Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Damon && Elena || Már nem vagy itt

Yesterday at 11:38 pm

Pippa Remain

írta: Pippa Remain
Yesterday at 8:30 pm

Bárpult

Yesterday at 6:13 pm

Pippa

írta: Holly Marlow
Yesterday at 5:23 pm

Shannon Marlow

Yesterday at 4:01 pm

Marigold Marlow

Yesterday at 2:58 pm

Partnerkereső

Yesterday at 2:27 pm

Holly Marlow

Yesterday at 1:28 pm

Elkészültem!

Yesterday at 12:52 pm

Bejárat

Kedd Okt. 17, 2017 11:30 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 10 6
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 2 4
Eredetiek 0 2
Eretnekek 2 1
Vadászok 4 1
Emberek 9 5
Összesen 37 31
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

Camille O'Connell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Camille O'Connell   Pént. Ápr. 14, 2017 11:32 am

Camille O'Connell

There are good things, Klaus. And you need to see that, too. There's no real peace in revenge.

Becenév

Cami

Titulus

The Brave Bartender

Születési hely, dátum

New Orleans, 1988. december 13.

Faj

ember

Átváltozás

-

Család

Van egy ikertestvérem, Sean. Pontosabban volt. Már meghalt. Együtt nőttünk fel New Orleansban, aztán én elkerültem az egyetemre. Nemrég jöttem vissza a nagybátyámhoz, Kieranhez. Már csak ő maradt nekem. De nemcsak a támogató és szerető unokahúg beszél belőlem. Ki akarom nyomozni Sean halálának gyanús körülményeit.

Play by

Leah Pipes

Ez az én történetem...

Ez a város egyre furcsább és őrültebb. Jó pár évig nem voltam itt, de valamiért úgy rémlik, ennél azért nyugodtabb volt. Olyan...szokványos. Már amennyire New Orleansra ráhúzható ez a jelző. Nem akartam visszajönni. Azután, ami Seannal történt, eszemben sem volt. A "minél messzebb, annál jobb" elvet követtem. De azt hiszem, rá kellett döbbennem, hogy az életemben le kell zárnom ezt a fájdalmas fejezetet. Különben egyszerűen képtelen vagyok továbblépni, és az utolsó leheletemig kísérteni fognak az események. Így nincs mit tenni, ki kell nyomoznom. Tudnom kell, mi történt pontosan. Úgy érzem, ennyivel tartozom is a testvéremnek. Na meg persze a nagybátyám miatt is késztetést éreztem a hazatérésre. Kieran erősnek mutatja magát, de már csak mi vagyunk egymásnak. Nem hagyhatom figyelmen kívül ezt sem. Viszont amióta visszajöttem és csaposnak álltam a Rousseau's bárba, csupa érdekes dolog történt velem. Tegnap este hirtelen előttem termett a semmiből egy fickó, aki csak úgy szimplán megjegyezte, hogy nem biztonságos egyedül lenni. Nos, abban a pillanatban teljes mértékben egyetértettem vele. Mégis valamilyen megmagyarázhatatlan energialöketnek hála volt annyi lélekjelenlétem, hogy közöljem, fekete öves karatés vagyok. Mázli, hogy nem kellett demonstrálnom, mert nem biztos, hogy jól jártam volna. Aztán meg ott van az a rejtélyes férfi, aki előbb 100 dollárt hagyott ott a pultnál, aztán meg a téren bukkant fel és egy festőről tartottam neki pszichológiai kiselőadást. Bizonyára megunta, mert kámforrá vált. Nem is értem, miért kattogok ezen. Ha jobban belegondolok, talán New Orleans mindig is hemzsegett a fura alakoktól, csak mostanáig nem tűnt fel. Egy részeg alak hangja rángat vissza a valóságba.
- Figyelj, szivi...még egy tequilát. És csapd hozzá magadat is. - Olyan közel hajol hozzám a pulton keresztül, hogy tökéletesen meg tudom állapítani, ezzel a lehelettel városokat lehetne kiirtani. Minden erőmre szükség van, hogy mosolyogjak, és ne küldjem el, akár csak burkoltan is a fenébe.
- Nos...szivi. Ezer örömmel adnék még egy tequilát, hogy az asztal alá idd magad, és tovább rombold az agysejtjeid, miközben gyarapítod a bár bevételét, de van egy kis gond.
- Ó, igen? És micsoda?
- Egy srác az imént lépett meg a kabátoddal...amiben a pénzed volt. - Ilyen gyorsan nem láttam még szaladni ittas állapotban lévő vendéget. - Jaj, majdnem elfelejtettem mondani! Nem vagy az esetem...szivi. - Ezt úgy üvöltöm utána, miközben a következő vendégnek az italt keverem. Nem tehetek róla, kicsúszott. Mindig mindent kimondok, amit gondolok. Eddig még sosem volt az őszinteségből kifolyólag problémám. Bár tudom, néha okosabb lenne megtartani magamnak a véleményemet. De akkor úgy érzem, nem lennék hű önmagamhoz. Azt pedig semmiképp nem szeretném.

Ember vagyok

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Camille O'Connell   Vas. Ápr. 16, 2017 12:29 am

Elfogadva

Camille O'Connell

Vártam már, hogy ezzel a szőkeséggel is elkészülj, s megint nem kellett csalódnom, hiszen ma már egyszer elvarázsoltál Caroline személyében   A karakterlapban most sem találok kivetnivalót, pedig alaposan megnéztem magamnak, a karakter jellemét tükrözték a sorok, igazi bátor ember vagy te. Azért majd Klaussal légy óvatos! wink

Vámpír vagyok
Keresem :
i hope you find a girl

and fall in love with her whole heart

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Camille O'Connell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Camille O'Connell II