Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Nappali

Today at 4:48 pm

Lafayette temető

Today at 3:21 pm

Bárpult

Today at 1:36 pm

Damon && Elena || Már nem vagy itt

Yesterday at 11:38 pm

Pippa Remain

írta: Pippa Remain
Yesterday at 8:30 pm

Pippa

írta: Holly Marlow
Yesterday at 5:23 pm

Shannon Marlow

Yesterday at 4:01 pm

Marigold Marlow

Yesterday at 2:58 pm

Partnerkereső

Yesterday at 2:27 pm

Holly Marlow

Yesterday at 1:28 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 10 6
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 2 4
Eredetiek 0 2
Eretnekek 2 1
Vadászok 4 1
Emberek 9 5
Összesen 37 31
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Francesco Di Pasqua, Klaus Mikaelson

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

A főút, ami kivezet Mystic Fallsból

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: A főút, ami kivezet Mystic Fallsból   Pént. Jún. 16, 2017 8:46 pm

Seiya & Tom

Kezd gyorsan elnyomni a buzgóság, ám Fortuna újabb csókja megtalál engem. A hangra rögtön éberen kezdek el nézni, jobbra és balra, aztán csak fölfelé. Pontosan látom, ahogy egy ismeretlen lány minden további nélkül ugrik le, s nem töri össze magát. Egyáltalán nem ismerős kinézetre, ám a szavait valamiért nem tudom viccként felfogni.
- Nem hinném, hogy finom vagyok. Így jobb ha nem eszel meg. - tiltakozom ellene, s ha van időm, akkor felkelek a helyemről. 188 centiméteres magasságommal elég szép szál legénynek nézek ki. Most abban reménykedek, hogy ez az idegen letesz a tervéről. Meg egyáltalán miért akar megenni? Kannibalizmusról hallottam már életemben, sőt tán valahol a világban vannak olyan törzsek, akik a szerint élnek. Próbálok határozott testtartást felvenni.
- Te mégis ki vagy? - hajlítom be a lábam, így sikeresen felveszem a védelmi pozíciómat.
- Miért vagy itt? 2 órányi sétára van innen Mystic Falls – mondom neki. Úgy vélem, hogy csak mérhetetlenül éhes, s szomjas. Hallucinál, s különösebben nem tudja, hogy igazából mit beszél.
- Ha szeretnéd, akkor megoszthatom veled az ételem és italom – ajánlom fel neki, mint egy segítőkész férfi. Valójában nagyon tartok ettől a helyzettől, de leginkább az idegentől. Próbálom kordában tartani félelmem, s nem akarom hogy elhatalmasodjon felettem.
- Mással sajnos nem szolgálhatok. - várok, hogy ebből mi lesz? Vajon le tudom beszélni erről az őrültségéről? Van annyira illemtudó, hogy bemutatkozik?

Boszorkány vagyok

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: A főút, ami kivezet Mystic Fallsból   Pént. Jún. 16, 2017 8:16 pm

Tom;;

Egy újabb nap, egy újabb éjszaka, amit az erdőben egy fán töltöttem. Nem volt kedvem a lerobbant kunyhóhoz, amit nem rég találtam. Oda, majd csak akkor teszem be a lábamat, ha esik. Vagy még akkor se.
Unottan lógáztam a lábamat egy eléggé terebélyes, buja lombú fán, mikor léptek zaja ütötte meg a fülemet.
Nocsak! Talán még sem lesz kész unalom ez a mai nap.
Hamarosan egy fiatal, kinézetre talán velem egy idős kölyök, khm, fiú bukkant elő. És az illata ismerős volt. Mármint nem volt ember. És az jó. Mert egyébként is éhes voltam, szóval hamarosan ennem kell. Vagy őt, vagy egy szerencsétlen embert. Vagy egy bambit. Ami épp akad, amin elél az éhes vámpírlányka.
A srác, meg halálos lelki nyugalomba letelepedett a fám alá és pihenget. Mi a...?
- Szia. Finomnak tűnsz. Megehetlek? - ugrottam le a fáról. Mindeközben meg aranyosan érdeklődtem. Ha nem muszáj nem fanyalodok bambira. Ha a srác megijedt jó, ha nem úgy is jó. Én nem félek tőle.

"Csak egy isten van: én vagyok; csak egy bűn van: nekem ártani."

Vámpír vagyok

TémanyitásTárgy: Re: A főút, ami kivezet Mystic Fallsból   Pént. Jún. 16, 2017 7:39 pm

Seiya & Tom

Friss levegő és nyugalom! Ez vesz körbe engem, ahogy egyre inkább távolodok Mystic Falls-tól a főuton. Egy boszorkány vagyok, aki a nyugalomra vágyik és teljesen egyedül lehessen. A négy fal öl, butít és nyomorba dönt, legalábbis szerintem. Ezért vagyok Kertész, hogy minél többet a szabadban tölthessem. Virágok, fák, díszcserjék és a többi dolog. Szeretem a munkám, s a növények gondozása sok odafigyelést kíván. Ám most ezen terhelő gondolatokat is eldobom magam mellől. Én arra arrafelé nyugalomra vágyok, ami jó húsos és különösebben a környezetem sem zavar meg. Mikor kijjebb érek, akkor a hátizsákomból előveszek egy turista térképet, s az első jobb elnevezésű helyet nézem a szememmel. Nem kell sokat keresgélnem. Megnézem ezután a turista jelzéseket, hogy merre kell mennem, aztán indulok is. Hamar elhagyom a főutat, hogy helyette kis hegyi ösvényen haladjak felfelé, a célomhoz. Szerencsére mindent előre elkészítettem, így út közben megreggelizem és néhány korty folyadékkal leöblítem. Nem zavar senki, így csakhamar egy elégedett mosoly jelenik meg rajtam. Egy fél órás felfelé menetel után  elkanyarodik balra egy másik jelzésre áttérve, aztán jobb, ahol megint csak más a jelölés. 2 óra után elégedetten dűlők el a pokrócomon, amit a Halász-tisztás közepére rakok. Hanyatt fekszem, s így pihenek. Erre vágytam, s most úgy néz ki, hogy megkapom. Terveim szerint majd csak esteledés előtt indulok hazafelé. Addig azonban itt vagyok.

Boszorkány vagyok

TémanyitásTárgy: A főút, ami kivezet Mystic Fallsból   Szer. Márc. 29, 2017 1:07 am

TémanyitásTárgy: Re: A főút, ami kivezet Mystic Fallsból   

Sponsored content

A főút, ami kivezet Mystic Fallsból

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls parkja