Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
suttogások
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Alesea R. Hyland, Connie Walker, Stephanie Stafford

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Theodore & Theophile szobája

Theodore Storm
Today at 7:52 pm

Utcák

Elisabeth Saltzman
Today at 6:31 pm

Trónterem

Katherine Pierce
Today at 5:09 pm

Sikátor

Always and Forever
Yesterday at 9:06 pm

Törlések, figyelmeztetések

Always and Forever
Yesterday at 9:01 pm

Partnerkeresõ

Connie Walker
Vas. Aug. 12, 2018 9:22 pm

Constance Walker

Larissa Blackwell
Vas. Aug. 12, 2018 1:50 pm

Nappali

Cassidy Hemingway
Szomb. Aug. 11, 2018 4:51 pm

Sarah Skyfesh

Sarah Skyfesh
Szomb. Aug. 11, 2018 12:57 am

Udvar

Elisabeth Saltzman
Pént. Aug. 10, 2018 7:23 pm
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 5 5
Boszorkányok 8 0
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 2 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 1
Eretnekek 0 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 2 1
Emberek 1 2
Összesen 23 14

Share | 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló   Szer. Márc. 29, 2017 11:05 am

Hiányzásnapló
It's only been a lifetime

Avagy: nem leszek egy ideig

Bárkivel előfordulhat, hogy bizonyos okok miatt, de nem tud a fórum életében részt venni. Ez lehet ihlet hiány, betegség, vagy szabadidős tevékenység, munka, bármi, viszont elárjuk, hogy ha huzamosabb ideig nem leszel jelen, azt jelezd nekünk. Így tudjuk, hogy számíthatunk rád a későbbiekben, ha most nem is tudsz aktívan itt lenni velünk. Lehetőleg írjátok le, hogy mennyi időre lesztek távol, ígérjük, nem harapjuk le senki fejét!

but tonight you're a stranger or some silhouette

Értetek vagyunk
Léptek száma :
349

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Vas. Május 07, 2017 10:44 pm

Sajnos, elérkezett ez a pillanat is, hogy írnom kelljen ide :( Nem akartam, főleg nem elsőként, de hát sajnos a vizsgák nevű szörny utol ért engem is, és mivel hamar le szeretném tudni őket, ezért muszáj hajtanom magam, és a szerepet kicsit félretenni :(
Oké, eddig se voltam aktív túlzottan pontosan emiatt, de ha végeztem mindennel, akkor jövök teljes gőzzel Közben persze azért lehet, ha van egy kis szabad időm, bedobok majd reagot, de ez egyelőre még a jövő zenéje Very Happy
Puszil mindenkit: Chad, Damon és Hazel :* Remélhetőleg találkozunk júni 8 után~ Very Happy
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Május 09, 2017 1:30 am

Damon drágám, ne aggódj, mert nekem is kell írnom ide - bár mint főadmin, nem megyek teljes szabadságra, csak épp tudatni akarom a babákkal, hogy nem leszek túl aktív június 8-ig, ugyanis akkor lesz az utolsó vizsgám. Nem sok, de azért épp elég arra, hogy az elkövetkezendő hetekben a tételek és feladatlapok felett görnyedjek. Esténként viszont tutira itt leszek és ha tudok, reagot is írok, csak gondoltam, illik szólnom.

Even though I try not to

I can't help but want you

Vámpír vagyok
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Május 30, 2017 2:39 pm

Sziasztok babákok :3
Mint azt észrevehettétek eléggé eltűntem, ami nem szép dolog tőlem, tekintve, hogy sorozatbeli karakterem van és nem is jeleztem -legalábbis itt nem- ezért is szeretnék most félig így utólag szólni hozzátok :3
Eltűnésem oka egyrészt, hogy itt az év végi hajtás, ami sajnos még nem ért véget, úgyhogy emiatt még lesznek hiányosságok a fennlétemmel és az aktívságommal kapcsolatban, de igyekszem visszatérni.
A másik ok, hogy vizsgáztam és az év végi hajtás miatt ez megterhelőbb volt, mintha nem kéne hajtanom mindenből :(
A harmadik okom pedig, hogy két dizin is dolgozom jelenleg, bár ha a másik kettő nem lett volna emiatt biztos nem maradtam volna távol, így hát ezt ne is vegyük figyelembe :P
Mindenesetre a hétvégém elég kérdéses még, hogyan tudok lenni, de ha tudok lenni akkor pótolok már a hétvégén. Amennyiben nem tudok, akkor a jövőhéten, de mindenképpen 1-2 héten belül várható vagyok vissza és ígérem most mindenki szeme és füle hallatára, hogy legközelebb időben jelzem távolmaradásomat
Puszpusz:
Bex
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Május 30, 2017 4:02 pm

Kedves Bekah!
Köszönjük, hogy szóltál, már kezdtem aggódni, hogy hol lehetsz - jobb később, mint soha! Nagyon sok hajrá a vizsgákhoz és az év végéhez, a dizikhez pedig (saját tapasztalatból kiindulva) mérhetetlen türelmet és akaraterőt kívánok! Very Happy Amint visszatérsz, tutira elkaplak egy körre, úgyhogy le azokkal a vizsgákkal, csajszi wink
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szer. Jún. 14, 2017 2:04 pm

Pici szünet,

de nem veszek el

Drágák, kis időre hazautazom, így egy ideig nem sűrűn leszek elérhető, ha pedig mégis, reagok valószínűleg nem fognak érkezni. Nagyjából két hétről van szó, lehet kevesebbről, addig is a türelmeteket kérem
Elveszni nem fogok, ha nagyon fontos dologról van szó, néhányan facebookon is elértek, vagy itt a fórumon, az üziket le fogom ellenőrzini gyakran, de admini ügyekben (ha nem köthető hozzám) Elenát és Hayley-t keressétek
Amint visszaérek, igyekezni fogok letudni a tartozásokat mindenkinek, addig is sok izgalmas játékot kívánok mindenkinek!

Puszi, Alison és a csipetcsapat

Hibrid vagyok
Play by :
■ melissa benoist
Keresem :
Léptek száma :
6

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Pént. Jún. 16, 2017 1:23 am

Sziasztok,

Nem így akartam igazából a dolgot, de sajnos úgy jött ki a lépés, miszerint teljesen elfogok havazódni az elkövetkezendő időszakban, ugyanis a helyzet úgy hozta, hogy jelenleg Balatonszárszón tartózkodom. Szezonális munkára jöttem le, és heti 7-ből 6-ot tizenkét órázok. Az időkeret még nem is lenne annyira nagy gond, de nincs netem, vagyis van mobil, de azzal nem sokra megyek a reag írás terén.

Tehát Június 16.-tól - Szeptember elejéig kiírnám magamat.

Ezért előre is szeretnék elnézést kérni a játszótársaimtól, és leginkább az adminoktól, ugyanis ezáltal jelentős idő kihagyást eredményezek.

Előre is köszönöm a megértéseket, sőt a türelmet!

Üdv.,
Jeff & Kol
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szomb. Jún. 17, 2017 7:21 pm

Sziasztok
Először is minden admintól és játékostól szeretnék elnézést kérni amiért csak úgy megint elvesztem majd' egy hétre. Ennek csupán lelki okai vannak, amit ha nem gond nem fejtenék itt ki
A másik amiért ide írok az, hogy jövőhét keddtől egészen jövőhét utáni hétfőig nem leszek, ugyanis megyek le Erdőbényére és ott semmi térerőm nem lesz, ergo mobilnetem sem Very Happy Viszont utána igyekszem vissza hozzátok és pótolok ezerrel :33
Amíg viszont vagyok, reagolok és ET-t írok
Köszcsi puszcsi lávcsi a figyelmet
xoxo :: Bex&Lulu
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Jún. 29, 2017 2:09 pm

Sziasztok!

Nagyjából jövő hét péntekig ne nagyon számítsatok rám, mert nyaralni vagyok/leszek, viszont amint visszatértem, teljes erőbedobással pótlok majd <3

Damon és a csipet csapat
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Vas. Júl. 30, 2017 8:31 pm

Sziasztok!
Ne haragudjatok, de 12.-ig sajnos nem leszek itthon és nem lesz térerőm se internetem. Nem tűnök el ígérem
Puszillak titeket!
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Aug. 03, 2017 6:51 am

Drága babákok, babzsákok, kedveseim!

Nos, a mai naptól kezdve egészen augusztus 8-ig nem leszek elérhető, legalábbis a reagok terén nem. Még ma próbálok írni néhányat, hogy ne legyen annyi tartozásom, de nem ígérem! Sietek vissza, csak kicsit pihenek, meg csapatépítek is néhány drágával az oldalról!

Az oldalt ne szedjétek szét, amíg nem vagyok! Stefanhoz tudtok fordulni, ha esetleg gáz lenne.

Ölelés;
Elena és a csipet csapat

Even though I try not to

I can't help but want you

Vámpír vagyok
Play by :
.•° Nina Dobrev
Léptek száma :
67

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Aug. 03, 2017 11:17 am

Well-well, ha már Elena is írt, írok én is wink Szóval augusztus 4-től egészen 8-ig nem leszek elérhető, mert a drágámhoz megyek rosszalkodni Ma még lehet bedobok egy-két reagot, de nem ígérek semmit, viszont amint itthon leszek, teljes erőbedobással nekilátok pótolgatni Very Happy

Damon és a többiek
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   

Ajánlott tartalom

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-