Share | 

Samantha ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hibrid vagyok
Kapcsolatban :
i think so
Play by :
■ melissa benoist
Keresem :
Léptek száma :
6

TémanyitásTárgy: Samantha ...   Pént. Nov. 17, 2017 3:06 pm

Samantha 'Sam' ...
Szabad / Stoppolva / Foglalt

Faj:
vámpír, vérfarkas, hibrid - a három közel bármelyik választható  
Kor:
34 év
Play by:
Chyler Leigh - neki örülnék a legjobban  
Szerepkör:
meg nem született nővérem, támaszom, segítőm, stb.
Ki várja?
ééén (Klaussal, esetleg Elijah-val is lehet játékod, vagy Thobiassal - amennyiben ő előbb érkezik meg)

A történetünk
strangers in your head

Ő volt az a személy, aki megszöktetett a Mikaelson birtokról, ahol egy ideig raboskodtam Klaus által, szóval a lényeg, hogy már a bezárásom, vagyis a hibriddé válásom előtt ismertem meg. Én arról még nem tudok, hogy ő szöktetett meg, vagy hogyan vitte véghez, mivel utána nyoma veszett - a Mikaelsonok elől bujkált, vagy más miatt lépett le, az okát nem szabom meg wink
*Ha vérfarkas, vagy hibrid, találkozhattunk Klaus által, ebben az esetben segítettél átvészelni nekem az átváltozásokat, vagy a hibridlétet próbáltad megértetni velem
* Ha vámpír, akkor közösen kitalálunk valamit
Bármelyik is legyen, nagyon közel kerültünk egymáshoz, barátként, testvérként tartjuk számon a másikat. A terv az, hogy Thobias keresése miatt találkozunk újra, ekkor derülhetne ki az is, hogy neked köszönhetem a szabadságomat.
(Thobias a vámpír fiúm, akit halottnak hiszek, mégis keresem, hogy megbizonyosodjak a haláláról. Klaus ugyanis arra kényszerített a köztünk lévő kötődést kihasználva, hogy harapjam meg Thoby-t, arról nekem fogalmam sincs, hogy Elijah unszolására végül meggyógyította, ahogy arról sem, hogy ezután Elijah elfeledtetett vele engem, valamint azt, hogy ismeri a Mikaelson famíliát. Tehát Thobias él, és virul, csak épp nem emlékszik rám.)

//A karakter előéletét nem szeretném megszabni, szabad kezet kap hozzá a megalkotó, ahogy a jelenjébe sem szólnék bele. Ami fontos, hogy hosszú hónapok óta nem látták egymást a karakterek. A pb-hez egyelőre ragaszkodom, de ha nagyon megtetszik a karakter, és aktívan is tudnád hozni, biztosan meg tudsz győzni más pofiról is //

as if you don't remember
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Samantha ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal