Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

A little party never killed nobody

Sonja Sinclair
Szomb. Okt. 20, 2018 4:55 pm

Igenis létezik fiú-lány barátság

Alexis Callaway
Szomb. Okt. 20, 2018 1:49 am

Jennifer Summers

Larissa Blackwell
Szomb. Okt. 20, 2018 12:57 am

Shawn Blackwell

Larissa Blackwell
Szomb. Okt. 20, 2018 12:16 am

Városi temetõ

Larissa Blackwell
Pént. Okt. 19, 2018 8:32 pm

Nappali

Cassidy Hemingway
Pént. Okt. 19, 2018 7:25 pm

Mosdó

Stephanie Stafford
Csüt. Okt. 18, 2018 4:25 pm

Aneliath

Always and Forever
Csüt. Okt. 18, 2018 12:44 pm

Jossie & Lizzie szobája

Elisabeth Saltzman
Kedd Okt. 16, 2018 5:42 pm

Galatoire's étterem

Stephanie Stafford
Kedd Okt. 16, 2018 3:51 pm
Nyerteseink
avagy a nyár díjazottjai
A nyár őrangyala
Always and Forever

A nyár női karaktere
Lara Blackwell & Lizzie Saltzman

A nyár férfi karaktere
Theodore Storm

A nyár párosa
Caroline & Stefan

A nyár játéka

A nyár előtörténete

A nyár alkotója
Elena Gilbert
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 7 6
Boszorkányok 9 2
Vérfarkasok 2 4
Hibridek 1 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 1
Eretnekek 1 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 3 2
Emberek 1 2
Összesen 26 19

Share | 

New Orleans-i maffia tagjai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: New Orleans-i maffia tagjai   Szomb. Okt. 21, 2017 3:19 pm

Lawrence ...
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Faj:
ember
Kor:
30 év
Play by:
Cory Michael Smith
Szerepkör:
személyes tanácsadóm
Ki várja?
én, Charlotte, Raymond, Ursula (az eddig megérkezett maffiatagokkal mind lehet játékod!)

A történetünk
strangers in your head

Az újságban láttalak először, egy interjút készítettek veled, amelyben a magas IQ-d és a munkásságod volt a téma. Fiatal zseniként emlegetnek, azt mondják a korodhoz képest "túl jól" végzed a munkád, tehetséges vagy, emiatt sokan nem kedvelnek. Van egy furcsa, túl közvetlen oldalad, ami másokat a világból is ki tud kergetni, de én ezt kedvelem benned, mert legalább őszinte vagy, nem rejted véka alá a véleményed.
Személyesen kerestelek fel a munkahelyeden, ahol egy másodállást ajánlottam neked. A tanácsadóm vagy, számos jó ötlettel elláttál már engem és a maffiát, persze mindezt titokban, hogy ne kerülj bajba.

//A karakter munkahelye, valamint magánélete teljesen a megalkotóra van bízva. Külön kikötném, hogy csupán baráti viszony lehet köztük, amit szeretnék, ha a játéktéren alakulna ki. Később pedig akár a maffia teljes jogú tagjává is válhat az úriember, ha úgy kívánja
Cory-hoz ragaszkodom, viszont a nevet lehet változtatni! //

as if you don't remember

"Never let anyone know
what you are thinking."

Ember vagyok
Kapcsolatban :
with crime only
Play by :
the amazing Robin Lord Taylor
Keresem :
Léptek száma :
25
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: New Orleans-i maffia tagjai   Szer. Aug. 16, 2017 2:29 pm

Az itt található karaktereken kívül várom az egyéni "családtagokat" is! wink

Raymond ...

Faj:
ember
Kor:
30
Play by:
Tom Felton(?) - csak javaslat, nem ragaszkodom hozzá, de az ő esetében mindenképp egyezkedjünk
Szerepkör:
a jobb kezem, benned bízom a legjobban
Ki várja?
egyelőre csak én

A történetünk
strangers in your head

Nem ismertelek egész életemben, mégis a legfontosabb emberem vagy, a legmegbízhatóbb, a leghűségesebb. Az előző maffiavezér embere voltál, azonban ő egyáltalán nem becsült meg téged, ahogy engem sem, nem véletlenül vettem át a helyét. Megöltem, majd felvirágoztattam az üzletet, te pedig szépen lassan elnyerted a bizalmam. Hogy miféle kapcsolat van köztünk azóta? Te vagy az az ember, aki jóformán mindig mellettem van, aki tanácsokkal lát el, aki támogat, s akit már-már a fivéremnek tekintek.

