Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKatherine Pierce EmptyPént. Ápr. 14, 2017 8:06 pm


Katherine Pierce

I'm Katherine Pierce, I'm a surviver


Kath

egyértelmű

Titulus

Bitch vampire

Születési hely, dátum

1473. 06. 05 ;; Bulgária

Faj

vámpír

Átváltozás

Legyen elég annyi, kedves érdeklődő, hogy a saját érdekemben értem el azt, hogy vámpírrá változzak, hogy megvédhessem magamat.

Család

Nem nagyon szeretem a hosszú litániákat főleg nem azokat amelyek a családomról szólnak, hiszen ha hiszitek ha nem, nálam ez egy érzékeny téma, nah de mivel ma eléggé jó kedvem van ezért kaptok pár részletet abból, hogy milyen is volt a családom akkoriban;
Nem voltunk nagyon gazdagok, még is mindenünk meg volt, szerettem a szüleimet még akkor is, ha ezt eléggé nehéz elképzelni rólam. Szerettem a családomat.
A legfájóbb pont az egész családi sztoriban a gyermekem. Az én egyetlen gyerekem akit nem tarthattam meg. Megszültem, de még csak a karjaimba sem vehettem őt, meg sem nézhettem a bájos arcát, elvették tőlem és én nem tudtam mit csinálni. Sírtam, a fájdalom össze törte a szívemet, hogy elveszik tőlem a gyermekemet.
Sosem tudtam, hogy mi lett vele, megölték vagy másnak adták oda, így hát nem is kerestem fel soha.

Play by

Nina Dobrev





Ez az én történetem...

K, mint közömbös.
Sosem érdekeltek mások véleményei avagy az érzései. Bármit képes vagyok megtenni azért, hogy elérhessem a céljaimat és ebben senki sem akadályozhat meg, hiszen bárkin képes vagyok átgázolni vagy eltávolítani az utamból, nem számít, hogy ezért kit kell megölnöm.
A, mint akaratos.
Akaratos és roppantul önfejű személyiségű vagyok. Amit egyszer a fejembe veszek azt végig is csinálom.
Arrogáns is vagyok, bár ez is annak tudható be, hogy egyáltalán nem érdekelnek mások véleményei és érzései. Ilyen vagyok én. Megszoksz vagy megszöksz.
T, mint találékony.
Sosem voltam híján az észnek, minden szituációban feltudom találni magamat, legyen szó menekülésről, vagy éppen más emberek átveréséről. Egyszer egy egész várost megigéztem még akkor amikor sikerült megkaparintanom a gyógyírt, az orvosságot a vámpír létre. Azt a gyógyírt amit mindenki keresett, de senki nem találta. Nálam volt, én pedig nem akartam, hogy bárki is megtalálja, így hát voltam olyan drága és megigéztem az egész várost. Mindenki ismert, viszont, ha valaki kérdezett rólam akkor hirtelen mindent elfelejtettek. Nos, mi ez, ha nem találékonyság?
H, mint hidegvérű.
Mint ahogyan a fentebb említett tulajdonságok mellett található magyarázatok is azt mutatják, hogy képes vagyok bármit végig csinálni hidegvérrel. Nem ingok meg a szándékaimmal kapcsolatban és nem ijedek meg holmi kis pitiáner kihívásoktól. Sőt, szeretem is azt, ha valami nem megy olyan egyszerűen, hiszen úgy izgalmas és minél nehezebb elérni a célhoz, annál nagyobb a dicsőség amikor ez sikerül.
E, mint erős.
543 éves vagyok ez pedig azt jelenti, hogy nem éppen „mai gyerek” vagyok, aminek én csak örülni tudok, hiszen minél idősebb egy vámpír annál erősebb és annál jobban tudja használni a képességeit. Mondhatni én mindenben eléggé gyakorlott vagyok és nem félek az ellenségeimtől, mert tudom, hogy a legtöbbet le tudom győzni. Persze van egy valaki, aki elől egész életemben menekültem és szerintem menekülni is fogok egy jó darabig. Ő pedig nem más, mint a nagy és gonosz hibrid, Klaus Mikaelson. Lemészárolta a családomat és évszázadokon keresztül meg akart ölni, sőt, szerintem ha tehetné akkor még most is egy karót döfne a szívembe, de hát milyen túlélő lennék, ha nem élném túl a támadásait? Itt vagyok, épen, életben.
R, mint ravasz.
Ravasz vagyok. Ravasz és manipulatív. Tudom, hogy hogyan kell elérnem a céljaimat, azt is tudom, hogy kinek mit kell mondanom azért, hogy úgy táncoljanak ahogyan azt én akarom akár igézés nélkül is.
I, mint intelligens.
Sok mindent lehet elmondani rólam, de azt nem, hogy hülye volnék. Meg van a magamhoz való eszem, tudom, hogy meddig lehet feszíteni azt a bizonyos húrt vagy mikor nem jó átlépni azt a bizonyos határt. Ez a tulajdonság is segít nekem jó sok évszázada abban, hogy igen is életben vagyok és az ellenségeim nem tudnak legyőzni engem.
N, mint nőies.
Sosem szerettem a sportos öltözékeket, mindig divatosan és nőiesen öltözködtem. Nem azt mondom, hogy feltétlenül követtem mindig a divatot, de jócskán volt a szekrényemben mindenféle ruha amit az adott évszázad megkövetelt magának. Karcsú derekam van, kecses alakom, így hát bátran válogathatok a jobbnál jobb ruhák közül.
E, mint eredményes.
Szerintem ezután a pár sor után rájöhettél te magad is, hogy velem nem igazán jó ujjat húzni, mert elérem amit akarok, akkor amikor akarom és azzal akivel akarom.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Katherine Pierce Empty
TémanyitásKatherine Pierce EmptySzomb. Ápr. 15, 2017 11:27 am


Elfogadva

Katherine Pierce

OMG, ne tudd meg, mennyire örülök neked! Katherine Pierce 2909147992 Már tegnap elfogadtalak volna, ha nem jön közbe egy-két személyes dolog, de most itt vagyok és semmi sem tántorít el a célomtól.
Imádtam az adatlapod, csak úgy ittam a szavaid! Igazán jól megfogtad Katherine jellemét és nagyon tetszett, hogy a neve kezdőbetűivel jellemezted őt. Kreatív.
Most már csak abban reménykedem, hogy a játéktéren is hasonlóképp látjuk viszont ezt az igazán ravasz vámpír kisasszonyt. Katherine Pierce 2909147992
Alig várom, hogy mi is játsszunk valamit! Mindenképp írj fel a listádra!  Katherine Pierce 2143335336 Most pedig nem húzom tovább az időd, menj foglalózni és merülj el a játékban!



Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Katherine Pierce Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Katherine Pierce Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Katherine Pierce Empty
 

Katherine Pierce

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce
» Katherine Pierce