Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

The devils on your shoulder...
silhouette frpg

A veszteséget feldolgozni nagyon nehéz. A gyász, a fájdalom felemészti az embert, de még egy vámpírt is. Hogyan bírkózik meg valaki a testvére halálának gondolatával? És ha az elválás örökre szól? Ha vámpír az illető, akkor az "örökké" nagyon hosszú.
A történetünk a hatodik évad elejétől indul, bár vannak változások. Azonban egy valami biztos: Damon és Bonnie meghaltak (minden jel erre mutat, de a lány nagyija elhintette, hogy mindent előre elrendezett), így a szeretteiknek meg kell birkózniuk az elvesztésükkel. A kérdés csak az, ki hogyan éli meg, hogy a szeretett személy nincs többé. Stefan elég rosszul, hisz még a városból is képes lelépni. Elena pedig gyógyfüvekhez fordul és elhiteti magával, hogy minden rendben - egészen addig, amíg ki nem találja az igazi megoldást.
Mystic Falls már nem mágiamentes övezet, így minden visszatérhetne a rendes kerékvágásba, azonban kérdés, hogy ez mikor és hogyan fog sikerülni.
New Orleans világában a fogaskerekek működésbe léptek. Míg a vámpírok és a boszorkányok, illetve Klaus és Marcel hatalmi harcukat vívják a Francia negyed uralmáért, Hayley pedig gőzerővel harcol a mocsárba kirekesztett, átokkal sújtott vérfarkasok felemelkedéséért, addig a külső erők egyre nagyobb seregekben gyülekeznek a határoknál: az Ötök Testvérisége visszatért, és egyetlen céljuk az Ősi vámpírok kiirtásával megtisztítani a Földet a vámpíroktól. Még szerencse, hogy az egyetlen fegyver, a misztikus fehértölgy karó, Klausnál van, igaz? Mi van azonban, ha az Ötök testén kirajzolódó tetoválások olyan helyre vezetnek, ahol százával, ezrével nő a fehértölgy? Az összes vadász, aki csak él és mozog, tucatjával rendelkezne a veszedelmes fegyverrel, s összefogva talán elhozhatják a vámpírok korszakának végét... Hacsak New Orleans vámpírjai és mindenki, akinek kedves a leszármazottak élete, össze nem fognak, hogy megállítsák a Testvériséget - ha kell, bármi áron.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
silhouette frpg

2017. július 20. - Jelölj te is! 2017* nyár díjai

Nyomatékosan megkérünk minden játékost, hogy helyszínt önmaguktól ne hozzanak létre! Hamarosan bevezetésre kerül egy reag számláló és ne okozzon kavarodást, hogy az üres hozzászólást is hozzáadja. Használjátok bátran a Helyszínkérő topicot!
Köszönettel; a Staff

SFamily
silhouette frpg

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
silhouette frpg
A nyár párosa

Yesterday at 3:45 pm

A nyár játéka

Yesterday at 3:34 pm

A nyár alkotója

Yesterday at 3:03 pm

3 hónappal és 12 nappal korábban

Yesterday at 12:43 pm

Főút

Yesterday at 12:19 pm

Bonenzo ~ Vampire vs. Witch

Yesterday at 4:12 am

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Information
silhouette frpg

Téma: The Vampire Diaries & The Originals FRPG
Főadmin: Elena Gilbert
Társadminok: Hayley Marshall, Stefan Salvatore & Damon Salvatore
Megnyitott: 2017. április 14.
Elérhetőség: e-mail (ha írsz, jelezd a chatben!)

Share | 

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Aug. 03, 2017 6:51 am

Drága babákok, babzsákok, kedveseim!

Nos, a mai naptól kezdve egészen augusztus 8-ig nem leszek elérhető, legalábbis a reagok terén nem. Még ma próbálok írni néhányat, hogy ne legyen annyi tartozásom, de nem ígérem! Sietek vissza, csak kicsit pihenek, meg csapatépítek is néhány drágával az oldalról!

Az oldalt ne szedjétek szét, amíg nem vagyok! Stefanhoz tudtok fordulni, ha esetleg gáz lenne.

Ölelés;
Elena és a csipet csapat

Dear Diary, today will be different. Today I will smile. It will be genuine.

Vámpír vagyok
✦ Megérkezés időpontja ✦ :
2017. Mar. 09.
✦ Hozzászólások száma ✦ :
143

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Csüt. Aug. 03, 2017 11:17 am

Well-well, ha már Elena is írt, írok én is wink Szóval augusztus 4-től egészen 8-ig nem leszek elérhető, mert a drágámhoz megyek rosszalkodni Ma még lehet bedobok egy-két reagot, de nem ígérek semmit, viszont amint itthon leszek, teljes erőbedobással nekilátok pótolgatni Very Happy

Damon és a többiek

▪ Promise me this is forever...! ▪ I promise. ▪

Vámpír vagyok
2017. Apr. 18.
33

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Pént. Aug. 04, 2017 11:52 am

Nos, drágáim, én is bejelentkezem ide gyorsan!

Vasárnaptól nem leszek keddig, és szerintem szerdától leszek képes reagok írására. Bár ma meg holnap itthon vagyok még, de ma vendégem jön, holnap meg családi banzáj lesz, így nem ígérek semmit. Ha mégis sikerül legyártanom 1-2 reagot, pacsi nekem!

Köszi a türelmet, csókolok mindenkit a multijaimmal együtt!

You turned your back on
me when I needed you.

The only people I need in my life
are the ones that prove to
me they need me in theirs

Vámpír vagyok
2017. Apr. 05.
26

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hétf. Aug. 07, 2017 6:33 pm

Sziasztok!

Kissé fájó szívvel írok ide, hogy itt kell hagynom az oldalt egy kis időre. Az augusztusom sűrű lesz, így íme néhány dátum, amikor egyáltalán nem tudok reagolni vagy éppen netem sem lesz:
- Augusztus 9.-16.
- Aug. 19.-20.
- Aug 24.
- Aug. 28.-31.

Tudom, hogy kevés időt fogok az oldalon tölteni, de mikor leszek gőzerővel reagolok majd. Eltűnni pedig szó nélkül nem fogok, kis türelmet kérnék ezekben az időkben
Sietek vissza!

Veni

Boszorkány vagyok
✦ Keresem ✦ :
2017. Apr. 18.
14

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Aug. 08, 2017 5:18 pm

Nos, akkor én következem a sorban, sajnos-nem sajnos Very Happy
Most csak néhány napra írom ki magam, nem kell hosszabb időre gondolni, ugyanis: szombaton esküvőre vagyok hivatalos, ami azt jelenti, hogy pénteken már nagyban folynak az előkészületek, de az elkövetkező néhány nap is rohangálós lesz, vasárnap pedig még pihenni sem nagyon fogok, utazunk haza. Viszont ez azt is jelenti, hogy jövő héttől már újra leszek, tehát durván 1 hétig leszek "távol". A fórumon fent leszek néha, üzenetekkel is lehet bombázni, válaszolok rá, amint tudok, de nem hiszem hogy írásra lesz kapacitásom.
Addig is köszi a türelmet; Stefan és a hét ördög  

one day you meet someone new
and fall madly in love

Vámpír vagyok
✦ Keresem ✦ :
i hope you find a girl

and fall in love with her whole heart

2017. Apr. 08.
83

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Kedd Aug. 15, 2017 7:05 pm

Sziasztok:3

Csütörtöktől keddig abszolút nem leszek, megyek Debrecenbe, és eléggé sűrűek a napjaim emiatt, igyekszem megírni kedvenc boszimnak a kezdőt még ezen a héten, ahogy ígértem, illetve az egyik kedvenc hasonmásomnak írni, de Lola valszeg csak jövő héten készül el.

I'm Katherine Pierce.
I'm a survivor.

2017. Jul. 25.
5

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   

Sponsored content

Hiányzásnapló