Silhouette FRPG* 2017
Üdvözlünk az oldalon!

Egy The Vampire Diaries, illetve The Originals témájú szerepjátékos világba keveredtél. Nézz szét, olvass el mindent és csatlakozz! Sok sorozatos karakter vár gazdára, de akadnak canonok is, valamint egyéb keresett karakterek is. Biztos, hogy megtalálod a neked megfelelőt, de akár saját karaktert is alkothatsz!

2017. április 14-én nyitottunk meg.

A Staff;
Elena, Hayley é& Stefan

Egy álomban élünk
Silhouette Frpg
Elgondolkoztál azon valaha, hogy sok legendában miért pont az este az az időszak, amikor a legtöbb szörnyűség történik? Vagy azon, hogy az emberek miért félnek ösztönösen a sötéttől, az éjtől? Mintha valami gonosz lapulna benne, valami, amit senki sem ismer, senki sem lát, de retteg tőle, mert érzi a belőle áradó gonoszságot... Te is tudni akarod ezekre a kérdésekre a választ, nem igaz? De hinnél-e nekem, ha azt mondanám, minden mese a vámpírokról, vérfarkasokról és boszorkányokról igaz? A nem értő, tudatlan szemek elől elrejtve, de a felszín alatt ott van a világ az igazi valójában, s minden szegletét mágia itatja át. S pontosan ennek következtében jöttek létre a természet anomáliájaként a vámpírok, vérfarkasok, hibridek, eretnekek, s ki tudja, milyen torz lényeket rejt még az éjszaka… Készen állsz, hogy felfedezd ezt a világot, mely nemcsak izgalmakat, hanem megannyi veszélyt is tartogat a számodra?
Szembeszállhatsz a sötétséggel, megpróbálva eltörölni a föld színéről az emberek számára veszélyes teremtményeket, de ugyanígy melléjük is állhatsz, s élvezheted a hatalmat, a felsőbbrendűséget, azt, hogy mindenki felett állsz… A választás a te kezedben van, ám jól vigyázz, hogyan döntesz, mert annak súlyos következményei lehetnek, s ha egyszer belevágsz ebbe a kalandba, akkor többé nem visszakozhatsz…
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
SFamily

Oldalunk nem csak itt, hanem a facebook-on is elérhető! Ha tagja vagy a családunknak, akkor csatlakozz! Admini közlemények, csevegések, ilyesmik várnak rád.

Utolsó bejegyzéseink
Karácsonyi álom

Today at 1:24 pm

Hangstúdió

Today at 2:24 am

Mûterem

Yesterday at 6:13 pm

Alagsor

Yesterday at 4:59 pm

Best friends reunion

Csüt. Dec. 14, 2017 2:02 pm

Fakunyhók

írta: Shelby Ford
Kedd Dec. 12, 2017 10:18 pm

Ethan J. Rodrigez

írta: Grace Moore
Kedd Dec. 12, 2017 10:16 pm

Chace Crawford

Hétf. Dec. 11, 2017 11:44 pm

Dominik Parker

Hétf. Dec. 11, 2017 12:00 am

Félvér Tábor - Frpg

írta: Vendég
Vas. Dec. 10, 2017 10:59 pm

Ennyien vagyunk
Fajok Lányaink ♀ Fiaink ♂
Vámpírok 7 9
Boszorkányok 13 8
Vérfarkasok 2 5
Hibridek 2 4
Eredetiek 1 3
Eretnekek 4 1
Vadászok 4 0
Emberek 9 5
Összesen 42 35
Mi is itt vagyunk
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.

Share | 

Best friends forever

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Best friends forever   Hétf. Jún. 12, 2017 9:04 pm

Csodás neved

Szabad Stoppolva Foglalt

Faj
boszorkány, hibrid, eretnek, ember

Kor
22-25 év

Play by
Leighton Meester

Szerepkör
legjobb barátnő & ügyeletes díva

Ki vár téged?
ééén, és mindenki, aki hozzám kapcsolódik  

Történetünk

Te meg én, avagy Mystic Falls legnagyobb dívái - senki és semmi nem állíthat meg minket, ha együtt vagyunk: miénk az egész város, elfoglaljuk a kávézókat és bevesszük a plázákat, kibeszéljük a pasikat és jót kacagunk a lúzereken, akik megpróbálnak felcsípni. Meghívatjuk magunkat ingyen ebédekre és apuci pénzét szórjuk, kipróbáljuk a cigit a szobámba zárkózva és kisírjuk a szemünket egymás vállán. Ellentétes személyiségek vagyunk, mégis annyi a közös bennünk! De a legfontosabb, hogy úgy fogadjuk el egymást, ahogy vagyunk; azt nem mondom, hogy szeretjük is, mert előfordul, hogy a másikat leribancozva napokig egymáshoz sem szólunk. Ki nem állhatod a szőke húzásaimat, én pedig szívesen kritizálom a stílusodat, a parázsvitáink azonban nem tartanak tovább az első békülős jegeskávénál - karamellel, dupla tejszínhabbal (két óra taposógép a kondiban, de így is megéri, nem igaz?). Még ha éppen utáljuk is egymást, ugyanúgy lojálisak maradunk a barátságunkhoz, te vagy az én legnagyobb támaszom mindenben: a kalóriaszámlálásban, az öcsém halálának feldolgozásában, a lábujjkörmöm kifestésében, a szüzességi fogadalmunkban és a disszertációmban.
A fősulin ismerkedtünk meg, istenesen összevesztünk egy szemináriumon. Azt gondoltad rólam, hogy egy ostoba szőke tyúk vagyok, én meg azt, hogy te egy könnyűvérű csitri - aztán amikor elkezdtünk vitatkozni az agyféltekék befolyásán a nemi szerepeket illetően, kellemesen csalódtunk. Azóta én vagyok a te kedvenc szőkéd, te meg az én legkedvesebb ribim. ♥️

//A fentieken túl semmilyen más megkötést nem adok. Fajok széles választéka választható a hölgyeménynek, szerintem mókás lenne két boszi BFF, de nem ragaszkodom hozzá. A jellem nagyjából átjön a leírásból, mindenképpen egy csajos, talpraesett, igazi dívát várnék, de hogy ezen túl mennyire ribis, mennyire komoly, mennyire harcias vagy intelligens, és milyen élete volt, azt a megalkotóra bízom. Vonzódhat bármelyik nemhez, korban azért nagyjából stimmeljen, és lehetőleg pszichológiával kapcsolatos dolgot tanuljon, ha már közös órái vannak Carmennel.
A PB-hez a közös gifek miatt, meg úgy eleve ragaszkodnék!!
Ha új vagy és nincs még itt karaktered, regizz be és gyere-gyere, várlak!!   Ha már van karaktered az oldalon, akkor kérlek, előbb írj rám, hogy egyeztethessünk pár dolgot! Nagyon várlak! Gyere, hódítsuk meg az egész várost!   //

Boszorkány vagyok
Play by :
♀ blake lively
Keresem :
Léptek száma :
8

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Best friends forever

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal