Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Elkészültem!

írta: Holly Marlow
Today at 12:52 pm

Holly Marlow

írta: Holly Marlow
Today at 12:50 pm

Bárpult

Today at 12:45 am

Bejárat

Yesterday at 11:30 pm

Vendégszoba

Chelsea szobája

Nappali

Konyha

Yesterday at 11:29 pm

Fürdőszoba

Yesterday at 11:29 pm

Társalgó

Yesterday at 11:11 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 10 6
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 2 4
Eredetiek 0 2
Eretnekek 2 1
Vadászok 3 1
Emberek 9 5
Összesen 36 31
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Holly Marlow

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Aug. 03, 2017 6:51 am

Drága babákok, babzsákok, kedveseim!

Nos, a mai naptól kezdve egészen augusztus 8-ig nem leszek elérhető, legalábbis a reagok terén nem. Még ma próbálok írni néhányat, hogy ne legyen annyi tartozásom, de nem ígérem! Sietek vissza, csak kicsit pihenek, meg csapatépítek is néhány drágával az oldalról!

Az oldalt ne szedjétek szét, amíg nem vagyok! Stefanhoz tudtok fordulni, ha esetleg gáz lenne.

Ölelés;
Elena és a csipet csapat

There was this moment. This one moment, where everyone
else fell away, and it was just the two of us

Vámpír vagyok

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Aug. 03, 2017 11:17 am

Well-well, ha már Elena is írt, írok én is wink Szóval augusztus 4-től egészen 8-ig nem leszek elérhető, mert a drágámhoz megyek rosszalkodni :(H): Ma még lehet bedobok egy-két reagot, de nem ígérek semmit, viszont amint itthon leszek, teljes erőbedobással nekilátok pótolgatni Very Happy

Damon és a többiek

I love you and I will love you until I take my last breath on this earth

Vámpír vagyok
Keresem :
My way back to Elena

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Pént. Aug. 04, 2017 11:52 am

Nos, drágáim, én is bejelentkezem ide gyorsan!

Vasárnaptól nem leszek keddig, és szerintem szerdától leszek képes reagok írására. Bár ma meg holnap itthon vagyok még, de ma vendégem jön, holnap meg családi banzáj lesz, így nem ígérek semmit. Ha mégis sikerül legyártanom 1-2 reagot, pacsi nekem!

Köszi a türelmet, csókolok mindenkit a multijaimmal együtt!

You turned your back on
me when I needed you.

The only people I need in my life
are the ones that prove to
me they need me in theirs

Vámpír vagyok

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hétf. Aug. 07, 2017 6:33 pm

Sziasztok!

Kissé fájó szívvel írok ide, hogy itt kell hagynom az oldalt egy kis időre. Az augusztusom sűrű lesz, így íme néhány dátum, amikor egyáltalán nem tudok reagolni vagy éppen netem sem lesz:
- Augusztus 9.-16.
- Aug. 19.-20.
- Aug 24.
- Aug. 28.-31.

Tudom, hogy kevés időt fogok az oldalon tölteni, de mikor leszek gőzerővel reagolok majd. Eltűnni pedig szó nélkül nem fogok, kis türelmet kérnék ezekben az időkben
Sietek vissza!

Veni

Boszorkány vagyok
Keresem :

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Aug. 08, 2017 5:18 pm

Nos, akkor én következem a sorban, sajnos-nem sajnos Very Happy
Most csak néhány napra írom ki magam, nem kell hosszabb időre gondolni, ugyanis: szombaton esküvőre vagyok hivatalos, ami azt jelenti, hogy pénteken már nagyban folynak az előkészületek, de az elkövetkező néhány nap is rohangálós lesz, vasárnap pedig még pihenni sem nagyon fogok, utazunk haza. Viszont ez azt is jelenti, hogy jövő héttől már újra leszek, tehát durván 1 hétig leszek "távol". A fórumon fent leszek néha, üzenetekkel is lehet bombázni, válaszolok rá, amint tudok, de nem hiszem hogy írásra lesz kapacitásom.
Addig is köszi a türelmet; Stefan és a hét ördög  

one day you meet someone new
and fall madly in love

Vámpír vagyok
Keresem :
i hope you find a girl

and fall in love with her whole heart

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Aug. 15, 2017 7:05 pm

Sziasztok:3

Csütörtöktől keddig abszolút nem leszek, megyek Debrecenbe, és eléggé sűrűek a napjaim emiatt, igyekszem megírni kedvenc boszimnak a kezdőt még ezen a héten, ahogy ígértem, illetve az egyik kedvenc hasonmásomnak írni, de Lola valszeg csak jövő héten készül el.

I'm Katherine Pierce.
I'm a survivor.

Ismeretlen vagyok

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szomb. Aug. 19, 2017 12:30 pm

Drágaságok!

Most csak néhány napra tűnök el, de gondoltam jelzem, hogy mától hétfőig nem leszek, akkor napközben majd igen Very Happy de este megint megyek el és majd csak kedden jövök újra. PM-ekre válaszolok, ha érkezik, de reagot most nem tudok majd írni.

Ölel mindenkit;
Elena (és a többi énje)

Vámpír vagyok

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szomb. Szept. 02, 2017 3:03 pm

Sziasztok!

Úgy alakultak a dolgok, hogy nem tudok lenni egészen jövőhét hétfőig nagyon itt, szóval ezért mindenkinek türelmét kérem, akivel játszok. Igyekszem vissza hozzátok! Addig is el tudtok érni fb-n vagy ha valakinek nagyon hiányzok, akkor pm-ben elér!

Köszönöm előre is a türelmet,
Bonbon

I keep my old friends, and get older with them, but push young. It's good to be surrounded by kids, because they keep you young.

Boszorkány vagyok

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Szept. 05, 2017 11:40 pm

Hello, drágaságok, babzsákok, babák.... és mindenki, aki nem ismert magára

Néhány napra kiírnám magam, ugyanis az a helyzet áll fent, hogy néhány napra Damonhöz utazom. Egész pontosan 09.06-tól 09.10-ig nem leszek elérhető egyik pofimmal sem, maximum pm-ben, de azt sem ígérem ezúttal. Amint visszatértem, újult erővel jövök a reagokkal, na meg feltehetőleg rövid időn belül valami mással. Csak győzzétek kivárni!

Addig is, mindenki játsszon sokat és ne szedjétek szét az oldalt, amíg nem vagyok! (Azaz vagyunk..)

Vámpír vagyok

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Szer. Szept. 06, 2017 10:57 am

Nos, Elena drágámat követve én is kiírnám magam a hét hátralevő részére Very Happy Felnézni biztosan fel fogok, nyomtalanul nem tűnünk el, de reagokra ne számítsatok ez idő alatt De vasárnap már majd jövök teljes erőbedobással, és pótlok mindent Very Happy Addig is, rosszalkodjatok nyugodtan, de az oldal alapjai maradjanak a helyén

See you guys soon!
Damon, és a csipet csapat

I love you and I will love you until I take my last breath on this earth

Vámpír vagyok
Keresem :
My way back to Elena

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   

Sponsored content

Hiányzásnapló