Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

The devils on your shoulder...
silhouette frpg

A veszteséget feldolgozni nagyon nehéz. A gyász, a fájdalom felemészti az embert, de még egy vámpírt is. Hogyan bírkózik meg valaki a testvére halálának gondolatával? És ha az elválás örökre szól? Ha vámpír az illető, akkor az "örökké" nagyon hosszú.
A történetünk a hatodik évad elejétől indul, bár vannak változások. Azonban egy valami biztos: Damon és Bonnie meghaltak (minden jel erre mutat, de a lány nagyija elhintette, hogy mindent előre elrendezett), így a szeretteiknek meg kell birkózniuk az elvesztésükkel. A kérdés csak az, ki hogyan éli meg, hogy a szeretett személy nincs többé. Stefan elég rosszul, hisz még a városból is képes lelépni. Elena pedig gyógyfüvekhez fordul és elhiteti magával, hogy minden rendben - egészen addig, amíg ki nem találja az igazi megoldást.
Mystic Falls már nem mágiamentes övezet, így minden visszatérhetne a rendes kerékvágásba, azonban kérdés, hogy ez mikor és hogyan fog sikerülni.
New Orleans világában a fogaskerekek működésbe léptek. Míg a vámpírok és a boszorkányok, illetve Klaus és Marcel hatalmi harcukat vívják a Francia negyed uralmáért, Hayley pedig gőzerővel harcol a mocsárba kirekesztett, átokkal sújtott vérfarkasok felemelkedéséért, addig a külső erők egyre nagyobb seregekben gyülekeznek a határoknál: az Ötök Testvérisége visszatért, és egyetlen céljuk az Ősi vámpírok kiirtásával megtisztítani a Földet a vámpíroktól. Még szerencse, hogy az egyetlen fegyver, a misztikus fehértölgy karó, Klausnál van, igaz? Mi van azonban, ha az Ötök testén kirajzolódó tetoválások olyan helyre vezetnek, ahol százával, ezrével nő a fehértölgy? Az összes vadász, aki csak él és mozog, tucatjával rendelkezne a veszedelmes fegyverrel, s összefogva talán elhozhatják a vámpírok korszakának végét... Hacsak New Orleans vámpírjai és mindenki, akinek kedves a leszármazottak élete, össze nem fognak, hogy megállítsák a Testvériséget - ha kell, bármi áron.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
silhouette frpg

2017. július 20. - Jelölj te is! 2017* nyár díjai

Nyomatékosan megkérünk minden játékost, hogy helyszínt önmaguktól ne hozzanak létre! Hamarosan bevezetésre kerül egy reag számláló és ne okozzon kavarodást, hogy az üres hozzászólást is hozzáadja. Használjátok bátran a Helyszínkérő topicot!
Köszönettel; a Staff

SFamily
silhouette frpg

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
silhouette frpg
Charlotte szobája

Today at 12:34 am

Grace cellája

Yesterday at 8:02 pm

Brennan kávéház

Yesterday at 8:00 pm

Steferine - 3 hónappal ezelőtt

Yesterday at 5:09 pm

Raktárépületek

Szomb. Aug. 19, 2017 10:39 pm

Szomb. Aug. 19, 2017 5:45 pm

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Information
silhouette frpg

Téma: The Vampire Diaries & The Originals FRPG
Főadmin: Elena Gilbert
Társadminok: Hayley Marshall, Stefan Salvatore & Damon Salvatore
Megnyitott: 2017. április 14.
Elérhetőség: e-mail (ha írsz, jelezd a chatben!)

Share | 

Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok   Szomb. Aug. 19, 2017 3:24 pm

Dear Marcel

A város a feje tetejére állt, de még mindig otthonomként tekintettem rá. Olyan volt, mintha a város lakói sosem aludnának, mindig volt mozgás az utcákon egészen hajnalig, ráadásul itt az emberek tényleg jól tudták érezni magukat. Mystic Falls után ez igazi felüdülés volt, a kisvárosok emiatt sosem voltak a kedvenceim. Szerettem, ha ismerik a nevemet, ugyanakkor a titkaimat meg akartam tartani magamnak. Erre a nagyvárosok kitűnőek voltak. Nem ismert mindenki, de a nevem hallatán az emberek összerezzentek, még így is, hogy nem én voltam többé a király. Ezen változtatni akartam, de nem ment olyan egyszerűen egy olyan királlyal, aki mindent tőlem tanult, akit én tettem uralkodóvá. Marcel nem ismert határokat, ha el akarta érni a céljait, valahogy mégis jobban kedvelték a vámpírok. A boszorkányok gyűlölték, de azok az álszent banyák senkit sem szerettek, csak a saját fajtájukat, s még azt se mindig úgy, ahogy kellett volna. Vszont a saját emberei szerették Marcelt, nem csak tisztelték és félték. Ha őszinte lettem volna, bevallom magamnak, hogy féltékeny vagyok rá, de... az őszinteség nem volt az én asztalom. Még magamat is képes voltam áltatni, hogy a büszkeségem megmaradjon. Egy olyan "apa" mellett, mint a jó öreg Mikael, pedig szükségem volt a büszkeségre, így hamar megtanultam, hogy ha előveszi a szíjat, még akkor is felemelt fővel tűröm a verést, mert kiölhette belőlem a gyermeki ártatlanságot, a jóságot, de a büszkeségem sosem adtam neki. Marcellus ezt megtanulta tőlem, de úgy tűnt ő tovább is fejlesztette ezt a taktikát. Jobb volt nálam, de nem erősebb. Vissza akartam szerezni a királyságom, hiszen már az örökösöm is úton volt. Azonban ehhez közel kellett kerülnöm a jelenlegi kis királyhoz. Nem volt nehéz Marcel nyomára akadnom, így utam a jazz klubba vezetett, ahol Marcel egy csinos, fiatal pultos lánnyal kokettált, amikor beléptem az ajtón. Meglepetten vontam fel a szemöldököm, s egy vigyorral az arcomon léptem oda az asztalához éppen azután, hogy az a bizonyos Sarah kihozza a kávét a "fiamnak". - Eltűnök néhány évre és kávére cseréled a bourbont? - állok meg az asztal mellett még mindig ugyanazzal a kifejezéssel az arcomon, és a kávé felé bökök az állammal. Ezután a lány felé fordulok, aki még épp a látókörömben van, teszek felé két lépést, s finoman megragadom a karját. - Egy üveg bourbont is hozz, aranyom. Ne aggódj, nem rabolom el a kiszemelted! - kacsintok rá, mire ő enyhén elpirul, de Marcelnek nem kell aggódnia. Én más reakciót váltok ki belőle, inkább megszeppent, mivelhogy rajtakaptam, ahogy a válla fölött New Orleans jelenlegi királyát pásztázza. Talán az említett királynak érettebb nőket kellene kiszúrnia magának, akik tudják, mit akarnak, s nem borul vörösbe az arcuk egy félmondat után. A gondolatomra eszembe jut a szőke lány a Rousseau's-ból, Camille, de rögtön elvetem ezt a gondolatot is. Nincs szükségem még egy nőre, aki elcseszi az életem, okoskodó pszichológustanoncokra pláne nem. Kivéve beszélgetőpartnernek, de az egy más történet.

zene: - ■ my son    
■■

Well, don't be fooled, love.
I'm the devil in disguise.

Hibrid vagyok
✦ Megérkezés időpontja ✦ :
2017. May. 07.
✦ Hozzászólások száma ✦ :
10

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok   Csüt. Aug. 03, 2017 11:28 am

Kicsit sok volt nekem ez az egész. Megjelennek az Eredetiek, beszambáznak a városba, mintha minden rendben lenne, és itt randalíroznak. Ráadásul Klaus még mindig Királynak érzi magát, holott már jó pár évtizede annak, hogy köze nincs a városomhoz. Idegesít, de valahogy örülök is annak, hogy itt van. Jó látni, és habár nem nagyon hiszek ebben az egész barátságos közös vezetéses-vendégeskedéses cuccban, azért jó érzés, hogy itt van és beszélünk. És ha ő itt van, hamarosan más is itt lesz… Kicsit megremeg a gyomrom erre a gondolatra, de igyekszem elhessegetni Rebekah gyönyörű arcának a képét, illatának emlékét. Igyekeztem megacélozni a lelkem és a szívem a Mikaelsonok irányába, hiszen itt hagytak. Itt hagytak a városban, a tűz martalékává válni és nem is kerestek utána. Soha többet. Most jutott eszükbe, hogy amúgy volt egy családtagjuk – habár persze mindketten tudjuk, hogy soha nem leszek igazi családtag – és egy városuk, ami az övéké volt. Volt. És ez a kulcsszó, amit Klausnak meg kell értenie és szeretném minél világosabban a fejébe verni. Most már az ÉN városomon New Orleans, és egész jól néz ki, szépen virágzik, sok a turista – ami ugye nekünk, vámpíroknak eléggé fontos. És igen, sok a vámpír is. Egy egész kis családod, csapatot hoztam össze. És erre baromi büszke vagyok, bárki bármit mond. A gondolataimat Sarah töri meg, a csinos pultos lány, aki nem rég kezdett a kedvenc klubomban. Nem sűrűn ücsörgök ilyen helyeken, de most választottam egy ablak melletti kis asztalt, ahonnan tökéletesen rálátok a pultra és – természetesen – rá. Kora délután van, még nem sokan vannak idebent, hiszen a muzsika és a buli majd csak 8 óra körül kezdődik. Ezért is választottam ezt az időpontot, hogy kicsit figyelhessem őt és talán még beszélgethessünk is.
Igen, szeretem Rebekah-t. Mindig is szeretni fogom, azt hiszem. De ugyan már, felnőtt férfi vagyok, szükségem van nőkre. És tény, hogy ez alatt a pár évtized alatt nem talált meg a nagy betűs szerelem. Talán nem is fog. De attól még eltölthetem az időmet csinos hölgyek társaságában, nemde?
- Helló Marcel! Mit hozhatok?  - köszönt a lány már ismerősen, hiszen néhányszor már meglátogattam itt. Arrébb tolom a laptopomat, amin éppen szerződéseket nézegetek, és döbbenetesen dögös mosolyt villantok felé.
- Szervusz Sarah! Egy feketét kérek, két cukorral és egy kis tejjel, köszönöm. – adom le a rendelést. Igyekszem mindig valami mást rendelni, és persze ott lapul a zsebemben egy kis vér is, hogy kicsit ízletesebbé tegyem azt a fránya kávét. Egy bájos „máris hozom” mosoly, és már el is libben az asztalomtól. Önelégülten húzom vissza magam elé a laptopot, és konstatálom a hevesebb szívdobogást és az enyhe pírt a lány arcán. Már a célegyenesben vagyok. Legközelebb talán elkérem a számát, és elhívom randizni. Talán.

Vámpír vagyok
2017. Aug. 03.
✦ Hozzászólások száma ✦ :
7

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Asztalok   Szomb. Ápr. 15, 2017 8:49 pm

Egy sziluett vagyok
✦ Keresem ✦ :
2017. Mar. 03.