Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

A little party never killed nobody

Sonja Sinclair
Szomb. Okt. 20, 2018 4:55 pm

Igenis létezik fiú-lány barátság

Alexis Callaway
Szomb. Okt. 20, 2018 1:49 am

Jennifer Summers

Larissa Blackwell
Szomb. Okt. 20, 2018 12:57 am

Shawn Blackwell

Larissa Blackwell
Szomb. Okt. 20, 2018 12:16 am

Városi temetõ

Larissa Blackwell
Pént. Okt. 19, 2018 8:32 pm

Nappali

Cassidy Hemingway
Pént. Okt. 19, 2018 7:25 pm

Mosdó

Stephanie Stafford
Csüt. Okt. 18, 2018 4:25 pm

Aneliath

Always and Forever
Csüt. Okt. 18, 2018 12:44 pm

Jossie & Lizzie szobája

Elisabeth Saltzman
Kedd Okt. 16, 2018 5:42 pm

Galatoire's étterem

Stephanie Stafford
Kedd Okt. 16, 2018 3:51 pm
Nyerteseink
avagy a nyár díjazottjai
A nyár őrangyala
Always and Forever

A nyár női karaktere
Lara Blackwell & Lizzie Saltzman

A nyár férfi karaktere
Theodore Storm

A nyár párosa
Caroline & Stefan

A nyár játéka

A nyár előtörténete

A nyár alkotója
Elena Gilbert
Ennyien vagyunk
létszámunk
Fajok Lányaink Fiaink
Vámpírok 7 6
Boszorkányok 9 2
Vérfarkasok 2 4
Hibridek 1 0
Tribridek 0 0
Eredetiek 0 1
Eretnekek 1 0
Szirének 2 0
Démonok 1 1
Vadászok 3 2
Emberek 1 2
Összesen 26 19

Share | 

Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Pub   Szomb. Júl. 21, 2018 9:13 pm

Szabad játéktér.

Értetek vagyunk
Léptek száma :
420
Népszerûség :
0

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Pub   Szer. Júl. 18, 2018 5:07 pm

Turn it off

Elena & Damon
Az egykoron meleg, illatos vér a bőrömön folydogált. Most rászáradva repedezik fel. Kék szemeim világítanak ki közüle. Szinte megigéz amit magam előtt látok. A káosz. A fellógatott testek. A rengeteg vér. A leszakadt végtagok. A darabokra szaggatott porhüvelyek. Életek... Finom falatok. S nem maradt semmi, csak ezaz őrülten művészi hullagyalázás, amit szomorúan közlök, de nem nekem köszönhető.
Végignézve a testeken, rajzolódott ki egy hatalmas pentagramma. Jelek. Boszorkányság. De ez nem csak mágia volt. Éreztem. Szinte érezni lehetett a levegőben az őrületet. Olyan őrületet, amit Kai Parker óta nem éreztem. Arcomon undorodó fintor jelent meg. Hiszen megpillantottam az egyetlen olyan dolgot, ami miatt úgy éreztem akkor, abban a pillanatban, hogy meg fogok ölni valakit.
- Kitépett torok. - Valaki másolta hetek óta a nyomaimat. A gyilkolási stílusomat. A jelet amit magam után hagytam. A kitépett torkot. De valami mindig kimaradt.  
Leguggoltam a falnak vetült testhez, aminek a mellkasán tátongó lyukat találtam.  A szíve nem ott volt ahova én raktam idáig. Egyenesen a torkába. Vagy elfelejtette, vagy... Csak azt akarja, hogy még inkább meg akarjam találni, mint most.  Hiszen eddig mindíg kifogástalan másolta a jellegzetességemet. Szívet a torok helyére. Valami megváltozott és ez az, ami a leginkább zavaró tényező ebben.
A pult mögé lépve ragadtam a kezembe poharat, majd a Wishy-s üveget. Elmélkedtem, de sehova sem jutottam vele.  Adeen nyomozott, de nem lettünk okosabbak. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ki és miért teszi. Mi lehet a célja?
Komótosan emeltem ajkaimhoz a poharat, majd bámuló tekintettel vizslattam a nyomokat. Kakukkfűt éreztem és örvénygyökeret. Talán némi ürömöt... A rengeteg vér között kész lehetetlenség volt bármilyen szagot is kivenni. Csak a gyomrom kordult meg. Bár nem épp díjazom a negroéttermet. Pláne ha egy ekkora katyvasz mellé a köret, mint boszorkányok meg sorozatgyilkos másoló.
-Damon, találtál valamit? - jelent meg mellettem Adeen. Arcán komorság tükröződött. Nem volt ő sem jókedvében. Nem mintha érdekelne...
- Apád... - pillantott rám érdeklődve.- A vén fakalaposnak köze lehet ehhez? -biccentettem a hullahalom felé.
- Boszorkányság?..Talán. Gyilkosság? Lehet hogy őrült, de nem gyilkos. - Csóválta meg fejét. - Van néhány nyomom Denverben. Oda kéne mennem...
Rá pillantottam hunyorogva, majd fintorogva vettem mély sóhajt. Sosem szerettem messze tudni magamtól. Hiba volt magamhoz vennem. Saját magamnak gyártottam egy gyenge pontot. Lehet ki kéne nyírnom....
- Menj. - vagy meghal magától Danverben. Sóhajtva egyeztem bele, majd rá pillantottam ahogy még mindig itt állt mellettem. Furcsa tekintete volt. Olyan, mint mikor megérzi a bajt. Valami nemlétező isteni áldás lehet, hogy balhé radarja van.
- Biztos? - kérdezett vissza, amire fintorogva hessegettem kezemmel. - Tűnés már...
Azzal távozott, én pedig reménykedtem benne, hogy Adeen valóban megérezte valaki közeledtét. Mondjuk az ördögi imidzs tolvajét... Így a kezemben a poharrát tettem néhány laza léptet a hulla halom közepén.
- Csúnya, gonosz gyilkos... Én itt vagyok! Buj elő! - csak hallgatás volt. Egyedül a csillárról cseppenő vérnek halk, tompa koppanása törte meg a zúgó néma csendet.  

477┃Turn it off  ┃
Vendég

Vendég

TémanyitásTárgy: Pub   Csüt. Május 24, 2018 1:10 am

Értetek vagyunk
Léptek száma :
420
Népszerûség :
0

Felhasználó profiljának megtekintése