Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Két hét múlva egy Denver-i sikátorban. - Izzy & Liv

my other half EmptyOlivia C. Summers
Yesterday at 11:43 pm

Elhagyatott raktárépületek

my other half EmptyTatiana Shelley
Yesterday at 5:08 pm

Lili Reinhart

my other half EmptyLucas Lawrence
Yesterday at 4:24 pm

Utcák

my other half EmptyElectra Fanning
Yesterday at 12:26 am

my other half EmptyEmmett Keener
Csüt. Okt. 17, 2019 6:26 pm

Emmett Keener

my other half EmptyElectra Fanning
Csüt. Okt. 17, 2019 12:26 am

Bejárat

my other half EmptyCelian Darveaux
Szer. Okt. 16, 2019 6:57 pm

Elkelt a keresettem!

my other half EmptyTatiana Shelley
Szer. Okt. 16, 2019 11:45 am

Udvar

my other half EmptyKlaus Mikaelson
Szer. Okt. 16, 2019 12:37 am

Nothing else matters - Drezera

my other half EmptyDrezath
Kedd Okt. 15, 2019 10:02 pm

Share

my other half

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: my other half   my other half EmptySzer. Okt. 09, 2019 8:11 pm

Peter ___
Szabad /  Stoppolva / Foglalt

Play by:
Chris Evans
Kor:
27
Faj:
Vérfarkas
Beállítottság:
Heteroszexuális
Szerepkör:
Gyerekkori barát/később szerelem?
Kapcsolatok:
Delilah, plusz akit még szeretnél!
Történetünk:
Már két éve annak, hogy utoljára láttam, de a mai napig nem felejtettem el. Még most is picit bele fájdul a szívem, ha eszembe jut! Apám halála előtti napon láttam őt utoljára, utána eltűnt mindenféle magyarázat nélkül. Az apja se tud róla semmit. Egyszerűen csak fogta cuccait és lelépett, és azóta se tudom, hogy mi lett vele. Végtelenül hiányzik, de elsősorban tudni szeretném mi történt, hogy csak így itt hagyott mindent! A családját itt hagyta, és engem is, pedig ő volt az egyik legfontosabb ember az életemben, és álmomban se gondoltam volna, hogy elfog tűnni. Mert nem véletlen tűnhetett el, minden előzmény nélkül, igaz?

- Az apjával éltek kettesben, mivel elszakították őt anyjától kiskorában, így neki emlékei sincsenek róla, így kerültek Mystic Falls-ba. Apja nem mondta el neki, hogy benne is ott lapul a vérfarkas gén, csak az indulatai lettek egyre nagyobbak, amiket már nem tudott kezelni. Indulatai végül annyira elhatalmasodtak rajta, hogy egy vita hevében megölte Delilah apját. Delilah apjának halála után elhagyta Mystic Falls-t, hogy megküzdhessen bűntudatával, és hogy felkeresse családjának eddig nem ismert tagjait. -

//Jellemében úgy tudom elképzelni, hogy egy vicces, gyengéd, és kedves ember volt, egészen addig míg aznap este meg nem ölte karakterem apját, és váltotta ki ezzel a vérfarkas átkát. Persze erről a karakterem mit sem sejt, Peter pedig puszta bűntudatból menekült el. Az eset megkeményítette jellemét, visszahúzódóbb lett, a mai napig mardossa a bűntudat. Rábízom a megalkotójára előre megbeszélés alapján, hogy hogyan ölte meg Annie apját. Karaktereinket az eset előtt is mondhatni szerelem fűzte össze, de egyikük se akarta elrontani barátságukat, így egyik se lépett végül.

Ha bármi kérdés felmerül még, vagy bármit változtatnál, szívesen válaszolok privátban! Ezek alap elképzelések, de amúgy minden ötletre vevő vagyok vele kapcsolatban! A név változtatható, a pb-t (Amerika legjobb fenekét) nem szívesen cserélném le!   my other half 3575419701  //

Delilah C. Andrews
Ember
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Play by :
❖ Jessica Clements
Keresem :
Léptek száma :
0
Népszerûség :