Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done

Megumi

Rozália.... Empty
Today at 1:05 am

Astrah

Rozália.... Empty
Today at 1:04 am

Central Park

Rozália.... Empty
Today at 12:42 am

Barlangok

Rozália.... Empty
Today at 12:09 am

Elhagyatott gyár

Rozália.... Empty
Today at 12:08 am

A városi temetõ

Rozália.... Empty
Today at 12:08 am

Híd

Rozália.... Empty
Today at 12:07 am

A sötét kelepce

Rozália.... Empty
Today at 12:06 am

Kívánságkosár

Rozália.... Empty
Yesterday at 9:02 pm

Fotelek és asztalok

Rozália.... Empty
Yesterday at 1:07 pm

Old-Blair albérleti lakás

Rozália.... Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:35 pm

at the beginning • Isaac & Lara

Rozália.... Empty
Csüt. Aug. 06, 2020 11:02 pm
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

21 Hozzászólások - 40%
6 Hozzászólások - 11%
5 Hozzászólások - 9%
4 Hozzászólások - 8%
4 Hozzászólások - 8%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
3 Hozzászólások - 6%
2 Hozzászólások - 4%
2 Hozzászólások - 4%

Share

Rozália....
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásRozália.... EmptySzer. Május 27, 2020 3:53 pm

Rosie ...
Szabad /  Stoppolva / Foglalt

Play by:
Ella Purnell
Faj:
ember
Rang:
-
Kor:
21-22
Beállítottság:
-
Szerepkör:
-
Kapcsolatok:
az én gyönyörű pofim (de kölcsön adlak Finn-nek is ha nagyon szeretnéd...)
Történetünk:
Emlékszel még, amikor az Old Trafford lelátói alatt tetettük, hogy micsoda Sid és Nancy duó vagyunk, miközben az egyetlen kriminális bennünk talán a hajunk állapota volt? Emlékszel, amikor naivan azt hittük, hogy  a világ felesküdött ellenünk, de nem aggódtunk, mert amég fogjuk egymás kezét nem lehet nagy bajunk? Bohók voltunk, ostobák, és azt hittük, hogy amit tizenéves fejjel kitalál az ember, majd a jövőjévé válik. Mikor ébredtünk fel? Felébredtünk egyáltalán?

Szóval: a hölgyemény (akinek a nevéhez csupán a kontinuitás miatt ragaszkodom, hiszen így lett emlegetve az eddigi játékainkban) és Roman gyerekkorunk óta ismerik egymást, és tizenöt éves korukban jöttek össze. Minden szempontból az elsők voltak egymásnak. Amolyan indokolatlanul elhúzódott gyerekszerelm az övék. Évente maximum háromszor találkoznak, tekintve, hogy Roman New Orleansban jár egyetemre, Rosie pedig otthon, Manchesterben (bár ez rövid időn belül megváltozik, mivel Rosie a következő félévet már New Orleansban kezdi). Amit mindenképp tudni kell, mielőtt elvinnéd a karaktert: Roman drága kilométerekre van elbújva a szekrényben, de ha ez nem lenne elég még mélységes tagadásban is él. Ő és Rosie az utolsókat rúgják, főleg mióta Finn is bekerült a képbe... csak ezt még nem fogadta el. Én mindig úgy képzeltem el, hogy Rosie tökéletesen tisztában van azzal, hogy a pasija nem teljesen hetero, de kényelmesnek találja a helyzetet. Évente párszor eljátssza a barátnő szerepet, van kivel felvágni "nézd milyen jól néz ki a pasim, és igen, orvos lesz...", van, aki megfogja a kezét és randira vigye, stb. De ebből pont elég az a pár hét, amit együtt töltenek, azon kívül talán nincs olyan egyetemista fiú Manchesterben, akivel legalább first base-ig ne jutott volna. Nyilván romantikus jövőjük nem sok van, de én szeretném, ha nem lenne nagy drámázós szakítás köztük, csak egy ilyen finom "ó, most mér te is rájöttél, hogy meleg vagy, végre lehetünk legjobb barátok" típusú. De ezt majd úgyis megbeszéljük, ha elviszed a hölgyet Very Happy

A pb megegyezés kérdése, a plot viszonylag rugalmas, egyedül a névhez ragaszkodom. PM-ben vagy Discordon nyugodtan lehet zaklatni kérdésekkel. Várlak nagyon!

Roman Ackerly
Ember
ártatlansága nem biztos
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Léptek száma :
13

Rozália.... Empty

Rozália....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal