Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLoreley EmptyVas. Május 30, 2021 4:39 pm

Loreley
Kötött Play by: Amy Jackson


Státusz
Szabad

Csoport
Siren

Rang
Szirén

Tartózkodási hely
Pokol vagy Mystic Falls, leginkább

Foglalkozás
Megalkotóra bízva

Kapcsolatok
Lionel Wells (az, akit befolyásol), Katherine Pierce (főnök), Kai Parker (szövetséges)
Ahogyan én látlak...

Talán megvan egy évezrede is annak, hogy szirén lettél. Meghaltál. Megaláztak, gyűlöltek ott, ahol éltél, holott te semmi rosszat nem tettél senkivel. Az emberek gonoszak. Erre későn jöttél rá, ugyanis te az a fajta ember voltál, aki mindvégig a jót kereste a másikban. Még akkor is, mikor a pszichikusi erőd megjelent. Mikor képes voltál belelátni mások gondolataiba. Te hittél bennük. Abban, hogy megváltozhatnak. Jók lehetnek.
Ám bebizonyították az ellenkezőjét. Képesek voltak megölni. Szenvedtél, rengeteget, de az élet úgy hozta, hogy kaptál még egy lehetőséget. Lehetőség arra, hogy bosszút állhass a gonosz lelkeken, melyek beterítik a világot. Lehetőséget arra, hogy ne halj meg. Élj. Szirénné váltál azzal, hogy Arcadiussal alkut kötöttél. Vállaltál mindent, ami ezzel jár. Gyilkolás, s emberi hús fogyasztása. Úgy érezted, ez egyfajta elégtétel. Első dolgod volt megölni azokat, akik neked ártottak.
Azóta pedig, nos, kiteljesedtél. Viszont megrendített Arcadius halála. Mindig is benne láttad a saját megváltódat, azt, aki felemelt a porból. S halott. Gyűlölettel vagy Stefan és a társasága felé, hiszen ők okozták a te királyod halálát. A pokol királynőjét pedig nem vagy hajlandó elfogadni, titokban lázadsz ellene. De egyelőre csendben követed az utasításait, hiszen olyan úton jár, mely tetszetős a számodra. Azzal, hogy elküldött téged felkutatni Stefan egyik ellenségét, lehetőséget is adott arra, hogy Arcadius gyilkosa halott legyen. S te csak arra vársz, hogy üdvözölhesd Stefan Salvatore-t a pokolban.
Mindeközben szimpatizálsz Kaival. Bár a friss démon szinte észre sem vesz téged, igyekszel néha a közelébe férkőzni. Viszont látod, hogy ő teljesen más síkon mozog, mint te.

Adott képességek

Nem rendelkezik vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Loreley Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Loreley 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Loreley F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Loreley Empty
 

Loreley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Loreley
» Loreley