Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Törlések, figyelmeztetések

Yesterday at 11:45 pm

Lara & Lio hálószobája

Yesterday at 2:39 pm

#002. 2017.09.30. - 2017.10.14.

Vas. Okt. 15, 2017 12:04 am

Poison After Bite

Szomb. Okt. 14, 2017 9:18 pm

Christian E. Gray

Szomb. Okt. 14, 2017 12:53 pm

Elkészültem!

Szomb. Okt. 14, 2017 11:07 am

Lafayette temető

Szomb. Okt. 14, 2017 12:42 am

Valami cím - folyamatban

Pént. Okt. 13, 2017 11:47 pm

Jazz club

Csüt. Okt. 12, 2017 12:35 pm

Aaron Boone

írta: Evelyn Cox
Szer. Okt. 11, 2017 11:54 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 10 6
Vérfarkasok 3 2
Hibridek 2 4
Eredetiek 0 2
Eretnekek 1 1
Vadászok 3 1
Emberek 9 5
Összesen 35 30
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

Oleg „Görény” Jaroslaw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Oleg „Görény” Jaroslaw   Vas. Jún. 11, 2017 12:50 am

Oleg „Görény” Jaroslaw

Faj
vámpír, boszorkány, hibrid, ősi vámpír, eretnek, ember

Kor
240 év, 26 évesen változtál át

Play by
Alexander Skarsgard, de alkuképes vagyok, csak ő ajánlás

Szerepkör
Üldöző

Ki vár téged?
Én, de nagyon *.*

Történetünk

Életed valamikor 240 évvel ezelőtt kezdődött igazán, amikor a nővéredről megtudtad, hogy vámpír, és ezért tudott neked segíteni, amikor téged is átváltoztattak, a teremtőtök nem ismert.  Szüleitek halála után nem akartatok elválni, együtt költöztetek városról városra, nomádként élve. Ekkor még emberi voltál, sehol nem volt a kegyetlen vámpír, akit én jelenleg ismerek, és aki nem kegyelmez senkinek, ha valamit a fejébe vesz.
A testvéred volt a mindened, bármit megtettél érte, két évszázadot simán lehúztatok gond nélkül, úgy tűnt, a vámpírlét teljesen neked való. Pár évtizeddel később találkoztatok a nővéremmel.
A tied nem mérte fel rendesen, hogy milyen erős boszorkával volt dolga, így ő a szemed láttára megölte, karót döfött a szívébe, te pedig lefagytál, és mérhetetlen fájdalom töltött el, amit nem bírtál elviselni, ezért kikapcsoltad az emberséged. Bosszúszomjadat rajtam élted ki, megölted a nővéremet, aztán engem üldöztél államról államra, és még ma is ezt teszed, pillanatnyilag Mystic Fallsba kergettél, és rengeteg áldozatot hagytál magad után.
Azért teszed mindezt, mert képtelen vagy elfelejteni, amit tettek veled, gyötör a bűntudat, amiért nem tehettél semmit. Nem erősséged a megbocsátás, pedig én erre várok már, hiszen nekem nincs közöm sem a mágiához, sem pedig ahhoz a gyilkossághoz. Azt sem értettem, hogy azt a kisbabát miért nem ölted meg, miért hagytad rám? Talán mégis lenne „szíved”, „lelked”, csak olyan mélyre eltemetted az emberségeddel együtt?
//A karakter annyira nem, de én várlak nagyon *.*//

Vendég

Vendég

Vissza az elejére Go down

Oleg „Görény” Jaroslaw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal