Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Kinek az oldalán állsz?

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyVictor Sutton
Yesterday at 2:16 pm

Victor Sutton

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyDamien Blanchard
Yesterday at 9:45 am

Damien & Hazel - Let me go

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyDamien Blanchard
Csüt. Júl. 18, 2019 5:51 pm

Celian Darveaux

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyCelian Darveaux
Szer. Júl. 17, 2019 11:38 pm

Let's go Party || Theodore & Domino

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyDominic Arback
Szer. Júl. 17, 2019 11:02 pm

Sikátorok

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyPatrick Joseph Reynolds
Szer. Júl. 17, 2019 1:12 am

Hátsó gyakorlótér

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyReagan Blair
Kedd Júl. 16, 2019 11:51 pm

Asztalok

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyStefan Salvatore
Kedd Júl. 16, 2019 1:06 am

Az oldal videói

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyLarissa Blackwell
Hétf. Júl. 15, 2019 11:59 pm

Wickery Híd

Hiányzásnapló - Page 3 EmptyDrezath
Hétf. Júl. 15, 2019 9:50 pm
A tavasz díjazottjai
Isaac & Larissa
őrangyal
Hope Mikaelson
női karakter
Klaus & Theo
férfi karakter
Katherine & Kai
szerelmes pár
Hope & Klaus
játék
Alec Verona
előtörténet

Share

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyHétf. Május 21, 2018 11:17 pm

Üdv!

Egy kis ideig távol leszek, egészen pontosan szombattól, s nagyjából két hétről van szó, utazás miatt, bár az sem kizárt, hogy már a napokban sem leszek elérhető. Egy elég csúnya szemgyulladás ütötte fel a fejét nálam napokkal ezelőtt, ami még nem gyógyult meg teljes egészében - hol jobb, hol rosszabb.. A játszótársaknak előre is köszönöm a türelmet, ahogy az adminoknak is, igyekezni fogok majd a válaszokkal, amint visszatértem! Hiányzásnapló - Page 3 3575419701

Stefan és a többiek

❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖

I love you... forever.

Stefan Salvatore
Vámpír
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Caroline is my beautiful wife
Play by :
paul "hottie" wesley
Léptek száma :
66
Népszerûség :
1

Hiányzásnapló - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyVas. Szept. 09, 2018 9:44 pm

Péntekig (szeptember 14.) türelmeteket szeretném kérni! Bármilyen sürgős ügyben forduljatok hozzám PM-ben és igyekszem válaszolni, de reagot pénteknél előbb nem ígérek. Azért igyekszem majd bedobni magam Hiányzásnapló - Page 3 846202165

Larissa Blackwell
Az Öt vezetõ
egyike vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Play by :
[ Alicia Vikander ]
Keresem :
Léptek száma :
63
Népszerûség :
0

TémanyitásTárgy: Hiányzásom    Hiányzásnapló - Page 3 EmptySzer. Nov. 07, 2018 12:48 pm

A fene gondolta volna, hogy ez lesz az első hozzászólásom az oldalon, but oh well. Egy nagyon kedves barátnő - tulajdonképp a legkedvesebb - vette a fáradtságot, hogy meglátogasson a születésnapom alkalmából, így a legkevesebb, hogy neki szentelem az időmet és az energiámat - amiből mostanság úgy is túl sok került a kezembe. Hiányzásom időtartama. nov. 9 és nov. 11 közt esedékes, utána jövök vissza, ha van rám igény.

Addig csókol mindenkit:
Ambrosia; Hollók, Katicabogarak és Szarkák Úrnője
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyKedd Dec. 04, 2018 3:38 pm

Hello, mindenki! Hiányzásnapló - Page 3 3816853304

Örülök, hogy ennyire felpörgött mindenki és új tagok szállingóznak errefelé, s remélem, ez nem is fog változni! Hiányzásnapló - Page 3 165619248 Ám most néhány napra kivonom magam a forgalomból és így nem tudok felügyelni rátok. Hiányzásnapló - Page 3 1160212257 De nem ám rosszalkodni, emberek. Hiányzásnapló - Page 3 2566525366
December 5-től (azaz holnaptól), egészen december 9-ig nem vagyok. Illetve 9-én már délután lehetséges, vagy munka után, de a lényeg, hogy @Reagan Blair akkor megy haza tőlem... addig meg minden időmet vele fogom tölteni, szóval... Hiányzásnapló - Page 3 3779015013
Akinek tartozok, az esélyesen majd a "szabadságom" után fog kapni választ... még megpróbálok ma este/éjjel írogatni, de nem ígérek semmit! Hiányzásnapló - Page 3 3739568389

Köszönettel;
Me, Myself & I

Isaac Lestrange
Az Öt vezetõ
egyike vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Play by :
✠ Matt Ryan
Keresem :
Léptek száma :
55
Népszerûség :
3

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptySzer. Feb. 06, 2019 6:15 pm

Hello, emberek!

Úgy alakult, hogy bejött egy kis plusz munka, ami azt jelenti, hogy minden hónap 7-től, hónap 22-ig kb. lesz 10 napom, amikor reggel 10-től este 7, vagy 8-ig nem leszek nagyon elérhető. Vagyis igyekszem fel-felnézni, de admini teendőket aligha fogok tudni végezni, így azok estére maradnak - amennyiben a társam sem érne rá.
Szóval, csak jelezni kívántam az esetleges lassú reakció időt. Hiányzásnapló - Page 3 2566525366 (Aztán nyáron megint más felállásban leszek elérhető, de ezt majd akkor... xD)

Köszönettel;
Me, Myself & I

Isaac Lestrange
Az Öt vezetõ
egyike vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Play by :
✠ Matt Ryan
Keresem :
Léptek száma :
55
Népszerûség :
3

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyVas. Feb. 17, 2019 6:54 pm

A jövő héten iskolai szület lesz ideát, ez egyenesen arányos azzal, hogy neeókem, mint bébiszitternek megemelkednek a munkával töltött órák számai, így előfordulhat, hogy nem érkezik tőlem reag. De fel fogok nézni. Majd jövök!

Rosia
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2019 8:29 pm

Sziasztok

Egy kis ideig nem leszek elérhető kirándulni mentünk a családdal, de vasárnap érkezem és rendezem a tartozásokat .

Üdv: Charlotte

Charlotte Grey.
Ember
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Play by :
Chloe Bennet
Léptek száma :
3
Népszerûség :
0

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyKedd Márc. 12, 2019 8:21 pm

Hello, emberek!

A helyzet úgy alakult, hogy egy hosszabb időre teljes mértékben kiesek: a holnapi naptól kezdve, egészen március 24-ig, ugyanis a családom és én elutazunk. (Ha esténként sikerül, akkor felugrok wifiről körbenézni, de egyébiránt @Reagan Blair áll szolgálatotokra, amíg távol vagyok.)
Azt gondoltam, az utazás napjáig tudok pótolni minden reagot, de azt hiszem, totálisan ki vagyok égve jelenleg írás terén... egyik karakteremhez sincs ihletem és ez... nem is mondom mennyire király érzés. Tehát, valószínűleg jó sokára fogok érkezni irományokkal. Igyekezni fogok. Addig is mindenki türelmét és megértését kérem.

Köszönettel;
Me, Myself and I

Isaac Lestrange
Az Öt vezetõ
egyike vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Kapcsolatban :
Play by :
✠ Matt Ryan
Keresem :
Léptek száma :
55
Népszerûség :
3

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 06, 2019 11:40 am

Heyho!

Jelezni szeretném, hogy április 9-15ig tavaszolok, így nem leszek elérhető semmilyen formában az oldalon. A megadott dátumig próbálom letudni minden tartozásom, de nem ígérek semmit. De ne aggódjatok 16-án ujjult erővel visszatérek hozzátok, nem, nem szabadultok ilyen könnyen tőlem! Hiányzásnapló - Page 3 3353380639
Megértéseteket köszönöm! Hiányzásnapló - Page 3 2453766849

Sierra

In her heart there's a hole
There's a black mark on her soul

Sierra
Szirén
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
handsome demon の in future
Play by :
の Emilia Clarke
Keresem :
He's found me
Hiányzásnapló - Page 3 Tumblr_n3qbqosdQ91qccm4fo1_250
Léptek száma :
13
Népszerûség :
1

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyVas. Ápr. 07, 2019 2:40 pm

Sziasztok!

Mint feltűnt, eléggé eltűntem megint, most már valamennyivel jobban érzem magam, de még mindig igyekszem a megmaradt életenergiáimat összeszedni, úgyhogy jelezném itt is, hogy még egy kicsit lehet várni kell rám, de nem tűntem el, és igyekszem vissza <3

A woman should be
an illusion.

Hazel Rhian Wallace
Az Öt vezetõ
egyike vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
A bosszúval
Play by :
Eiza Gonzalez
Léptek száma :
37
Népszerûség :
0

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyHétf. Május 20, 2019 9:59 am

Sziasztok!
Holnaptól melózom, ezért kicsit valószínűleg be fogok majd lassulni, de mivel minden tartozásom letudtam, ezért remélhetőleg fenn tudom tartani aktívan a jelenlétem és majd meg sem érzitek. Hiányzásnapló - Page 3 3808243726
Csak gondoltam szólok, hogy ha esetleg néhány napig nem láttok idefent, semmi aggodalom, jönni fogok Hiányzásnapló - Page 3 897538487 Hiányzásnapló - Page 3 897538487

Hope Mikaelson
Tribrid
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
Egyedül, mint a kisujjam
Play by :
Danielle Rose Russell
Keresem :
Léptek száma :
15
Népszerûség :
0

TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló   Hiányzásnapló - Page 3 EmptyVas. Május 26, 2019 7:26 pm

Sziasztok!
Csak jelezni szeretném, hogy itt vagyok, lézengek továbbra is, de mivel már tartozom pár hete egy-két reaggal, kezdővel, elmondanám, hogy történt mostanában pár dolog az életemben, és ezért lassultam be, viszont igyekszem majd mielőbb utolérni magam, és írogatni, amivel lógok. Hiányzásnapló - Page 3 2566525366

Though she be
but little, she is fierce.

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
vagyok
Szintlépési fázis :
Egy értékes tag
Kapcsolatban :
✩ there's a crazy warlock in my future
Play by :
✩ Shelley Hennig