Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásKlaus Mikaelson EmptyHétf. Május 08, 2017 2:09 am

Klaus Mikaelson
In the end we're left
infinitely and utterly alone.


Becenév:
Nik, king
Titulus:
I'm the greatest bastard, love
Születési hely, dátum:
Mystic Falls, 10. század, ezer év elteltével az ember nem törődik túlzottan a dátumokkal
Fajcsoport:
hibrid
Rang:
ősi hibrid
Beállítottság:
heteró
Play by:
Joseph Morgan

Átváltozás:
1001. őszén történt a vámpírrá válásom, mikor a szüleink úgy határoztak, szörnyeteggé változtatnak minket. Büszkék voltat, különösen Mikael, így ahelyett hogy másik szülőföldet kerestünk volna, ahol békében folytathattuk volna halandó létünket, Esther segítségül hívta a napot, a fehér tölgyet és kitudja miféle varázsigével átkozott el minket, sosem foglalkoztatott a mágiája. Farkassá az első gyilkosságomat követően váltam, drága édesanyám félrelépésének köszönhetően, de mindenáron helyre akarta hozni a hibáját, így a farkasgént azon nyomban elfojtotta bennem szintén egy idétlen varázslattal.
Család:
Always and forever. Elijah, Rebekah és én megfogadtuk anyám sírja fölött, hogy örökké együtt leszünk, kitartunk egymás mellett bármi is történjék. Legtöbb idejüket valóban velem töltötték, bár gyakran kényszerültem arra, hogy koporsókban tároljam őket. Mit tehettem volna? Ígéretet tettünk, csak próbáltam betartani. Az említett testvéreim voltak a leghűségesebbek hozzám, Elijah bátyám és a kishúgom, Rebekah. Tényleg igyekeztek kitartani mellettem, bármekkora fattyúnak is tartottak, a testvérük voltam, vér ide vagy oda. Kol és Finn már egészen más kérdés. Finn mindig is anyuci pici fia volt, s közülünk ő volt az egyetlen, aki nem tudta megszokni a vámpírlétet, s bármikor eldobta volna magától az életet, akkor is ha ezzel a miénket is elveszi, mert olyannyira egyetértett anyánkkal. Szerintük nem volt helyes a létezésünk. Kol épp az ellenkezőjét hitte mindig is, talán túlzottan is beleszokott az új életünkbe, mindent összevetve ő volt mindig is a legvadabb közöttünk, kevés dologban értettünk egyet.
A szüleinkkel csakugyan ez volt a helyzet. Mikael mintha tudat alatt mindig érezte volna, hogy nem az ő sarja vagyok, egy kegyetlen vadállat volt, Esther pedig azután távolodott el tőlem, hogy fény derült a mocskos kis titkára. Röviden: a családunk ősi és bonyolult.

Ez az én történetem
It's only been a lifetime


Evil isn't born. It's made.

Niklaus! - eget rengető ordítás visszhangzott a fák között, egy kisgyermek az egyik hatalmas, vaskos fa tövében kuporgott. - Niklaus! - hangzott fel újra az üvöltés, ezúttal még haragosabb volt, rémisztőbb minden hangnál. A kisfiú az általa faragott, apró falovat szorongatta remegő kezei között. A kisfiú én voltam, Mikael hangja és léptei pedig egyre közeledtek. - Niklaus! - az újbóli ordításra ezúttal felriadtam, izzadtságban fürödve ültem fel az ágyamban, a rám tekeredett takarót egyetlen mozdulattal rúgtam le magamról, így kiszabadítva a lábamat. - Hát tényleg nem tudsz békén hagyni, öregember? - üvöltöttem a levegőbe, de közben azt reméltem nem hallja a tűz ropogásától és a kíntól, ami a pokolban várt rá.
Rebekah sétált be az ajtón, aggódó arckifejezést öltve magára, s mivel nem hálóing volt rajta, tudtam hogy nem aludt még. Azt kívántam bárcsak én se tértem volna nyugovóra. - Minden rendben, Nik? - hangja ártatlan volt, törődő, már-már hallottam a fejemben a kislány hangját, aki egykor ő volt. Tudatlan, ártatlan, emberi. Az álom után újra feléledt bennem a tűz, amit a Mikael iránt érzem haragom táplált. Gyűlöltem őt, ennyire embert még soha, de soha nem gyűlöltem, mint a nevelőapámat. Üldözött minket, s Estherrel karöltve tette tönkre az életünket. Fiatalok voltunk még, néhányan közülünk még szinte gyermekek, mint Rebekah és Kol... ők pedig fogták mindezt a gyermeki ártatlanságot és sutba vágva szörnyeket kreáltak a tulajdon utódjaikból. Háborgott a gyomrom a gondolatmenetemre. - Jól vagyok, én csak... - felsóhajtottam és lehunytam a szemeimet néhány pillanatra. Kimásztam az ágy szélére és összekulcsolt ujjakkal meredtem a földre. A húgom úgy nézett rám, hogy még csak rá sem kellett emelnem a tekintetem, éreztem a "tudom hogy hazudsz" pillantását magamon. - Mikael nevét kiabáltad. - a halk kérdésre csak a fejemet ráztam egy ördögi félmosoly kíséretében. - Nem tud már ártani nekünk. Ez csak egy álom volt, drága Bekah. - egyszerre szerettem volna megnyugtatni őt is, magamat is. Mikael remélhetőleg már a pokol tüzén perzselődött, a legmélyebb bugyraiban szenvedett az örökkévalóságig, de legrosszabb esetben is csak szellemként, egyedül lézeng a purgatóriumban. Ez utóbbi eshetőségbe nem akartam belegondolni, még a gondolat is hányingert keltett bennem, hogy körülöttünk lófrál. Megveregettem a matracot, rámosolyogva a kishúgomra, de ő csak állt ott, rémültem meredt rám, eltátott szájjal. Ajkai közül rövidesen vér szivárgott és nyöszörgő hangot hallatott, mire én felugrottam és a nevét mormoltam magamon kívül, sokkos állapotban. Nem értettem mi történik. Nem telt bele fél másodperc, egy kísérteties, hátborzongató nevetés töltötte be a szobát, Rebekah teste a földre hullott, bőre lassan elszürkült, a sötét erek kidudorodtak rajta. Mikael állt a tetem fölött, Rebekah szívét szorongatva véres ujjai között, haja a vállát verdeste a szélben. Ledermedve, könnyes tekintettel bámultam magam elé, sem megszólalni, sem moccanni nem tudtam. A nyitott ablak felé kaptam a fejem, s mire visszafordultam, Mikael két centire állt tőlem, fölém hajolt, jéghideg lehelete az arcomat súrolta. - Ez a te hibád, fiú! - üvöltötte egyenesen az arcomba. Felriadtam, de ezúttal rögtön talpra is kecmeregtem és egyenesen Rebekah szobájába indultam. Az ajtó tárva nyitva volt, ő pedig nem volt a szobában, az ágya üresen, vetetlenül árulkodott róla, hogy nem töltötte itthon az éjszakát. Visszasétáltam a szobámba, dühös, hangos léptekkel és rögtön a mobilomért kezdtem kotorászni a székre terített nadrágból. A fülemhez emeltem és dühösen beszélni kezdtem a rögzítőre, miután az idegesítő, fülsüketítő sípolás abbamaradt. - Rebekah! Amint ezt meghallgatod azonnal hazavonszolod a segged, különben visszaduglak az átkozott koporsódba! Megértetted?! - egyszerűen kinyomtam a telefont és az asztalra csaptam. Rátámaszkodtam a székre, majd a következő pillanatban egy hatalmas reccsenés szakította félbe a hajnali csöndet, a szék pedig kettétörve hevert a szoba másik felében.

but tonight you're a stranger or some silhouette

ex-Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
ex-Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
Klaus Mikaelson TdDMjaj
D szint:
Half-blood of the Ghost Moon

Ez az én történetem :
△ In the end we're left
infinitely and utterly alone

Klaus Mikaelson Tumblr_p7gmlxQQvO1vuv9bpo2_250
i'm entirely bonkers. but i tell you a secret. all the best people are.
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
△ I'm the greatest bastard, love
Másik felem :
△ with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
1033
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
△ joseph 'bloody' morgan
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol & Marcel

Klaus Mikaelson Empty
TémanyitásKlaus Mikaelson EmptyKedd Május 16, 2017 2:51 pm

Gratulálunk, elfogadva
It's only been a lifetime

A legelső hibrid, Klaus

Ahogy olvastalak, elkezdtelek megsajnálni... nem lehet kellemes folyamatosan rettegni a nevelőapádtól, aki nem csak a te halálod, de a testvéreidét is akarja. Nos, reméljük nem tér vissza a halálból.
Amúgy semmi kivetnivalót nem találtam az ET-ben, nagyon tetszett. Meg hát, ismerős volt már a fogalmazási mód és tudtam, mire számíthatok. Örülök, hogy Klaus is megérkezett közénk, de ígérd meg, hogy Mystic Falls közelébe nem jössz!  Klaus Mikaelson 3550701931


Elena Gilbert
Vámpír
a legsötétebb rémálmod
Elena Gilbert



163
C szint:
Kalmithil
Klaus Mikaelson Tumblr_n5qnnyED451qgbcj3o2_250
C szint:
Molar

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
129
Titulus :
.•° Warrior Princess
Másik felem :
A lelkem zárt ajtói mögött :
.•° Kedves naplóm! Túléltem az első napot. Legalább 37-szer mondtam, hogy "jól vagyok, köszönöm", de egyszer sem gondoltam komolyan. De senkinek sem tűnt fel. Ha valaki megkérdezi, "Hogy vagy?", igazából nem is kíváncsi a válaszra.
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
.•° Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
.•° Mystic Falls
℘ ℘ ℘ :
Klaus Mikaelson Tumblr_nf0brkmp9h1qik2bvo8_r1_250
Az álarc mögött :
.•° Eliffe

Klaus Mikaelson Empty
 

Klaus Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kol Mikaelson
» Barbie Klaus
» Kol Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Elijah Mikaelson