Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásJazz club EmptyCsüt. Márc. 18, 2021 12:06 am


Thersez & Elora

Sooner or later all the secrets are revealed.
A bólintásától még mindig nem lettem okosabb. Mégis mit ért azon, hogy válaszadásra kényszerít? Kész volna fájdalmat okozni, csak hogy kikérdezhessen? Valószínűleg igen, hiszen démon. Egy démontól bármi kitelik, nem? Igazából nincs tapasztalatom velük, úgyhogy fogalmam sincs. Mert egy dolog olvasni és tanulni a különféle fajokról, de teljesen más szembe kerülni egy-egy képviselőjükkel. A képességeikhez, az alapvető tudnivalókhoz hozzáadódik az egyének személyisége, szóval az az igazi kérdés: van annyira kíváncsi és vagyok annyira érdekes a szemében, hogy megkínozzon vagy akár megöljön, hogy megkaphassa, amit akar? Én inkább a békés megoldásokra hajlanék. Főleg mert ha elpusztítja ezt a formámat, visszatérnék ugyan, de a lelkem örökre elveszne. Azt pedig nem szeretném feladni, ha nem muszáj.

Értetlenül, szinte megbántódva ráncolom a homlokom, amikor nevetni kezd. Mi olyan vicces azon, hogy kiválasztott vagyok? És miért nem engedi még el a karomat? Kezdek egyre inkább feszengeni tőle, a közelségétől, a szorításától, a szavaiból áradó maró gúnytól. Valahányszor fellélegezhetnék, újra és újra jéghideg bilincsbe fogja a csuklómat az ujjaival. És amikor végre valóban elenged, szinte felsóhajtok a megkönnyebbüléstől. Aztán pedig halványan elmosolyodom, mert a kíváncsisága egészen gyermekivé teszi. Tudom, ez becsapós, de most kevésbé tűnik veszélyesnek, ez pedig kissé megkönnyíti, hogy feleljek neki.

- Pontosan annyi van belőlünk, ahány féldémon. Szóval nem sok. És igen, kiválasztott... Az angyalok választottak ki, még a születésünk előtt. A kambionok őrzésére. Az a célunk, hogy a jó útra tereljük és azon tartsuk őket. Minden kambionnak saját őrzője van. - Így belegondolva, belátom, kicsit úgy hangzik, mintha a kirendelt őrangyaluk lennénk. Ami szinte igaz is. Leszámítva a tényt, hogy ha a feladatunkat nem tudjuk megvalósítani, akkor végeznünk kell velük. De ezt okkal nem közlöm a démonnal. Egyrészt mert nem akarom, hogy veszélyesnek gondoljon, hiszen nem is vagyok az. Másrészt... nem tudom, hogy van ez a többi guardiannel, de én ismerem a kirendelt féldémonomat, és pontosan tudom, hogy sosem adnám fel, sosem lennék képes megölni őt. Mert láttam benne a jót, az emberit,nem is egyszer. Sokszor. És tudom, hogy érdemes érte küzdenem.
- Megkaptad a válaszaidat. Most már elmehetek? - kérdezem meg óvatosan, és közben hátrálok is egy-két kisebb lépést.

Elora Lacey White
Nephiel
angyali kiválasztott
Elora Lacey White



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
✶ Red Angel
Másik felem :
Who are you to say, that
I didn't love you?

'Cause I didn't love the way you wanted
And who am I to blame?
When I didn't trust you,
enough to let you in the way I wanted
Jazz club Tumblr_of2qp5zrMP1ui3fwmo6_400
If I'm lucky I'll meet ya,
on the flipside of the graveyard
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
not in love
back to you
new rules

'Cause things didn't work out
in this life
, but someday
If I'm lucky, I'll meet ya,
heaven or high water
'Cause things didn't work out
in this life, but maybe
I'll get your lovin'
Jazz club Tumblr_oezubpv5Nz1ui3fwmo1_400
Akinek az arcát viselem :
✶ Elçin Sangu
Tartózkodási helyem :
✶ New Orleans
Keresem :

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptySzer. Aug. 19, 2020 3:14 am



To: Elora White



A tűzzel játszani veszélyes






Bólintok és komolyan nézek rá. Kikényszerítem, ha magától nem beszél, mégis mit gondolt? Hagyom, hogy elsétáljon nyugisan? Az nem az én stílusom lenne. Ha ismerne, tudná, hogy mennyire makacs vagyok és amit tudni akarok, azt meg is tudom. Hiába néz dacosan, olyan, mintha a lelke mélyére látnék: érzem azt a leheletnyi félelmet. Magamba szívnám, enném, innám, de ehelyett most válaszokra szomjazom.
- Tehát, ha nem boszorkány vagy, akkor mi? – Érdeklődöm újfent, továbbra is készen állva arra, hogy komolyabb eszközökhöz folyamodjak. Ha kell, az elméjébe ásom magam, hogy válaszokat kapjak és közben tönkre is zúzhatnám a lelkét. Én járnék jól, nem ő, de én még pluszban jól is szórakozhatnék.
Hátrálok ugyan, de csak egy röpke mozdulat lenne, hogy újra elkapjam és a markomban tartsam. Figyelem minden mozdulatát, rezdülését, igyekszem olvasni benne. Aztán beszél. Az emberekről, hogy mennyire szegények, nem hagyhatta, hogy meghaljanak, aztán pedig kimondja, mi ő. A homlokomra szalad a szemöldököm értetlen módon. Felnevetek.
- Kiválasztott? Te? Hát ez Pazar! – A fejemet csóválom, továbbra is értetlenül figyelve a lányt. – Mégis mi a fene választott ki téged és mire? – Nyilván valami feladatra. Vagy nem? Érhetetlen a számomra az egész. Ahogy visszakérdez, hozzám hasonlóan értetlenül, bólintok. Felesleges lenne hazudnom.
- Ezért. Sosem láttam még hozzád hasonló fajzatot – Végigmérem, majd visszalépek hozzá és megragadom a karját. Nem tervezem bántani, csupán az energiáira vagyok kíváncsi, annál is jobban, mint eddig. Tisztaságot érzek, ahogy őt érintem, szinte fájóan tiszta. Elengedve sóhajtok. – Mesélj még erről. Tudni akarok mindent a Guardianokról. Kitől származtok ti? Egyáltalán mennyi van belőletek? Mi a célotok? – Halmozom el a jobbnál-jobb kérdéseimmel, akár egy 3 éves kisgyerek, aki a folyamatos „De miért?”-el bombázza a szüleit éjjel és nappal, örökkön-örökké, idegesítő, fülsértő módon.

279 ❖ demons ❖ remélem, tetszik Jazz club 2566525366  ❖ kredit


Thersez
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Thersez



163
C szint:
Kalmithil
Jazz club Tumblr_inline_paitsgmwCS1v9dxjc_1280
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
27
Titulus :
✩ Démon herceg
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
112
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Alexander Calvert
Tartózkodási helyem :
✩ Pokol
Keresem :
✩ A szövetségeseimet, akikkel legyőzhetjük
Katherine Piercet és Kai Parkert
Az álarc mögött :
Amethyst

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyVas. Ápr. 19, 2020 11:21 pm


Thersez & Elora

Sooner or later all the secrets are revealed.
Kinyitom a szám, mondani akarnék valamit, visszavágni valami szellemeset, ésszerűt, de semmi használható nem jut eszembe, csak tátogok, mint egy hal, majd egy hang nélkül ismét össze is zárom az ajkaimat. Valóban zavart vagyok, hogyne lennék, amikor épp most csíptek nyakon. Nem szó szerint, mert a nyakam helyett egyelőre „csak” a csuklóm van veszélyben, azt viszont láthatóan nem igazán akaródzik még elengedni a férfinek. Ujjai továbbra is erősen fogják körül, és hiába próbálom kiszabadítani magam, eredménytelen marad a küszködésem. Aggodalmasan pillantok le a karomra, aztán fel a másik szemeibe, de végül igyekszem megemberelni magam, és kideríteni, mit is akar tőlem. A faját már sikerült belőnöm, ez azonban cseppet sem nyugtat meg. Épp ellenkezőleg. Egy magamfajta nem sok jót várhat egy démontól, azt hiszem. Bár tudtommal eddig még egyhez sem volt szerencsém. Vagy szerencsétlenségem.
- Kikényszeríted? - kérdezek vissza elkerekedő szemekkel. Ez meg mégis mi a fenét akar jelenteni? Igyekszem erősnek, bátornak, dacosnak mutatkozni, mint akire nem ilyen egyszerű ráijeszteni, de kétlem, hogy sikerülne maradéktalanul elrejtenem tekintetemből a szikrányi félelmet. Ilyen indítás mellett aligha érezhetnék bármiféle bizalmat, vagy vágyat a kitárulkozásra. De hát nyilvánvalóan nem is az volt a célja, hogy megbízhatónak tűnjön a szememben.
- Tényleg nem boszorkány vagyok – ingatom a fejem. Abban a reményben, hogy ettől legalább elenged végre, igyekszem összeszedni magam, és megválaszolni sorra a kérdéseit. Ő pedig valóban hátrál is egy lépést, de a tekintete, ahogyan végigmér, még mindig nem túl barátságos. - Én... nem a dicsőségért csináltam, csak... segíteni akartam. Nem hagyhattam azokat az embereket meghalni, amikor könnyedén megmenthettem őket. A tűz az egyik képességem. Én... őrző vagyok... - vallom be kissé hebegve. - Guardian... egy kiválasztott... - fogalmazom meg többféleképpen is, hátha valamelyik ismerősebben cseng majd a számára. Nem hiszem, hogy volna értelme titkolnom.
- Ezért állítottál meg? Mert nem találkoztál még hozzám hasonlóval? - kérdezek vissza immár a homlokom ráncolva, hiszen még mindig nem tudom, mit akar tőlem. Vajon létezhet, hogy démonként még nem hallott a hozzám hasonlókról? Végül is a nagy részük csak nem rég szabadult fel a pokolból, nem biztos, hogy ott erről is kiokosították őket. Igazából az „angyali” szót okkal nem fűztem hozzá a magyarázatomhoz, hogy ezáltal kideríthessem, ennyiből is tudja-e, miről is van szó. Ha nem, az talán számomra kedvezőbb lenne. Próbálok optimista lenni, hogy épségben kikerülök ebből a szituációból.

Elora Lacey White
Nephiel
angyali kiválasztott
Elora Lacey White



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
✶ Red Angel
Másik felem :
Who are you to say, that
I didn't love you?

'Cause I didn't love the way you wanted
And who am I to blame?
When I didn't trust you,
enough to let you in the way I wanted
Jazz club Tumblr_of2qp5zrMP1ui3fwmo6_400
If I'm lucky I'll meet ya,
on the flipside of the graveyard
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
not in love
back to you
new rules

'Cause things didn't work out
in this life
, but someday
If I'm lucky, I'll meet ya,
heaven or high water
'Cause things didn't work out
in this life, but maybe
I'll get your lovin'
Jazz club Tumblr_oezubpv5Nz1ui3fwmo1_400
Akinek az arcát viselem :
✶ Elçin Sangu
Tartózkodási helyem :
✶ New Orleans
Keresem :

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyPént. Márc. 27, 2020 7:01 pm



To: Elora White



A tűzzel játszani veszélyes






Gondolkodás nélkül kérdez vissza, de arcáról könnyedén leolvasom, hogy zavart és ideges. Elneveti magát. Felvonom a szemöldökömet, továbbra sem engedve el őt.
- Tudod pontosan, hogy mire gondolok, különben nem lennél ilyen zavart. – Mutatok rajta végig a szabad kezemmel. A feltételezésre felnevetek.
- Vámpír? Jó ég! Nem. A másik tipped viszont… minek tagadnám? Démon vagyok. Jobb, ha beszélsz nekem, mielőtt kikényszerítem belőled a titkaidat. – Közlöm komorabban a kelleténél, pedig valójában nem áll szándékomban bántani őt. Érdekel, honnan van különleges képessége. Valamiért biztosra veszem, hogy nem boszorkány. Nekik más a kisugárzásuk, mint ennek a nőnek itt. Áthatóan fürkészem, majd a szemem sarkából a menekültekre is vetek egy pillantást, ahogy arrafelé legyint.
- Apró trükk? Ennyi a magyarázatod? Nem vagy boszorkány. Jól sejtem? – Érdeklődöm olyan hangszínt megütve, mintha mindent tudnék. Mintha csak rá akarnék világítani arra, hogy ne merjen hazudni nekem, mert úgyis ő jön ki belőle rosszul. Így is van. Még a karját is megszorítom, jelezve ezzel, hogy ne akarjon szökni. Csak válaszokat akarok, ez pedig csak nem bűn, ugye?
- Nem találkoztam még hozzád hasonlóval. Érzem, hogy így van. – Vallom be neki, majd sóhajtok egyet. Nem mintha szükségem volna a levegőre. Hátrébb lépek, végigmérem őt. – Megmentettél egy csapat embert, azért, hogy aztán eltűnj a helyszínről. Miért? Nem vágysz a dicsőségre azért, amit tettél? – Az emberek ilyenek. Én ilyennek ismertem őket. Furcsa volt, hogy ő nem vágyott hírnévre a hős tettéért. Vagy talán csak én zavartam meg az előbb? Nem tartottam valószínűnek.

241 ❖ demonskredit


Thersez
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Thersez



163
C szint:
Kalmithil
Jazz club Tumblr_inline_paitsgmwCS1v9dxjc_1280
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
27
Titulus :
✩ Démon herceg
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
112
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Alexander Calvert
Tartózkodási helyem :
✩ Pokol
Keresem :
✩ A szövetségeseimet, akikkel legyőzhetjük
Katherine Piercet és Kai Parkert
Az álarc mögött :
Amethyst

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyVas. Márc. 15, 2020 8:30 pm


Thersez & Elora

Sooner or later all the secrets are revealed.
Egy pillanatig sem akarnék feltűnést kelteni, távol álljon tőlem, hisz más sem hiányzik nekem. Mármint amikor a színpadon vagyok, és énekelek, akkor ugyebár igenis szükségem van a figyelemre. De nem most. Nem így. Nem szeretném bajba keverni magam, de az ösztöneim sosem hagynák, hogy csak úgy elsétáljak, amikor mások bajban vannak, és én tudom, hogy képes volnék segíteni rajtuk. Nem is kell sokat tennem, egy apró kézmozdulat, egy kis koncentrálás... Ha úgy vesszük, ez is egy jó módja a gyakorlásnak, a képességeim tökéletesítésének, miközben arra várok, hogy a kambionom felbukkanjon, és véghez vigyem, amiért valójában megszülettem.
Ha már itt tartunk, néha egyáltalán nem értem, hogy kerülhetjük el egymást ilyen hosszú ideje. Tizennégy évig egymás szomszédságában éltünk Derick-kel, és már legalább ugyanennyi ideje a színét sem láttam. Valamiért azt hittem, ez egyszerűbb lesz. Hogy ösztönösen képesek leszünk megtalálni egymást, vonzódunk egymáshoz, mint a mágnes két pórusa, és akárhogy is szeretnénk elkerülni a találkozást, előbb-utóbb mindenképpen egymásra találunk. Mert ez a sorsunk, mert egy égi, vagy akármilyen erő összekapcsolt bennünket már a születésünk előtt. Miért nem találtam még mindig meg? Létezhet, hogy már nem is él? Hogy valaki hamarabb akadt rá, és elvégezte helyettem a dolgomat? Kétlem. Kicsi a valószínűsége. Remélem, hogy nem. Arról tudnék, valamiképpen megérezném, nem igaz? Rick a barátom volt évekig, és akármennyi sötétség is lakozik benne, valaha nagyon fontos volt a számomra, éppen ezért sosem bocsátanám meg magamnak, ha még az esélyét is elveszíteném, hogy megmentsem őt. Meg kell próbálnom jobbá tennem, mielőtt a legrosszabb módszerekhez nyúlnék... vagy hagynám, hogy ugyanez más által bekövetkezzen. A remény még él bennem, hogy végződhet mindez szépen is.  
Ahogy talán a világot is képes lehetek egy picivel szebb hellyé tenni, kis dolgokkal, apróságokkal. Mint egy égő ház eloltása, és a bent rekedtek kiszabadítása. Igaz, ez a feladat meggyengít kicsit. Nem nagyon, mert épp eleget gyakoroltam már ahhoz az évek során, hogy egy apró bűbájtól ne dőljek ki teljesen, de azért érzem, hogy most jobb lenne eltűnnöm a tömegből, és szereznem valami cukros finomságot, ami feltölt. Az eltűnés már csak azért sem volna rossz ötlet, mert megérzem, hogy valaki figyel. Valaki észrevett. Épp ezt akartam elkerülni.
Megindulok a bámészkodó emberek sűrűjén át, és egy közeli klubot veszek célba, ami látszólag a napnak ebben a szakában is nyitva van, és elég közel, hogy észrevétlenül beslisszolhassak oda. Legalábbis ezt hiszem, ám a bejárat előtt nem sokkal az imént megpillantott srác hirtelen előttem terem, elkapja a karomat, majd félrevonszol. Annyira meglepődöm, hogy hirtelen ellenkezni is elfelejtek, a nekem szegezett kérdésétől pedig a következő pillanatban már baromira zavarba is jövök. Egyáltalán nem vagyok felkészülve ilyen szituációkra. Talán mert még sosem kevertem magam ilyen helyzetbe.
- Miii?? Ho-hogy érted? - kérdezek vissza szinte dadogva, majd zavartan, idegesen elnevetem magam. Kínos. Bár a fürkésző tekintete elég, hogy ráébredjek, ennyivel nem éri be. Kicsit azonnal el is komolyodom, ahogy a szemeibe nézek. Választ vár, és simán átlát az értetlenségemen. Tud valamit, és nyilvánvalóan ő is... VALAMI. Ahogy az imént előttem termett hirtelen a semmiből... Ezt csak kevés faj képes megtenni. Igen, tisztában vagyok vele, hogy léteznek más fajok is, hisz tizenéves korom óta szinte kielégíthetetlen a tudásszomjam, folyton kutatok, olvasok, próbálok megtudni a lehető legtöbbet erről a világról. - Vámpír vagy? Vagy... démon? - kérdezem, és az utóbbi szónál egészen lehalkítom a hangom, mintha valami csúnya szót mondanék. Az eddigi kutatásaim alapján ez a két faj tud csak hasonló gyorsaságot produkálni. És persze a kambionok, de valamiért úgy képzelem, arról tudnék, érezném, ha az lenne. Aztán lehet, hogy tévedek.
- Ez... - legyintek a megmenekültek felé. - Ez csak egy apró trükk volt. Meg kellett tennem... - teszem hozzá, ismét alig hallhatóan, és egy-két pillanatra a pillantásom is lesütöm. Kicsit még mindig zavarban vagyok, mert nem tudom, ki a srác, és mit akarhat tőlem.

Elora Lacey White
Nephiel
angyali kiválasztott
Elora Lacey White



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
✶ Red Angel
Másik felem :
Who are you to say, that
I didn't love you?

'Cause I didn't love the way you wanted
And who am I to blame?
When I didn't trust you,
enough to let you in the way I wanted
Jazz club Tumblr_of2qp5zrMP1ui3fwmo6_400
If I'm lucky I'll meet ya,
on the flipside of the graveyard
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
not in love
back to you
new rules

'Cause things didn't work out
in this life
, but someday
If I'm lucky, I'll meet ya,
heaven or high water
'Cause things didn't work out
in this life, but maybe
I'll get your lovin'
Jazz club Tumblr_oezubpv5Nz1ui3fwmo1_400
Akinek az arcát viselem :
✶ Elçin Sangu
Tartózkodási helyem :
✶ New Orleans
Keresem :

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptySzomb. Feb. 29, 2020 11:57 pm



To: Elora White



A tűzzel játszani veszélyes






Nagy a nyüzsgés errefelé és néha már túlságosan is zavar ez a nagy zaj. „New Orleans a Jazz fővárosa” – így tartják számon. De azért néha igazán lejjebb tekerhetnék azt a bizonyos hangerőt. Nem járnék-kelnék ebben a városban viszont, ha nem lenne errefelé dolgom. Richarddal kellett nemrégiben összefutnom, hogy újabb információkkal halmozzon el. A múltkori adatokat illetően már biztosan tudtam, hogy nem hazudik. Ez jó jel volt. Igaz, ha hazugságon kapom valaha, azt biztos, hogy nem éli túl. Nem sűrűn kötöttem szövetséget hozzá hasonlókkal, de meggyőzött és az esélyt mindenkinek meg kell adni. Persze, csak a megfelelő mérlegelés után.
A találka után magára hagytam és sétára indultam, ezúttal magamba szippantva a város zaját, melyet annyira gyűlöltem.
Nem telik bele fél órába sem, hallani vélek valamit. Tűz. Lángok. Felemelem a fejem és ekkor tűnik fel a felfelé gomolygó füst felhő. Elmosolyodom halványan, majd sietős léptekre váltok. Át is változom végül a kedvenc kisállatommá: a macska. Gyors és fürge. Hamar a helyszínre érek, kikerülve minden sürgő-forgó teremtést, majd az egyik elhagyatott sikátorban visszaváltok eredeti alakomra. Kilépek az árnyékból lassan, majd teszek néhány lépést a tömeg felé. A lángokban gyönyörködöm hosszú perceken át, figyelem, hogyan omlik apránként darabjaira a hely. Figyelem azt is, miként próbálnak kijutni a bent ragadottak. Hogy sajnálom-e őket? Nem. Egy kicsit sem hat meg, hogy néhány szerencsétlen nagy eséllyel ott fog meghalni. Mindenkinek eljön a vég, neki pedig pont jött el az a pillanat. Lehetne mondjuk kíméletesebb is, mint az elégés. A pokol tüzére emlékeztet, amit sosem szándékozok megtapasztalni. Még a hideg is kiráz a gondolattól. Ahogy a lángok kisebbé válnak, ráncolni kezdem a homlokom. Mi a fene? Körbenézek, majd kiszúrok egy vörös hajú teremtést. Felvont szemöldökkel, zsebre dugott kezekkel szemlélem, mégis mit művel. Aha. Hamar leesik, hogy ő bűvészkedik a tűzzel. A tekintetünk találkozik, és meg akar lépni, én viszont azonnal utána eredek, végül pedig eltűnök és előtte jelenek meg, elkapva a karját.
- Tsss – Nem engedem, hogy elhúzódjon tőlem. Kivezetem a tömegből, nem zavartatva magamat, majd az egyik félreeső helyen húzom vissza tőle a kezemet. – Mi volt ez az előbb? – Noha ő is feltehetné ugyanezt a kérdést, én vagyok a gyorsabb. Kérdőn fürkészem, szinte azt várom, hogy leolvashassam az arcáról a titkait.

364 ❖ demonskredit


Thersez
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Thersez



163
C szint:
Kalmithil
Jazz club Tumblr_inline_paitsgmwCS1v9dxjc_1280
E szint:
Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
27
Titulus :
✩ Démon herceg
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
112
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✩ Alexander Calvert
Tartózkodási helyem :
✩ Pokol
Keresem :
✩ A szövetségeseimet, akikkel legyőzhetjük
Katherine Piercet és Kai Parkert
Az álarc mögött :
Amethyst

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptySzer. Feb. 26, 2020 9:25 pm



Thersez & Elora
“If you reveal your secrets to the wind, you should not blame the wind for revealing them to the trees.” ― Kahlil Gibran
Az újrakezdés sosem egyszerű, főleg akkor nem, ha az ember lánya ebben a mai világban zenéléssel szeretné megkeresni a napi betevőt, hisz a siker esélye kicsi, még akkor is, ha nincsenek nagyra törő ambícióim. De én azért igyekszem, és ha kell, szívesen lejjebb is adom a mércét, keresek mellette más munkát, és kitartok, nem csak magam miatt, hanem a nővérem kedvéért, aki gyakran hangsúlyozza, hogy szüksége van rám, és szeretne a közelében tudni, illetve ugyanígy apám emléke miatt is. Mi tagadás, néha nagyon hiányzik Alabama és Monroeville, a kisvárosi élet, a közösség, a régi barátok. Ha a pozitívumokat nézzük, legalább újra New Orleansban lehetek, hisz ehhez a városhoz is sok kedves emlék köt... néhány fájdalmassal és felejtőssel együtt, és itt új esélyek várnak, a testvérem pedig azt mondta, maradhatok nála, ameddig csak szeretnék. Ugyanakkor jól tudom, hogy ennek a kijelentésnek is megvan a szavatossága, előbb-utóbb le fog járni, aztán mehetek, amerre látok. Na jó, persze nem hiszem, hogy csak úgy az utcára tenne, de a lényeg, hogy nem szeretnék sokáig a terhére lenni, felnőtt nő vagyok, meg kell... meg akarok állni a saját lábamon végre. Hisz apa halála óta mondhatjuk, hogy többnyire csak vergődöm, mint a partra vetett hal. De a munkakeresés nem olyan egyszerű, ha valaki közben makacsul kergeti közben az álmait is. Úgyhogy kitartóan járom a francia negyed élő zenét biztosító bárjait, és egy-két helyre már vissza is hívtak, hogy meghallgassanak, élesben is, de a befutáshoz, vagy legalább egy fix munkahelyhez ennél több kell, illetve hogy közel legyek a tűzhöz, így ha megtalálom az ehhez leginkább megfelelő helyet, szívesen kezdenék felszolgálással is, vagy bármi mással, amire alkalmasnak találnak... A lényeg, hogy bizakodó vagyok, hisz ez New Orleans, a zene, a művészetek városa, ennél jobb helyen nem is lehetnék.
Amikor pedig nem egyik helyről futkosok a másikra a szerencsém után, a nővérem életét igyekszem könnyebbé tenni, hálából amiért már hetek óta elvisel, és bevásárolok, takarítok, vagy épp vacsorát készítek, és azzal várom őt haza egy-egy hosszú műszakja után. A kórházi rezidensi évei még javában zajlanak, és jól tudom, hogy neki sem egyszerűek a napjai.
Ismét épp a vacsorához készülök bevásárolni, miután egy újabb interjúról jövök, amikor Bourbon Street-en a szokottnál is nagyobb zsivajra és felfordulásra leszek figyelmes. Nem is tart sokáig felfedeznem ennek okát: az egyik közeli pub lángokban áll, és néhányan belül rekedtek, nem tudnak kijutni, miközben a tűzoltók még sehol, csak a távoli sziréna hangja jelzi, hogy valaki már értesítette őket, és úton vannak. Az épületből azonban egyre erőteljesebb és rémültebb sikolyok szűrődnek ki. Nem tudom tétlenül nézni az eseményeket, és abban a reményben, hogy az összeverődött tömegben én is csak egy jelentéktelennek számító bámészkodónak tűnhetek, kicsit közelebb verekszem magamat a tűzhöz, majd az egyik karomat alig észrevehetően előre nyújtva a csuklómat lassan elfordítva fókuszálok a lángok „lejjebb csavarására”. Az egész mozdulat olyan, mint amikor a tűzhelyen lejjebb veszem a gázt, és nem véletlenül, hiszen magamban pont azt vizualizácom a könnyebb koncentráció érdekében. Ennek pedig hamarosan meg is van az eredménye. A lángok ugyan nem hunynak ki teljesen, de épp eléggé lecsillapodnak ahhoz, hogy a bent rekedt áldozatok kimenekülhessenek. Miután az utolsó ember is az utcára fut, kissé kimerülten, de megkönnyebbülve engedem le a karomat, ám mielőtt teljesen megnyugodhatnék, a szemem sarkából feltűnik, hogy valaki engem figyel. Csak remélni tudom, hogy nem vett észre túl sokat, de hogy ne keltsek több feltűnést itt, hamar odébb is iszkolok. Igyekszem hamar eltűnni a tömegben, majd pár épülettel lejjebb besietek egy klubba, és az ablakhoz legközelebb álló szabad helyre be is vetem magamat.
code by bat'phanie

Elora Lacey White
Nephiel
angyali kiválasztott
Elora Lacey White



163
C szint:
Kalmithil
E szint:
Rahmiel

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
9
Titulus :
✶ Red Angel
Másik felem :
Who are you to say, that
I didn't love you?

'Cause I didn't love the way you wanted
And who am I to blame?
When I didn't trust you,
enough to let you in the way I wanted
Jazz club Tumblr_of2qp5zrMP1ui3fwmo6_400
If I'm lucky I'll meet ya,
on the flipside of the graveyard
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
not in love
back to you
new rules

'Cause things didn't work out
in this life
, but someday
If I'm lucky, I'll meet ya,
heaven or high water
'Cause things didn't work out
in this life, but maybe
I'll get your lovin'
Jazz club Tumblr_oezubpv5Nz1ui3fwmo1_400
Akinek az arcát viselem :
✶ Elçin Sangu
Tartózkodási helyem :
✶ New Orleans
Keresem :

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyHétf. Jún. 04, 2018 8:24 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Jazz club Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Jazz club 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Jazz club F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyKedd Nov. 28, 2017 2:41 pm


to my brother

always and forever

Tőlem igazán távol állt az a szó, hogy lazítás. És mindezt Niklausnak köszönhettem, ugyanis mellette egy perc szabadidőm sem volt, folyton óvnom kellett minden lépését, akárcsak egy gyereknek. Ha levettem róla a tekintetem, képes volt romba dönteni egy várost vagy épp az egész életünket. Így hát a szavaira, azaz kérdésére csak gyengén megráztam a fejem. A továbbiakra pedig igazítottam a nyakkendőmön.
- Túl sokat vársz tőlem, Niklaus. Manapság melletted képtelenség lazítani… mit jelent ez a szó egyáltalán? – Sóhajtottam egy aprót, aztán tovább figyeltem a fivéremet.
Ahogy a Hayley iránti nem létező érzéseim kerültek terítékre, felszegtem az állam. Összevont szemöldökkel néztem a fivéremre, kérdőn és értetlenül.
- Niklaus… súlyos tévképzetekben szenvedsz, ha azt hiszed, bármit is érzek Hayley iránt. Még ha úgy is lenne, ahogyan azt te gondolod, akkor sem tenném rá a kezem, ahogyan te fogalmaztál. A családunk bizarr, furcsa légkör veszi körül, felesleges újabb bonyodalmakkal tarkítani. Másrészt… kedves fivérem, a figyelmem a tiéd és ez így is marad. Élvezd ki, Niklaus. – Hajoltam közelebb hozzá, ahogy suttogva tettem hozzá az utolsó szavakat. Ha a szívem még élő lett volna, akkor e beszélgetés keretein belül valószínűleg hevesen verdesett volna és akkor az öcsém előtt teljes mértékig lehull az álcám. Az álarcom. Az érzéseimről még én magam sem akartam tudomást venni, de azzal nem segített egy kicsit sem, hogy lépten-nyomon az arcomba vágta.
A pulton kezdtem alig hallhatóan dobolni az ujjaimmal. Feszült lettem és kedvem lett volna most azonnal itt hagyni a fivéremet. De azzal csak ő nyerte volna meg a csatát, hisz újra szabad teret hagytam volna neki a piszkos kis játékaihoz.
- Talán túl jót is. – Jegyeztem meg a szavaira, miközben ráemeltem a tekintetem. A kérdésére elgondolkoztam. Voltaképpen még nem dolgoztam ki semmiféle tervet és nem is gondoltam bele túlzottan abba, hogy mit tennék, ha én irányítanék.
- Nehéz kérdés. – Fogtam bele, majd a poharamra csúsztattam a kezem. Megkocogtattam az üveget az ujjammal, majd az öcsémre tekintettem. – Valójában nem gondoltam át, mit lehetne tenni. Magát a vérengzést, a felesleges áldozatokat kerülném el. Az irányítást kell átvennünk, nem lemészárolni mindenkit, beleértve Marcel embereit. Csakis Marcel a célpontunk, Niklaus. Őt kell elkapnunk, megragadnunk. Az lenne a legjobb, ha önként adná át a királyságát. – Ez a gondolat enyhe mosolyt csalt az arcomra. – De nyilván ezt nem várhatjuk el tőle. Szükségünk lenne egy beépített emberre… - Pillantottam félre gondolkozva. – Aki minden szükséges információt eljuttat hozzánk. Elmondja Marcel gyengepontjait. Hisz mindenkinek van gyengepontja, nem de? – Néztem végül újra a fivéremre.

405 szó || -


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyKedd Nov. 21, 2017 6:44 pm



Elijah & Klaus




Nem ittam ahhoz eleget, hogy Hayley-ről beszélgessünk, jobban mondva, hogy még több célzást tegyek rá a fivéremnek. Ő nem beszélt róla, el akarta terelni a témát, a gyermekre, a családunkra, hogy neki nem a lány a fontos, csak a terhessége, a csoda, hogy nekem utódom lesz, aki a családunk reménysége. Szerintem túl nagy terhet rakunk arra a gyerekre már most, pedig még ki sem bújt az anyaméhből. Az üveg után nyúltam, de ezúttal nem törődtem a formalitásokkal, azzal sem, hogy Elijah akar-e még inni, vagy sem. Az alkohol úgyis fertőtlenít, ha esetleg utánam tervezne inni, de az sem érdekelt, ha ő ezek után nem iszik bele, nekem szükségem volt még több italra, habár nem terveztem leinni magam a sárga földig... talán mégis az lesz a vége. Belekortyoltam az italba, csak azután fordultam hozzá, de az üveget nem engedtem el, szorongattam a nyakát, mintha valamiféle plusz erőt adott volna nekem. - Nem akarsz egy kicsit lazítani, Elijah? - kérdeztem nagyot sóhajtva, és újabb kortyot gurítottam le a torkomon, majd az üveget felé billentve meredtem rá az asztal fölött. - Mondjuk ihatnál velem, anélkül, hogy ráncolnád a homlokod, és műmosolyokat erőszakolnál az arcodra. Azt nyilván nem várom el, hogy melegítőbe bújj a flancos öltönyöd helyett, de... egy kis italozás az öcséddel talán még nem túl nagy kérés. - vontam fel a szemöldököm, és az üveget az asztalra helyezve felé toltam, majd bólintottam, hogy igyon. Nem is tűnt fel, hogy ennyire hiányoznak az együtt töltött percek. Volt idő, amikor együtt véstünk kőbe kitalált szövegeket, legendákat gyártottunk, mulatoztunk, és nem csak a problémáinkkal foglalkoztunk. Hiányoztak azok az idők, de ezt hangosan nem mondtam ki. Nem azért, mert nem akartam neki bevallani, de kicsit eltávolodtunk egymástól, amióta a gyermek megszállottja lett... és Hayley-é. Felvont szemöldökére nem reagáltam, csak egy grimaszt vágtam, pedig lett volna néhány keresetlen szavam hozzá. Idiótának nézett, pedig én pontosan tudtam, hogyan tekint a kis farkasra. Még a hülyének is nyilvánvaló lett volna, mi folyik itt, én pedig nem most jöttem le a falvédőről, hogy ne lássam meg azt, ami ennyire egyértelmű, ami ennyire az orrom előtt van. Ő viszont tagadta, próbálta figyelmen kívül hagyni, de örökké úgysem fogja tudni elnyomni magában, őt ismerve ez előbb-utóbb ki fog bukni. - Ugyan már! Meg tudjuk védeni magunkat, és őt is meg tudjuk. Mi az, amitől igazán tartasz, Elijah? Átlátok rajtad. Ha az a probléma, hogy az én gyermekemet hordozza szíve alatt, hát kit érdekel? Így is elég bizarr a családunk, csak rajta, nyugodtan tedd rá a kezed a gyermekem anyjára. Én úgysem akarok tőle semmit, olyanok vagyunk egymásnak, mint az elvált szülők, csak a gyerek számít. - vontam vállat, mert tényleg nem érdekel, mit akar a farkaslánytól, vagy miféle gondolatai vannak róla. Kicsit valóban furcsa volt belegondolni, hogy szexuális értelemben nekem is volt hozzá már közöm, de hé, osztozkodni szép dolog, nem igaz? Majdnem kimondtam hangosan is, de meggondoltam magam, mert Elijah biztosan bemosott volna egyet, vagy feláll, és simán itt hagy. Annyi alkohol azért még nem volt bennem, hogy ne tudjak tisztán gondolkodni... nagyjából. -Nem becsülöm le. Én neveltem fel, nyilvánvalóan jó munkát végeztem. - jegyeztem meg önelégülten, pedig baromira féltem attól, mi lesz, ha megszületik a gyermek. Hiszen Marcellusre is egykor saját véremként tekintettem, most pedig bátran állíthatom, hogy ellenségként tekint rám. - Akkor áruld el nekem, Elijah. Te miféle módszerekhez folyamodnál? Hogyan taszítanád le a trónról? Én erősen kételkedem abban, hogy ez menni fog harc nélkül. - Nem igazán érdekelt a tanácsa, nyilván az arckifejezésem is erről árulkodott, de ha olyan nagyokos... álljon elő ő egy tervvel. Nekem már volt egy, persze nem osztottam meg még senkivel. Vele aztán végképp nem akartam, mert tuti, hogy aláásná.

605 szó - my dearest brother Jazz club 3816853304 Jazz club 2985343060

@


ex-Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
ex-Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
Jazz club TdDMjaj
D szint:
Half-blood of the Ghost Moon

Ez az én történetem :
△ In the end we're left
infinitely and utterly alone

Jazz club Tumblr_p7gmlxQQvO1vuv9bpo2_250
i'm entirely bonkers. but i tell you a secret. all the best people are.
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
△ I'm the greatest bastard, love
Másik felem :
△ with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
1033
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
△ joseph 'bloody' morgan
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol & Marcel

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptyCsüt. Nov. 09, 2017 2:46 am


to my brother

always and forever

Minden idegszálammal azon voltam, hogy ne veszítsem el a türelmem a fivérem irányába. Úgy tűnt, egyáltalán nem bír elszakadni a ténytől, miszerint Hayleyt és a gyermeket a „kelleténél” jobban előtérbe helyeztem. Állkapcsom megfeszült néhány pillanatra, mikor visszakérdezett, de végül csak egy szokványos mosolyra futotta tőlem. Na meg egy apró bólintásra, ami azt jelezte, hogy nagyon is értem, mire gondol. És természetesen azt is jelezni akartam vele, hogy nincs semmi problémám azzal, amit mond. Azzal a ténnyel, hogy ha nem lenne a gyermek, nem lenne Hayley sem a közelünkben. Avagy a családban.
A további szavaira egy őszintébb, de annál csalódottabb mosoly futott az ajkaimra.
- Meglepnél, ha egyszer azt hallanám a szádból, hogy érdekel, mit mondok. Vagy hogy éppenséggel mit gondolok a kialakult helyzetről. De azt hiszem, kár erről álmodoznom, fivérem. – Közöltem némileg lemondóan, habár egyáltalán nem mondtam le róla. Niklaus bár a saját maga ura volt, önfejű és makacs, de egyszer be kellett látnia, hogy egymaga nem uralhatja az egész világot. Igenis szüksége van másokra, sőt, mások iránymutatására ahhoz, hogy ne bukjon el. Mert hát, nos, egy király sincs hű bizalmasok, katonák nélkül.
A további szavaira felvontam az egyik szemöldököm. Újra és újra Hayley. Kezdtem azt gondolni, hogy kettőnk közül ő az, aki túlságosan rá van fókuszálva a lányra. De nem, igazából tudtam, hogy nem ez a helyzet. Ugyan akkor jól esett kicsit becsapni saját magam és a lelkiismeretem.
- Ha rajtam múlik, nem fog baja esni. Csak hogy, Niklaus, a gond itt pont az, hogy nem csak rajtam múlik. Gondolj csak bele, ha tűzvonalba kerülsz, akkor ki fogja a legjobban megsínyleni a dolgot? Nyilvánvalóan a családod. – Mint általában mindig. Ha Niklaust támadás érte, akkor általában a család többi tagját is. Összetartottunk, így nem volt kérdés, hogy a fivérem mellé állok, ha úgy adódik, ezzel azonban Hayleyt egyenesen belerántottam volna a háború masszájába. Talán tényleg túl sokat jártak a gondolataim a lány körül…
- Niklaus, azt ajánlom, hogy ne becsüld le kedves Marcellus barátunkat. Első lépés az elbukáshoz az, ha lebecsülöd az ellenfeled. – Jegyeztem meg bölcsen, majd oldalra biccentettem a fejem. – Azzal egyetértek, hogy az irányítás semmiképpen nem maradhat nála. De a módszerek… nos, az már egy másik kérdéskör. – A poharamra pillantottam, majd megemeltem és kortyoltam belőle, de ennél több nem is kellett. Nem vágytam rá. Félretoltam, ahogy leraktam vissza a pultra és tekintetemet újra a fivéremre emeltem.

388 szó || Itt is a reag  Jazz club 846202165


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club EmptySzomb. Okt. 21, 2017 4:14 pm



Elijah & Klaus




Elijah mindig is álszent volt. A mai napig azt hiszi magáról, hogy ő a jobb testvér, a szavahihető, a megbízható, a kevésbé ártatlan. Általában tudom kezelni, sőt, még a szemébe is mondom, de néha túl sok belőle. Ő az idősebb, a higgadtabb, és emiatt néha azt gondolja, hogy tudja mi a jó nekem, de ebben téved. Előbb talán a saját háza tájékon kellene körülnéznie, mielőtt másokat utasítgat. A szavait akár figyelmen kívül is hagyhattam volna, úgysem volt számomra jelentőségük, de ehelyett elvigyorodtam. - Vagy Hayley jelképezi a te reménységed. De ha nem lenne a gyermekem, ő sem lenne itt, ugye bátyám? - forgattam a szemeimet, tényleg nem számított, mivel áll elő. Ez nyilvánvaló volt, az, hogy ő tagadta, csak szánalmassá tette őt. Bár ez az ő esetében nem volt nehéz. - Figyelek én, csak nem érdekel, amit mondasz. Általában így szokott lenni, mostanra hozzászokhattál volna, Elijah. - A korábban félretolt üveggel szemeztem, majd visszahúztam magam elé, és kitöltöttem egy újabb adagot. Belekortyoltam, a poharat pedig továbbra is a kezemben tartottam. Amikor újfent a farkaslányt említette, kicsit elszakadt nálam a cérna, hirtelen dühös pillantást küldtem a fivérem irányába, aztán inkább a pohárnak szenteltem a figyelmem, néztem, ahogy az aranyló folyadék felcsapódik a pohár falának, majd visszacsobban az aljára. Nehezen fogtam vissza magam, ha nem ittam volna egy kortyot sem, talán még ki is fakadok, de így inkább nem rendeztem jelenetet, csak ültem tovább a székben, mintha mi sem történt volna. - Nem árulom el, jól mondod. Nem kell mindenről tudnod, drága bátyám. Elég, ha én tudom. Ha már annyira védeni akarod a gyermeket, minél kevesebb ember tudja, annál biztonságosabb. Nehogy baja essen Hayley-nek. - Érveltem úgy, hogy felhasználtam ellene a saját aggodalmát, ezáltal talán el is jutott a füléig minden szó.
Nem válaszoltam azonnal, hagytam egy kis időt magamnak a gondolkodásra, de végül arra jutottam, hogy ha Elijah tudomást szerez a tervemről, attól még ugyanúgy kirobbanhat egy háború. Ő maga mindezt nem tudja megakadályozni, viszont tönkreteheti, amire egyáltalán nem volt szükségem. Úgyis lebeszélne róla, jobban mondva megpróbálkozna vele, aminek nem lenne semmi értelme, így legalább nem tudott keresztbe tenni nekem. A fejemet ingatva fordítottam felé a pillantásom. - Talán a tanítványom, de nem ér fel hozzám. Egy cseppet se aggódj, Elijah. Nem fogjuk porig rombolni a várost, ezt még egyszer nem hagyom. Azonban Marcellus kezében nem maradhat az irányítás, remélem ezzel te magad is egyetértesz. - billentettem felé a poharam, aztán a maradékot egy hajtásra megittam. Nem terveztem túl sokáig itt maradni, így, hogy a fivérem elrontotta a szórakozásomat, pedig külön megkértem rá, hogy ne tegye. S még, hogy én nem figyelek őrá! Nonszensz.

432 szó - my dearest brother Jazz club 3816853304 Jazz club 2985343060

@


ex-Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
ex-Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
Jazz club TdDMjaj
D szint:
Half-blood of the Ghost Moon

Ez az én történetem :
△ In the end we're left
infinitely and utterly alone

Jazz club Tumblr_p7gmlxQQvO1vuv9bpo2_250
i'm entirely bonkers. but i tell you a secret. all the best people are.
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
△ I'm the greatest bastard, love
Másik felem :
△ with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
1033
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
△ joseph 'bloody' morgan
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol & Marcel

Jazz club Empty
TémanyitásJazz club Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Jazz club Empty
 

Jazz club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next