Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásIsaac Lestrange EmptySzer. Szept. 05, 2018 4:33 pm

Isaac Lestrange
Play by: Matt Ryan




Becenév
Izzy (meg ne próbáld...)

Titulus
The Killer

Születési hely, dátum
New Orleans, 1985. április 8.

Csoport
Hunter

Rang
Ötök testvérisége vezető

Beállítottság
Heteroszexuális

Egyedi képesség
Illúziókeltés / Emlékmódosítás

Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye. Egyedi képesség kifejtésének helye.
Átváltozás
Néhány hónapja már annak, hogy úgymond átváltoztam. A Wallace kard kiválasztott a maga módján, álmokkal kísértve, mígnem Denverben rátaláltam magára a kardra. Sosem felejtem el azt a pillanatot, mikor az a fajta erő, energia átjárt, melyet a kard biztosított. Éreztem a hatalmat. Azt éreztem, hogy legyőzhetetlen leszek így - s végre nekiláthattam megtisztítani a világot. Oh, és a sajátos képességem, amit kaptam... egyszerűen odáig vagyok érte. Illúziókeltés, emlékmódosítás. Lényegében bármit képes vagyok elhitetni az ellenfelemmel, hát nem fantasztikus?
Család
Sosem tudtam, mi is ez a szó igazán. Avagy a jelentése. A családom akkor ment végérvényesen tönkre, mikor én megszülettem. Nem, nem elváltak a szüleim - az talán még orvosolható lehetett volna. De az, hogy anyám meghalt, miközben engem a világra hozott... örökké kísérteni fog. Ahogyan az is, hogy apám úgy véli, én öltem meg őt. Szép dolog, ha az embert szereti a családja, mi? Na, szóval ennyi szót érdemel ez a téma.
(Arról persze soha, senki nem kérdezett meg, hogy mekkora bűntudatom van azért, amit el sem követtem.)
Ez az én történetem... hallgasd hát meg!

Mindenkinek megvan a maga sajátos, szomorú, vagy épp örömteli története. Én magam az előbbi kategóriába tartozom, mintsem az utóbbiba. Ám a múltamnak ezen szakaszát nem is szívesen emlegetném – egyszerűen, ami megtörtént, azon már senki és semmi nem képes változtatni. A jó emlékek idővel kikopnak az elménkből, míg a rosszak, amiket legszívesebben elfelejtenénk, örökre belénk vésődnek. Ez a valóság, s mint olyan… egyáltalán nem cukormázas.
Egy szál cigarettával ültem a Denveri központunk egyik irodájában. Gondolkodtam, az aktákat tologattam magam előtt, s az járt a fejemben, hogyan is szaporodhattak el ennyire ezek az átkozottak. A démonok. De rajtuk kívül ezer meg egy lény szaladgált az utcákon, mintegy szabadon, bármit megtéve. Mintha bármihez is joguk volna itt, az emberek világában. Hiszen ez történetesen a mi Földünk, nem de? Mégis úgy közlekednek, s tesznek-vesznek itt, mintha az övék lenne a világ. Szánalmasak, s gyomorforgatóak is egyben. Idegesen emeltem el a számtól a cigarettát, majd a hamutálban elnyomtam. Sóhajtottam egy aprót, mikor kinyílt az ajtó. Nem néztem oda, túlzottan nem érdekelt, ki jött be rajta. Csak a hangra figyeltem fel, ám ekkor sem fordítottam még felé a fejem.
- Isaac! Baj van. A démonok újfent támadtak… Denvertől nem messze. Annál az elhagyatottnak tűnő faháznál, ahol múltkor voltunk kint körbenézni. – Castiel gyengécske, remegő hangja… néha szórakozatott. Látszott rajta, hogy nem túl sok kedve van itt lenni, s azt tenni, amit. Mégis, a kard kiválasztotta és nem akart, nem mert ellenszegülni. Maradt és tette a dolgát, még akkor is, ha nem volt túl jó színész. Egy kisebb sóhaj után néztem el felé, mikor tett felém egy lépést.
- Rendben, máris mehetünk. – Álltam fel, majd nyúltam a kabátomért, ami a szék támlájára volt akasztva. Bár nem volt kifejezetten hűvös, mégis, későre járt már az idő, így jobbnak láttam, ha magammal hurcolom. Ahogy elhaladtam a srác mellett, megpaskoltam a karját. – Komolyan, ha ennyire nem akarsz itt lenni, miért nem mész inkább el? – Kérdeztem tőle némileg szárazon, de a választ már nem vártam meg. Egyszerűen csak ott hagytam.

Végül egymagam mentem ki a helyszínre. Felelőtlenség talán? Lehetséges. De Castielt a világért sem akartam magammal rángatni, a többieknek pedig más dolguk volt – máshol, ugyanúgy természetfeletti, mocskos kis lényeket irtottak. Én viszont szerettem egyedül dolgozni. Már messziről kiszúrtam azt a faházat, amiről a társam beszélt. Ám kívülről nem tűnt úgy, mintha démonok harcolnának odabent, vagy épp a környéken. Gyanús volt a csend, túlságosan is. Kiszálltam hát az autóból, majd az ajtót becsapva körülpillantottam. Nem késlekedtem viszont, hiszen, ha itt valóban démon támadás van folyamatban, akkor minden perc, sőt, pillanat számított. A ház felé vettem az irányt. Aztán az ajtóhoz érve a kilincsért nyúltam. Bentről ekkor hallottam meg az első segélykiáltást, mely bizonyosan egy nő ajkait hagyta el. Lenyomtam a kilincset, ám nem tudtam benyitni. Fenébe. Nem késlekedtem, berúgtam az ajtót, hogy végül bejuthassak. Az sem zavart, ha ezzel a zajjal felhívtam magamra a figyelmet. Átléptem az ajtón, majd a kardom markolatára csúsztattam a kezem. Elővettem. A pince felől újfent hallottam a segélykiáltást.
Első gondolatom mondjuk az volt, hogy ha menekülésre adja valaki a fejét, az miért lefelé veszi az irányt? Hacsak nincs egy alagútrendszer odalent, ami elvezet innen bárhová, akkor nagy ostobaság lemenni. A tetőről viszont le lehet ugrani, ha minden kötél szakad. Azonban nem gondolkodtam tovább, szedtem a lábaimat, le a lépcsőn. Mikor pedig odalent a folyosóra értem, megpillantottam a démont, s a lányt.
- Ne haragudj, ha megzavarok itt bármit, de a saját súlycsoportoddal kellene kezdened, nem gondolod? – Tekintetemmel a démonét kerestem. Egy vadállat alakját vette fel, karmai és szája is véres volt, szemei éjfeketék. A lány a falnak lapult, pont láttam, mikor a démon odébb lépett.
- Nem, nem gondolom. Ugyanis azt a feladatot kaptam, hogy öljem meg, hiszen ő egy Parker. – Vágta rá, aztán lendített a kezével felém, mire én a levegőbe emelkedve csapódtam a falnak. Fájt. De ennyivel nem volt elintézve az eset. Nem hagytam ennyiben azt, hogy a lánynak baja essen, habár fogalmam sem volt, ki a fene ő. Vagy talán mégis? Emlékeimben kezdtem kutatni, de nem volt rá sok időm. Mire feleszméltem, a démon karmai a lány torka köré fonódtak.
- Hagyd őt, te átkozott! – A földről feltápászkodva léptem oda, hogy ezúttal a karddal rátámadjak. A szörnyeteg felé szúrtam, a kézfeje felé. Le akartam vágni. S meglepő, vagy sem, sikerült. A lány szabad lett, bár a karmok, úgy értem, maga a kéz még a nyaka körül díszelgett.
- Fuss! Ne csak állj ott! – Emeltem meg a hangom, miközben ránéztem. Rémült volt és esetlen, talán azt sem tudta, mi folyik körülötte. A démon figyelme viszont már teljesen az enyém volt, hiszen bántottam. Keze nem akart gyógyulni, vagyis maga a csonk – ezt teszi velük a Wallace kard.  A lány végre elfutott mellettem, egyenesen fel a földszintre. Én magam pedig a teljes figyelmemet a démonra szegeztem, hiszen nem volt már zavaró tényező körülöttem. Megpróbáltam végezni vele. Szereztem néhány sérülést, karcolást, de végül én kerültem ki győztesen.
- Most pedig menj vissza oda, ahová való vagy! – Sziszegtem, ahogy átszúrtam teljesen a karddal. Előttem foszlott semmivé, köddé, mintha sosem lett volna. Sajnáltam viszont, hogy ez a kard csak pillanatnyi tisztogatásra jó. Kell lennie módnak, mellyel örökre és végérvényesen megöljük ezeket a szemeteket, nem igaz? De mégis… mi az a módszer?
Fáradtan dőltem neki a falnak, majd az oldalamon levő sérülésre csúsztattam a kezem. Hosszú percekig pihentem, mígnem sikerült összeszednem magam.

Mikor végre felértem a pincéből, körülnéztem. Reméltem, volt annyi esze, hogy elmeneküljön még innen is, az épületből, azonban tévednem kellett. A konyhában kuporgott a földön, teljesen szétcsúszva. Úgy értem, látszott rajta, hogy sosem került még ilyen helyzetbe. Nyitottam a számat, hogy kérdezzek valamit, ám ekkor tudatosultak bennem a démon szavai. Várjunk csak, „öljem meg, hiszen ő egy Parker”? Arcom egyszerre vált komollyá. Ez nem lehet véletlen. Kai Parkerhez köze van ennek a lánynak, kétség sem fér hozzá! Vagy talán a név csupán csak… tényleg véletlen volna? Kizárt. Mély levegőt vettem, ahogy leguggoltam mellé. Megérintettem a lány karját, mire végre felemelte a fejét, hogy rám nézzen.
- Maga él…! – Bukott ki belőle, majd azzal a lendülettel a nyakamba borult, én meg a földre, félig átkarolva őt meglepettségemben.
- Mi a…? Kislány…? – Pislogtam értetlenül. Soha, egyik megmentett tag sem örült még ennyire a jelenlétemnek, s nem kaptam még ölelést sem. Furcsa volt. – Na, nyugodj meg, rendben? S engedj el szépen… - Tettem hozzá nagyon halkan, szinte suttogva. De ő csak tovább ölelt, miközben elmotyogott még néhány szót, amit én magam sem értettem. Aztán felemelte a fejét, hogy rám nézzen.
- Köszönöm. A nevem… Poppy Parker. – Mutatkozott be, ahogy elszakadt tőlem egészen. A hátamat a falnak döntve kezdtem figyelni őt. Bár mosolygott, mégis megtört volt. Emberi. Ártatlan. Azt hiszem, valami oknál fogva vonzott az ártatlansága. Talán titkon meg akartam rontani – na, de nem úgy!
- Jól van, kölyök. Első lecke: ha menekülni kell, ne lefelé vedd az irányt, hanem fel. A tetőről lehet ugrani, ám alagút ásásra nincs idő. – Feddtem meg az ujjammal, egy játékosabb mosoly kíséretében. S ekkor hallottam őt először nevetni.
- Igenis! – Mosolygott vissza rám. Azóta a nap óta időről visszajárok őt meglátogatni, bár nem ebben a fakunyhóban él, sőt. Csak erre járt. Megtudtam, hogy valójában azért volt itt, mert nyomozott a családja után. A felmenői után, azaz… tudni akarta, kik az igazi szülei. Parker. Nos, véletlenek nem léteznek – ebben a történetben semmiképpen sem.

Mindaz, amire képes vagyok...

Képesség D szint Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból. Képesség kifejtése, másolva a fajleírásból.

Fõkarakter: Skyler Hastings

Az álarc mögött: Eliffe


Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac Lestrange



163
C szint:
Kalmithil
Isaac Lestrange Tumblr_pj8jjbQOSp1qbeouto7_400
C szint:
Kalmithil

Ez az én történetem :
Isaac Lestrange 4893ca8685e686eb56220ac81ad9bfbc668a3f44
where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
Az életem ennyi titkot rejt :
167
Titulus :
• The Killer ↯
Másik felem :
Isaac Lestrange 9d8fd12327b953447672f74dcbd0ce79d962c1cc
Don't wanna break your heart
Larissa Blackwell
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
39
Lejátszási listám :

She never asked me once
about the wrong I did.
Akinek az arcát viselem :
• Matt Ryan ↯
Tartózkodási helyem :
• Denver ↯
℘ ℘ ℘ :
Isaac Lestrange 9c5ad5e13dd714a1933a224e00c4b32267872f84
My scars remind me
that the past is real. ↯
Az álarc mögött :
• Eliffe ↯

Isaac Lestrange Empty
TémanyitásIsaac Lestrange EmptySzer. Szept. 05, 2018 9:07 pm

You are
my hero


❝All his life he's been told
He’ll be nothing when he’s old
All the kicks and all the blows
He won't ever let it show❝

Drága, Izzy… Isaac!

Nos, igen. Így kezdődött minden, így ismertük meg egymást. Megmentetted az életem és ezért nem lehetek elég hálás... Na, nem mintha egy karórával, vagy mandzsetta gombbal meg lehetne az ilyesmit köszönni. Valószínűleg nem is értékelnéd túlzottan, tuti, hogy valami szekrény mélyére száműznéd a többi hálaajándék közé. Ezt nem akarom, főleg mivel úgy érzem, hogy – bár látszólag nem kimondottan rajongsz a dologért – a kettőnk kapcsolata különleges. Hogy miből gondolom? Abból, hogy azóta is fel-felbukkansz, és bár nem akarok érzelgős lenni, ez jól esik, főleg most, hogy magamra maradtam.  Már nem félek, tudom, hogy van, akire számíthatok, és remélem, egyszer eljutunk oda, hogy megnyílsz nekem. Türelmesen kivárom.
Na, de. Imádom az ET-d és nem csak azért, mert a közös történetünket meséli el, hanem… Csak úgy. Szuper lett, és töredelmesen megvallom, háromszor is elolvastam, annyira tetszett, (főleg az a rész, hogy megrontanál, khm). Alig várom, hogy belevágjunk a további közös kalandokba. Hosszú út áll még előttünk.  Nem sokára én is megérkezem hozzád, és ígérem, nem fogsz unatkozni!
Foglalózz, aztán irány játszani!  Isaac Lestrange 3808243726  Isaac Lestrange 2142956176




Vendég
Vendég
avatar
163
C szint:
Kalmithil

Isaac Lestrange Empty
 

Isaac Lestrange

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal