Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásHírek, közlemények EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 10:36 pm

Staff bõvülés
új moderátor

Kedves tagjaink!

Csak egy gyors bejelentéssel érkeztünk mára, mégpedig azzal, hogy Staff csapatunk kibővült egy moderátorral, aki nem más, mint @Castiel Doyle (multijai: Dominic, Elliot, Hesperus, Seraphim és Dommiel). Úgy gondoltuk, hogy nem árt egy olyan tag a csapatba, aki azért kis túlzással állandóan elérhető és tudjuk zaklatni kisebb-nagyobb problémákkal, mint mondjuk... egy elfogadás! Hírek, közlemények 2909147992 Vagy a discord szerverünkön való rangadás, ha én vagy Blair nem érünk éppenséggel rá. Tehát leginkább ebben a kettőben fog nekünk segíteni, viszont a fórumon a rangot továbbra is mi adjuk majd meg, adminok. Hírek, közlemények 3993946357



Üdv a csapatban, Cas! Hírek, közlemények 2909147992

A staff nevében: Isaac Lestrange
2021. január 14.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyKedd Dec. 29, 2020 11:44 pm

Itt-ott megbújva dacol még a hó
De másutt táncot jár a napsugár

Kedves tagjaink!

Mint azt láthatjátok, a fórum némi változáson esett át, aminek a most induló kaladunkhoz van köze. Pontokba összeszedtük nektek, mi az, amiről mindenképp tudnotok kell, avagy mi történt a játéktérrel. Ha nem veszel részt a kalandban, akkor is olvasd végig ezt az összegzést, ígérem, hasznos lesz!

Elindítottuk a nagykalandot, ahol a kezdő reagokat már meg is találjátok a benneteket érintő topicban. A résztvevők ezúttal is kapnak majd privát üzenetben egy tájékoztatót, amiben a határidőket, s minden egyéb tudnivalót megtalálnak majd.
Játéktéri idő szerint december 29-én indul a történet, de az előzményeket ezen a linken elolvashatjátok. A kezdő reagokban természetesen személyre szabva is megtaláljátok napokra lebontva az eseményeket.
Szintén játéktéri idő szerint december 30-án vehetitek fel a fonalat a sima játéktéren, ehhez viszont fontos elolvasnotok a tájékoztatót, melyben a kaland utóhatásai szerepelnek.
Ez minden egyes játékosra vonatkozik! Arra is, aki részt vesz a kalandban, s arra is, aki ezúttal inkább kimaradt belőle.
Fontos, ha egy helyszínen már meglévő játékotok van, arra nincs kihatással a kaland, hiszen időben korábban játszódik. A helyszín nevekkel ebben az esetben ne törődjetek. Új játék indításánál pedig már vegyétek figyelembe a változásokat!
A városok romokban, ezt ti is láthatjátok, olvashatjátok, ám ahogyan a való életben, úgy itt is lehetőségeket van segíteni újjáépíteni, megkeresni az eltűnteket, élelmet osztani. Csupán ki kell töltened a jelentkezési lapot, miben szeretnél részt venni, mi pedig egy kezdő mesélői reagban szemléltetjük a szituációt, amit utána te és a játékostársaid úgy alakíthattok, ahogy kedvetekre van. Ezt itt találjátok. A részvétel nem kötelező, de egészen biztosan nem bánjátok meg, ha leadjátok a jelentkezést, úgy talán hamarabb áll vissza a rend.
Ha a jelentkezéssel nem törődve magad állítanál helyre valamit, például a saját otthonodat vagy egy barátodét, rokonodét, úgy bátran megteheted egy sima játék keretein belül is. Amint valamivel végeztetek, ezen topicban tudjátok jelezni nekünk, mi pedig visszaállítjuk a helyszín eredeti nevét.
Mindenképp ki kell emelnünk az új dobókocka funkciót, a szerencsekockát, amellyel egy kicsit fel akartuk dobni a különféle eseményeket, illetve a komolyabb játékokat. A jelenleg futó kalandban is ezt fogjátok használni. Ez a kocka, ahogy a leírásban is szerepel, a karakterek szintjéhez van kötve, ami szintén egy újítás, avagy az ösztönzőrendszer egy átdolgozott verziója. A szintrendszerről itt olvashattok.
Fontos tudnivaló: a képességdobás még nem elérhető funkció, azonban a bevezetésére hamarosan sor kerül!
Végül, de nem utolsó sorban egy szomorú hírt hoztunk nektek, ugyanis Larissa kivált a staffból, s ezzel együtt a fórumról is távozott. Ezúton is köszönjük az eddigi munkáját, ötleteit, a karaktereket, akikkel megajándékozott minket!  Hírek, közlemények 3575419701

A karácsonyi húzásban való részvételt köszönjük nektek, szuper ajándékokkal leptetek meg minket, ahogyan egymást is. Reméljük, elnyerik a tetszéseteket az újítások, s jól fogjátok érezni magatokat nálunk továbbra is!  Hírek, közlemények 2909147992 Előre is boldog új esztendőt, bízzunk benne, a 2021-es év majd sok szépet és jót tartogat mindenki számára! Hírek, közlemények 2142956176

A staff nevében: Reagan Blair
2020. december 29.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyHétf. Nov. 30, 2020 6:53 pm

Készülõdünk mi is
hangolódunk az ünnepekre

Kedves tagjaink!

Előző posztunk óta véget ért Az első fordulója a Kolibri éve jelölős eseményünknek. A második forduló jelenleg is zajlik, a döntősök, avagy az első forduló nyertesei (bal oldalon látható a lista, nagy-nagy gratuláció nekik!!) közt dől el, kik lesznek azon szerencsések, akik dobogós helyre fellépve tárgyi nyereményekben részesüljenek. Hírek, közlemények 2143335336 Aki akar, "beleszólhat" a staff döntésébe azzal, hogy jelöli a kedvencét, azt, aki szerinte érdemelne díjat. Hírek, közlemények 3808243726

Most pedig térjünk át a következő napirendi pontunkra. A december mindig elég körülményes - legfőképp az ünnepek miatt. Idén talán még nehezebb a dolga mindenkinek. Talán nem is mindenkinek adatik meg idén az igazi ünnepi hangulat... épp ezért és még más okból is úgy döntöttünk, idén elkészítjük a saját Adventi Kalendáriumunkat, amit mi Elvarázsolt Sziluettnek neveztünk el! A chat fölötti widgetben naponta fog módosulni a képecske, jelezve az aktuális napot és ajándékozottat.
Ezzel Mi szeretnénk megajándékozni a tagjainkat, egytől-egyig. Hírek, közlemények 2143335336 Mi ezzel szeretnénk kedveskedni nektek és megköszönni, hogy velünk vagytok! :<3:

A másik eseményünk, amit minden évben megrendezünk, a karácsonyi húzás. A kérdés a szokásos: Leszel karácsonyi angyal? Hírek, közlemények 2909147992
Itt egymást ajándékozhatjátok meg, amennyiben jelentkeztek. Ebbe már mi is beszállunk nagy eséllyel, mert hát, mi még nem fogytunk ki az ajándékokból és mert ADNI JÓ! Főleg Nektek!

Hírek, közlemények 619102808 Hírek, közlemények 3007802128 Hírek, közlemények 2277214908

Előre is kívánunk boldog ünnepeket minden tagunk számára! :<3:

A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. november 30.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyVas. Okt. 11, 2020 8:04 pm

A Kolibri Éve
Néha nem árt egy kis emlékeztető

Kedves tagjaink!

Nemrégiben megújult a szavazásunk, amiről már olvashattatok, s néhányatok már voksolt is a társaira.
Erre az eseményre szeretnénk újra felhívni a figyelmeteket, ugyanis a főnyereményünk tárgyi ajándék, amiről senki nem akar lemaradni, ugye?! Hírek, közlemények 2909147992
A döntőbe való bejutást is díjazni fogjuk, ám ehhez szükséges, hogy leadjátok a szavazatokat. Mindenkinek jól esik, ha jutalmazva van, de sokszor csak egy apró gesztus is örömet tud okozni; jelen esetben ez egy vagy több szavazat.
Semmi kikötésünk nincs a részvétellel kapcsolatban, így az újdonsült tagok is nyugodtan részt vehetnek az eseményen. Ha másra nem is, legalább a játékos társaitokra szavazzatok, vagy rágjatok át pár előtörténetet, játékot, esetleg voksoljatok a userközpontú kategóriákban! Hírek, közlemények 2566525366
Ameddig lehetőségetek van rá: 2020. november közepe.
Köszönjük a figyelmet, további szép estét nektek!  Hírek, közlemények 2142956176

A staff nevében: Reagan Blair
2020. október 11.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyPént. Szept. 11, 2020 7:54 am

A Kolibri Éve *2020
te kinek osztanál ki díjat?

Kedves tagjaink!

Az időszakos szavazásunk némi változáson esett át. Ezentúl minden évben kizárólag egyszer rendezzük meg, s egészen másképp fog kinézni, mint eddig. Az idei év a kolibri nevet kapta, s ennek a későbbiek folyamán nagyobb jelentősége lesz. Hogy miféle? Az egyelőre maradjon titok!
Amit jelenleg tudnotok kell, hogy a szavazás két fordulóból fog állni; az első forduló novemberben fog zárulni, tehát két teljes hónapotok lesz jelölgetni. Így esélyetek van megfontoltan választani, változtatni a döntéseteken, s így minden tagunknak esélye lesz nyerni. A második forduló végén lesz egy nagyobb jutalmunk is, ami *dobpergés* tárgyi ajándék lesz, csak hogy ezzel is ösztönözzünk benneteket.
A részleteket ide kattintva találjátok.  Hírek, közlemények 3816853304
Reméljük mindenki élni fog a lehetőséggel, jelöljetek, szerezzetek örömet a társaitoknak, már amennyiben tudtok választani közülük...
Nem lesz egyszerű dolgotok, de ettől válik izgalmassá!  Hírek, közlemények 3808243726

Sok szerencsét és további jó játékokat nektek!  Hírek, közlemények 2142956176

A staff nevében: Reagan Blair
2020. szeptember 11.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzomb. Aug. 22, 2020 5:48 pm

Apró frissítgetések
Linktár és Idõvonal

Kedves tagjaink!

Újabb két aprósággal érkeztünk. Az egyik valójában tegnap kimaradt, a másikat most frissítettük fel.  Hírek, közlemények 2566525366  :<3:

A profilotokon megjelent egy "Linktár" nevet viselő rublika a napokban. Ez a hozzászólásoknál nem jelenik meg, így ide bármilyen linkeket bepakolhattok. Gif csomagokat, chat gif csomagokat, vagy zenelejátszási listákat az adott karakterhez, avataros galériákat... egyszóval minden olyan linket, ami az adott karakterhez fontos lehet és ami megkönnyíti a dolgotokat.

Egy példa:



Használjátok bátran!  Hírek, közlemények 2566525366


Továbbá az Idővonalat frissítettük fel, beleírva számos információt, amire amúgy néhányszor már rákérdeztetek. Például időpontok, hogy melyik szervezet vagy falka mióta létezik. A teljesség igénye nélkül bogarásszátok át, mert lehet, hogy még így sincs benne minden. Hírek, közlemények 2566525366


A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. augusztus 22.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyPént. Aug. 21, 2020 9:34 pm

Apró frissítgetések
karbantartást kért valaki?

Kedves tagjaink!

Egy fórum attól jó, hogy a staff figyel minden apróságra és időről-időre észreveszi, ha pofozgatásra szorul a kis birodalom. Jelenleg néhány apróságot hoztunk:

Segédlet reagkódokhoz. Ezt mindenkinek a figyelmébe ajánljuk, régi és új játékosonak egyaránt! A szabályzatba is bekerült, hogy mindenki életét megkönnyítse.
Szeretnénk, ha tiszteletben tartanátok a kérésünket a színezgetéssel kapcsolatban. Higgyétek el, imádnánk érte mindenkit! Hírek, közlemények 3808243726  :<3:
Összepárosítás. Még a Kívánságkosárnál volt egy olyan opció, hogy csoportos játék. Nos, ez lényegében annak egy formája. Ha valakinek van kedve, akkor jelentkezzen és mi összeállítunk csapatokat egy-egy játék erejéig, alapszituációt megadva nektek!
Végezetül pontosítottunk azon, hogy kik válhatnak Szirénné, avagy a Pszichikusokról is került fel egy bővített leírás.

Köszönjük a figyelmet és további jó játékot kívánunk mindenkinek! Hírek, közlemények 3634486886

A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. augusztus 21.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyVas. Aug. 16, 2020 2:15 pm

Néha azt hisszük, itt a világ vége...
...holott lehet, hogy épp egy nagy
kaland veszi kezdetét

Kedves tagjaink!

A szemfüleseknek már feltűnhetett, hogy a staffban változások álltak be. @Castiel Doyle búcsúzott a moderátori posztjától, ahogyan @Reagan Blair is, ám utóbbi elő is lépett társadminná. Habár eddig is fordulhattatok hozzá bizalommal, ez ezt követően sem változott!

A mai napon elindul az első, egész világra kihatással levő kalandunk. Hosszú lesz, nem kell megijedni! Elsősorban 12 kiválasztottat érint a felvezető kalandunk, s a hozzá kapcsolódó karakterek egy részét. A felvezetőnk címe: „Kulcsok Őrzői”. 2020. december 25-ét írunk és karácsony van; de a megszokott idilli pillanatokat egy csapásra fogjuk tönkrezúzni.

Azokat a tagjainkat is, akik a felvezetésben nem vesznek részt, érint néhány szabály:
December 20. után játékot nyitni tilos, még a "jövő" topicban is! A kalandunk ugyanis, mint említettem, decemberben játszódik és fontos, hogy ne játsszatok ki semmit, ami a kaland után történik!
Aki bejelölte a kalandozást a szavazásnál, de nem tudtuk beválogatni a 12 szerencsés közé, avagy mellé; ne bánkódjon! A későbbiek során ugyanis az is bőven szerephez jut majd, aki most kimaradt!

Reméljük, mindenki jól fogja érezni magát!  Hírek, közlemények 897538487

A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. augusztus 16.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzomb. Júl. 25, 2020 9:20 pm

Rendhagyó szavazás
Válogass a kiskosárból

Kedves tagjaink!

Ezúttal a véleményetekre lennénk kíváncsi, arra, hogy ki mit szeretne a fórummal kapcsolatban - akár egyéni ötletekkel is előállhattok és a staff mérlegre helyezi! Hírek, közlemények 2566525366

A rendhagyó szavazásunk Kívánságkosárnak neveztük el, amit az alábbi linken érhettek el:
Ugrás a szavazásra
Hírek, közlemények 3724360513


Kérünk mindenkit, hogy jelezzen vissza becsülettel, akkor is, ha egyáltalán nem vár semmiféle új dolgot tőlünk, avagy a fórumtól, mert megértjük azt is, ha valaki csak a saját köreiben akar mozogni, vagy elzárkózik picit.  Hírek, közlemények 3739568389  :<3:

A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. július 25.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyCsüt. Júl. 16, 2020 9:07 pm

Apró újítások
hogy még jobbá tegyük az ittléteteket

Kedves Játékosok!

Valószínűleg feltűntek nektek is az újítások a fórumon, de gondoltuk, hír formájában is összeszedjük, mire figyelhettetek fel az elmúlt napokban. Ezek apró változások ugyan, de reméljük, élvezetesebbé teszik számotokra az oldalon való tartózkodást.

• Először is, lett egy reklámcsíkunk az oldal tetején, ahol keresettek és canon karakterek hirdetéseire kattinthattok. Ennek formája, funkciója még változhat, a jövőben lehet, hogy kisebb-nagyobb hírek is kikerülnek rá, úgyhogy érdemes figyelni.
• A bal oldalon található, legutóbbi hozzászólások külseje is megváltozott, ezért nagy-nagy köszönet illeti Winnie-t és a Forumotion-t.
• Illetve, szintén bal oldalon, legalul láthatjátok, a hónapban ki írta a legtöbb hozzászólást az oldalra (nem reagot, hanem bármilyen jellegű hozzászólást). Érdemes a számláló fölé vinni az egeret, hogy egy kis varázslat történjen.
• Végezetül pedig, mostantól a nektek tetsző hozzászólásokat, reagokat like vagy dislike reakcióval illethetitek attól függően, tetszett-e nektek az írás. Ha valaki reagál valamelyik bejegyzésetekre, arról bal felül, a mini avatarotok melletti Notifications fülön értesítőt kaptok. Ez a funkció a Profilon belül kikapcsolható (az értesítő küldése, a like/dislike nem).

Ha tehetitek, tartsátok egymástól a távolságot, mindig viseljetek maszkot, ahol kell és vigyázzatok magatokra!

További csodás nyarat, jó pihenést és jó játékokat kívánunk!  :<3:

A staff nevében: Larissa
2020. július 16.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptyCsüt. Júl. 02, 2020 7:35 pm

Nyárkezdõ ajándék
mert ez az év mindenkinek durva volt

Kedves Játékosok!

Decemberben karácsonyi ajándék gyanánt nem tartottuk meg a szokásos havi aktivitás ellenőrzésünket, mert fontosnak éreztük, hogy a szeretteitekkel is töltsetek egy kis időt anélkül, hogy a játék kötelező teherré válna. Mindenkinek lehetnek olyan időszakai, amikor nem szeretne, nincs ihlete vagy kedve játszani, és mi ezt igyekszünk figyelembe venni.

Az idei év, különösen a vizsgaidőszak és a home office-ra állás, nagyon sokunkat megviselt, ezért úgy döntöttünk, hogy a június hónapot megadjuk mindenkinek ajándékba. Akár írtál reagot, akár nem, akár szóltál hiányzásnaplóban, akár nem, az ehavi pm-ek elmaradnak. Ha egyetlen reag sem jött össze, akkor is teljesítettnek vesszük a hónapod. Természetesen a reagokat meg fogjuk számolni és a legtöbbet írók kikerülnek a főoldalra, mint mindig.

Ezzel szeretnénk tudatni veletek, hogy ha közbe is szól az élet, ez az egész csak játék és a fő célja a szórakozás. Mi mindig itt leszünk és visszavárunk titeket, ugyanolyan kitörő lelkesedéssel és nagy-nagy szeretettel, mint eddig.
További meseszép, bonyodalmaktól mentes nyarat és csodás játékokat kívánunk nektek!  Hírek, közlemények 897538487

A staff nevében: Larissa
2020. július 2.

Doppelgängers
Hasonmás
egy tükör; örökké
Doppelgängers



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Azt hittem, a legszörnyűbb dolog a világon, ha elveszítjük szeretteinket, de tévedtem. Az a legszörnyűbb dolog a világon, amikor az ember rájön arra, hogy saját magát vesztette el."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
❀ Partner in Crime
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
❀ Pretty Face
Tartózkodási helyem :
❀ Behind You
Keresem :
A fiók mögött :
❀ használaton kívüli account

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények EmptySzer. Május 13, 2020 4:29 pm

Hiányzások kezelése
visszavárunk mindenkit!

Kedves tagjaink!

Mostanában egyre többen írtok a hiányzásnaplóba ilyen-olyan okokból és ezt nagyon szépen köszönjük! Az, hogy jeleztek nekünk a távolmaradásotokat illetően egy olyan dolog, amiért hálásak vagyunk.  Hírek, közlemények 2566525366 Azt hiszem, most, hogy a korlátozásokat elkezdték feloldani és kezd visszatérni minden a régi kerékvágásba, talán nehezebb visszaszokni a munkába vagy épp a munkáltatók raknak olyan mértékű terheket rátok, ránk, hogy azt nehezebb elviselni és épp ezért időre van szüksége mindenkinek. Egy biztos: ha jeleztek nekünk, mi figyelembe fogjuk venni a tényeket, az okokat és várunk, míg vissza tudtok rázódni mind a munkába, mind a játékba egyaránt! :fél:
Ezúton is kitartást kívánunk minden tagunknak és ne feledje senki, a fórum megvár, de a munka, iskolai teendők sajnos nem! (De azért ne essetek túlzásba! Mindenkinek szüksége van pihenésre és kikapcsolódásra!)

Ut.i.: Aki netán úgy érzi, hogy még több időt vesz igénybe a visszarázódás, az nyugodtan használja a Jegelés opciót! Hírek, közlemények 3909542699 Ne essen senki sem kétségbe! Hírek, közlemények 897538487

A staff nevében: Isaac Lestrange
2020. május 13.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Hírek, közlemények Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Hírek, közlemények 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Hírek, közlemények F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Hírek, közlemények Empty
TémanyitásHírek, közlemények Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hírek, közlemények Empty
 

Hírek, közlemények

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next