//Nagyon várlak, siess hamar, rajtam kívül még a drága foglyommal, Ms. Grey-jel is lehet játékod, vagy a többiekkel, ha előtted érkeznek meg, valamint biztos találsz más játszótársat is. A pb, mint feltüntettem feljebb is, egyáltalán nem fix, lehet egyezkedni, nem ragaszkodom hozzá. A történeted nem szeretném megszabni, elég legyen annyi, amit leírtam, a többihez szabad kezet kapsz  wink //

as if you don't remember

Samuel ...

Faj:
ember
Kor:
25-30(pbtől is függ)
Play by:
szabadon választható
Szerepkör:
a családunk tagja
Ki várja?
egyelőre csak én

A történetünk
strangers in your head

Mielőtt csatlakoztál volna a csoportunkhoz, nem tartoztál sehová, a családod körében sem érezted otthon magad. Bennünk megbíztál, bár inkább Rayben, mint bennem, s mióta történt az a kis incidens, a hűséged félelemmel is keveredett. Bevallom, nem épp szép módszerekhez nyúlok, ha valaki elszúr valamit, de az az elvem, hogy csak a büntetésből tanul a magunkfajta. Egy komoly ügyfelem veszítettem el miattad, az egyik kezed bánta, s azóta rád ragadt a kalóz becenév. Még mindig hűséges vagy hozzám, beláttad, hogy hibáztál, s még mindig van hova fejlődnöm, de azóta nem követtél el ostobaságot.

//Nagyon várlak, siess hamar, rajtam kívül még a drága foglyommal, Ms. Grey-jel is lehet játékod, vagy a többiekkel, ha előtted érkeznek meg, valamint biztos találsz más játszótársat is. A történeted nem szeretném megszabni, elég legyen annyi, amit leírtam, a többihez szabad kezet kapsz  wink//

as if you don't remember

Daniel ...

Faj:
ember
Kor:
18 év
Play by:
szabadon választható, legyen fiatal
Szerepkör:
a családunk tagja, legújabb pártfogoltam
Ki várja?
egyelőre csak én

A történetünk
strangers in your head

Az utcán éltél, egyszerű tolvajként jutottál ételhez és pénzhez, de szerencsédre egy napon pont engem próbáltál meglopni. Normális esetben megbüntettelek volna, vagy az életeddel fizettél volna, de megláttam benned a lehetőséget és magunk közé vettelek. Ez egy éve volt, azóta igyekeztem minden tudásom átadni neked. Van még mit tanulnod, hova fejlődnöd, s mikor nem én figyelek rád, akkor Ray, vagy a többiek. Szeretsz velünk élni, élvezed a bűnözői életet, s tisztelsz engem, amiért megmentettelek az utcai élettől.

//Nagyon várlak, siess hamar, rajtam kívül még a drága foglyommal, Ms. Grey-jel is lehet játékod, vagy a többiekkel, ha előtted érkeznek meg, valamint biztos találsz más játszótársat is. A történeted nem szeretném megszabni, elég legyen annyi, amit leírtam, a többihez szabad kezet kapsz  wink//

as if you don't remember

Francesco (Franco) ...

Faj:
ember
Kor:
34 év
Play by:
Anthony Carrigan - elég egyértelmű okokból(gotham) szeretném ha maradna Very Happy
Szerepkör:
a családunk tagja, bérgyilkos
Ki várja?
én és Raymond(egyelőre)

A történetünk
strangers in your head

Olasz származásod miatt kerültél be anno az előző fejes, Paulo bandájába. Hallotta hírét, milyen jól bánsz a fegyverekkel, amit ő kihasználva, maga mellé vett. Biztosította a fegyvereket, de saját magad jöttél rá, hogy több is van benned. Fejleszteni kezdted a képességeidet, mígnem Paulo gyilkosságokat, mások eltakarítását tette meg feladatodnak. Egyre jobb és jobb lettél az évek alatt, valódi bérgyilkos vált belőled, s ugyan mások döntötték el mikor és kit tegyél el láb alól, a magad ura tudtál maradni, betöretlen, szabad. Most már nem tudnád elképzelni az életed fegyverek, és gyilkosságok nélkül, így amikor néhány évvel ezelőtt Paulo az én kezem által meghalt, szemrebbenés nélkül csatlakoztál hozzám, mintha mi sem történt volna. Olykor kapsz másoktól is megbízást, persze én mindig beszámolót kérek róla mikor, és ki bíz meg feladattal, de nincs megkötve a kezed, még mindig szabadon mozoghatsz.

//Nagyon várlak, siess hamar, rajtam kívül még a drága foglyommal, Ms. Grey-jel is lehet játékod, vagy a többiekkel, ha előtted érkeznek meg, valamint biztos találsz más játszótársat is. A történeted nem szeretném túlzottan megszabni, elég legyen annyi, amit leírtam, a többihez szabad kezet kapsz wink//

as if you don't remember

Ember vagyok
Kapcsolatban :
with crime only
Play by :
the amazing Robin Lord Taylor
Keresem :
Léptek száma :
25
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down