Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done

Cheesman Park

Isaac & Lizzie | teach me master - Page 2 Empty
Yesterday at 9:16 pm

Szökõkút

Yesterday at 9:07 pm

Fell Templomának romjai

Yesterday at 5:38 pm

Charlotte Grey

Yesterday at 2:31 pm

Kívánságkosár

Yesterday at 9:30 am

...but it's ecstasy

Yesterday at 12:52 am

Larissa Blackwell szobája

Szomb. Aug. 08, 2020 11:56 pm

Folyosók és márványlépcsõk

Szomb. Aug. 08, 2020 10:45 pm

Kai & Sera - Walking on wire

Szomb. Aug. 08, 2020 4:33 pm

Folyosók

Szomb. Aug. 08, 2020 3:32 pm

Trevor Gillies

Szomb. Aug. 08, 2020 2:42 pm

Cameron Gillies

Szomb. Aug. 08, 2020 2:31 pm
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

18 Hozzászólások - 32%
9 Hozzászólások - 16%
5 Hozzászólások - 9%
4 Hozzászólások - 7%
4 Hozzászólások - 7%
4 Hozzászólások - 7%
4 Hozzászólások - 7%
3 Hozzászólások - 5%
3 Hozzászólások - 5%
3 Hozzászólások - 5%

Share

Isaac & Lizzie | teach me master
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptySzer. Szept. 04, 2019 7:43 pm

To: Elisabeth Saltzman

251 words ✩ erős légy ✩ note: hmhm Very Happy  

Nem csak íj kell hozzá, hogy a hunt legyőzd! Éles ész és hűség, teszi ám a hőst! Nem lesz tétlenség, se lazítás! Jegyezd meg, itt a tiszt az úr!

Osztottam a lány véleményét, de ettől még nem kerültünk közelebb a megoldáshoz. A pokol kapuja, amióta csak megnyílt, a démonok úgy özönlettek át rajta, mintha kötelező volna. Sosem fogytak el, visszatértek és öltek, gyilkoltak, újabb lelkeket ragadva el maguk közé. Talán a Wallace kard pont ezért hívott minket segítségül, hogy valamelyest kordában tudjuk őket tartani. De már-már lehetetlen feladat volt, főként, ha olyan őrültekkel volt dolgunk, mint Kai Parker maga.
- Jó lenne találni, Lizzie, ilyen megoldást, bűbájt, bármit, de… egyelőre semmi ötletünk nincs rá. Viszont hiszem, hogy idővel találunk megoldást. Ahogy mondtam, esélyesen ez a féle megoldás a pokolban keresendő, mert onnan származnak ezen lények, de oda még nem jutott le halandó. Illetve én nem ismerek olyat, aki lement volna az alvilágba. – Még a hideg is kirázott tőle. Bár abban is igaza volt, hogy mindig van kiskapu. Hosszabb időre még el tudtuk volna zárni Kait a pokolba, varázslattal, de véglegesen aligha. Az egész pokol mágiáját pedig lehetetlennek tűnt elpusztítani, bár… nem is volt túlságosan ostoba ötlet.
Meghökkentem a szavain; „legerősebb vadászai”. Hát, a többiek talán.
- Blair nagyon jó fej a maga módján, csak… meg kell ismerni. Bár tény, hogy zárkózott, de én is az vagyok alapvetően. – Alig láthatóan vállat vontam, majd tovább hallgattam a lányt. – Nos, nem kizárt. Igaz, én akkor sem lettem volna veled ilyen ellenséges az elején, hogy elraboljalak. – Elmosolyodtam. – De másak a módszereink. – Elgondolkodtam kicsit. Újra beugrott Poppy. – Mondd csak, Lizzie… van más rokonod is? Kain kívül. Mármint… - Hogyan kellene rákérdeznem arra, hogy ismeri-e Poppyt?

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Isaac & Lizzie | teach me master - Page 2 E903005db3541ed51ca063a4189e06ef
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Keresem :
Léptek száma :
129

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyKedd Szept. 03, 2019 11:57 pm

Isaac and Lizzie
teach me, master.

- Persze, ezzel teljesen egyetértek. Eszem ágában sincs ész nélkül támadni. Sőt! Inkább a védekezésre építek... egyelőre. Ezért is vagyok itt. Úgy értem... Blair előtt nem sokat tudtam a démonokról, azt sem tudtam, hogy elpusztíthatatlanok, szóval én csak... próbálok felkészülni minden eshetőségre, hogy meg tudjam védeni magamat, és a testvéremet. De persze valami véglegesebb megoldást nagyon jó lenne találni. Valami módot találni rá, hogy a Pokol kapuja hosszútávon rázáródjon... - mondom az utóbbit már félig elgondolkodva. Őszintén nem tudom, mekkorák az esélyeink ebben a dologban. Hogy lehet megszabadulni valakitől, aki halhatatlan? Már az is megfordult a fejemben, hogy szövetkezem valakivel, aki erősebb Kai-nál. Egy másik démonnal. De ennek minden bizonnyal nagy ára lenne, szóval... ez maradjon inkább a legvégsőbb megoldás. - Tényleg nem létezik rá semmilyen mód, hogy egy démont meggyengítsünk vagy mondjuk megfosszuk a hallhatatlanságától, vagy más képességeitől? Az iskolában azt tanítják nekünk, hogy a természet az egyensúlyra törekszik. Hol van abban az egyensúly, hogy ezek a szörnyek megállíthatatlanok? Kell lennie valaminek... mindenre van kiskapu - ingatom a fejemet, és a vállam vonogatom tűnődve, mielőtt teljesen belemelegednénk az edzésbe. Isaac tanácsokat és parancsokat osztogat, azzal kapcsolatban, hogy üssek, hogy álljak be, én pedig igyekszem azoknak megfelelni. Közben ismét szóba kerül Blair is.
- Köszönöm, ezt jó tudni. Sosem gondoltam volna, hogy bosziként egyszer itt fogok edzeni, a világ legerősebb vadászai között. Ez elég hihetetlen, főleg azután, ahogy Blairrel indult az a dolog. Nem mondhatom, hogy nem voltam kezdetben bizalmatlan, kellett egy kis idő, amíg bízni kezdtem benne, és ez valószínűleg visszafelé is igaz volt. Azt hiszem, ezt hitte, hogy mivel Kai Parker a rokonom, ezért az ő oldalán állok, de szerencsére hamar kiderült, hogy a drága nagybátyám egyikünknek sem a szíve csücske – válaszolom meg a kérdéseit a bokszzsák ütögetése közben.

sail

DON'T UNDERESTIMATE THE ALLURE OF DARKNESS.
Even the purest hearts are drawn to it.

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Isaac & Lizzie | teach me master - Page 2 JRywwO3
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
Oh, she's sweet but a psycho
Isaac & Lizzie | teach me master - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
That's the thing about magic;
you've got to know it's still
here, all around us, or it just
stays invisible for you.
Kapcsolatban :
✩ there's a crazy warlock in my future
Léptek száma :
81
Fagyasztva: 2020. május 2.

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyHétf. Aug. 05, 2019 12:05 am

273 words ✩ erős légy ✩ note: hmhm Very Happy  

Nem csak íj kell hozzá, hogy a hunt legyőzd! Éles ész és hűség, teszi ám a hőst! Nem lesz tétlenség, se lazítás! Jegyezd meg, itt a tiszt az úr!

- Jónak jó, de azért nem kell akkor sem ész nélkül támadásba lendülni. Jól ki kell dolgoznunk mindent, továbbá… még mindig nem tudjuk, miképp lehetne egy démont véglegesen elpusztítani. Kai Parker viszont démon, s mint olyan, jelen pillanatban valóban elpusztíthatatlan. Ideiglenesen vissza lehet küldeni a pokolba, de az pillanatnyi győzelem. – Feszülten ejtettem ki a szavakat, hiszen tényleg nem találtunk még módot ellene, azaz ellenük.
- Biztos vagyok benne, hogy van mód a megölésére… csak azt nem, hogy mi az. Talán a megoldás a pokolban keresendő, de oda… veszélyes lenne elmenni. Másrészt lehetetlen, ha nincs, aki levigyen minket oda. – Ingattam a fejemet, kissé jobban belemerülve a kérdéskörbe, majd inkább a lányra kezdtem koncentrálni és az edzésre.
Figyeltem, miképp utánozza le a mozdulataimat és bólintottam is egy aprót, jelezve, hogy jó úton jár.
- Kicsit határozottabban. – Utasítottam, majd ezt követően tettem fel a kérdést Blairt illetően. Nos, a válasz, amit kaptam… őszintén szólva nem ilyesmire számítottam. Pislogtam is néhányat, majd felvontam az egyik szenöldökömet.
- Biztos, hogy ugyanarról a Blairről beszélünk? Bár… nem szólok bele a módszereibe. De nyilván benned nem hagyott túl jó nyomokat a dolog, vagy…? – Kissé aggódva figyeltem. – Ugyanakkor… ha a tanítványává fogadott, gondolom jól sültek el köztetek a dolgok. – Megenyhültek az arcvonásaim, még rá is mosolyogtam halványan a lányra. – Csak hogy tudd, nem csak rá, de rám is számíthatsz a későbbiekben, ha… gondolod. – Tettem hozzá halkabban, majd tettem néhány újabb utasítást az edzésre vonatkozóan, hogy mit csináljon és hogyan, valamint meg is mutattam neki néhány újabb mozdulatot, amit aztán rajtam próbálhatott ezúttal ki. Persze nyilván nem lehetett még akkora ereje, hogy leterítsen a lábamról, de épp a gyakorlás volt a cél.

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Keresem :
Léptek száma :
129

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyVas. Júl. 28, 2019 12:49 pm

Isaac and Lizzie
teach me, master.

Látom Isaac arcának rezdüléséből, hogy őt is meglepi az egyik kollégája elszabadulása, amit valahol jó jelnek tekintek. Végül is ha a vezetők az ilyesmit nem nézik jó szemmel, kicsit talán megnyugodhatok, hogy tényleg nem kell több hasonlóra számítanom.
Az is némi örömmel és megnyugvással tölt el, hogy az ő személyében ismét egy szövetségesre leltem Kai ellen. A drága nagybátyám olyan ellenfél, aki ellen minden segítség, támogatás és társ jól jön, minél többen vagyok, annál jobb, és annál nagyon az esélyünk. És Isaac szavai arra utalnak, hogy rajtunk kívül más is van.
- Azt hiszem, ez valahol jó dolog. Mármint persze nem az a része, hogy Kai többeknek is ártott, hanem hogy többen vagyunk ellene. Növeli az esélyeinket... - jegyzem meg hangosan tűnődve. Azután nekikészülünk az edzésnek. Érdeklődve figyelem, amíg a kezemre teszi a bandázst, és igyekszem ellesni annak a módját, hogy legközelebb már egyedül is menjen. Majd beállok a zsákhoz, és próbálom leutánozni az iménti mozdulatait. Azt már csak ő tudja megmondani, hogy mekkora sikerrel. A kérdését hallva viszont kicsit elnevetem magam.
- Nos, az egy érdekes szitu volt. Elkábított, majd elrabolt, és bezárt egy raktárba... - válaszolok két ütés között.

I'm Not Afraid

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
Isaac & Lizzie | teach me master - Page 2 898332f92dc80fef226694a503449bb6156c350f
stays invisible for you.
Kapcsolatban :
Léptek száma :
81

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyKedd Júl. 23, 2019 4:06 pm

153 words ✩ erős légy ✩ note: hmhm Very Happy  

Felvontam a szemöldökömet a szavaira. Nem tudtam, melyik vadászunkkal lehetett „kellemetlen” élménye, de szívesen beszéltem volna vele én magam is. Nem tudom, valamiért… bennem volt ez a védelmező ösztön. Talán pont azért, mert engem senki sem óvott soha. Senkit sem érdekeltem jóformán. Az apám ott rúgott belém, ahol tudott és… a fenébe is. Ostoba emlékek.
- Valójában nem mindenkinek célja Kai elpusztítása… de néhányunknak szívügye, azt hiszem. – Magyaráztam és tényleg rá akartam kérdezni, tud-e Poppyról, de aztán nem tettem. Nem tudtam, mi volna a helyes.
A kérdésekre elgondolkodva néztem körbe, majd előszedtem néhány dolgot. Védeni kellett a kezét, első körben, szóval ráadtam egy bandázst, mindenféle magyarázat nélkül.
- Mutatok néhány alapot és ezeket kellene megpróbálnod leutánozni. – Kezdtem el végül magyarázni, mit és hogyan kellene csinálnia, mutattam is mellé, majd a zsákra mutattam végül, miszerint megpróbálhatja most ő. Megfogtam a zsákot a másik oldalról, így pillantottam rá várakozón.
- Egyébként… hogyan találkoztatok Blairrel? – Érdeklődtem.

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Keresem :
Léptek száma :
129

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04, 2019 1:56 pm

Isaac and Lizzie
teach me, master.

- Nos, éppen ezért, mert azzal már épp elég feltűnést keltek, és nem akarom tetézni. Mikor megérkeztem, volt egy kellemetlen élményem az egyik vadászotokkal... Szerencsére Blair időben befutott – vonom meg a vállam, és egyben el is magyarázom Isaacnek az óvatoskodásom okát.
- Örülök, hogy legalább ebben egy hullámhosszon vagyok az itteniekkel. Én sem szeretnék semmi egyebet, mint örökre kiiktatni Kait. Ebben a családom is biztosan szívesen segédkezne, ha kell... Bár ők nem tudják, hogy itt vagyok – vallom be. Blair ezzel is tisztában volt, és ha már ő megbízik a partnerében annyira, hogy átpasszoljon neki, gondolom ezt Isaacnek is beismerhetem.
Érdeklődve vonom fel a szemöldököm, mikor megszólít, mintha valamit mondani akarna, és várakozva nézek rá... de végül csak az edzésünkhöz tesz javaslatot.
- Rendben. Te vagy a főnök! - biccentek. - Na, és akkor most mit kell csinálnom? Ütögetni egy zsákot, vagy ilyesmi? - kicsit megmozgatom az izmaimat, a karjaimat, a nyakamat, hogy bemelegítsem őket. Talán nem vagyok teljesen reménytelen eset, hisz egy-két dolgot azért már próbáltam ellesni, és tanultam apától. De az itteniekhez képest tutira nagyon kezdő vagyok.

I'm Not Afraid

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
stays invisible for you.
Kapcsolatban :
Léptek száma :
81

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyVas. Jún. 30, 2019 3:30 am

280 words ✩ erős légy ✩ note: hmhm Very Happy  

Kedves lánynak tűnt, azt hiszem, első pillanatban megnyerte magának a szimpátiámat. Fürkésztem őt, miközben újból nevetett, majd oldalra döntöttem néhány pillanatra a fejemet.
- Maximum azzal keltesz feltűnést, hogy boszorkány vagy… mármint, ezekben a körökben – Mutattam némileg körbe, de közben végig őt figyeltem.
A szavait hallgatva rögtön gondolkozni kezdtem, miképp is lehetne ennek az egésznek nekiállni, de mikor Kai Parker került szóba, a gondolataim el is terelődtek a démon irányába. Feszültten szívtam magamba némi oxigént, majd fújtam ki lassan. Azonban arra a mondatra összeráncoltam a homlokomat, miszerint egyszer már megtámadta.
- Kai… minél előbb meg kell találnunk a módját, miképp ölhetjük meg véglegesen – Morogtam feszülten, majd megráztam gyengén a fejemet. Szóval ez a démon egyszerre szórakozik mindannyiukkal, ha jól rakom össze a dolgokat. Élvezi, hogy megfélemlíthet másokat… azt hiszi, rettegésben tarthat bárkit. De ezt nem hagyhatjuk.
Újabb sóhaj hagyta el a számat, majd a lányra emeltem a tekintetemet.
- Figyelj csak, Liz… - Kezdtem bele, de megtorpantam. Rá akartam kérdezni, tud-e ő és a családja Poppy létezéséről, avagy sem, de végül nem tettem. Egyelőre jobb volt nem belekavarni a dolgokba, ígyis pont elég baja volt mindenkinek. Bár… Poppy jelen pillanatban csakis rám számíthatott, hiszen én tudtam a létezéséről, s arról, hogy ki is ő valójában. Ahogyan azt is, mekkora veszélyben van. Egyelőre nem tudtam kitalálni, mihez kezdjek vele, de semmiképpen nem akartam belerántani a veszélybe. Bár ennek talán már késő volt.
- Kezdjük egy kis erősítéssel, én azt javaslom – Tértem vissza az eredeti témára, lógva hagyva a Kai Parker témakört, s minden mást is. Egyébként is… jó lett volna Blairrel is megbeszélni, mi is a pontos terve. Mondjuk, ha eddig nem avatott be, talán egymaga akart szervezkedni a démon ellen.

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Keresem :
Léptek száma :
129

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptySzomb. Jún. 29, 2019 7:18 pm

Isaac and Lizzie
teach me, master.

Egy pillanatnyi habozással bólintok a fickó válaszára. Érdekesnek találom, hogy még a kollégái sem tudják, merre jár Blair, de lehet, hogy valami forró nyomot követ valami szörnyeteg után, és amiatt kellett csapot-papot hátrahagyva lelépnie. Néha apa is csinál ilyet. Ezeket a vadászos dolgokat általában csak Doriannel tárgyalja meg – meg néha Hope-pal, de ebbe a részbe inkább ne is menjünk bele – aztán fogja magát, és eltűnik. De szerintem anyában is van ilyen hajlam a csavargásra néha. „Ügyeket intéz”, meg „új, lehetséges diákokat kutat fel” címszavak alatt utazgat. Ezeket igazából annyira nem is bánom, jó érzés, hogy megbíznak bennünk annyira, hogy merjenek bennünket magunkra hagyni, ha a helyzet úgy hozza. Végül is még egy kicsi, és felnőttek leszünk.
- Rendben, Isaac – kicsit elnevetem magam, tényleg nem néz ki hatvannak. - Tudod, csak idegen még nekem ez az egész. A hely, az emberek, konkrétan az egész város, meg hát fura egy egész csapatnyi vadász között mászkálni itt egész nap, aztán senkit nem akarok már elsőre felhúzni azzal, hogy tiszteletlen vagyok – vigyorodom el szélesen. Mert amúgy a tiszteletlenség, általánosságban véve, nem áll azért annyira messze tőlem.
- Valójában még nem tisztáztuk le teljesen ezeket a részleteket, de mindkettő szóba került. Én mindenesetre szeretnék fizikailag is erősödni, ha a mágia cserben hagyna... Mivel elszívó boszorkány vagyok, nem garantált, hogy mindig képes lehetek mágiához nyúlni. De a varázslás részéből is biztosan lenne mit tanulni. Szeretnék felkészült lenni, amennyire csak lehetséges, ha Kai újra támadna. Egyszer már rám támadt, és szerencsésen megúsztam, de a következő körben – mert biztos lesz olyan – már nem szeretnék mindent a szerencsére bízni – tárom szét a karomat.

I'm Not Afraid

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
stays invisible for you.
Kapcsolatban :
Léptek száma :
81

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2019 5:48 pm

302 words ✩ erős légy ✩ note:   Lizzie drága, hát kezdjük el Very Happy  

Gyengén megráztam a fejemet és mondtam volna valamit, azaz magyarázkodni akartam Blair helyett, mikor elkezdett nevetni. Pislogtam néhányat, majd töprengve figyeltem. Örültem, hogy nem kellettett rákérdeznem arra, hogy mégis mi az ördög lelte – magától beszélni kezdett.
- Semmi gond, érthető. Én sem értem, mitől olyan elfoglalt mostanában… lehet, csak kerüli a társaságot – Néztem félre egy sóhajjal, de ahogy folytatta, s kiejtette Kai Parker nevét, kissé lefagytam. Az egy dolog volt, hogy én magam is listára vettem Kait, de… Blair? Nem tudom, valamiért váratlanul ért ez a tény. De egy részem megkönnyebbült, mert ez azt jelentette, hogy nem egyedül kell megküzdenem azzal a démonnal. Meg kellett védenem ugyanis Poppyt… hiszen a halálát akarta. Nyeltem egy aprót, majd felemeltem a mutatóujjamat kezdésként, a kézfogásunk után. Reméltem, hogy ezzel magamra vonom a teljes figyelmét.
- Először is… ha megkérhetlek, tegezz! Vagy annyira öregnek nézek ki? Nem vagyok még 60 éves – Ejtettem meg egy szelíd mosolyt felé, majd vettem egy mély levegőt. Komolyra váltottam lassan, magam mellé engedve a kezemet. Beljebb léptem az edzőteremben, de továbbra is őt figyeltem.
- Másodszor. Fogalmam sem volt arról, hogy Blair miben mesterkedik. Szóval Kai Parker ellen akar téged felkészíteni, ha jól értettem, igaz? Ez elég nehéz ügy. Bár… nyilvánvalóan nem kell bemutatnom Kait, hisz a rokonod – Ingattam némileg a fejemet. – Miben állapodtatok meg Blairrel? Hogyan akar edzeni téged? A mágiádat óhajtja felturbózni vagy fizikailag akar szintre hozni először? – Érdeklődtem, majd végigmértem a törékenynek tűnő lányt. Kai mi az ördögért nem hagyja békén ezeket a lányokat? Mégis mit ártottak neki? Mert a véleményem szerint semmit.

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Keresem :
Léptek száma :
129

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2019 5:19 pm

Isaac and Lizzie
teach me, master.

- Igen, én vagyok – felelem meglepődve, amiért tudja a nevemet. Nem számítottam rá, hogy a jelenlétemnek híre ment a vadászközpontban. Figyelembe véve, hogy milyen fogadtatásba részesültem, hogy egy vadász majdnem átvágta a torkomat, és Blarinek épp hogy csak sikerült időben megérkeznie, nem tudom biztosan, jó-e az nekem, ha tudnak mások is az érkezésemről. Bár Blair figyelmeztette a társait, hogy a tanítványa vagyok, és ilyen többet ne történhessen.
- Ma nem ér rá? - kérdezek vissza elképedve, majd rövid, frusztrált, feszült nevetést hallatok. Ez szépen alakul. Csupán egy-két napra tudtam most elszabadulni, és abból az első napon már rögtön cserben hagyott. Nem erre számítottam. Persze az szép és jó, hogy legalább gondoskodott a helyettesítéséről, de mégis... én idegen vagyok itt, egy ellenséges helyen, egy idegen városban... egyedül... Mindegy, legalább ez az edzés összejön ma, még ha a tanár személye változott is.
- Elnézést, csak nem erre számítottam – magyarázom meg az ideges nevetgélésem okát, mielőtt még neveletlennek nézne. - Nem tudom, mennyire volnék különleges eset. Azt ígérte, segíteni fog a nagybátyám ellen, de most egy kicsit összezavarodtam. A nagybátyám Kai Parker, talán már hallott róla. Én Lizzie Saltzman vagyok – fogok kezet a férfival.

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
stays invisible for you.
Kapcsolatban :
Léptek száma :
81

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2019 2:00 am

216 words ✩ erős légy ✩ note:   Lizzie drága, hát kezdjük el Very Happy  

Nem igazán értettem Blairt. Mostanság mintha több dolga akadt volna, mint eddig – vagy mintha elkezdett volna kerülni. Talán túlságosan is sokat gondoltam bele abba, ami elindult köztünk… már nem igazán beszéltünk, vagy ha mégis, akkor is csak a sablonos dolgokról. Ez pedig engem is arra készetett, hogy visszahátráljak.
Aztán megkért, hogy vegyem át tőle a mai napra az egyik kis tanítványát – fogalmam sem volt róla, hogy tanítványai is vannak. De nem faggattam, hanem amint megtudtam, hol beszélték le a találkozót, már oda is mentem. Az edzőterem. Végignéztem a gépeken, a súlyokon, meg mindenféle szerkezeten, majd rágyújtottam. Senki sem volt ott rajtam kívül, de reméltem, hamar társaságom akad. Egyáltalán ki az a tanítvány? Várjunk, mintha a nevét is említette volna. A cigivel a számban fordultam végül a hang irányába, pislogva. Meglepve tapasztaltam, hogy egy elég fiatalka lányról van szó. Hm. Kivettem sietősen a számból a dohányt.
- Oh, akkor te lennél Lizzie, igaz? – Nyugtáztam a dolgot, majd elnyomtam a cigarettát. Nem akartam a füstöt szegény lányra fújkodni.
- Blair most nem ér rá. Arra kért, hogy mára vegyelek át tőle. Nem is tudtam, hogy egy ideje tanítványokkal is foglalkozik. De lehet, te különleges eset vagy – Léptem oda hozzá, miután kidobtam a cigarettát és a kezemet nyújtottam.
- Isaac Lestrange. Az egyik… másik vezetője a szervezetnek – Pillantottam körbe.

Isaac Lestrange
Ötök testvérisége vezetõ
Az aktív résztvevő
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
Keresem :
Léptek száma :
129

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 EmptyKedd Jún. 25, 2019 1:51 am

Isaac and Lizzie
teach me, master.

Már legalább negyed órája rovom a folyosókat, mert folyton eltévesztem, hogy merre is kellene befordulnom, hogy rátaláljak az edzőteremre, ahová a következő programot lebeszéltük. Valójában már lassan több mint egy fél napja itt vagyok Denverben, de Blair folyamatosan elfoglalt, épp csak fogadott az érkezésem után, egy vadászatról visszatérve, aztán már tovább is állt. Nem is értettem, mi dolga akadt hirtelen, csak azt reméltem, hogy hamar visszatér, és belevághatunk a dologba, hiszen égek a vágytól, hogy tanuljak valamit. Így viszont már kezdek attól tartani, hogy a kamu tanulmányi kirándulásom egy időpazarlás lesz, feleslegesen tömtem az otthoniak fejét hazugságokkal, hogy megszökhessek, és talán tíz percnyi edzés után megint le leszek koppintva. Bár valószínűleg csak türelmetlen vagyok, mint az velem gyakran megesik. De a belső feszültségemnek jó oka van, meg akad neve is: Kai Parker. Ezt a nevet pedig elég csak magamban felidézni ahhoz, hogy lerázzam magam, újra türelmet erőltessek magamra, és elszántan folytassam az utamat. Végül már muszáj egy srácot megkérnem, hogy útbaigazítson, mert nekem ez a hely még mindig egy labirintus. Ám amikor megérkezem a megfelelő helyre, meg kell állapítanom, hogy a késésem ellenére sem várakozik rám az egykori elrablóm. Helyette egy másik vadász bitorolja épp a helyet.
- Bocsánat! Lehet, hogy megint rossz helyen járok. Én Blairt keresem, mert, azt hiszem, itt lenne egy edzésünk – vonogatom a vállam tanácstalanul.

Elisabeth Saltzman
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
A közösség sztárja
Ez az én történetem :
stays invisible for you.
Kapcsolatban :
Léptek száma :
81

TémanyitásIsaac & Lizzie | teach me master - Page 2 Empty

Ajánlott tartalom