Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done

Megumi

Who are You? Empty
Today at 1:05 am

Astrah

Who are You? Empty
Today at 1:04 am

Central Park

Who are You? Empty
Today at 12:42 am

Barlangok

Who are You? Empty
Today at 12:09 am

Elhagyatott gyár

Who are You? Empty
Today at 12:08 am

A városi temetõ

Who are You? Empty
Today at 12:08 am

Híd

Who are You? Empty
Today at 12:07 am

A sötét kelepce

Who are You? Empty
Today at 12:06 am

Kívánságkosár

Who are You? Empty
Yesterday at 9:02 pm

Fotelek és asztalok

Who are You? Empty
Yesterday at 1:07 pm

Old-Blair albérleti lakás

Who are You? Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:35 pm

at the beginning • Isaac & Lara

Who are You? Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:02 pm
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

21 Hozzászólások - 40%
6 Hozzászólások - 11%
5 Hozzászólások - 9%
4 Hozzászólások - 8%
4 Hozzászólások - 8%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
2 Hozzászólások - 4%
2 Hozzászólások - 4%

Share

Who are You?
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásWho are You? EmptySzomb. Aug. 01, 2020 3:34 pm

Amit kitalálsz
Szabad /  Stoppolva / Foglalt

Play by:
Theo James vagy Manish Dayal
Kor:
27 év (1992. szeptember 9.)
Faj:
Kambion
Beállítottság:
Heteroszexuális vagy esetleg biszexuális
Szerepkör:
Az ellenségem és egyben a társam is (gyakornokok vagyunk a Mystic Falls-i kórházban, én frissen kerültem ide)
Kapcsolatok:
Egyelőre csak én
Történetünk:
Tudnod kell rólam, hogy évek óta nem voltam huzamosabb ideig Mystic Fallsban a családommal. Ennek megvan a maga oka, de úgy tűnik, a sorsunkat tényleg nem kerülhetjük el. A Kambionok és Guardianok legendája valós... túlságosan is az. Nem tudom, te mennyire vagy képben azzal, hogy miféle harcot kell megvívnunk egymással, de egy biztos... a végén vagy meghalsz, vagy a jó oldalra sikerül téged átrántanom. Azért bevallom, én magam sosem kerestem eszeveszett módon a kambion felemet - mert sosem akartam harcolni. Talán még a képességeimnek sem örültem túlzottan, pedig sokszor vettem már hasznát. És talán azért, ami vagyok... nos, ezért nem roppantam bele abba, hogy a nevelőapám szó szerint kiírt a családunk életéből azzal, hogy másik városba küldött tanulni. Ugyanis New Yorkban élek évek óta, próbálom valahogy eltartani magamat, suliba járok, továbbá a gyakornoki éveimet végzem. Még sokat kell tanulnom, legalábbis úgy érzem... oh és a legfontosabb: nővér leszek, ha tényleg átmegyek minden "vizsgán", immár élesben is.
Azonban úgy alakult, hogy a családom tiltakozása ellenére haza fogok költözni. Ennek az az oka, hogy valakinek szüksége van a segítségemre és számomra nagyon fontos az illető (pedig alig ismerem), így hát nem kérdés, hogy cselekednem kell. Amikor pedig átkéretem magam a helyi kórházba... akkor fonódik össze a sorsunk.
Nem tudom, mi okból kifolyólag, de orvosnak tanulsz és te is újonc vagy; avagy egy gyakornok. Viszont megvannak a magad sötét titkai. Például számtalan alkalommal halt már meg valaki miattad a kórházban; továbbá előszeretettel molesztálod a nővéreket is. Talán én is erre a sorsra jutok, még nem tudom.
Hogy mit akarok kettőnkkel? Ha szerelmi szál érdekelne, akkor ne olvass tovább. Ha izgalmakra vágysz, akkor viszont gyere: találjuk ki együtt, miként kezdődik és végződik a közös munka, avagy a kalandunk... sikerül megváltoztatnom téged? Sikerül észhez térítenem téged, vagy talán... végül meg kell, hogy öljelek?

// Igazából nincs túl sok dolog lefixálva, még a PB is váltható, amennyiben megbeszéljük.  Who are You? 450640341 A leírtakat is lehet formálni, de közös pontnak mindenképp a kórházat gondolnám... és persze a friss ismeretség is alap. Who are You? 3909542699
Ha felkeltettem egy kicsit is az érdeklődésed, akkor ne habozz, regisztrálj és írj rám! Ha már itt vagy... akkor csak írj bátran! //

Ashley Becker
Guardian
angyali kiválasztott
Who are You? YT2c6T2
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Kapcsolatban :
℘ Waiting for you,
Jefferson Schilling
Keresem :
Léptek száma :
9