Share | 

Keresem azt a személyt, aki megbolygatja az érzéseimet, és a kapcsolatomat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Keresem azt a személyt, aki megbolygatja az érzéseimet, és a kapcsolatomat   Hétf. Okt. 23, 2017 1:19 am

Tom Blackburn

Szabad Stoppolva Foglalt

Faj
rád van bízva

Kor
24

Play by
Drew Van Acker

Szerepkör
kis lelki simogató

Ki vár téged?
Emily Cooper  

Történetünk

Te egy teljesen új lakos vagy Mystic Fallsba. Még nem ismerjük egymást, de ez nem fog sokáig tartani. Én Emily vaggyok, és az egész eddigi életemet csak álmodtam, viszont senki sem hisz nekem, még a saját barátom sem, aki jelenleg nem ismer meg. Te leszel az, aki majd hinni fog nekem, nehézkesen, de majd bizonyítani fogok neked. Elmesélek mindent a város lakóiról, a féltve őrzött titkairól, és mindenről amiről csak tudni akarsz. Szabad kezet kapsz a jellemedet illetően, illetve a fajodat illetően. Lehetsz akár badass, lehetsz bad boy. A legjobban a kihívásokat szeretem, úgyhogy számomra egy pasi is legyen egy kicsit kihívás. De figyelj oda, mert lehet hogy a végén feladom. Gyere, és kavard meg a mostani párkapcsolatomat, legyél te az aki védelmez, hisz nekem, és ott van mellettem a bajban. Theoval pedig? Rád bízom mit csinálsz, és hogyan próbálod meg eltakarítani az utadból.. De hogy az sikerül-e? Rajtad áll..

//Viszonylag aktív játékos legyél, ha jelentkezel, kérlek. Puszi :*//

Vissza az elejére Go down

Keresem azt a személyt, aki megbolygatja az érzéseimet, és a kapcsolatomat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal