Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásMartino Donzel Costa EmptyPént. Jún. 02, 2017 11:07 am


Martino Donzel Costa

Idézet


Becenév

Martin, Dony

Titulus

Kíváncsi

Születési hely, dátum

Róma 1998. Május 8.

Faj

Ember

Átváltozás

hogyan és mikor történt?(kitöltése értelemszerű)

Család

Egykeként éli életét, viszont nincs elkényeztetve. Szülei bár mindent megadnak neki ami kell, de úgy próbálják nevelni, hogy meg kell dolgoznia mindenért amit szeretne. Míg Martin semmit nem tud a természetfeletti világról, szülei nagyon is tisztában vannak vele. Talán pont ezért féltik mióta Mystik Falls-ba költöztek.

Play by

Manu Rios





Ez az én történetem...

Rómában éltem, egészen 13 éves koromig. Ekkor ugyanis nagyapám rejtélyes körülmények közt elhunyt, Mystic Falls-ban, ezáltal megörököltük a házát, így visszaköltöztünk ide a szüleimmel. Nem igazán szerettem volna otthagyni a megszokott kis életemet, de kénytelen voltam elfogadni sorsomat, és megszokni egy új világot. Valamint új szabályokat. Ezek közé tartozott egy reggeli tea elfogyasztása, amit világ életemben úgy hittem, hogy immunrendszer erősítő. Szüleim legalábbis így próbálták belém erőszakolni naponta, hogy ne legyek beteg a környezetváltozás miatt. Ez volt az első amit elhanyagoltam kamaszkoromtól, ugyanis gyűlöltem az ízét, már csak azért is mert arra emlékeztetett, hogy ott kellett hagynom Rómát. Persze erről a cselről a szüleim mit sem tudnak. Minden reggelt úgy kezdek, hogy mosolyogva viszem a szobámba a gőzölgő italt, és amint bezárul mögöttem a nyikorgó ajtó, már öntöm is ki az ablakon a teát. Érdekes módon, még nem lettem beteg, pedig körülbelül három éve nem iszom ezt a vasfüves löttyöt. Ezt a hülyeséget leszámítva nincs bajom a szüleimmel, nem is neheztelek rájuk amiért elvittek Rómából, bár még sokszor hiányzik az a város. Szerencsére nincs bajom a beilleszkedéssel, így hamar összeszoktam az osztálytársakkal. Vannak Haverjaim is, de soha nem engedek egyet sem magamhoz annyira közel, legjobb barátként, hogy az befolyásolja az életem, vagy az álmaim. Mondhatni az álmaimért élek.
Nagyapám haláláról nem sokat tudtam, csak pár éve találtam rá az újságra amiben találtam erről egy cikket. Onnantól kezdve felfigyeltem erre, ugyanis több olyan eset is volt a városban, amit rejtély vesz körül. Állattámadások, és furcsa halálesetek. Nem hiszek a természetfeletti dolgokban, de ez furcsa, és gyanús is. Talán egy sorozatgyilkos lapul a város egy sötét zugában, és próbálják a város lakóit egy álomképbe ringatni, hogy ne féljenek kimenni az utcákra. Mások démonokról, és egyéb teremtményekről beszélnek, ami szerintem badarság. Ezek biztosan nem léteznek. Sokáig úgy gondoltam, hogy nyomozóként végzem majd, de ez később átalakult. Talán mert elkezdtem ezeket az eseteket összegyűjteni, jegyzeteket készítettem, valamint a fotográfiába is beleszerettem. Azóta újságíró és fotósként szeretnék tovább tanulni, és elsőként értesülni ezekről a rejtélyes ügyekről. Sajnos a suli még nagyban gátol ebben, meg a szeleburdiságom is, ami miatt több ilyen esetről is lemaradtam. Talán ha egy kicsit jobban ráfeküdnék, a dologra sikerülne elcsípnem egy jó pillanatot, de egyelőre még a jegyzeteknél tartok, amit mások cikkeiből kaparok össze. Szerencsétlenségemre ezek általában akkor történnek amikor épp iskolában, otthon, vagy épp a haverokkal vagyok. Hogy mi Mystic Falls titka arról fogalmam sincs, de azt tudom, hogy valami más ebben a városban, és ki is derítem. Tudni akarom ennek a városnak a piszkos kis titkait, ebben pedig a halál sem állíthat meg. Tudni fogom miért halt meg nagyapám, és ki ölte meg. Biztos vagyok benne, hogy nem egy állat vette el az életét, és börtönben fog ülni aki ezt tette. Azt garantálom.



Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Martino Donzel Costa Empty
TémanyitásMartino Donzel Costa EmptyPént. Jún. 02, 2017 1:15 pm


Elfogadva

Martino Donzel Costa

Először is üdvözöllek köreinkben! Nem egyszerű dolog kiszakadni abból a környezetből, ahol felnőttünk,  de hidd el, ezen kívül ezernyi furcsa dolog fog veled történni, ha Mystic Fallsban maradsz. Ez a város azok számára valóban rejtélyes, akik "átlagosak". De ha betoppan az életedbe egy különleges személy... nos, felfedheti a titkokat, felgöngyölítheti a rejtélyeket előtted. Onnantól meg rajtad áll, mit kezdesz az információkkal. Egy dologra figyelj: ne bízz meg akárkiben és még egy jó tanács: idd csak azt a teát, amit a szüleid eléd raknak! Vagy talán faggasd ki őket arról, mi a pontos oka annak, hogy azt kell innod, mert a titkok feltárásához a megoldás egy karnyújtásnyira van... Martino Donzel Costa 3808243726

Jó játékot, és ne felejts el foglalózni!


Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Martino Donzel Costa Empty
 

Martino Donzel Costa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal