Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done

Dust and Shadows

Hírek, közlemények Empty
Yesterday at 4:52 pm

Konyha

Hírek, közlemények Empty
Yesterday at 2:25 pm

Kívánságkosár

Hírek, közlemények Empty
Yesterday at 1:21 pm

Bárpult

Hírek, közlemények Empty
Yesterday at 10:15 am

Cheesman Park

Hírek, közlemények Empty
Yesterday at 9:44 am

Fell Templomának romjai

Hírek, közlemények Empty
Kedd Aug. 04, 2020 10:02 pm

Konyha

Hírek, közlemények Empty
Kedd Aug. 04, 2020 9:50 pm

Folyosók

Hírek, közlemények Empty
Kedd Aug. 04, 2020 9:41 pm

Tetõtér

Hírek, közlemények Empty
Kedd Aug. 04, 2020 2:22 am

...but it's ecstasy

Hírek, közlemények Empty
Kedd Aug. 04, 2020 1:41 am

Old-Blair albérleti lakás

Hírek, közlemények Empty
Hétf. Aug. 03, 2020 10:22 pm

Indra kietlen pusztaságában // Esotephres && Lothrin

Hírek, közlemények Empty
Hétf. Aug. 03, 2020 7:34 pm
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

12 Hozzászólások - 31%
6 Hozzászólások - 15%
4 Hozzászólások - 10%
3 Hozzászólások - 8%
3 Hozzászólások - 8%
3 Hozzászólások - 8%
2 Hozzászólások - 5%
2 Hozzászólások - 5%
2 Hozzászólások - 5%
2 Hozzászólások - 5%

Share

Hírek, közlemények
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzomb. Júl. 25, 2020 9:20 pm

Rendhagyó szavazás
Válogass a kiskosárból

Kedves tagjaink!

Ezúttal a véleményetekre lennénk kíváncsi, arra, hogy ki mit szeretne a fórummal kapcsolatban - akár egyéni ötletekkel is előállhattok és a staff mérlegre helyezi! Hírek, közlemények 2566525366

A rendhagyó szavazásunk Kívánságkosárnak neveztük el, amit az alábbi linken érhettek el:
Ugrás a szavazásra
Hírek, közlemények 3724360513

Kérünk mindenkit, hogy jelezzen vissza becsülettel, akkor is, ha egyáltalán nem vár semmiféle új dolgot tőlünk, avagy a fórumtól, mert megértjük azt is, ha valaki csak a saját köreiben akar mozogni, vagy elzárkózik picit.  Hírek, közlemények 3739568389  Hírek, közlemények 3887785939

A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. július 25.

Standing in the hall of fame

And the world's gonna know your name

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Hírek, közlemények TWp3oLI
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Hírek, közlemények LR2C7YU
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények AavKTjb
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 9:07 pm

Apró újítások
hogy még jobbá tegyük az ittléteteket

Kedves Játékosok!

Valószínűleg feltűntek nektek is az újítások a fórumon, de gondoltuk, hír formájában is összeszedjük, mire figyelhettetek fel az elmúlt napokban. Ezek apró változások ugyan, de reméljük, élvezetesebbé teszik számotokra az oldalon való tartózkodást.

• Először is, lett egy reklámcsíkunk az oldal tetején, ahol keresettek és canon karakterek hirdetéseire kattinthattok. Ennek formája, funkciója még változhat, a jövőben lehet, hogy kisebb-nagyobb hírek is kikerülnek rá, úgyhogy érdemes figyelni.
• A bal oldalon található, legutóbbi hozzászólások külseje is megváltozott, ezért nagy-nagy köszönet illeti Winnie-t és a Forumotion-t.
• Illetve, szintén bal oldalon, legalul láthatjátok, a hónapban ki írta a legtöbb hozzászólást az oldalra (nem reagot, hanem bármilyen jellegű hozzászólást). Érdemes a számláló fölé vinni az egeret, hogy egy kis varázslat történjen.
• Végezetül pedig, mostantól a nektek tetsző hozzászólásokat, reagokat like vagy dislike reakcióval illethetitek attól függően, tetszett-e nektek az írás. Ha valaki reagál valamelyik bejegyzésetekre, arról bal felül, a mini avatarotok melletti Notifications fülön értesítőt kaptok. Ez a funkció a Profilon belül kikapcsolható (az értesítő küldése, a like/dislike nem).

Ha tehetitek, tartsátok egymástól a távolságot, mindig viseljetek maszkot, ahol kell és vigyázzatok magatokra!

További csodás nyarat, jó pihenést és jó játékokat kívánunk!  Hírek, közlemények 3887785939

A staff nevében: Larissa
2020. július 16.

Let's go out in flames

so everyone knows who we are

Liliana DeFleur, Thersez and Isabelle Ward like this post

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Hírek, közlemények HVFNmyD
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények PLNOXQ3
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
6

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 7:35 pm

Nyárkezdõ ajándék
mert ez az év mindenkinek durva volt

Kedves Játékosok!

Decemberben karácsonyi ajándék gyanánt nem tartottuk meg a szokásos havi aktivitás ellenőrzésünket, mert fontosnak éreztük, hogy a szeretteitekkel is töltsetek egy kis időt anélkül, hogy a játék kötelező teherré válna. Mindenkinek lehetnek olyan időszakai, amikor nem szeretne, nincs ihlete vagy kedve játszani, és mi ezt igyekszünk figyelembe venni.

Az idei év, különösen a vizsgaidőszak és a home office-ra állás, nagyon sokunkat megviselt, ezért úgy döntöttünk, hogy a június hónapot megadjuk mindenkinek ajándékba. Akár írtál reagot, akár nem, akár szóltál hiányzásnaplóban, akár nem, az ehavi pm-ek elmaradnak. Ha egyetlen reag sem jött össze, akkor is teljesítettnek vesszük a hónapod. Természetesen a reagokat meg fogjuk számolni és a legtöbbet írók kikerülnek a főoldalra, mint mindig.

Ezzel szeretnénk tudatni veletek, hogy ha közbe is szól az élet, ez az egész csak játék és a fő célja a szórakozás. Mi mindig itt leszünk és visszavárunk titeket, ugyanolyan kitörő lelkesedéssel és nagy-nagy szeretettel, mint eddig.
További meseszép, bonyodalmaktól mentes nyarat és csodás játékokat kívánunk nektek!  Hírek, közlemények 897538487

A staff nevében: Larissa
2020. július 2.

Let's go out in flames

so everyone knows who we are

Liliana DeFleur and Thersez like this post

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Hírek, közlemények HVFNmyD
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények PLNOXQ3
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
6

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzer. Május 13, 2020 4:29 pm

Hiányzások kezelése
visszavárunk mindenkit!

Kedves tagjaink!

Mostanában egyre többen írtok a hiányzásnaplóba ilyen-olyan okokból és ezt nagyon szépen köszönjük! Az, hogy jeleztek nekünk a távolmaradásotokat illetően egy olyan dolog, amiért hálásak vagyunk.  Hírek, közlemények 2566525366 Azt hiszem, most, hogy a korlátozásokat elkezdték feloldani és kezd visszatérni minden a régi kerékvágásba, talán nehezebb visszaszokni a munkába vagy épp a munkáltatók raknak olyan mértékű terheket rátok, ránk, hogy azt nehezebb elviselni és épp ezért időre van szüksége mindenkinek. Egy biztos: ha jeleztek nekünk, mi figyelembe fogjuk venni a tényeket, az okokat és várunk, míg vissza tudtok rázódni mind a munkába, mind a játékba egyaránt! Hírek, közlemények 3204947467
Ezúton is kitartást kívánunk minden tagunknak és ne feledje senki, a fórum megvár, de a munka, iskolai teendők sajnos nem! (De azért ne essetek túlzásba! Mindenkinek szüksége van pihenésre és kikapcsolódásra!)

Ut.i.: Aki netán úgy érzi, hogy még több időt vesz igénybe a visszarázódás, az nyugodtan használja a Jegelés opciót! Hírek, közlemények 3909542699 Ne essen senki sem kétségbe! Hírek, közlemények 897538487

2020. május 13.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyKedd Ápr. 14, 2020 11:21 pm

Eljött ez a pillanat is
Eltelt még egy év!

Avagy; Harmadik mérföldkõ

Pontosan ma 3 éve, hogy megnyitott a fórum a játékosok előtt - oké, néhány órával elcsúsztam, ugyanis éjfél után negyed órával írtam ki a megnyitó hír posztot, de nézzük el nekem.  Hírek, közlemények 2566525366  Mivel az új designt és az újításokat már hetekkel ezelőtt megkaptátok, valamint a fórum, így most üres kézzel jöttem, de... köszönetet szeretnék mondani minden régi, tősgyökeres tagunknak, valamint az újaknak is, miszerint itt vannak és velünk tartanak! Rengeteg változáson ment keresztül a fórum a kezdetek óta és azt hiszem... hogy most jó úton járunk. Sosem voltak nagy elvárásaim az oldallal kapcsolatban. Talán pontosan ezért lepődök meg újra és újra, mikor valami nagyobb sikert hoz, mint azt remélni tudtam.
Na és persze köszönet a staff társaknak is, akik igyekeznek a lehető legtöbbet kihozni magukból és ott segítenek, ahol csak tudnak.
Szóval, ez szóljon kicsit Rólatok is, tagokról, társakról, ne csak a fórumról, és arról, hogy ma 3 éves ez a kis "játszótér", amit megálmodtam nektek. Magunknak. Hírek, közlemények 897538487

A videó nem saját.

2020. április 14.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyVas. Ápr. 12, 2020 7:38 pm

Boldog húsvéti ünnepeket!
karantén-húsvét

Kedves tagjaink!

Minden bizonnyal senki sem így tervezte az idei húsvétot. Nem tudom, kinél miféle hagyományok vannak, mi sosem vertük nagy dobra ezt az ünnepet, de azoknak, akik igazán készülnek a húsvétra minden évben, le kellett mondaniuk talán a legfontosabbról: arról, hogy locsolkodni induljanak.
Hiszen jelenleg a négy fal között kell lennünk - tény, hogy nem mindenki teheti meg, de aki igen, az igenis #maradjonotthon Hírek, közlemények 450640341 A négy fal között is lehet szép az ünnep. Lehet locsoló verseket szavalni, vödör vízzel ébreszteni a lányokat kora reggel - bár erről már lecsúszott mindenki. Pech.  Hírek, közlemények 1160212257 A lényeg a lényeg, álljunk pozitívan a helyzethez.
Apropó, gondolkodott már valaki azon, miért pont egy nyuszi hozza a tojásokat ezen az ünnepen? Egy nagyon komoly dokumentum filmet hoztam erről nektek, nézzétek meg:

Boldog húsvéti ünnepeket kívánunk az oldal összes tagjának és persze az idetévedő, leendő usereknek is, avagy... igazából mindenkinek! Hírek, közlemények 897538487

2020. április 12.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyPént. Márc. 27, 2020 3:53 pm

Új küldetés érkezett!

We are heroes in the darkest times

we're gonna keep moving, surviving

The Travelers
Bejárták a világot
készen állsz a mesére?
Hírek, közlemények QeBDzLH
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Hírek, közlemények KC5fXfj
"Mindannyian követünk el szörnyű hibákat az életünk során. Teszünk olyasmiket, amiket semmiféle bocsánatkérés nem tehet jóvá. De élni kell tovább. Meg kell próbálni valami új boldogságot találni. Mindegy, mennyi mindent vesztettünk."
Hírek, közlemények Y2FzamG
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
21

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyKedd Márc. 24, 2020 9:02 pm

Tavaszi nagytakarítás
avagy sokkal inkább megújulás

Kedves tagjaink!

Azt sem tudom, hol kezdjem! Már hónapok óta ott lógott a levegőben ez a nagyobb hangvételű frissítés, mely nem csak az új külsőben mutatkozik meg - bár ilyen tekintetben az a leglátványosabb, avagy azzal találkoztok legelőször, ugye?!  Hírek, közlemények 2566525366 De mindaz, ami még a design mögött van, a leírások, a rengeteg munka... Biztos vagyok benne, hogy ki fogok hagyni dolgokat, de bocsássatok meg nekem! Tehát.

Bővült az oldal staff csapata, immár hivatalosan is: @Reagan Blair és @Castiel Doyle személyével, akik moderátori rangot töltenek be! (Hónapok óta a háttérből segítenek így-úgy nekünk!)
Új design - ezentúl lila és türkiz színben pompázunk!
Új foglalók - Avatar- és névfoglaló, Canonok foglalója, Keresettek foglalója (Utóbbinál kérjük, akinek van keresettje, mellékeljen egy képet, amit berakhatunk a kereséséhez!)
Megújult a canon keresettek szekciónk, ezentúl nem fajonként, hanem csoportonként keresgélhettek
 Újítás! Ha szálat szeretnél egy canon karakterrel, ne hirdesd meg külön - írj a hirdetésünk alá ezzel a kóddal: Nekem is szükségem van rád! Amennyiben nem tudod, az ötleted passzol-e a karakterhez, mindenképp keresd fel a staff valamelyik tagját!
Új multi- és játékvezető kód készült
Megszűnt a rangfoglaló! Ezentúl az adatlapon kap helyet!
Elindultak a küldetések: Haunting Hill House
Megjelent egy új fajcsoport: Kitsune Kapcsolódó canonok
A Sors köteléke Kapcsolódó canonok
Pokolbéli teremtmények
A félhold falka Kapcsolódó canonok
Az ezüsthold falka Kapcsolódó canonok
Az újhold falka Kapcsolódó canonok
Augustine társaság Kapcsolódó canonok
New Orleans-i koven Kapcsolódó canonok
A New Orleans-i Maffia Kapcsolódó canonok
Malivore

Remélem, semmit sem hagytam végül ki! Hírek, közlemények 450640341 Az biztos, hogy sok munkánk van most ebben, talán több, mint eddig bármikor. Az pedig, hogy megérte-e az idő és a belefektetett energia... az már csak rajtatok áll! Hírek, közlemények 1036049602

Ugyanakkor lesz még egy-két apróság, ami a napokban vagy hetekben érkezik!  Hírek, közlemények 897538487 Helyesbítve az egyik biztos, hogy a fórum hivatalos születésnapján. Hírek, közlemények 3779015013

Apropó, ezúton is szeretném megköszönni a társaim munkáját és azt, hogy képesek voltak elviselni minden rigolyámat az elmúlt napokban.  Hírek, közlemények 3739568389 Köszönöm, Lara, Blair és Castiel! Hírek, közlemények 1382426647

2020. március 24.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzer. Dec. 25, 2019 7:13 pm

Eljöttek az ünnepek
karácsony, lassan pedig újév

Kedves tagjaink!

Egy rövid közleménnyel érkeztem ezúttal. Az ünnepek már javában folynak és még messze van a vége - talán egészen újév napjáig a fórumok kihaltabbak, mintsem azt szeretnénk. De mindenkinek megvan a maga dolga, helye az ünnepek alatt, nem igaz? Ajándékok csomagolása, átadása, ünneplés, pezsgő, sütemények... egy tanács: vigyázzatok, ne egyetek túl sokat! (De ne is hagyjatok meg sok-sok finomságot... csak mértékkel!)
Mindenkinek boldog karácsonyt kívánunk és előre is boldog új évet! Hírek, közlemények 897538487

S íme, egy kedvező hír, avagy egy kisebb, jelképes ajándék a tagjaink számára:
Ne aggódjatok a decemberi aktivitásért! Ugyanis az ünnepekre való tekintettel erre a hónapra mindenkit felmentünk a kötelezettségei alól. Sem figyelmeztető pm, sem szintlépés, sem törlés nem várható - kivétel azok, akik nem készültek el eleve a karakterlapjukkal. De ilyen talán most nincs is.

Minden jót kívánunk!  Hírek, közlemények 3993946357

A staff nevében: Isaac
2019. december 25.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyVas. Dec. 01, 2019 6:28 pm

Közeleg a szeretet ünnepe
Mi pedig leporoltuk a fórumot

Kedves tagjaink!

Először is, megtörtént a havi aktivitás ellenőrzés és kicsit szomorúak vagyunk, hiszen sok karakterrel nem született reag, vagy nem annyi, amennyit mi elvárunk. Bízunk azonban bennetek és abban, hogy a decembert kicsit megtoljuk és szép számokkal zárjuk majd az évet! Hírek, közlemények 3808243726

Hogy ne csak képzeletbeli virgácsot kapjatok (gondoljanak a hanyag reagírók a kapott pmekre), arra kérünk titeket, hogy csatlakozzatok hozzánk és teremtsük meg a saját, ünnepi hangulatunkat lépésről-lépésre. Már kiküldtem a napokban a felhívást az eseményünkre, de most itt is ki szeretném emelni: karácsonyi ajándékozás lesz idén is! Hírek, közlemények 3808243726  Hírek, közlemények 2566525366 És ez olyan izgi! Főleg, ha sokan vagyunk. Tehát...
Jelentkezzetek itt szépen: Leszek karácsonyi angyal!! Hírek, közlemények 450640341
A jelentkezés határideje december 16.
Ezt követően kapja meg mindenki a maga húzottját és kezdhet el készülődni a meglepetéssel. Az ajándékok zsákját pedig december 20-tól lehet megtölteni. Hírek, közlemények 3724360513

S még lenne itt valami. Mától hivatalosan is igényelhetőek a Legacies sorozat canonjai is, vagy legalábbis 4 főbb karakter, akit a leírások közé is bepakoltunk: Landon Kirby, Milton Greasley, Rafael Waithe és Penelope Park.

Idővel még más karakterek is felkerülhetnek, de egyelőre őket emeltük ki a sorozatból, Josiékon kívül. Hírek, közlemények 2566525366

További szép estét és jó játékokat kívánunk! Hírek, közlemények 3779015013

2019. december 1.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyCsüt. Okt. 31, 2019 10:49 pm

Újdonságok
a legújabb frissítéseink

Kedves tagjaink!

A szemfülesebbek már észrevehették, hogy az elmúlt napokban új leírások kerültek fel. Úgy gondoltuk, hogy érdemes lenne bővíteni az eddig leírtakat, hiszen a régebbi írások csak minimális rálátást adtak a fórumunk világára. Azonban ezen most változtattunk és még készülni is fogunk néhány leírással.

- A pokol
- Salvatore Boarding School
- Az ötök testvérisége
- Gemini koven
- Az ellenállás

Mindezeket amúgy a Tudástárban találhatjátok meg.

S készültünk még valamivel. Bevezetésre kerül két új, megalkotható faj! Hírek, közlemények 2566525366

A Kambionok a megtestesült gonoszok, akik egy démoni férfi és egy emberi nő együttlétéből született meg. Magyarul mondva: félvér.
S hozzájuk kapcsolódóan jelentek meg a Guardianok, akik a szó szoros értelmében őrzők; viszont nem a kambionokat őrzik, hanem a világot.

Hamarosan néhány canon karakter is felkerül a megjelent új fajokhoz, addig azonban... szemezgessetek a leírásokból, gondolkodjatok, s alkossatok kedvetekre, ha szeretnétek! Hírek, közlemények 450640341 Apropó, aki kambion karaktert alkot és canon démont választ az apjának, az egyeztessen a staffal, vagy amennyiben a karakter megérkezett már, akkor az adott userrel. Hírek, közlemények 1382426647

Ha bárkinek kérdése van, vagy valami nem egészen tiszta, forduljatok a staffhoz!

További jó játékokat kívánunk! Hírek, közlemények 3887785939

2019. október 31.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzer. Szept. 11, 2019 9:11 pm

Valós e-mail cím
Probléma esetén módosíts

Figyelem!

Már régebben is akadt problémánk a hungarianforum fejlesztéseivel, de nem tudnak olyat kitalálni, amit ne lehetne megoldani (oh és ezt ne vegyék kihívásnak!). Amennyiben rosszul jelenik meg nálad a design, avagy megjelenik egy hibaüzenet az e-mail címetekkel kapcsolatban, akkor nincs más dolgotok, mint átírni a címeteket egy valósra. Lehetőleg gmail.com-os legyen, azzal elméletileg nincs gond.
Amennyiben valakinek több karaktere van és ugyanarra az e-mailre írná át mindegyiket, az írjon a staffnak és megoldjuk.
S reménykedjünk, hogy nem lesz több húzása a hufórumnak.  Hírek, közlemények 3007160773

2019. szeptember 11.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
768

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények Empty

Ajánlott tartalom

Hírek, közlemények Empty

Hírek, közlemények

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next