalkotó!  Cedric Sutton 2566525366 Mindenképp egy megbízható, viszonylag aktív usert keresek, aki nem tűnik el regisztrálás, vagy karakterlap írás után! Több szál is adott, unatkozni biztosan nem fogsz, és ezenfelül is kialakíthatsz bármit, bárkivel. Cedric Sutton 450640341

❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖

two souls in one
two hearts into one heart

Ruby Jacqueline Hale
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
cedric ~ in the future
Play by :