Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásHeretic EmptyKedd Szept. 03, 2019 9:06 am

Eretnekek
Boszorkányok és vámpírok

It's only been a lifetime

A Gemini koven kitagadott boszorkányaihoz vezethető vissza az eretnekek eredete. A kitagadottak habár boszorkány családból származtak, nem volt erejük. Legalábbis ezt hitték. Azonban rájöttek, hogy van egyfajta képességük: képesek elszívni a mágiát, majd azt a saját belátásuk szerint használni. Azonban így sem voltak teljes értékű tagjai a társadalomnak. Később, mikor egy vámpír a vérét adta nekik, majd meghaltak, visszatértek: vámpírok voltak, de boszorkány erővel felruházva. Ettől a pillanattól kezdve a mágiát önmagukból tudták elszívni, s így nem kellett a mágikus tárgyakra, vagy más mágikus lényekre támaszkodniuk ahhoz, hogy erejük legyen.

Erősségek és gyengeségek
Ugyan azokat az erősségeket és gyengeségeket birtokolják, mint a vámpírok és a boszorkányok maguk.

Megölésük
Hasonlóképpen a vámpírokhoz, a szívkitépés, fejlevágás, valamint az elégetés elég hatásos módszer.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Heretic Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Heretic 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Heretic F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Heretic Empty
TémanyitásHeretic EmptyVas. Szept. 08, 2019 4:23 pm

Eretnekek
Megkapható rangok

It's only been a lifetime

Ősi eretnek
A legelső a fajból, akit varázslat hozott létre. Ezt a rangot Celian Darveaux képviseli és Esther Mikaelson változtatta át azzá, amivé lett.

Eretnek
Minden eretnek rangja, aki valaha átváltozott.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Heretic Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Heretic 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Heretic F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Heretic Empty
TémanyitásHeretic EmptySzer. Ápr. 14, 2021 3:44 pm

Eretnek
szlogen

Bevezetés a faj történetébe

A Gemini koven kitagadott boszorkányaihoz vezethető vissza az eretnekek eredete. A kitagadottak habár boszorkány családból származtak, nem volt erejük. Legalábbis ezt hitték. Azonban rájöttek, hogy van egyfajta képességük: képesek elszívni a mágiát, majd azt a saját belátásuk szerint használni. Azonban így sem voltak teljes értékű tagjai a társadalomnak. Később, mikor egy vámpír a vérét adta nekik, majd meghaltak, visszatértek: vámpírok voltak, de boszorkány erővel felruházva. Ettől a pillanattól kezdve a mágiát önmagukból tudták elszívni, s így nem kellett a mágikus tárgyakra, vagy más mágikus lényekre támaszkodniuk ahhoz, hogy erejük legyen.

Erõsségek, képességek

A szintrendszerrõl itt olvashatsz.

Alapképességek: E szint
Emberfeletti erő Sokkal erősebbek, mozgékonyabbak, valamint gyorsabbak, mint egy átlagos ember

Kifinomult érzékek Sokkal érzékenyebbek a világra, a környezetükre. Élesebb a látásuk, sokkal jobban hallanak, valamint egyéb készségeik is sokkal kifinomultabb. Példának okáért, sokkal jobb tárgyalóképességgel, meggyőzőképességgel rendelkeznek, mint az emberek.

Gyógyítás Halálos sérülést nem, de kisebb sérüléseket gond nélkül begyógyít a vámpír mivoltuk. Ha emberi vérhez jutnak, akkor ez a folyamat gyorsabbá válik. Vérük másokat is képes gyógyítani, nem csak magukat.

Halhatatlanság Amennyiben nem tépik ki a szívüket vagy vágják le a fejüket, örökéletre vannak kárhoztatva.

Felerősített érzelmek Mindent sokkal intenzívebben él meg, legyen szó akár fizikai fájdalomról, akár lelki sérülésről, de még a boldogságot vagy a szerelmi örömöt is másképp éli meg. Példának okáért még az éhséget is sokkal fokozottabban érzik, ezért képtelen uralni a vérszomját.

Turn off! Képesek kikapcsolni az emberségüket, amennyiben eluralkodik rajtuk a bűntudat, vagy a mérhetetlen szomorúság. Ezután igazi, vérengző gyilkossá válnak, akik a szórakozásnak élnek. Visszahozni őket igencsak nehéz, hisz el kell érni náluk, hogy akarja az érzelmeket, amiket eldobott magától. De közel sem lehetetlen!

igézés Alapvetően képesek az emberek megigézésére, befolyásolására, tehát rávehetik őket bármire, amire csak akarják. (Állati vérrel való táplálkozáskor ez az erő fikarcnyi, így az igézés nem használ.)

Telepátia Képesek belépni a másik fejébe, kutakodni benne, valamint illúziókeltéssel álmot láttatni is (pl. mikor Damon a haldokló Rose elméjébe lépett be, vagy mikor Stefan Katherine tudatalattijába mászott be és megmutatta, milyen lett volna a tökéletes jövő neki és Nadianak).

Állati alak A boszorkány felük miatt rendelkeznek egy állati alakkal (választható!).

Incendia A varázslat, mely képes létrehozni a területen tüzet, pentagram alakban.

Tűzvarázslat „Ex Spiritum In Taculum, En Terrum Incendium, Phasmatos Salves A Distum!” A varázslat, mely csökkenti/növeli a tűz intenzitását.

Gyógyító varázslat Képes meggyógyítani egy személy sérülését.

Elkülönítő varázslat Képes megakadályozni, hogy a bizonyos személy ki tudjon lépni a szobából.

Asinta Mulaf Hinto A varázslat, mely képes csökkenteni egy másik személy fájdalmát.

Kereső varázslat Phasmatos Tribum, Nas Ex Viras Sequita Saguines Ementas Asten Mihan Ega Petous. A varázslat, mely képes megtalálni egy tárgyat és/vagy személyt.

Üzenetküldő varázslat Képes üzenetet küldeni egy bizonyos személynek, maga az üzenet, valamint a címzett hajszálának elégetésével.

Tűzgyűrű Varázslat, mely képes megakadályozni a személyt, hogy elhagyja a tűz-kör közepét.

Védővarázslat Képes megvédeni a személyt, bármilyen természetfeletti által okozott sérüléstől. (Nem tartható fent a védelem sokáig.)

Átváltozó varázslat Képes csökkenteni vagy növelni a sebességét a vérfarkas átalakulásnak.

Terhességazonosító varázslat Ezzel azonosítani lehet, ha valaki terhes.

Elme-összekapcsoló varázslat „Jaryakat en zem Daryeet acza.” Képes két ember elméjét összekapcsolni.

Telekinézis Képes kisméretű tárgyakat felemelni a mágiája segítségével. A tárgy mérete nem lehet nagyobb a használója testtömegének felétől.

Némító varázslat Akkor használta, mikor a Grillben Jeremyvel beszélgetett, annak érdekében, hogy egy vámpír vagy hibrid se hallgathassa ki őket. Mikor Tyler megpróbálta, csak sercegő hangot hallott.

Energiahullám Kisebb energialöketet tud küldeni a támadója felé, ami rövid ideig feltartóztathatja.

Megszerezhetõ képességek

D szint:

C szint:

B szint:

A szint:

A* szint:


Gyengeségek

Verbéna Talán ez a legbosszantóbb gyengeség a szemükben. Ha az adott ember verbénát szed, vagy hord, akkor nem tehetnek vele semmit. Nos, úgy értem, megigézni nem tudják. Ha pedig a szervezetükbe jut, vagy csak épp a bőrüket érinti, akkor maró, égető hatású. Ezzel konkrétan kínozni lehet őket.

Vérfarkas harapás Ha egy vérfarkas sebet ejt rajtuk, az halálos. A seb elkezd terjedni, az eretnek hallucinálni kezd mindenféle dologról, lázban fog szenvedni, zavarodott lesz, és egyre inkább elveszíti önmagát. A méreg felemészti. Egyetlen egy gyógymódja van, az pedig Klaus hibrid-vére. Ő pedig nem arról híres, hogy csak úgy segít másokon.

A halálukhoz vezető út A legtöbb esetben a szívkitépés a leghatásosabb módszer. Azonban előfordulhat még pár alternatíva: Fejlevágás, Karó a szívben vagy éppen az Elégetés. Ha valaki ezeket alkalmazza, akkor az végzetes lehet az eretnekekre nézve.

Vérvonal Ha egy ősi vámpír meghal, akkor mindenki, aki a vérvonalához tartozik, szintén vele hal. Tehát, ha kiirtanák az ősieket, akkor megszűnnének az eretnekek örökre.

Nyakkitörés Bár nem halnak bele, de egy időre ki lehet őket iktatni egy jól irányzott nyakkitöréssel.

Behívás Amíg az adott ház tulajdonosa be nem hívja az eretneket az otthonába, addig nem tud bemenni. Azonban, ha a tulajdonos behívja, vagy meghal, mindkét esetben átlépheti a küszöböt.

A rák A vámpírvérük gyógyító hatású, ugyanakkor a Rákot, mint betegséget nem gyógyítja meg, sokkal inkább felgyorsítja a folyamatot. A beteg hirtelen jól fogja magát érezni, mintha kutya baja sem lenne, aztán hirtelen rosszabbodni kezd, majd meghal.

Napfény Alapvetően elégnek a napfényben. Kivétel azok, akiknek egy boszorkány napfény elleni ékszert készített.

Varázslatok A boszorkányok szeretik „kínozni” a vámpírokat bizonyos bűbájokkal. Kedvencük a fejfájdítós varázslat a vámpírok ellen. Az eretnekek is részben vámpírok, így rájuk is hatásos.


Kimerültség A túlzásba vitt mágia zavartságot, eszméletvesztést, orrvérzést, de még halált is okozhat.

but tonight you're a stranger or some silhouette

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Heretic Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Heretic 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Heretic F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Heretic Empty
TémanyitásHeretic Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Heretic Empty
 

Heretic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal