Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done

Megumi

teenage dream Empty
Today at 1:05 am

Astrah

teenage dream Empty
Today at 1:04 am

Central Park

teenage dream Empty
Today at 12:42 am

Barlangok

teenage dream Empty
Today at 12:09 am

Elhagyatott gyár

teenage dream Empty
Today at 12:08 am

A városi temetõ

teenage dream Empty
Today at 12:08 am

Híd

teenage dream Empty
Today at 12:07 am

A sötét kelepce

teenage dream Empty
Today at 12:06 am

Kívánságkosár

teenage dream Empty
Yesterday at 9:02 pm

Fotelek és asztalok

teenage dream Empty
Yesterday at 1:07 pm

Old-Blair albérleti lakás

teenage dream Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:35 pm

at the beginning • Isaac & Lara

teenage dream Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:02 pm
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

21 Hozzászólások - 40%
6 Hozzászólások - 11%
5 Hozzászólások - 9%
4 Hozzászólások - 8%
4 Hozzászólások - 8%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
2 Hozzászólások - 4%
2 Hozzászólások - 4%

Share

teenage dream
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
Témanyitásteenage dream EmptySzomb. Május 02, 2020 11:56 pm

bájos neved
Szabad

Play by:
Emma Stone? (ötlet)
Kor:
18 év
Faj:
rád bízom
Beállítottság:
rád bízom
Szerepkör:
egykori tanítványom, viszonzatlan szerelem
Kapcsolatok:
velem, de ha nagyon nem bírsz magaddal, szemben találhatod magad a jövendőbeli asszonnyal @Liezel Z. Lacroix, illetve a családi ügyeimbe is beleütheted azt a pisze orrod @Theodore Storm, @Scarlett Storm

A történetünk
strangers in your head

Tisztázzuk le már az elején: nem, nem vagyok szerelmes beléd. Sosem voltam. A tanárod voltam, azért voltam kedves hozzád, mert az volt a dolgom. Azért magyaráztam el az anyagot, mert fizetést kaptam érte (és mert ez a hivatásom, életem egyik nagy szerelme, hogy fiatalok elméjét fényesíthessem). Azért öleltelek meg és simogattam meg a hátad, mert mindenkivel ezt csinálom, szeretek közvetlen kapcsolatot ápolni a diákjaimmal. Te ezt azonban úgy vetted, hogy tetszel nekem és teljesen belém habarodtál. Egy kicsit már kezdett kínossá válni, hogy állandóan utánam koslatsz, elhalmozol ajándékokkal és a figyelmem lesed... De tudom, milyen a te korodban szerelmesnek lenni, ezért nem akartam összetörni a szíved.
Aztán meghaltam és összetörtelek. Én tényleg azt hittem, részedről csak a hormonok tombolása volt az egész, de a temetésemet követően depresszióba estél. Nem tudtál enni, aludni, elhatárolódtál a barátaidtól, leromlottak a jegyeid. Őszintén meggyászoltad a férfit, akit szerettél. Fogalmad sincs róla, hogy egy boszorkány véletlenül feltámasztott és hogy újra élek, de hamarosan rá fogsz jönni, mert amilyen elhivatott és kotnyeles vagy, mindig beleütöd az orrod a dolgaimba... Hogy óvjalak meg attól, hogy megint darabokra törj miattam? Köztünk soha nem lehet semmi, és nem csak a korkülönbség miatt. Sajnálom. Megérdemled, hogy valaki őszintén és odaadással szeressen, de nem én leszek az...

//Attól még, hogy szerelmi szál nem alakul ki köztük, nagyon sok tervem van a kisasszonnyal teenage dream 846202165 Nate-et ugye mindenki halottnak hiszi, mégis visszamászik hónapok múltán a sírból. Emiatt kénytelen teljesen átalakítani az életét, a régi iskolájába például nem mehet vissza, új helyen kezd el tanítani, hogy ne keltsen a varázslatos visszatérésével feltűnést, de a lányka kiszagolhatná, hogy még él. Nyilván ezen sokkot fog kapni és kutakodni kezd, hogy ez mégis hogyan lehetséges. Nyugodtan Nate nyakára járhat, előbb vagy utóbb a fiam kénytelen lesz beavatni a részletekbe. Ha a lányka elég elhivatott, azt is kiderítheti, hogy Nate vérfarkas, sőt, akár az átka aktiválásában is része lehet valahogy. Igazából teljesen rád bízom, mennyire kívánsz belemászni a fiam életébe. Túrj bele nyugodtan! Azt is rád bízom, tepersz-e még a szerelméért, vagy lassan megpróbálsz továbblépni. Viszonzást nem adhatok, de az új szerelmi száladat szívesen segítek felépíteni teenage dream 846202165 Gyere, nagyon várlak!//

as if you don't remember

Nathaniel Storm
Ember
ártatlansága nem biztos
teenage dream XZMsiF7
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
teenage dream Tumblr_inline_pbdwuwiELO1rfmocr_250
•○ show me a hero and I'll write you a tragedy
Kapcsolatban :
Léptek száma :
35