Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

The devils on your shoulder...
silhouette frpg

A veszteséget feldolgozni nagyon nehéz. A gyász, a fájdalom felemészti az embert, de még egy vámpírt is. Hogyan bírkózik meg valaki a testvére halálának gondolatával? És ha az elválás örökre szól? Ha vámpír az illető, akkor az "örökké" nagyon hosszú.
A történetünk a hatodik évad elejétől indul, bár vannak változások. Azonban egy valami biztos: Damon és Bonnie meghaltak (minden jel erre mutat, de a lány nagyija elhintette, hogy mindent előre elrendezett), így a szeretteiknek meg kell birkózniuk az elvesztésükkel. A kérdés csak az, ki hogyan éli meg, hogy a szeretett személy nincs többé. Stefan elég rosszul, hisz még a városból is képes lelépni. Elena pedig gyógyfüvekhez fordul és elhiteti magával, hogy minden rendben - egészen addig, amíg ki nem találja az igazi megoldást.
Mystic Falls már nem mágiamentes övezet, így minden visszatérhetne a rendes kerékvágásba, azonban kérdés, hogy ez mikor és hogyan fog sikerülni.
New Orleans világában a fogaskerekek működésbe léptek. Míg a vámpírok és a boszorkányok, illetve Klaus és Marcel hatalmi harcukat vívják a Francia negyed uralmáért, Hayley pedig gőzerővel harcol a mocsárba kirekesztett, átokkal sújtott vérfarkasok felemelkedéséért, addig a külső erők egyre nagyobb seregekben gyülekeznek a határoknál: az Ötök Testvérisége visszatért, és egyetlen céljuk az Ősi vámpírok kiirtásával megtisztítani a Földet a vámpíroktól. Még szerencse, hogy az egyetlen fegyver, a misztikus fehértölgy karó, Klausnál van, igaz? Mi van azonban, ha az Ötök testén kirajzolódó tetoválások olyan helyre vezetnek, ahol százával, ezrével nő a fehértölgy? Az összes vadász, aki csak él és mozog, tucatjával rendelkezne a veszedelmes fegyverrel, s összefogva talán elhozhatják a vámpírok korszakának végét... Hacsak New Orleans vámpírjai és mindenki, akinek kedves a leszármazottak élete, össze nem fognak, hogy megállítsák a Testvériséget - ha kell, bármi áron.

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
silhouette frpg

Nyomatékosan megkérünk minden játékost, hogy helyszínt önmaguktól ne hozzanak létre! Használjátok bátran a Helyszínkérő topicot!
Köszönettel; a Staff

SFamily
silhouette frpg

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
silhouette frpg
Partnerkereső

Today at 4:54 am

Damien & Heather - az átváltozás előtt

Hétf. Szept. 18, 2017 8:13 pm

Kirk Wood

Hétf. Szept. 18, 2017 6:59 am

Freddrick M. Lowell

Vas. Szept. 17, 2017 1:10 pm

Nappali

Szomb. Szept. 16, 2017 11:45 pm

Damon && Elena || Már nem vagy itt

Szomb. Szept. 16, 2017 8:04 pm

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Information
silhouette frpg

Téma: The Vampire Diaries & The Originals FRPG
Főadmin: Elena Gilbert
Társadminok: Hayley Marshall, Stefan Salvatore & Damon Salvatore
Megnyitott: 2017. április 14.
Elérhetőség: e-mail (ha írsz, jelezd a chatben!)

Share | 

Aranyköpések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Aranyköpések   Szer. Márc. 29, 2017 11:07 am

A játékból, vagy a chatből, az userektől... bármi, amit érdemes kiemelni és megőrizni.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Aranyköpések   Szomb. Május 20, 2017 7:26 pm

Bocsi, de ezt muszáj kimentenem... Kai meghozta nekünk a jókedvet  

Damon, Elena, Kai, Stefan, Ruby írta:
20 May 17, 05:15 PM
Damon: áhh, nézzenek oda, ki érkezett be.... :'D

20 May 17, 05:17 PM
Elena: Örülj kicsit, Damon

20 May 17, 05:19 PM
Damon: jól van jól van, örülök, mert segít kijutni a börtönvilágból wink

20 May 17, 05:23 PM
Kai: Damon én azt remélem ti lesztek Bonnieval az én hasznomra.. khm pardon, segítségemre. Elena, dobtam neked egy pmet. Very Happy ...és ehhem, köszönöm, igyekszem a többivel is. blöö

20 May 17, 05:25 PM
Elena: Ment vissza Very Happy

20 May 17, 05:29 PM
Damon: csak szólj, és jövök, igazán változatosan tudok gyilkolni

20 May 17, 05:30 PM
Kai: Nem is sejtettem, hogy van bennünk közös. xD

20 May 17, 05:32 PM
Elena: Jaj, fiúk.... nekem Damon élve kell, Kai.... :O

20 May 17, 05:33 PM
Damon: egy épp elég sok... X'D

20 May 17, 05:33 PM
Damon: hmm, de Kai senkinek nem kell élve, nem igaz?

20 May 17, 05:34 PM
Elena: Erre nincs jó válasz, Damon xD

20 May 17, 05:34 PM
Damon: mondjuk, nem mintha engem ez érdekelne XDDDDDD

20 May 17, 05:39 PM
Kai: Ööö... nem ismerem még Elenát és az igényeit (az élve vagy holtan . és más egyéb - kérdést illetően), de nagyon szívesen ismerkedem.   Abszolút ismerkedős lény vagyok. Very Happy xDDD

20 May 17, 05:40 PM
Damon: abszolút, hogyne XD csak mint amennyire én szuperhős

20 May 17, 05:44 PM
Kai: xDDD ...akár megmenthetnénk közösen a világot 'S' jelzéssel a mellkasunkon. De azt előre leszögezem, nemhogy a rucin kívülre, de egyáltalán nem húzok bugyogót, anélkül kell szuperhősködnünk. xD

20 May 17, 05:49 PM
Elena: Nagyon nevetek, fiúk..... xD

20 May 17, 05:52 PM
Damon: én a fejemre szoktam húzni ha úgy megfelel

20 May 17, 05:54 PM
Elena: Damon, neee.... :ááá:

20 May 17, 05:55 PM
Kai: Bugyogót a fejedre? Muta! Hozom a vidit, lekapjuk a videónaplód mellé és aztán otthon megmutogatjuk mindenkinek. Szupersztár leszel, ígérem. Jah igen, tudok ám a felvételekről... Very Happy

20 May 17, 05:57 PM
Elena: Fiúk, ha készülnek ilyen felvételek, én nem akarom látni... soha. Összetörnének az illúzióim Damonről... xD

20 May 17, 05:58 PM
Damon: az öcsém van hős sérója, nekem van szuperhős bugyogóm Very Happy tisztára megéri

20 May 17, 05:58 PM
Damon: öcsémnek*

20 May 17, 06:00 PM
Ruby: Héé, nekem élve kell Kai :O Damon!! Ne emrd bántani Very Happy

Kai: *jegyzetel* Bugyogós felvételeket mutogatni Damonról Elenának...

Damon: Ruby, pár napig legyél vele összezárva, és te fogod megfojtani XD

20 May 17, 06:01 PM
Ruby: Háát, nem merem megkockáztatni, de lehet hogy én rosszabb vagyok nála Very Happy Belőlem "kettő" van xD

20 May 17, 06:01 PM
Damon: hmm, akkor édes hármas, mi?

20 May 17, 06:02 PM
Elena: Kaii, köszi a megértést xD

Kai: Ezzel nem tudok vitatkozni, Stefan sérója mindig tökéletes és mindig tart. Jöhet szél, eső, napsütés, orkán, egy pár átok, némi vámpírharc... én is ilyen friszkót akarok... Very Happy

Elena: xDDDDD

Kai: Rubynak élve kellek!

Ruby: Wow, Stefan le lesz nyűgözve ha ezt meglátja Very Happy Végre valaki értékeli a csodás haját :'D

20 May 17, 06:03 PM
Ruby: Élve bizony, meg kell tanítanod gyilkolni

20 May 17, 06:04 PM
Damon: 170 évébe telt, mire megtalálta a csoda elixírt :'D de Kai, ne akard megtudni, miket ken a fejére hozzá

20 May 17, 06:05 PM
Damon: (egyébként, csak paróka, de nem akartam kiteregetni az öcsikém titkát blöö )

Kai: Basszus, én még nem éltem eleget ahhoz, hogy megleljem az elixírt és életem nagy részét is elszeparálva töltöm... T-T

Ruby: Mi lenne ha cserélnénk Damon? Very Happy Te visszakapod az öcséd(ne nekem nyafogjon) cserébe megkapom Kait?

20 May 17, 06:06 PM
Kai: ...most összetörtél bennem valamit ezzel Damon... x"""D

20 May 17, 06:06 PM
Stefan: Damonnek pedig ki van tömve a nadrágja, csak mondom... Very Happy

19 perce
Damon: Ruby, áll az alku wink

18 perce
Damon: na szép szép Very Happy

18 perce
Kai: Ruby, nem vagyok tanár OO Elena bármikor számíthatsz rám megértés terén, nagyon együttérző tudok ám lenni. Very Happy

18 perce
Elena: Stefan, ezt cáfolom wink

17 perce
Kai: Stefan, ezt nem akartam volna tudni Damonról. OO x"DDD

17 perce
Elena: Mondom, hogy hazugság. Nincs kitömve!

16 perce
Stefan: Viszont nem biztos hogy "segítség" nélkül akkora amekkora Very Happy Ezt a parókáért, bro

16 perce
Kai: Hááát, nem tudom... Stefan mégiscsak a tesója, több, mint száz éve ismeri és látja, mi a helyzet.. O_O

15 perce
Elena: :((( Én meg a barátnője vagyok. Én valószínűleg többször láttam..... :O

13 perce
Stefan: Na jó, hagyjuk a kínos témákat, mielőtt olyat is megtudok amit nem akarok tudni xD

11 perce
Damon: Stefan! Remélem tudod, hogy többet nem aludhatsz velem, amikor félsz a villámoktól és a mennydörgéstől! Very Happy

10 perce
Stefan: Én meg... nem adom vissza a megjavított kocsid ha hazajössz! -.-

7 perce
Damon: jól van, öcskös, jól van, látom ám mennyire nem tudsz meglenni nélkülem, szóval elkísérlek a mosdóba, de remélem nem bánod, ha nem tartom... hát tudod Very Happy

7 perce
Kai: Ettől a testvéries megnyilvánulás ad-hoctól egészen olyan, mintha hiányozna a saját sis'-em is egy kicsit.... csak egy egész picikét... -.- #there's good somewhere in me

6 perce
Stefan: Nem beszélek veled többet :elbújik: Kai xD Szerintem neki nem hiányzol Very Happy

5 perce
Damon:

4 perce
Kai: #that hurt my feelings... :''(

There was this moment. This one moment, where everyone else fell away,
and it was just the two of us

Vámpír vagyok

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Aranyköpések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal