Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásÚjranyitott állatkert - Page 2 EmptyHétf. Szept. 23, 2019 3:08 pm


To: Miss Blackwell


461 words ✩ work song ✩ note:   :<3:  



No grave, can hold my body
down I'll crawl home to her





Reméltem, komolyan is gondolja, amit mond, vagyis amit ígér. De ettől függetlenül rajta akartam tartani a szemem és megóvni attól, hogy netán tényleg ostobaságot csináljon. Féltettem őt. Az érzések olykor ugyanis képesek voltak arra, hogy elhomályosítsák az ítélőképességeinket. Neki egy szerette élete forgott kockán, így persze, hogy előszeretettel cselekedett volna meggondolatlanul. De nekem az a srác nem jelentett valójában semmit, én nem miatta mentem voltaképpen a nővel, hanem… szóval miatta. Blackwell testi épsége érdekelt a leginkább, az öccse egy másodlagos szempont volt a listámon, ami talán önzőség volt, sőt. De mivel nem mondtam ki hangosan, így nem is lehetett gond az én érzéseimből. Másrészt nem hazudtam, mikor azt mondtam, segítek. Még az öccse ügyében is, a démonnal kapcsolatban vagy bármivel; mert ez a munkám. De tudtam, hogyha úgy alakul, akkor előbb menteném Blackwellt, mintsem az öccsét… ettől vajon rossz voltam?
- Hát, a Lestrange család sem jobb, hidd el. Habár nincs öcsém, aki meglóghatna a családi fészekből, hogy magára vonja egy démon figyelmét, de… nos, itt egészen más dolgok vannak – Vontam vállat, magamhoz véve a fegyvereket, majd hátrébb léptem, odaengedve őt is. Rápillantottam.
- Nem is szándékoztalak egyedül hagyni. Tudod, nem akarom, hogy valami hülyeséget csinálj. Jobb, ha figyelek rád – A szemeit figyeltem néhány pillanatig, majd indultam vele együtt a kapuhoz. Áldottam a képességéért. Néha úgy gondoltam, mindenkinek klassz képessége van, nekem meg… egy elhanyagolható valami. Bólintottam egy aprót, előrelépve. Nem is hagytam volna, hogy ő menjen elől, hisz bárki ránk támadhatott bárhonnan.
- Tsss, Blackwell. Nem akarod az öcséd halálát, szóval jobb lesz, ha megnyugszol – Sandítottam rá a szemem sarkából, már amennyire láttam, majd előrenéztem. Sötét volt és egy horrorfilmbe beillő hangok csapták meg a fülemet. Remek, akkor most vajon melyik bokorból ugrik elő egy zombi? Jó, persze, zombik nem léteznek. A szemeimet forgattam a saját hülyeségemre, majd ahogy ismét hangokat hallottam, automatikusan fordultam meg és én, Blackwellel ellentétben, ténylegesen is kardot rántottam. Aztán koppantam. Shawn. Gyaníthatóan a nő öccse. Oh. A kardot sietve visszatoltam a helyére, majd nagyot nyeltem. Legalább a gyerek jól van, látszólag legalábbis.
- Lehet a démon is itt van valamerre, szóval a helyedben nem kísérteném a sorsot – Morogtam halkan, de nem akartam beleszólni túlságosan a testvérpár dolgaiba. Blackwell majd helyreteszi; legalábbis ebben reménykedtem. De a kissrác kérdésére elkerekedtek a szemeim és úgy bámultam rá, mintha szellemet látnék.
- Élénk a fantáziád, kölyök – Sóhajtottam, Blackwellre rá sem nézve, majd a fiú hajába túrtam és összeborzoltam. – Reagan lehetne a pasija, amilyen jóban vannak – Ekkor pillantottam a nőre lopva, majd elengedtem a gyereket.
- Induljunk. S lehetőleg legközelebb ne szökj meg a családi otthonból, Shawn. A nővéred aggódott érted, tudod? Nem akarja, hogy bajod essen – Magyaráztam komolyan, majd újra Larára emeltem a tekintetemet. Ezúttal talán nem fogunk megküzdeni a démonnal, de tudtam, hogy ezt túl sokáig nem halogathatjuk.



Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Újranyitott állatkert - Page 2 Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Újranyitott állatkert - Page 2 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Újranyitott állatkert - Page 2 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Újranyitott állatkert - Page 2 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Újranyitott állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásÚjranyitott állatkert - Page 2 EmptySzomb. Szept. 21, 2019 10:10 pm




Isaac & Lara




Isaac határozottsága meglepett, a szavaiból azt szűrtem le, aggódott értem, de ez egyáltalán nem állt összhangban az eddigi viselkedésével. A legtöbb közeledési kísérletemet elutasította (jó, oké, a csók talán tényleg kissé elhamarkodott volt), tehát nem tűnt úgy, hogy különösebben a szívéhez nőttem volna. Vagy talán csak félreismertem. Azt hiszem, rossz oldalról próbáltam eddig megközelíteni Isaacet; nem a szavak embere, és talán a tetteké sem, de ettől még az igazán fontos pillanatokban ki tudta mutatni azt, amit valójában érzett. Mint most is. Ez a gondolat valahogy megmosolyogtatott és már egyáltalán nem nehezteltem rá, sőt, hálás voltam, amiért támogatott.
- Jól van, megértettem. Nem csinálok semmi hülyeséget, megígérem. - És be is óhajtottam tartani a szavamat, még ha tudtam is, hogy ez mennyire nehéz lesz, ha az öcsém épségéről van szó.
- Üdvözöllek a Blackwell család hétköznapjaiban! - Isaac megjegyzésére rámosolyogtam a kocsi felett és becsuktam az ajtót, majd megkerültem a járművet és a csomagtartóhoz léptem én is. A fegyvereim ugyan nálam voltak, de kivettem a táskámat és felszerelkeztem.
- Maradjunk együtt. Ha szétválnánk, hamarabb megtalálnánk talán, ugyanakkor sebezhetőbbek lennénk a démonnal szemben is. - vetettem fel, és ha elkészült a felszerelkezéssel, akkor az állatkert kapujához siettem. Három méter magas volt, át tudtunk volna rajta mászni, de nem akartam ezzel fecsérelni az időt, úgyhogy a nyílást összefogó, vaskos láncokra helyeztem a tenyeremet és a varázserőmmel megváltoztattam a vas halmazállapotát. Trutyis, nyálkás massza lett belőle, így egy erősebb rántással ki tudtam nyitni a kaput.
- Uram, csak ön után - böktem fejemmel befelé, a teljesen kihalt udvarra. Csak néhány utcalámpa világított itt-ott, és ahogy egyre mélyebbre értünk, elindulva az egyik ösvényen, kísérteties neszezések, baglyok huhogása, állatok távoli hangjai ütötték meg a fülünket. Elővettem a mobilomat és ismét megpróbáltam felhívni az öcsémet, sikertelenül.
- Meg fogom ölni. Remélem, a démon előtt találjuk meg és én ölhetem meg. - morogtam a mobilomnak, miközben zsebre vágtam. Az egyik ösvényre érve elfogytak az utcalámpák és teljes sötétség lett. A fák kétoldalt nyújtóztak az út fölé, leárnyékolva a holdfény nagy részét, így elővettem a zseblámpámat és világítottam magunk előtt az utat. A pulzusom felgyorsult kicsit, az egész hely olyan kísértetiesnek tűnt... Ketrecek közt sétáltunk a korom sötétben és fogalmam sem volt, melyik ketrecben milyen állat lapulhat, így amikor a semmiből mellettünk a rácsoknak ugrott egy kismajom, kis híján kiugrottam ijedtemben a bőrömből. Megkönnyebbült sóhajjal sandítottam Isaacre, észlelve, hogy nem ért minket semmi komoly veszély, amikor hirtelen matatást hallottam a bokrok felől, a hátunk mögül. A ketrecen kívülről jött a hang, tehát semmiképp sem lehetett állati eredetű, így a kardom markolatára fogtam, amikor...
- Shawn! - Az öcsém épen és egészségesen bukott ki az egyik bokor mögül, a hajába és a ruhájába kisebb ágak és gazok akadtak. Isten tudja, mit keresett a susnyás kellős közepén, talán azt hitte, ott biztonságban van a démontól.
- Huhh, azt hittem, a biztonsági őr az... Vagy a démon. - Ránk nézett, majd elkezdte leszedegetni a ruhájáról a rátapadt gazokat. Éreztem, hogy a harag ismét elkezd forrni bennem.
- Igen? Megtudhatnám, mit csináltál volna, ha a démon az?! - A szemébe világítottam a zseblámpával, mire felszisszent és eltakarta a szemét. Csak ekkor figyelte meg jobban, kik is vagyunk, és elég látványosan méregetni kezdte Isaacet, végül rám nézett és rábökött.
- A pasid? Reagan tudja?
Dühömben szóhoz sem tudtam jutni.



Larissa Blackwell
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Larissa Blackwell



163
C szint:
Kalmithil
Újranyitott állatkert - Page 2 1RFOY0K
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
121
Titulus :
[ az Ötök egyike ]
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
[ Alicia Vikander ]
Tartózkodási helyem :
[ Denver, Colorado, USA ]
Az álarc mögött :

Újranyitott állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásÚjranyitott állatkert - Page 2 EmptyVas. Május 20, 2018 1:57 am

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Újranyitott állatkert - Page 2 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Újranyitott állatkert - Page 2 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Újranyitott állatkert - Page 2 F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Újranyitott állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásÚjranyitott állatkert - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Újranyitott állatkert - Page 2 Empty
 

Újranyitott állatkert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2