Egy álomban élünk
pillanatkockák

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Belépés

Lépj be közénk
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill
Mi is itt vagyunk
megbújva a sötétben
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
Utolsó bejegyzéseink
reagok, posztok

Két hét múlva egy Denver-i sikátorban. - Izzy & Liv

Arcadius sírhelye EmptyOlivia C. Summers
Yesterday at 11:43 pm

Elhagyatott raktárépületek

Arcadius sírhelye EmptyTatiana Shelley
Yesterday at 5:08 pm

Lili Reinhart

Arcadius sírhelye EmptyLucas Lawrence
Yesterday at 4:24 pm

Utcák

Arcadius sírhelye EmptyElectra Fanning
Yesterday at 12:26 am

Arcadius sírhelye EmptyEmmett Keener
Csüt. Okt. 17, 2019 6:26 pm

Emmett Keener

Arcadius sírhelye EmptyElectra Fanning
Csüt. Okt. 17, 2019 12:26 am

Bejárat

Arcadius sírhelye EmptyCelian Darveaux
Szer. Okt. 16, 2019 6:57 pm

Elkelt a keresettem!

Arcadius sírhelye EmptyTatiana Shelley
Szer. Okt. 16, 2019 11:45 am

Udvar

Arcadius sírhelye EmptyKlaus Mikaelson
Szer. Okt. 16, 2019 12:37 am

Nothing else matters - Drezera

Arcadius sírhelye EmptyDrezath
Kedd Okt. 15, 2019 10:02 pm

Share

Arcadius sírhelye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Arcadius sírhelye   Arcadius sírhelye EmptyHétf. Okt. 07, 2019 8:28 pm

To: Önjelölt királynõ

Állj-állj-állj... mégis, mit gondolsz, ki vagy te?

Mondhatnám, hogy egyre nyugtalanabbul éreztem magamat a pokolban, vagy ilyesmi, de erről közel sem volt szó. Persze, temérdek dolog változott, amióta itt voltam, sőt, a kapcsolataim is változtak ezzel-azzal, még a méhkirálynővel is, bár arról fogalmam sem volt, miféle irányba. Benne lettem volna egy „oszd meg és uralkodj”féle felállásban, de az egyszerű út sosem az én asztalom volt. A fogadást illetően viszont szinte biztos voltam a győzelmemben és akkor… akkor mégis csak uralkodhatok a pokol felett. Félig. De az pont elég.
Viszont, mivel régóta figyeltem már a démonokat magam és a királynő körül, így elkezdtem gyanakodni néhányukra. Nem volt kizárt, hogy nem csak én óhajtok „lázadni”, hanem mások is és ezt már a méhkirálynőnek is mondtam. Kételkedtem benne viszont, hogy komolyan vette, bár ez az ő sara volt, nem kellett volna, miként érdekeljen. Talán nem is érdekelt. De kedvem támadt még jobban felfedezni Indrát, mióta itt találtam rá Zackre, olyan állapotban, amilyenben és itt találtam rá a Liliomlányra is, aki… akit régebb óta ismertem, mintsem itt bárkit. Ő volt az egyetlen, aki látta, milyen voltam. Mindenesetre, Zack és Lily… fontosak lettek. Átkozott érzések. Mondtam már, mennyire imádom Zacket és a kötelékünket? Persze, van előnye és temérdek hátránya is. Hm, na, de nem is untatok senkit ezzel.
Ahogy a birodalmat jártam, sok démonba botlottam, akik szemmel láthatóan halottnak láttak volna engem szívesen; mégsem volt lehetőségük rá, hogy elpusztítsanak. De még szembe sem szálltak velem, holott tudom, hogy ezt akarták. Még Zaltarishal is összefutottam, s volt képe kérdőre vonni, hogy hol van az ő fogvatartott hercegnője. Azaz Lily. Hát, sajnálattal kellett közölnöm vele, hogy a hercegnő az enyém. Nálam van és nem adom vissza.
Most pedig… ez a sírhely. Nem is értem, kinek hiányzik az a kopasz vénember. A sírkövön szép, nagybetűkkel volt kiírva a neve: Arcadius. Született, meghalt, bla-bla-bla… Még egy idézet is volt hozzávésve, miszerint mekkora uralkodó volt, meg a fene tudja. A szemeimet forgattam. Hálás lehettem volna az öregnek, hogy démonná tett. Az is voltam valahol, de ez nem számított. Kölcsönösen megkaptuk, amit akartunk, ennyiről szól az alku. Leguggoltam a sírkő elé, majd elgondolkodtam. Ekkor hallottam lépteket mögülem, de nem egyenesedtem fel, sőt, hátra sem tekintettem, csak megszólaltam.
- Lám-lám, ki tévedt ide… csak nem Arcadius egykori „királynője”? Na nem a szó legszorosabb értelmében, Lothrin – Ekkor egyenesedtem fel és lassan fordultam felé, majd ráemeltem a tekintetemet. Jó párszor találkoztunk már, mióta a pokol díszes tagja voltam, de csak az utóbbi időben kezdett el érdekelni, mégis kinek az oldalán áll.

410 words ❖ in my blood ❖ note: -

❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖ ❖

Kai Parker
Démon
vagyok
Szintlépési fázis :
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Arcadius sírhelye Tumblr_ninn3agF161tvuy1po4_500
Queen of Hell
in future
Play by :
⇝ Chris Wood
Keresem :
Arcadius sírhelye RtJz79B
My Soulmate
in my world

Arcadius sírhelye 70ReDRc
Lily Defleur
shadow of the past
Léptek száma :
64
Népszerûség :
4

Arcadius sírhelye Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Arcadius sírhelye   Arcadius sírhelye EmptyCsüt. Május 31, 2018 7:50 pm

Always and Forever
Értetek
vagyunk
Szintlépési fázis :
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Arcadius sírhelye Tumblr_ou84bwSpS91r9xerro3_250
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Arcadius sírhelye Tumblr_ou84bwSpS91r9xerro4_250
Keresem :
Léptek száma :
566
Népszerûség :
0

Arcadius sírhelye Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Arcadius sírhelye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal