Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásRaktár és fegyvertár EmptyPént. Dec. 10, 2021 1:36 pm

Szabad játéktér
Félbehagyott kör

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Raktár és fegyvertár Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Raktár és fegyvertár 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Raktár és fegyvertár F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Raktár és fegyvertár Empty
TémanyitásRaktár és fegyvertár EmptySzer. Feb. 10, 2021 3:11 pm



To: Heather


Feelings change, but memories don't!






A visszailleszkedés nehezebben ment, mint gondoltam. Hiába telt el annyi idő, de Hazel hiánya még mindig bennem volt. Sőt azt a napot egyikünk sem fogja elfelejteni. Visszatértem… bár ha Isaac nem üzent volna, akkor még mindig anyámmal lennék. Elmenekültem… mert ezt csak annak lehet mondani. Jobbnak láttam, ha egyszerűen felszívódok, és hátra hagyok mindent és mindenkit. Ez az egy dolog miatt bántam az egészet. Heather-t is ott kellett hagynom. Tudtam, hogy Isaac illetve a többiek vigyáznak rá… tudtam, hogy ott nem lesz baja. Tudtam, hogy azzal a döntésemmel megváltozik a viszonyunk. Tudtam... Mégis a saját lelki világomat helyeztem előtérbe és elmentem... úgy, hogy még vissza sem néztem. Azonban nem felejtettem el egy percre sem… Tartottuk a kapcsolatot, de az nem volt olyan mintha ott lettem volna mellette…
Káosz volt az élet már akkor is, de a visszatérésemmel nem változott semmi. Talán még rosszabb lett a helyzet. A világ megváltozott. A természetfeletti lények létezése az emberek számára már nem volt akkora titok. Mindenféle szörnyek járták az utcákat…
Éppen a papírokat rendezgettem, közben próbáltam helyrehozni a főhadiszálláson okozott károkat. A raktár felé vettem az irányt… gondoltam, ha odaviszem azt a sok aktát, akkor egyúttal ott is körülnézek, hogy mit tudok helyrehozni. Benyitottam és a legelső asztalra le is tettem a dobozt. Tiszta por volt az egész… megfigyeltem, hogy egész jó állapotban volt a hely, viszont ez valahogy nem volt véletlen, mivel a polcsorok mögött lehetett hallani egy kellemes női hangot. Valaki dudorászott. A hang irányába haladtam. Egyszer csak megláttam Őt. Heather volt az, aki vidáman táncolva rakott rendet. Így már minden világos volt. Szerencsére nem vett észre, mivel hátat fordítva fülessel a fülében végezte a dolgát. A falnak dőlve karba tett kézzel élveztem a műsort. Végignéztem rajta, nagyon jó mozgása volt… kedvem lett volna csatlakozni hozzá. A gondolatot rögtön el is vetettem… annál sokkal jobb ötletem támadt. – Meglepem kicsit. Szorosan mögé lopakodok és hátulról a két kezemmel eltakarom a szemét. – Motyogtam magamnak, bár nem hallotta volna meg, ha hangosabban mondom ki. A tervemet véghez is vittem, viszont nem gondoltam abba bele, hogy ezt fenyegetésnek veheti és támadni fog. Talán nem lesz semmi hasonló, így vártam a reakciójára.

355 words ••• Somebody ••• note: Raktár és fegyvertár 897538487 ••• kredit



Castiel Doyle
Ötök testvérisége vezetõ
mágiával rendelkezõ vadász
Castiel Doyle



163
C szint:
Kalmithil
Raktár és fegyvertár Tumblr_inline_nzmwvyG0WP1s8tmiz_100
E szint:
Pharael

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
12
Titulus :
► A Tékozló Fiú ✭✮✯
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
33
Lejátszási listám :
Who's that sexy thing? ✭✮✯
Raktár és fegyvertár Tumblr_inline_ptdroq15BD1rqq37j_400
Grimme more ✭✮✯
Love lockdown ✭✮✯
I am not okay ✭✮✯
Akinek az arcát viselem :
► Richard Madden ✭✮✯
Tartózkodási helyem :
► Denver ✭✮✯
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Raktár és fegyvertár Tumblr_inline_ptdrnnDEE21rqq37j_400
Az álarc mögött :
Fedora ✭✮✯

Raktár és fegyvertár Empty
TémanyitásRaktár és fegyvertár EmptyVas. Feb. 07, 2021 8:40 am

heather & castiel
FIXING EVERYTHING
Nem is tudom igazán eldönteni, hogy mégis mi volt az ijesztőbb. Magamhoz térni arra, hogy a világ teljesen romokban áll, vagy arra, hogy az egészből szinte semmire sem emlékszem? Persze mindenki első gondolata talán nem is az volt, hogy mégis mi történt, hanem hogy a hozzá közel állok jól vannak-e. Míg a környezetünket többé-kevésbé fel helyre tudjuk pofozni addig a szeretteink nem sétálhatnak vissza csak úgy, mint azelőtt, ha valami bajuk esett.
Ugyanakkor igyekeztem a lehető legkevesebbet rágódni a történteken és arra fókuszálni, hogy mielőbb talpra állhasson az ötök és aztán szépen lassan dominó effektusban minden más is. De ez elég sok munkát igényelt így nem voltam rest elég hamar felkelni, hogy nekilássak valamennyire a rezidencia helyrehozatalának. A rengeteg por szinte kaparta a tüdömet. Megállás nélkül tüsszentettem egy darabig aztán abbamaradt míg újra nem fertőzte meg a világ összes pora a tüdömet. Felváltva tüsszögtem köhögtem, de igyekeztem minden portól megszabadulni, ami nem volt olyan egyszerű, mert minden kísérlet alkalmával csak újra és újra felkavartam a port, ami a levegőbe menekülve próbált elkerülni engem, de végső soron a tüdömben landolt. Meg aztán újra és újra igyekeztem feltakarítani, hogy megszabaduljak a por nagy részétől meg a kisebb törmelékektől is, hogy mindent visszailleszthessek a helyére ahogy volt. Szerencsére nagyjából tisztában voltam azzal, hogy minek a hol a helye így nem volt ez akkora kihívás.
Azonban a síri csend koránt sem volt a barátom így fülessel a fülemben csináltam mindent, miközben a telefonom az egyik aprócska letakarított felületen időzött, de már így is tökéletesen magához szívott egy jó adag port. Talán azzal kellene takarítanom és sokkal sikeresebb lennék.
Az egyik zenére időközben a takarítás mellett még táncolni is kezdtem, teljesen megfeledkezve a környezetemről és arról, hogy pontosan hol is vagyok.

Heather Blanchard
Beavatott vadász
a testvériség mágikus csatlósa
Heather Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
1
Másik felem :
Ennyi éve vagyok a világon :
34
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
₪ alexandra daddario ₪
Tartózkodási helyem :
new orleans ₪ denver
Keresem :
₪ i think I got everybody ₪
℘ ℘ ℘ :
Raktár és fegyvertár 990e92038771ad90900d1c8585050c859a0d0710
Az álarc mögött :
₪ winnie the pooh ₪

Raktár és fegyvertár Empty
TémanyitásRaktár és fegyvertár EmptyCsüt. Május 24, 2018 1:45 am

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Raktár és fegyvertár Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Raktár és fegyvertár 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Raktár és fegyvertár F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Raktár és fegyvertár Empty
TémanyitásRaktár és fegyvertár Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Raktár és fegyvertár Empty
 

Raktár és fegyvertár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Fegyvertár
» Fegyvertár
» Raktár
» Raktár
» Raktár