Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
suttogások
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Isaac Lestrange

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Nappali

Cassidy Hemingway
Today at 6:46 pm

Padlás

Always and Forever
Today at 6:41 pm

Erkély

Always and Forever

Samael szobája

Always and Forever

Alesea szobája

Always and Forever

Fürdõszoba

Always and Forever
Today at 6:40 pm

Konyha

Always and Forever

Bejárat

Always and Forever

Utcák

Isaac Lestrange
Yesterday at 11:47 pm

Emerald City

Vendég
Yesterday at 9:16 pm
Nyerteseink
avagy a nyár díjazottjai
A nyár őrangyala
Always and Forever

A nyár női karaktere
Lara Blackwell & Lizzie Saltzman

A nyár férfi karaktere
Theodore Storm

A nyár párosa
Caroline & Stefan

A nyár játéka

A nyár előtörténete

A nyár alkotója
Elena Gilbert
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 7 6
Boszorkányok 6 1
Vérfarkasok 3 3
Hibridek 1 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 1
Eretnekek 1 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 3 2
Emberek 1 2
Összesen 24 17

Share | 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Szer. Júl. 18, 2018 6:43 pm

after all these years

Theophile & Daniella
Alig tettem be a lábam Mystic Fallsba, máris elkapott a környék egyik leghevesebb nyári zápora, s noha sikerült meghúznom magam egy bezárt fagyizó eresze alatt, így is jó alaposan bőrig áztam, mire megtaláltam a papíromon lévő címet. Talán nem az éjszaka közepén kellene próbálkoznom, de a vonatom órákat késett a zord időjárás és a folyamatos esőzések miatt, szállást pedig nem kerestem és nem is foglaltam - úgy számoltam, hogy felesleges. Ha nem találom meg Theophile-t, vagy esetleg nem hajlandó egy éjszakára elszállásolni a kanapéján, akkor majd felcsapom a mobilom és keresek valami olcsó szobát magamnak, vagy esetleg meghúzom magam az utcán. Egy vérfarkasnak elég alacsonyak az igényei, és annál nagyobb az ingerküszöbe. Most viszont az elsődleges célom az, hogy előbb megtaláljam a címet, amit kaptam.
Fázósan összehúzom magamon a bőrdzsekimet, kiigazgatva az arcomból összetapadt, vizes fürtjeimet. Ellenőrzöm a vízfoltos papíron a címet, majd a házon szereplő számot, aztán behunyom a szemem és hagyom, hogy a bennem szunnyadó farkas bensőm felszínét kapargassa. Igen, határozottan érzem, hogy jó helyen vagyok.
Ennek ellenére óráknak tűnik az a néhány perc, ami a küszöbig vezet. A kételyek sorra kergetik egymást a fejemben, mindegyik majdnem elbizonytalanít és meghátrálásra késztet: talán nem is emlékszik már rám, talán nem is érdekli már Cora, talán rosszkor jövök, talán itthon sincs, talán nem is ő él itt. Mindegy, ha már eddig eljöttem, egy próbát megér; tudnia kell, mi történt, miután elment, és hogy az információval mit kezd, az már egyedül rajta múlik. Ahhoz semmi közöm.
Még egyszer veszek egy jó mély, eső áztatta levegőt, aztán határozottan, kissé talán túlságosan is hevesen bekopogok az ajtón. Két kezem utána rögtön a farzsebemben köt ki, fogalmam sincs, mit kezdjek velük, ezért inkább elrejtem őket. Idegesen, előre-hátra billegek a talpamon, míg bármiféle reakciót várok. Az utcalámpa fénye bántja a szemem, meg úgy egyébként fogalmam sincs, hány óra lehet... Elmúlt már este 10? Vagy már éjfél is? Mindenesetre ha végre valahára kinyílik az ajtó - ha kell, újra kopogok -, és megpillantom az ismerős arcot, akkor megkönnyebbült, kissé hitetlen mosollyal, bocsánatkérőn behúzott nyakkal széttárom a kezem.
- Meglepetés... - Az ám, a javából. Nem biztos, hogy a jó fajta, főleg Theo morgós jellemét ismerve, de talán annyira csak jóban voltunk régebben, hogy legalább ne vágja rám reflexből az ajtót. Ha öt percet ad, már azzal is beérem. - Téged aztán nem könnyű megtalálni - intek körbe magunk körül, nem csak az utcára, hanem az egész városra célozva, mosolyom mégsem kopik le egy pillanatra sem az arcomról. Attól függetlenül, milyen szörnyű hírekkel érkeztem és milyen hosszú utat kellett megtennem az Isten háta mögé... Ahhoz képest szinte már jól esik viszont látni Theot.

aláfestő  ┃

Vérfarkas vagyok
Kapcsolatban :
does he know?
Play by :
Camila Cabello
Léptek száma :
2
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése