Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
ÜzenetSzerző
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 5:37 pm

The monsters are inside us
A szörnyek bennünk lakoznak

2020. december 29. 13:00

Mindketten meglepődtek a lány felbukkanásán, talán még a kinézetén is, a szavain még inkább. Látszott rajtuk, alig hiszik el, valóban egy banshee támadt rájuk, ez nem olyasmi volt, amit néhány pillanat alatt meg lehetett emészteni.
- Egy banshee. - ismételte a szavakat, bólintva hozzájuk, majd beljebb lépett néhány lépést a romos szobába. - Nem találkoztatok egy furcsa lénnyel se, míg eljutottatok ebbe az épületbe? - kérdezett ezúttal ő, fintorogva, mint akinek nem tetszik ez a szituáció. Valójában kissé csalódott volt, amiért ennyire tapasztalatlan emberekkel került össze, bár a lány még így is végzett a szörnnyel, a megfelelő varázst használva. Legalább hasznára lehetett.
- Talán szólhatnál a lovagodnak, hogy csillapodjon. Az apád, ugye? Érzem, hogy összeköt benneteket a vér. - sóhajtott, majd kíváncsian nézte a párost. - Boszorkány vagyok, nem vadász. Ti viszont elég tudatlanok vagytok. Hol voltatok az elmúlt napokban, mikor a lovasok letaroltak mindent? A világra szabadítottak minden pokolbéli lényt. - hadarta el felvont szemöldökkel. Alig hitte el, hogy valaki át tudott siklani ezen történések felett, hacsak nem egy barlangban élt.

172 szó határidő: 2021. január 21. sorrend: Hope, Klaus

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
The monsters are inside us - Page 4 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
The monsters are inside us - Page 4 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 5:05 pm




The monsters are inside us



To: littlest wolf



Saját magam miatt egy percig sem aggódtam, Hope biztonsága volt csak fontos. Ő azonban egyedül is elég jól helytállt, inkább csak lelki támaszt nyújthattam neki, ami igencsak frusztráló volt. Nem szoktam hozzá, hogy haszontalan vagyok, pedig a sikoltozó lénnyel szemben annak éreztem magamat. A lányom viszont gyorsan reagált, s ráérzett a megfelelő varázslatra, amivel egyszeriben elpusztította a lényt.
Időnk sem volt felfogni a történteket, mert a következő pillanatban újabb ismeretlen bukkant fel, ezúttal egy lány képében, aki nem tűnt veszélyesnek, de azért nem mozdultam Hope mellől. Még akkor sem, amikor kilépett mögülem, szinte árnyékként követtem a mozdulatait.
- Banshee? - szaladt fel csaknem a homlokom közepéig a szemöldököm. Nem akartam ostobán kijelenteni, hogy több, mint ezer évem alatt egyszer sem találkoztam sikoltó kísértettel, vagy bármi is legyen a lény valójában. Hiszen tudtam, ha valamivel még nem találkoztam, nem jelenti, hogy nem is létezik. A legtöbb halandó a vámpírok létezésében sem hisz.
- Már megbocsáss, de nem ismerünk, Avalon. Esetleg mesélhetnél egy kicsit magadról, mielőtt te leszel a következő. - hangsúlyoztam erősen a nevét, majd a kupac hamu irányába intettem fejemmel. - Vadász vagy talán? - közben megérintettem Hope vállát, hogy véletlenül se közelítse meg a lányt, amíg nem tudunk róla többet.

201 szó △  The monsters are inside us - Page 4 2557959562  
credit

ex-Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
ex-Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 TdDMjaj
D szint:
Half-blood of the Ghost Moon

Ez az én történetem :
△ In the end we're left
infinitely and utterly alone

The monsters are inside us - Page 4 Tumblr_p7gmlxQQvO1vuv9bpo2_250
i'm entirely bonkers. but i tell you a secret. all the best people are.
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
△ I'm the greatest bastard, love
Másik felem :
△ with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
1033
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
△ joseph 'bloody' morgan
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol & Marcel

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptySzer. Jan. 06, 2021 7:07 pm


Te monsters are inside us

Klaus && Hope

Nem igazán tudom mire vélni ezt a forróságot amit a testem magából áraszt, de őszintén most nem is foglalkoztat túlságosan. Még mindig érzem a levertséget, de egyelőre nem okoz nagyobb problémát, így addig is tudunk a feladatunkra koncentrálni. Megtalálni anyát és a nagynénémet...
Ahogy viszont ebbe a romos házba bejövünk megpihenni, már egyből akadályba is ütközünk. A lény ami fülsiketítő sikolyt adott ki, gondolkodás nélkül, összeszedett erővel igyekszem hatástalanítani egy tűzmágiával, ami telibe találja, majd pillanatokon belül el is ég. Fellélegzem kicsit, bólintok apám kérdésére.
- A fülem vérzik, de amúgy igen. - Úgy tűnik, Klaus jól van, így én nem kérdezek vissza, de egyébként esélyem sem lenne, hiszen ahogy apa elém száguld, ebből már tudom, hogy ismét valaki- vagy valami közeledik felénk.
Ahogy meglátom a nőt, a fehér ruhában ami véres... felszalad a szemöldököm a magasba, de hangja nem tűnik ellenszenvesnek vagy támadónak, így kicsit talán elengedek magamon. Természetesen igyekszem résen lenni, ha szükség lenne rá akkor tudjak azonnal reagálni az előttünk álló helyzetekre.
- Ez egy banshee volt? - Meglepetten pillantok a nőre, kilépve apám biztos védettségéből. - Mi történt itt? És miért vannak ilyen furcsa lények... errefelé? - Teszek fel néhány kérdést, ami hirtelen csúszik ki a számon. Talán ő megadja a kérdéseinkre a választ, talán ő tud segíteni legalább abban, hogy eligazodjunk kicsit és tisztábban lássuk, hogy merre induljunk tovább.


megjöttem ● youtube ● note: Mese"


Hope Mikaelson
Tribrid
vámpír, vérfarkas és boszorkány
Hope Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 Tumblr_p7g9mgtuCa1v3phb7o1_400
D szint:
Famous

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
75
Titulus :
☽ Littlest Mikaelson
Másik felem :
☽ Bonyolult
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☽ Danielle Rose Russell
Tartózkodási helyem :
☽ New Orleans, Salvatore School
Keresem :

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptySzer. Jan. 06, 2021 6:07 pm

The monsters are inside us
A szörnyek bennünk lakoznak

2020. december 29. 13:00

Nehéz napokon voltak túl, ám a megpróbáltatások nem értek véget. Arra sem volt lehetőségük, hogy a tribrid lázával foglalkozzanak, ami egyértelműen valami rosszat sejtetett. Ahogy Klaus megszólította a lényt, felé kapta a fejét, majd elindult az irányába, csakhogy Hope már cselekedett, szinte gondolkodás nélkül. Tűzmágiával célozta meg, amit a teremtmény egy másodpercre mintha meg sem érzett volna, majd a következőben újabb sikítás következtében meghalt. Helyén csak hamu maradt, semmi más.
Fellélegezhettek, ám csak néhány másodpercre. A hibrid lépteket hallott, amik Hope fülét még nem üthették meg, így apja arckifejezése láttán tudhatta csak, valami történik, avagy valaki közelít. Klaus azonnal a lánya elé suhant, felkészülve minden rosszra, aranylóan világító szemei alatt megjelentek a sötét erek. A léptek egyre közeledtek, végül felbukkant egy alak. Szőke, göndör hajú lány, térdig érő, fehér ruhában, amit mocsok és vér pettyezett. Hajában levelek díszelegtek, amiket egy mozdulattal kisöpört a fürtök közül. Nem tett egy lépést sem tovább, a szoba ajtajában megtorpant.
- Látom ti előbb találtátok meg. - intett a kupac hamu irányába, s úgy tűnt, megnyugszik a látványtól. - Avalon vagyok, és ezt az énekesmadarat kergettem már órák óta. Egyébként ügyes vagy. Azonnal ráéreztél, mivel lehet végezni egy banshee-vel. - mosolygott Hope-ra, majd hunyorogva nézett Klaus irányába, aki még mindig egy fenevad arcát viselte.

209 szó határidő: 2021. január 13. sorrend: Hope, Klaus

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
The monsters are inside us - Page 4 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
The monsters are inside us - Page 4 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptyKedd Jan. 05, 2021 6:00 pm




The monsters are inside us



To: littlest wolf



Nehéz napokon voltunk túl a lányommal, hiszen egyikünk sem tudta, mi a fene történt a világgal. Ahogyan azt sem, hány napig lehettünk farkas alakban, még egy nyavalyás újságot sem találtunk sehol, telefon pedig nem volt nálunk, hogy megnézzük a dátumot. Így viszont Hayley-t és Rebekah-t sem tudtuk elérni, akik bárhol lehettek. Aggódtam értük, de nekem az elsődleges célommá így Hope védelme vált. Akár az életem árán is meg kellett védenem, hazajuttatnom, már ha egyáltalán volt hova hazamenni. Sok minden aggasztott. Egyedül annak örültem, sikerült egymásra találnunk, nélküle valószínűleg ismételten elveszítettem volna a józan eszemet.
Sikerült egy elhagyatott épületben megpihennünk, amire normál esetben nem lett volna szükség, de a farkasként töltött napok leszívták az energiánkat, hiszen nem mi irányítottuk. A káosz pedig nem segített egyikünk állapotán sem. Hope viszont rosszabbul volt, ahogy letelepedtünk az ágyra, s vállamra hajtotta a fejét, megéreztem a belőle áradó forróságot. Rögtön a homlokához kaptam, de szinte esélyem sem olt aggódni miatta, vagy jobban felmérni az állapotát. Egy borzalmas sikolyszerű hang érkezett az emeletről, minek következtében kitörtek az ablakok, mindkettőnknek csupán annyi ideje volt, hogy az arcunk elé kapjuk a kezünket. Amint megszűnt a robbanás, Hope mellé suhantam.
- Jól vagy? - Alig tettem fel a kérdést, megjelent egy furcsa lény, aki újból sikoltott. Ezúttal már mindketten be tudtuk fogni a fülünket, ami nem sokat ért a hang ellen. - A pokolba, csak fejezd be! - förmedtem a lényre, miközben Hope megpróbált egy varázslatot bevetni ellene. Őszintén remélem, sikerül neki, mert nem úgy nézett ki a lény, mint akit csak úgy darabokra lehet szaggatni.

257 szó △  The monsters are inside us - Page 4 2557959562  
©

ex-Klaus Mikaelson
Ősi hibrid
a legelső hibrid
ex-Klaus Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 TdDMjaj
D szint:
Half-blood of the Ghost Moon

Ez az én történetem :
△ In the end we're left
infinitely and utterly alone

The monsters are inside us - Page 4 Tumblr_p7gmlxQQvO1vuv9bpo2_250
i'm entirely bonkers. but i tell you a secret. all the best people are.
Az életem ennyi titkot rejt :
76
Titulus :
△ I'm the greatest bastard, love
Másik felem :
△ with my demons
Ennyi éve vagyok a világon :
1033
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
△ joseph 'bloody' morgan
Tartózkodási helyem :
New Orleans
Keresem :
Elijah & Rebekah & Kol & Marcel

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptyHétf. Jan. 04, 2021 6:14 pm


Te monsters are inside us

Klaus && Hope

Kinyitottam szemem, a tekintetem a fákra esett. Először azt sem tudtam megmondani, hol vagyok, ki vagyok egyáltalán, mi történt velem? Kellett néhány perc fekvés, mire úgy igazán öntudatomra ébredtem. Akkor viszont rémülten tekintettem körbe magam körül. Nehezemre esett felkelni a földről, fájt mindenem. Általában én uralkodom a farkas felett, nem pedig ő felettem, így szokatlan ez a szituáció most számomra. Megrémültem, kicsit kétségbe is voltam esve. Viszont egyben biztos voltam, hogy nem húzhatom tovább az időt, meg kell találnom a többieket, az apámat. Meztelenül baktattam át az erdőn míg nem találtam egy elhagyatott házat nem messze a város szélétől, onnan vettem magamra néhány talált rongyot. Nem foglalkoztam most azzal, hogy csupa sár vagyok, csupa mocsok, csak sietősre vettem a lépteimet, hogy minél előbb elérjek New Orleans városába és meglássam, mi történt, megtaláljam a családomat.
Jó ideig egyedül bóklásztam a romok között, a kiszáradt fák és területek körül,  a legrosszabb rémálmomban sem tudom elképzelni, hogy mi történhetett itt pontosan. Egy lelket nem láttam errefelé, ki tudja, mennyi időt töltöttünk farkas alakban, ki tudja, hol vannak az emberek, ki tudja, él e még valaki egyáltalán... apokaliptikus az egész, kicsit egy katasztrófafilmbe illő. Aztán megláttam őt ott, hasonló kifejezésekkel az arcán, és örültem, hogy a karjaim között tarthatom, mert már kezdtem némileg kétségbeesni.
A gyaloglás közben, még megpróbáltunk hazajutni a romok és az égő épületek - területek között, igyekeztem elmondani a véleményem erről az egészről. Diskuráltunk, de semmit nem tudhatunk biztosra, viszont az aggódásom nem hagyott alább, hiszen nagyon is aggasztott, hogy továbbra sem találkoztunk senkivel sem út közben. Tudom, hogy Bekah és anya szívósak, de ha ez megtörténhetett itt, akkor igazából akármit el tudok képzelni. Bármit...
A hosszú gyaloglástól már úgy éreztem elnehezednek a lábaim. Kicsit muszáj megpihennem, hosszú volt ez a néhány nap valószínűleg, hiszen sosem voltam még ilyen levert, mint most. Az épület ahová betértünk nagyon csendes és elhagyatottnak tűnt, egyből le is ültem az egyik még épnek tűnő ágyra. Jól esett egy csöpp pihenés, és ugyan egy kis víz és élelem sem lenne rossz természetesen, de ezek most a legutolsó dolgok, amik a fejemben megfordulnak. Lehajtottam a fejem, kicsit magam elé bámultam. A fintor az arcomon mindent elárul, az aggodalom, a levertség, a nyúzottság, a tudatlanság minden egybe vegyült most bennem. Egy pillanatra hajtottam csak le utána apa vállához a fejem, ekkor vettük észre azt, hogy a homlokom sokkal melegebb a kelleténél. Még egy ok, amiért aggódhatunk, még egy probléma, ami szembekerül velünk és meg kellene oldanunk, de megpróbálok nem gondolni rá és talán akkor nem érzem majd annyira.
Egyébként sem volt már túl sok időm ezen gondolkodni, hiszen valami zaj tűnt fel az emeletről. Egyből megrezzentem, fejemet felemeltem és szememmel kutatni kezdtem a forrását.
- Mi lehet ez? - Éppen hogy csak sikerült feltennem a kérdést, de időm nem volt semmire közötte, hiszen az ablakok robbantak ki és a szilánkok mindenfelé repültek. Már késő volt valószínűleg mire elfordultam és magam elé húztam a kezem, de legalább a szemem időbe sikerült lehunynom. Felálltam, a kezem a fülemhez kaptam és a vér látványa nem kecsegetett túl sok jóval. Nem éreztem most reményt, sem semmi mást, és csupán az tartotta bennem a lelket mindvégig, hogy meg kell találnunk a családunkat. Ám ahogy a fülsiketítő hang okozója, a lény elébünk állt, hátrálni kezdtem, és csak megpróbáltam befogni a kezeimmel fülem, amikor ismét kiadta a fülsiketítő hangot. Ha ez mellett képes lennék rá, akkor egy tűzbűbájjal megpróbálom eltüntetni őt az útból, hiszen abban biztos vagyok, hogy ha nem is a sikollyal akar minket megölni, máshogy is meg fogja próbálni.


megjöttem ● youtube ● note: Mese"


Hope Mikaelson
Tribrid
vámpír, vérfarkas és boszorkány
Hope Mikaelson



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 Tumblr_p7g9mgtuCa1v3phb7o1_400
D szint:
Famous

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
75
Titulus :
☽ Littlest Mikaelson
Másik felem :
☽ Bonyolult
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
☽ Danielle Rose Russell
Tartózkodási helyem :
☽ New Orleans, Salvatore School
Keresem :

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 EmptyKedd Dec. 29, 2020 1:00 am

The monsters are inside us
A szörnyek bennünk lakoznak

2020. december 29. 13:00

Alig szabadultak meg a lovastól, aki felforgatta az otthonukat, megtörve ezzel az ünnepi hangulatot, a Mikaelson családot újabb csapás érte.
Huszonhatodika reggelére a házuk ezúttal már tényleg romokban állt. Néhány fal kidőlt, a belső udvaron mintha vihar söpört volna végig, a tető egy részén hatalmas lyuk tátongott. Hayley, Rebekah, Hope és Klaus az utcára menekültek a rombolás elől, ám arra egyikük sem számított, miszerint egy belső erő úrrá lesz utóbbi kettőn. Hope és Klaus bárhogy próbált ellenállni, farkassá változtak, így elszakadva a családtagjaiktól és egymástól.
Huszonkilencedikén emberi alakban tértek magukhoz, Hope az erdő közepén, sáros bőrrel, míg Klaus egy sikátorban, vérrel beborítva. Egyikük sem tudta, mi történt velük az elmúlt napokban, az átváltozást ugyanis ezúttal nem ők uralták. Miután ruhát szereztek maguknak, egymás keresésére indultak. New Orleans külvárosában találtak egymásra, ahol egy gyors összeborulás után szemügyre vették a várost, ami otthonukként szolgált. Legalábbis egykor.
A város egy része lángokban állt, a legtöbb épület romokban hevert, egyes parkok kiszáradtak, mintha soha nem is lett volna ott élet. Az utcán kóbor állatok is garázdálkodtak, s egyesek furcsa lényekre lettek figyelmesek. Káosz uralkodott.
Ebben a fennforgásban próbált hazajutni a két Mikaelson, apa és lánya, de végig ott motoszkált a fejükben, hogy talán... nincs hová hazamenni. Hiszen az otthonukat lerombolták, Hayley és Rebekah pedig valahol odakint volt. Mégis reménykedtek, mert nem maaradt számukra más, csak a remény.
Órákig gyalogoltak, mégsem találkoztak senkivel, egészen addig, míg be nem tértek egy elhagyatottnak tűnt épületbe. Csönd honolt odabent, nem számítottak senkire, s néhány percig talán biztonságban érezhették magukat, hiszen Klaus megneszelte volna, bárki is érkezik. Egy nagyjából egyben lévő ágy állt az egyik sarokban, arra telepedtek le, az átváltozástól még levertséget éreztek, Hope homloka pedig melegebb volt, mint általában, amit talán először észre sem vettek.
Eltelt egy óra, mikor furcsa zajra lettek figyelmesek, ami az emelet irányából jött. Majd a még ép ablakok egy förtelmes hang következtében úgy robbantak ki, hogy Hope-nak és Klausnak talán ideje sem volt elugrani a szilánkok elől. Hope füle vérzett a különös hangtól, ami leginkább egy sikolyra hasonlított. A lépcső megreccsent, majd a semmiből egy lény ugrott elő, aki külsőre emberinek tűnt. Néhány másodpercig csak bámult maga elé, mintha felmérte volna az áldozatait, majd kinyitotta a száját, amin az előbbi éktelen sikoly tört elő.

372 szó határidő: 2021. január 6. sorrend: Hope, Klaus

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
The Travelers



163
C szint:
Kalmithil
The monsters are inside us - Page 4 Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
The monsters are inside us - Page 4 5b5bbd29a1b5ab3aac0f975e27b6ae1b6b14acbf
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
The monsters are inside us - Page 4 4e8110ea98a6afcd16833caa4564b5143cf05e21
Az életem ennyi titkot rejt :
102
Titulus :
Ϟ Kalandmester
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Ϟ Scary Face
A fiók mögött :

The monsters are inside us - Page 4 Empty
TémanyitásThe monsters are inside us - Page 4 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

The monsters are inside us - Page 4 Empty
 

The monsters are inside us

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4