Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Bárpult

Today at 12:11 am

Torrey De Vitto

Yesterday at 4:30 pm

Karácsonyi álom

Yesterday at 1:24 pm

Hangstúdió

Yesterday at 2:24 am

Mûterem

Pént. Dec. 15, 2017 6:13 pm

Alagsor

Pént. Dec. 15, 2017 4:59 pm

Best friends reunion

Csüt. Dec. 14, 2017 2:02 pm

Fakunyhók

írta: Shelby Ford
Kedd Dec. 12, 2017 10:18 pm

Ethan J. Rodrigez

írta: Grace Moore
Kedd Dec. 12, 2017 10:16 pm

Chace Crawford

Hétf. Dec. 11, 2017 11:44 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 13 8
Vérfarkasok 2 5
Hibridek 2 4
Eredetiek 1 3
Eretnekek 4 1
Vadászok 4 0
Emberek 9 5
Összesen 42 35
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

Biliárdasztal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Biliárdasztal   Csüt. Okt. 26, 2017 7:50 pm

Rebekah & Klaus

Elég ideje voltunk már a városban, hogy elegem legyen a kialakult helyzetből. A régi birtokon kellett élnünk, mert Marcel nem csak a városunkat, de az otthonunkat is elfoglalta. M, mint Mikaelson. Nagyon szerettem volna a képébe vágni, mennyire dühít, hogy a címerünket a sajátjaként használja, mi pedig vendégek vagyunk itt, megtűrt személyek, mint azt legutóbb kijelentette. Maradhatunk... egy ideig. Öklöm erősen csapódott a falba, és mindeközben próbáltam figyelmen kívül hagyni, hogy a gyermekemmel várandós farkaslány a házban tartózkodik, Elijah-val együtt, aki kezdett már az idegeimre menni. Az állványon lévő üres vásznat könnyed mozdulattal a sarokba hajítottam, mert bár a festés általában megnyugtatott, ez volt az én menedékem, most még ez sem tudta kellően lekötni a figyelmem. Csak a trónörökösömre, a város visszavételére tudtam gondolni, s arra, hogyan fogom Marcelt eltüntetni az engem illető, jelképes trónról. Nem terveztem, hogy sokáig hagyom kiskirályt játszani, a dicsőség már így is túlzottan a fejébe szállt. Bár ez legalább segítségemre volt. Legyőzhetetlennek érezte magát, túlságosan is magabiztos volt, azt hitte a kis vámpír serege élén nem tudom őt legyőzni, emiatt még inkább le akartam taszítani a magas lóról. Dühödten, gyors lépekkel rontottam ki a szobámból, elhaladtam a társalgó előtt, ahol Elijah ült, egy könyvet tartott a kezében, s mikor megpillantott, felvont szemöldökkel meredt rám, de egy szót sem szólt. Én pedig nem foglalkoztam vele, csak haladtam tovább, egyenesen előre, s fogalmam nem volt róla hová megyek. Mindegy, csak el innen, ki a házból, hogy kicsit lecsillapodjak. A Rousseau's-t céloztam meg, fél órába se telt bejutnom a város szívébe, nem ültem autóba, csak mentem, a séta jól esett ebben a zaklatott állapotomban. Ahogy beléptem a bejáraton, rögtön megpillantottam a szőke hajzuhatagot, pislogtam kettőt, hátha csak a képzeletem szüleménye, az elmém torz játéka, de nem. Tényleg itt volt, a billiárdasztalnál állt, egy fickóval szemben. Fülelni kezdtem, kizártam minden zajt, csak az ismerős, számomra kedves hangra koncentráltam. Csúnya seb. Azt hiszem, hogy jobb lesz, ha bekötözöd. A közeljövőben pedig ne biliárdozz, elég béna vagy benne. Ördögi vigyor terült el a képemen, ahogy hallgattam a húgom szintén ördögi szavait. Ilyenkor teljes mértékben magamra emlékeztetett. Megkapja, amit akar, ha kell elveszi, de mindenképp megszerzi valahogy, mert nem ismer határokat. Igen, az egyik legnagyobb hibánk is ez volt. Miközben a koktélját emelte a szájához, hogy beleigyon, mögé léptem, s megérintettem a karját. - Te sem vagy túl profi a játékban. Talán fel kellene hagynod vele. - jegyeztem meg kissé gúnyosan, de a vigyor még az arcomon volt. -Rebekah. - ejtettem ki a nevét örömittasan, s magamhoz húztam egy gyors ölelésre. Hiányzott a kishúgom, ő nem volt olyan merev, mint Elijah fivérem, sőt, osztoztunk Esther heves jellemén. Bizonyos értelemben ő állt a legközelebb hozzám, de nem lepett meg, hogy nem rohant egyből ide fejvesztve, hiszen végre kicsit szabad lehetett. Most mégis itt volt, a lakosságot terrorizálta, és szerencsétlen férfiak büszkeségét taposta a magassarkújában.

432 szó - my sweet Rebekah

@

Hibrid vagyok
Play by :
△ joseph 'bloody king' morgan
Léptek száma :
21

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Biliárdasztal   Szomb. Okt. 21, 2017 4:42 pm

Nik & Bekah

Ennyi hosszú év után, fura érzés ismét New Orleansban lenni, felidézi bennem a régi emlékeket. Valamikor boldog voltam itt, szerettem és szerettek. Mindaddig persze, amíg az apánk el nem üldözött innen. Ez persze az én hibám, hiszen én is hibás vagyok azért, amiért megtalált minket, de akkoriban azt hittem, hogy ez a legjobb módja annak, hogy megszabadulhassak a bátyám zsarnokságától és, hogy boldog lehessek azzal a férfivel, akit mindennél jobban szerettem. Sosem derült ki a tettem, mégis minden egyes nap azzal a tudattal kellett a tükörbe néznem, hogy meg akartam öletni a saját testvéremet, a saját kis önzőségem miatt. Pontosan ez az oka annak, hogy az eszemtől sosem tértem volna vissza ebbe a városba, de a sors furcsa fintora mégis csak úgy hozta, hogy most itt vagyok. Erről még egyenlőre csak Elijah tud, nagy szerepet játszott abban, hogy visszatérjek a régi otthonomba. Szentül hiszi, hogy ez a baba lesz a kulcsa a családunk újra egyesítésének, valamint abban is biztos, hogy Nik végre felhagy a fő gonosz szereppel. Ez utóbbiban én nem nagyon hiszek, de szegény bátyám mindig is hitt abban, hogy Nik majd egyszer a jó útra fog térni, és többé nem fog egyikünket sem egy koporsóba zárni, csak azért, hogy bebizonyítsa, hogy Ő a főnök.
Kezembe veszem a dákót és megcélzom a fehér golyót, ami sebesen megy neki a piros golyónak, ami végül begurul a lyukba. Elégedetten mosolygok el és nézek a csodálkozó srácra, aki türelmesen várja, hogy végre Ő is sorra kerüljön. Igen, ismét meg kellett igéznem egy ártatlan embert, hogy legyen kivel játszanom, bár az igazat megvallva, nem túl komoly ellenfél. Viszont annál is dögösebb. Imádom az ilyen kék szemű macsókat, akik azt hiszik, hogy csak mert jól néznek ki, bármelyik lányt levehetik a lábukról. Tulajdonképpen Ő volt az, aki oda jött hozzám, pedig tényleg más játszótársat szemeltem ki először. Így aztán Őt választottam, de nem túl szórakoztató olyannal játszani, aki képtelen eltalálni akár egy golyót is. Közelebb lépek a sráchoz, majd elkapom a csuklóját, és nem törődve azzal, hogy bárki is megláthat bele mélyesztem a fogaimat. Erről szólt az alku. Ha én nyerek, ihatok belőle, Ő pedig csendben tűri majd. Na nem mintha olyan sok választási lehetőséget adtam volna neki. Ez a legjobb a vámpírlétben. Hogy azt csinálhatsz, amit csak akarsz. Óvatosan elengedem a srác csuklóját, bájosan rámosolygok, majd a gyönyörű kék szempárba nézek.
- Csúnya seb. Azt hiszem, hogy jobb lesz, ha bekötözöd. A közeljövőben pedig ne biliárdozz, elég béna vagy benne. - mondom, mire a srác hátat fordít nekem és távozik is. Sóhajtok egyet, aztán iszok egy kortyot a koktélomból. Most kereshetek egy jobb játszópartnert magamnak.

@

Ismeretlen vagyok
Play by :
Claire Holt
Léptek száma :
4

TémanyitásTárgy: Biliárdasztal   Szomb. Ápr. 15, 2017 9:54 pm

Egy sziluett vagyok