Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Nappali

Today at 4:48 pm

Lafayette temető

Today at 3:21 pm

Bárpult

Today at 1:36 pm

Damon && Elena || Már nem vagy itt

Yesterday at 11:38 pm

Pippa Remain

írta: Pippa Remain
Yesterday at 8:30 pm

Pippa

írta: Holly Marlow
Yesterday at 5:23 pm

Shannon Marlow

Yesterday at 4:01 pm

Marigold Marlow

Yesterday at 2:58 pm

Partnerkereső

Yesterday at 2:27 pm

Holly Marlow

Yesterday at 1:28 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 10 6
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 2 4
Eredetiek 0 2
Eretnekek 2 1
Vadászok 4 1
Emberek 9 5
Összesen 37 31
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Francesco Di Pasqua, Klaus Mikaelson

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

The Originals

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: The Originals   Szomb. Jún. 10, 2017 11:53 pm

4x11 - A Spirit Here That Won't Be Broken
Hosszú idő óta először éreztem azt, hogy ki kell írnom magamból a történéseket, különben beleőrülök...    Nagyon jól sikerült az új rész, mert minden volt benne, ami szem-szájnak ingere. Szerelem, izgalom, egymásra találás, meglepetések. Egyszerűen fantasztikusra sikerült, végre sikerült elkapniuk egy egyedi stílust, ami után talán többet nem fogjuk hasonlítgatni a TVD-hez. Már ha a többi rész is ilyen briliáns lesz :3
Haladjunk szépen sorjában. Ja és innentől jönnek a SPOILEREK, úgy olvasd tovább wink
Először is a Haylijah szálat fejteném ki, ami nekem nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Nem túlzottan kedvelem ezt a párost, nekem valami mindig hiányzott belőle, bár talán csak az újdonsült elhidegülés az oka Hope miatt, mert eleinte még szurkoltam is nekik. Mindenesetre egy majdnem egymásra találás után Hayley az előző részben meglátta Elijah sötét énjét, amitől másképp tekint rá, talán még fél is tőle. Az oka egyszerű, más tudni valaki sötét oldaláról és más a saját szemünkkel látni, Hayley-t pedig láthatóan megviselte a dolog, nem is kicsit. Baromi kíváncsi lettem, hogy miként alakul majd a kapcsolatuk, milyen törést hoz majd a viszonyukba a kis medálos incidens. Hiszen Hays ahelyett, hogy jelen lett volna az öltönyös Mikaelson felélesztésénél, inkább a mocsárban tette tiszteletét Jackson miatt. Érdekes, s borzasztóan felkeltették az érdeklődésem Hayley utolsó mondatai. Talán el akarja vinni Hope-ot a városból? Remélem nem ez a terv...
A másik párosra térnék át, Bekah és Marcel kapcsolatára( a ship nevükkel nem tudok dűlőre jutni, Rebel vagy Marbekah?! xD), ami szintén egy hullámvasút a számomra. Hol fent, hol lent... Marcel néha a halálba idegesít a szenteskedésével, ugyanakkor 90%-ban igaza szokott lenni ami a Mikaelsonokat illeti. A mostani résznél viszont rájöttem, hogy szeretem őket együtt, a veszekedésük közben pedig már alig vártam hogy a szokásos filmjelenet megtörténjen: vita közben kijelentik, hogy nincs szükségük egymásra, zárják le a dolgot, majd egymáshoz lépnek és elcsattan a csók. Igazi klasszikus, nem klisé, klasszikus és én imádom ezeket a jeleneteket! Very Happy
Mielőtt ennél is nagyobb regényt írok, igyekszem kicsit összeszedni a gondolataim és összefoglalni a többit. Klaus és Kol: A jelenetük igazán szívbemarkoló volt, hiszen Kol valahogy mindig kilógott a képből, nem illett a családba, Klaus pedig épp ezt hangoztatta. Aztán a kis beszéde után(ami baromi édes volt) mégis megkímélte az életét és hagyta elmenni. Végre kicsit testvérekként viselkedtek
A sivár: gyűlölöm a nőt, de komolyan, bár a kivitelezés jó és a története is klassz. Viszont idegesítő, mert habár jó a háttérsztori, a jelenben unalmas és értelmetlenek a tettei is. Hatalmas akar lenni, szellem, majd megszáll valakit, feltámad, meghal.. és kezdődik elölről. Viszont okos egy spiné(ezt a szót se használtam még xD) és Hope testébe bújt, akit egy egész család véd. Zseniális, de könyörgöm, nyírjátok már ki mert közben az idegeimre is megy xDD Bár ezzel nyilván az évad végéig kell várni  Még egy apró említés a sivár játékairól: A "halott" Keelin és Jack-Elijah illúzió valami szuper jó volt, tényleg horrorfilmes beütése volt meg kicsi halloweeni hangulata is
Remélem a következő rész is ilyen jó lesz, alig várom a folytatást, nagyon bizakodó lettem

Hibrid vagyok
Keresem :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: The Originals   Szomb. Ápr. 22, 2017 12:26 pm

Most nézed a sorozatot? Kifejtenéd a véleményed? Itt bátran megteheted! Akár heti rendszerességgel a 4. évad részeit is ki lehet beszélni.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

The Originals

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The Originals
» The Originals & Vampire Diaries Frpg
» The Originals
» The Originals & Vampire Diaries Frpg