Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
Témanyitás♕ family •• reunion EmptySzer. Feb. 03, 2021 2:12 am



Family Reunion


Are you kidding me?


Nem sokszor értettem egyet a nőstényördöggel, de az biztos volt, hogy az utóbbi időben valami igencsak megváltozott köztünk. És most újabb pillanat jött el, mikor egyet tudtam vele érteni valamiben. Bólintottam.
- Rám bízhatod a lázadók megölését… hisz már van hatalmam hozzá – Mosolyra húzódtak az ajkaim. Határozottan a pokol tüzére gondoltam, amit többé-kevésbé én is képes voltam már uralni, hála annak, hogy én és ő képesek voltunk igazi szövetségre lépni. És talán más is volt már köztünk, holmi szövetségi egyezségen túl. Ha őszinte akarnék lenni, azt mondanám, fontos lett nekem Katherine. De ilyet nem mondanék ki soha hangosan.
Ahogy a kastély ajtaját szó szerint berúgta valaki, a tekintetem egyből odaszaladt. Fogalmam sem volt róla, ki ez a kölyök. Kicsit sem volt ismerős. Biztos voltam benne, hogy sosem láttam még. Felvontam a szemöldökömet. Volt ebben a kölyökben valami különös és ismerős. Sőt, egy kicsit hátborzongató is egyben. A nő kérdésére csak megráztam a fejemet.
- Ne tőlem kérdezd – Jegyeztem meg morogva, ahogy továbbra is a fiút fürkésztem. Egyre közelebb ért hozzánk, de végül mégis tisztes távolságban állt meg. Felvontam az egyik szemöldökömet, majd felszegtem az állam. Baljós érzésem volt a kölyökkel kapcsolatban. Azt viszont egyből észleltem, hogy démon; legalábbis démoni vér csörgedezik az ereiben. De nem értettem, honnan ennyire ismerős. Mi a franc ez az egész? A kérdéssel csak még inkább összezavart.
- Hogy mi? Mégis miről beszélsz? Honnan kellene tudnom, hogy ki vagy? – Kitártam a karjaimat is néhány pillanatra, majd leengedtem magam mellé.
Ha nekem nem is esett le, ki ez a kölyök, talán a nőstényördög hamarabb összerakhatta, ha figyelt a démoni auránkra.
- Azonban, bárki is vagy, jobb, ha elkotródsz innen a démon haverjaiddal együtt, mielőtt meg talállak ölni titeket – Tettem hozzá sokkal élesebb hangszínnel, mint ahogyan az előbb beszéltem. Nem hagyhattam, hogy egy jött-ment gyerek a saját kedvére szórakozzon velünk.



Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
♕ family •• reunion Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
♕ family •• reunion 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
♕ family •• reunion E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

♕ family •• reunion Empty
Témanyitás♕ family •• reunion EmptyCsüt. Dec. 10, 2020 10:29 am



To: Kai & Katherine


Feelings change, but memories don't!






Minden pompásan alakult. Az érkezésemmel drámai hatást szerettem volna kelteni, és ahogy végignéztem a két lény arcán, mit ne mondjak, tökéletesre sikeredett. A legszívesebben vállon veregettem volna magamat, de nem akartam kiesni a szerepből, így a karjaimat abban az ölelésre váró pózban hagytam még pár másodpercig. Igen… csak másodpercig, mivel… az apám… fújj… szóval, Kai… mondandója után már leengedtem a tagjaimat és csípőre tettem mind a kettőt. – Kölyök… hát ez vicces… – Jegyeztem meg magamnak szinte suttogva. Az előző erőltetett mosoly hirtelen váltott át komoly arckifejezésbe. A kezeimet csettintéshez készítettem, majd egy határozott mozdulattal jeleztem a hat megmaradt katonámnak, hogy a kijáratokat biztosítsák. Mindeközben a tekintetemet egy pillanatra sem vettem le a célpontjaimról. Nem véletlenül említettem a hatos számot… tudom egy tucat démonnal indultam el a nagy „kalandra”, viszont sajnálatos módon, a pokolbéli utazásunk nem volt egyszerű főleg, hogy a bábjaim létszáma megfeleződött, amíg a palotához értünk…
Miután a sakkfiguráim elfoglalták a helyüket, az ujjbegyeim által egymáshoz érintettem a kezeimet és lassan elindultam a gerlepár felé. – Hmmm… Gyönyörű mondhatom… Így kell fogadni egy „vendéget”? – Kérdeztem tőlük érdeklődve. Bár értelmes választ nem is nagyon reméltem, hogy kapok. Ha válaszoltak is, nem nagyon figyeltem oda. Minden gondolatom azon volt, hogy ne bukjon meg a tervem. Ha rajtam múlna az egész, akkora mészárlást rendeznék, hogy a végén, a kezemen levő vért trófeaként hagynám odaszáradni, miközben lehuppannék kényelmesen a trónra. De nem… nem lehetek ennyire biztos a dolgomban. Nem tehetem meg. Főképp azért, mert az utca megtanított arra, hogy minden körülmények között résen kell lenni. Az meg egy másik dolog, hogy az előttem lévő két személynek volt egyfajta hírneve. Valamilyen szinten bármire fel voltam készülve, legalábbis a pletykák alapján, viszont a valóság az teljesen más.
Ahogy lassú tempóban haladtam, a köztünk lévő távolság elérte az öt métert, közben valahogy Katherine viselkedésén megakadt a szemem. Nem tudta hova tenni ezt a helyzetet. Megálljt parancsoltam magamnak és csak ingattam a fejemet jobba-balra, majd Parker-re néztem és neki tettem fel a kérdésemet. – Felvilágosítsam én, vagy te szeretnéd elmondani az egészet? – A mutatóujjamat a nőre szegeztem, mellyel jeleztem a férfi felé, hogy kénytelen lesz cselekedni.

346 words ••• Somebody ••• note: Family... ••• kredit



Dommiel Parker
Krimon
a félvér herceg
Dommiel Parker



163
C szint:
Kalmithil
♕ family •• reunion Tumblr_inline_owed1htNMj1u672qh_100
E szint:
Son of Soul eater

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Titulus :
♕ Half-Blood Prince ♕
Másik felem :
⇸ Don't get too close ⇷
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♕ Dylan O'Brien ♕
Tartózkodási helyem :
Denver or Hell
Az álarc mögött :
Fedora

♕ family •• reunion Empty
Témanyitás♕ family •• reunion EmptyHétf. Dec. 07, 2020 5:41 pm



♛ To: Dommiel & Kai

We are a family... or something like that


Kainak és én igencsak hosszú utat jártunk be, mire eljutottunk addig, hogy rendezzük a sorainkat. Elcsesztük, mindketten, sokszor. Valahogy mégis sikerült újra egymásra hangolódni, s még a birodalomban is nagyjából rend volt. Az oszd meg és uralkodj elv sokáig nem volt ínyemre, ám végül ráébredtem, hogy mindenkinek jobb úgy. Ráadásul az uralkodáson kívül is egymásra találtunk, bár ez egyáltalán nem volt meglepő. A démon részéről egy kissé talán az volt, vagyis inkább a számára volt meglepő, míg a pokol lakói fellélegezhettek, hiszen ha öljük egymást továbbra is, azzal valószínűleg magát az otthonunkat pusztítottuk volna el idővel. Talán épp emiatt kötöttünk békét. Ha más nem is, a pokol mindkettőnknek fontos volt.
- Inkább végezzünk velük. Az évek alatt eleget harcoltunk már, nem gondolod? Idelent béke van, odafönt pedig káosz. Ennél többet nem akarhat egy pokolfajzat sem! - morogtam az orrom alatt az utolsó néhány szót. Mindent megkaptak, amire vágytak, sokkal többet, mint amit Arcadius valaha is kínált nekik. S lám, még ez sem elég, ezeknek pedig soha nem is lesz elég semmi. Teljesen fölöslegesnek láttam kínlódni velük.
Kaira emeltem a pillantásom, várakozóan a további szavaira, helyette viszont egy csattanás hallatszott közvetlen közelről, az ajtó pedig olyan erővel vágódott be, hogy csaknem kiszakadt a helyéről. Az egész terem beleremegett az ismeretlen érkezésébe, mire azonnal dühödt pillantást lövelltem a kis csapat felé. A fiú mondandója viszont annyira meglepett, hogy elkerekedett szemekkel fordultam a mellettem álló démon felé. Elgondolkodtam, mégis mire próbált utalni mindezzel, de abban biztos voltam, nem én teremtettem a fiút, s szinte abban is biztos voltam, hogy nem is Kai. A több száz évem alatt egyetlen gyermekem született, aki már nem volt az élők sorában, aki nem volt olyan romlott lelkű, hogy idelent kössön ki, s békére lelt. Kai viszont sokat tartózkodott odafönt, esetleg... kérdőn meredtem rá, kidüllesztett szemekkel.
- Valaki világosítson fel. Mi is történik most? - kapkodtam a fejemet, hol az idegenre, hol Kaira nézve. Azért felkészültem egy esetleges támadásra, mert egyértelműen okkal tört ránk a hívatlan vendégünk.

329 szó ♛ music ♛ note: ♕ family •• reunion 3808243726  

ex-Katherine Pierce
A pokol királynõje
a haragja bárkire lesújt
ex-Katherine Pierce



163
C szint:
Kalmithil
♕ family •• reunion F05fa50335ab970a67c290af1218966b
D szint:
Succubus

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
56
Titulus :
Queen of Hell
Másik felem :
with sinners
~ Kai Parker in the future
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Nina Dobrev
Tartózkodási helyem :
my kingdom ~ a.k.a. Hell
Keresem :
i found my naughty little demon
♕ family •• reunion Tumblr_njwn34R1uN1tvca3qo1_500

♕ family •• reunion Empty
Témanyitás♕ family •• reunion EmptySzer. Okt. 28, 2020 12:21 am



Family Reunion


Are you kidding me?


Sok évbe telt, míg a nőstényördöggel elfújtuk a békepipát, de azóta minden elrendeződött. Még a hatalommegosztásba is belement végül és… nos, a helyzet az, hogy én és ő, azt hiszem, hogy valamifélemódon együtt is vagyunk. Mint a pokol hivatalos és megmásíthatatlan uralkodói persze. Egymás mellett, békességben, egyeduralomban, néha egymás ágyában kikötve. Oké, lényegében a kis rejtek szobámból már átköltöztem hozzá. De számít ez? Nem, nem igazán. Avagy mondjam úgy, hogy ez az én dolgom és neked semmi közöd hozzá?
Lett volna némi dolgom a kastélyban, hisz lázadók mindig voltak és lesznek is, de nem volt időm ezzel törődni, mert az egyik démon olyan bejelentéssel jött, aminek nem túlzottan örültem. Oh, igen, a lázadókon agyaltam épp, hát most meg is kaptam, egy csapatot belőle.
- Listát kéne vezetni a lázadó démonokról. Vagy írjuk fel lassan az összeset, K.P.? – Léptem közelebb hozzá, kissé bosszúsan. Voltaképpen a démonok örülhettek volna a mi uralmunknak, hisz lényegében mindent megkaptak, amiről csak álmodhattak. A Földet is mi uraltuk, hellyel-közzel, a pusztítás óta, ami történt néhány éve.
Épp nyitottam a számat, hogy mondjak még valamit, mikor megéreztem valami furcsát, de nem tudtam volna szavakba önteni, mit. Ekkor rúgta be valaki a kastély ajtaját, amitől ott álltunk néhány méterre. Az ismeretlen hang irányába fordultam és nem csak a szavak, de a fiú láttán is kissé ledermedtem. Mi a fenéről beszél? Értetlenül néztem vissza a nőre mellettem, majd a fiúra.
- Van fogalmad róla, mégis kinek a kastélyán „kopogtatsz” te be, kölyök? – Inkább figyelmen kívül hagytam az apucis-anyucis kijelentését, hisz nem nagyon értettem a dolgot, betudtam annak, hogy kissé őrült a gyerek. Abban viszont egészen biztos voltam, hogy nem teljesen démon. De persze, az a néhány alak, aki körülvette őt, ők tényleg a mi fajunkba tartoztak. Nyílt lázadás? Lehet próbálkozni.


291 words ⇝ running up that hill ⇝ note: gyenge kezdő, de remélem, azért használható ♕ family •• reunion 2909147992
...I'm the black sheep, you know...

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
♕ family •• reunion Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
♕ family •• reunion 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
♕ family •• reunion E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

♕ family •• reunion Empty
Témanyitás♕ family •• reunion EmptyKedd Okt. 27, 2020 11:59 pm

Félvér herceg
Dommiel Parker •• Kai Parker •• Katherine Pierce


2036

16 évvel ezelőtt, karácsonykor, mikor a porfelhő végül felszállt, nem maradt más a világon, csak a pusztítás. A romhalmazok, amik egykor épületek voltak, kidőlt lámpaoszlopok, elszakadt kábelek, melyekben még az áram ott pislákolt, várva, hogy megrázhasson még utoljára valakit.
Aztán az emberek elkezdték felfogni a történteket. A pusztítást maguk körül. Mintha csak egy háború után lettek volna – de hisz így volt! Mindenkiben mély és örök nyomott hagyott ez a néhány nap, mikor a világ kis híján végleg elveszett.
Egy nő tekintete találkozott Kai Parkerével. A démon valamiért a jó oldalra állt egy rövid időre és szembeszállt a gonosszal, hogy a világot ne veszítse el, amit talán ő maga akart a földdel egyenlővé tenni. A nő még akkor is őt nézte, mikor a démon már rég máshol járt. Portált nyitott a pokolba, hogy aztán maga mögött hagyja a romos Denvert.
Akkor még nem tudta egyikük sem, hogy mi lesz a történet folytatása.
Néhány hónappal később, nyáron gyermeke született annak a bizonyos nőnek, akinek a nevére talán senki sem emlékezett, még maga Kai Parker sem, pedig volt közük egymáshoz. Még akkor is, ha csak egyetlen egy éjszakáról szólt – a démont akkoriban kezdték el érdekelni a nők. Ám fogalma sem volt, ez mégis mivel jár. A nőnek félvér gyermeke született, s ő pontosan aznap lehelte ki a lelkét. A gyermeket egy jóvető a kórházba vitte, miután rátalált a halott édesanyára.

Hosszú évek leforgása alatt, míg a gyermek évről-évre nőtt, cseperedett, s megjelent benne a gonoszság, a kegyetlenség, addig a démonok sem tétlenkedtek. A világot annál is jobban ellepték, mint azelőtt és elkezdték átvenni az uralmat.
Az Ötök Testvérisége elbukott. Szinte megszűnt létezni. Olyan varázslattal vetettek véget a testvériség munkájának, amivel a kardok többé nem működtek – nem választottak ki új vezetőt, ha meghalt az aktuális.
Már nem volt, ki megvédje az embereket, akik immár nem tudtak becsukott szemmel sétálni az utcán. Látták a démonokat, s azoknak tetteit.

2036-ra a pokolban teljes lett a béke. Katherine maga mellé emelte Kait, mint uralkodó. A helyzet talán idilli is lehetett volna, ha a félvér herceg nem toppan be az életükbe és kavar fel egyszerűen mindent.


Félvér herceg •• I. fejezet •• Family reunion

Idézet @Dommiel Parker karakterlapjából:
Körülnéztem és szinte mindent láng borított… a szememet egy dolog szúrta ki… a messzi távolban levő palota. Nem vesztegettük az időt, így elindultunk abba az irányba. Amint megérkeztünk berúgtam az ajtót és egy mosolyt erőszakoltam ki magamból.
Anyuci, Apuci… Megjöttem! – Tártam szét a karjaim, mintha arra vártam volna, hogy megöleljenek. Persze egyáltalán nem volt rá szükségem.

Kai Parker
Démon
a legsötétebb lélek mind közül
Kai Parker



163
C szint:
Kalmithil
♕ family •• reunion Tumblr_inline_p7hva8qklC1twex1h_540
B szint:
Sylph

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
172
Titulus :
⇝ CobraKai1972
Másik felem :
Queen of Hell
♕ family •• reunion 9XYvh7C
in future
A lelkem zárt ajtói mögött :
Ennyi éve vagyok a világon :
51
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
⇝ Chris Wood
Tartózkodási helyem :
⇝ In the Hell
℘ ℘ ℘ :
♕ family •• reunion E2e5fe5065a240cb9ba7c22f2c49b72a30b1bb26
Az álarc mögött :
Eliffe

♕ family •• reunion Empty
Témanyitás♕ family •• reunion Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

♕ family •• reunion Empty
 

♕ family •• reunion

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Best friends reunion
» Tessa && Jude || Reunion
» Caroline & Elena .•° Best friends reunion
» Elliot & Denise ~ High School Reunion