Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Zack Reed
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Always and Forever, Zack Reed

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Hiányzásnapló

Pub EmptyAmbrosia Thorne
Today at 12:39 am

lady verona

Pub EmptyAlec Verona
Yesterday at 10:20 pm

Pub EmptyIsaac Lestrange
Yesterday at 5:47 pm

@Theo_RebelStorm

Pub EmptyAlexis Callaway
Yesterday at 3:59 pm

Hard Luck kocsma

Pub EmptyTheodore Storm
Yesterday at 2:04 pm

Hope szobája

Pub EmptyHope Mikaelson
Yesterday at 12:02 pm

Alexander Verona

Pub EmptyLarissa Blackwell
Szomb. Május 25, 2019 7:45 pm

Elkészültem!

Pub EmptyAlec Verona
Szomb. Május 25, 2019 3:36 pm

@LestHunter85

Pub EmptyIsaac Lestrange
Pént. Május 24, 2019 11:46 pm

LBlackwell89

Pub EmptyLarissa Blackwell
Pént. Május 24, 2019 11:46 pm
A tél díjazottjai
a tél őrangyala
Isaac Lestrange

a tél női karaktere
Lara & Katherine

A tél férfi karaktere
Zack Reed

a tél párosa
Kai & Katherine

a tél játéka

a tél előtörténete
A közönség kedvencei
a legjobb tag
Elisabeth Saltzman

a legjobb admin
Isaac Lestrange

a legjobb író
Larissa Blackwell

a legjobb ötletgazda
Reagan Blair

a legjobb alkotók
Hazel, Stefan & Isaac

a legjobb karakterek
Sierra & Poppy Parker

a legjobb szál
Zack Reed bosszúja az Ötök ellen

Share

Pub

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Pub   Pub EmptySzomb. Júl. 21, 2018 9:13 pm

Szabad játéktér.

Always and Forever
Értetek
vagyunk
Szintlépési fázis :
Az oldal szíve
Léptek száma :
449
Népszerûség :
0

Pub Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Online
TémanyitásTárgy: Re: Pub   Pub EmptySzer. Júl. 18, 2018 5:07 pm

Turn it off

Elena & Damon
Az egykoron meleg, illatos vér a bőrömön folydogált. Most rászáradva repedezik fel. Kék szemeim világítanak ki közüle. Szinte megigéz amit magam előtt látok. A káosz. A fellógatott testek. A rengeteg vér. A leszakadt végtagok. A darabokra szaggatott porhüvelyek. Életek... Finom falatok. S nem maradt semmi, csak ezaz őrülten művészi hullagyalázás, amit szomorúan közlök, de nem nekem köszönhető.
Végignézve a testeken, rajzolódott ki egy hatalmas pentagramma. Jelek. Boszorkányság. De ez nem csak mágia volt. Éreztem. Szinte érezni lehetett a levegőben az őrületet. Olyan őrületet, amit Kai Parker óta nem éreztem. Arcomon undorodó fintor jelent meg. Hiszen megpillantottam az egyetlen olyan dolgot, ami miatt úgy éreztem akkor, abban a pillanatban, hogy meg fogok ölni valakit.
- Kitépett torok. - Valaki másolta hetek óta a nyomaimat. A gyilkolási stílusomat. A jelet amit magam után hagytam. A kitépett torkot. De valami mindig kimaradt.  
Leguggoltam a falnak vetült testhez, aminek a mellkasán tátongó lyukat találtam.  A szíve nem ott volt ahova én raktam idáig. Egyenesen a torkába. Vagy elfelejtette, vagy... Csak azt akarja, hogy még inkább meg akarjam találni, mint most.  Hiszen eddig mindíg kifogástalan másolta a jellegzetességemet. Szívet a torok helyére. Valami megváltozott és ez az, ami a leginkább zavaró tényező ebben.
A pult mögé lépve ragadtam a kezembe poharat, majd a Wishy-s üveget. Elmélkedtem, de sehova sem jutottam vele.  Adeen nyomozott, de nem lettünk okosabbak. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy ki és miért teszi. Mi lehet a célja?
Komótosan emeltem ajkaimhoz a poharat, majd bámuló tekintettel vizslattam a nyomokat. Kakukkfűt éreztem és örvénygyökeret. Talán némi ürömöt... A rengeteg vér között kész lehetetlenség volt bármilyen szagot is kivenni. Csak a gyomrom kordult meg. Bár nem épp díjazom a negroéttermet. Pláne ha egy ekkora katyvasz mellé a köret, mint boszorkányok meg sorozatgyilkos másoló.
-Damon, találtál valamit? - jelent meg mellettem Adeen. Arcán komorság tükröződött. Nem volt ő sem jókedvében. Nem mintha érdekelne...
- Apád... - pillantott rám érdeklődve.- A vén fakalaposnak köze lehet ehhez? -biccentettem a hullahalom felé.
- Boszorkányság?..Talán. Gyilkosság? Lehet hogy őrült, de nem gyilkos. - Csóválta meg fejét. - Van néhány nyomom Denverben. Oda kéne mennem...
Rá pillantottam hunyorogva, majd fintorogva vettem mély sóhajt. Sosem szerettem messze tudni magamtól. Hiba volt magamhoz vennem. Saját magamnak gyártottam egy gyenge pontot. Lehet ki kéne nyírnom....
- Menj. - vagy meghal magától Danverben. Sóhajtva egyeztem bele, majd rá pillantottam ahogy még mindig itt állt mellettem. Furcsa tekintete volt. Olyan, mint mikor megérzi a bajt. Valami nemlétező isteni áldás lehet, hogy balhé radarja van.
- Biztos? - kérdezett vissza, amire fintorogva hessegettem kezemmel. - Tűnés már...
Azzal távozott, én pedig reménykedtem benne, hogy Adeen valóban megérezte valaki közeledtét. Mondjuk az ördögi imidzs tolvajét... Így a kezemben a poharrát tettem néhány laza léptet a hulla halom közepén.
- Csúnya, gonosz gyilkos... Én itt vagyok! Buj elő! - csak hallgatás volt. Egyedül a csillárról cseppenő vérnek halk, tompa koppanása törte meg a zúgó néma csendet.  

477┃Turn it offPub 3644543236  ┃
Vendég

Vendég

Pub Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Pub   Pub EmptyCsüt. Május 24, 2018 1:10 am

Always and Forever
Értetek
vagyunk
Szintlépési fázis :
Az oldal szíve
Léptek száma :