Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
ÜzenetSzerző
TémanyitásTornaterem EmptyPént. Dec. 10, 2021 1:52 pm

Szabad játéktér
Félbehagyott kör

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Tornaterem 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Tornaterem F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyVas. Feb. 07, 2021 2:18 pm

daisy & theseus
so you're new here, huh?
Válasza a kérdésemre pusztán annyi, hogy megrántja a vállát. Habár nem mindenkinek lehet álom, hogy van fedél a feje felett és pár szabály betartásával egész jól segítik még ő is kénytelen belátni, hogy a legjobb esélye itt van. Ahogy a legtöbb természetfelettinek is, akit úgy hoznak be. Azért hoznak ide valakit, hogy segítsenek rajta még akkor is, ha az elsőre úgy tűnhet, hogy beskatulyázzák. Egyáltalán nem irigylem. A farkasok között kicsit komplikáltabb az elhelyezkedés. A boszikat különösebben nem érdeklem, hiszen legtöbbjük szerintem a létezésemet sem veszi észre. Ha kellek valamire ott vagyok, de ennél többet nem vagyok hajlandó tenni senkiért és semmiért. Neki pedig nem igazan választása. Fejet kellene hajtson az alfa előtt és kiskutyává változnia körülbelül. Ami koránt sem tűnik úgy, hogy az ő stílusa lenne. Bár igazán nem kellene ilyen következtetéseket levonnom tekintve, hogy most találkoztunk. Ő is rejteget valamit és én is. Semmi okunk nincs arra, hogy kifecsegjük egymásnak a titkainkat.
- Mit szólnál ahhoz, ha én elárulok valamit cserébe te is elárulsz valamit, hm? Vagy talán félsz valamitől? - Nem tudom, hogy ki ő vagy mégis mit csinált, amiért láthatóan jobban élvezné a négy fal társaságát, mint az enyémet, de amíg nem ered futásnak én sem eresztem különösebben, mert jó elterelés a társasága. Valamennyire. Új, így koránt sem tűnik olyan gyökérnek, mint a többiek elsőre. De még az is lehet, hogy tévedek.
- A te érdemed. - Nem ijeszt meg, ahogy rám morog. A legtöbb kutya, amelyik morog az nem harap. Na, nem mintha miután egy kutya rám morog kideríteném, hogy igaz-e, de valahogy nem féltem attól, hogy rám támad. Az is lehet, hogy hülye vagyok és majd megteszi, de azért valamennyire bízom magamban is. Hiszen, ha valamihez értek azaz, hogyan védjem meg azt, akit szeretek. Minden áron.
- Szóval maradsz, mész, menekülsz? Melyik lesz? - Teszem fel neki teljesen komolyan a kérdést, hiszen rá van írva, hogy valami belső háborút vív éppen saját magával és egyáltalán nem áll jól, akármiről is legyen szó.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Tornaterem 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Tornaterem 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyCsüt. Feb. 04, 2021 12:21 pm





To: Daisy Swan

A tehetetlenség sokszor
mérget szül.

Hogy hova mennék? Nem mintha felelni akarnék erre a kérdésre, de őszintén, ha akarnék se tudnék mit mondani. Nincs hová mennem, már nagyon-nagyon régóta nincs sehol sem helyem a világban. De főképp nem ott, ahonnan jöttem. Oda ugyanis nem mehetek vissza semmiképpen sem, mert csak lecsuknának valami olyanért, ami nem is teljesen az én hibám. Mármint, nem akartam megölni őt! Véletlen volt. De mivel mindig is számkivetett voltam a családban, nem hinne nekem senki. Az is csoda, hogy Poppy hitt nekem. De őt sem keverhetem bajba. Szóval csak vállat vonok. Nem vagyok köteles válaszolni senkinek semmire.
Viszont ahogy a kérdést visszadobja, rá kell jönnöm, hogy igaza van. Ha én nem mondok semmit, ő sem köteles megnyílni nekem. Kettőnk közt talán annyi lehet a különbség, hogy ő azért szívesen elterelné a gondolatait azzal, hogy velem beszélget, míg nekem a teljes csend is tökéletes.
- Nem kell válaszolnod, én nem kötelezlek semmire. Nem vagyok az apád vagy valamelyik tanár, akinek elszámolással tartoznál bármiről – Tényleg nem tartozik semmivel nekem.
Meglepődök, ahogy a pozitív jelzőt említi. Oké, tényleg „jófejnek” tituláltam magam, de merő irónia volt az egész. Áh, mindegy, kedvem sincs kijavítani és rávilágítani a lényegre.
- Nagyon vicces – Morgok, akár egy farkas, majd félrefordítom a fejem. Oké, talán egy kis részemnek jólesik, hogy valakivel beszélgethetek, de ugyanakkor nem tudom, mit mondhatnék el egyáltalán magamról, vagy van-e jogom itt lenni. Ha az a Saltzman akárki tudná, mit tettem, talán be se fogadott volna ebbe a suliba. Vagy csak én fogom fel furán a dolgokat?
A szemem sarkából nézek el felé, némi csend után, már ha nem szólalt meg eddig. Nehéz nem észrevenni, hogy milyen szép. De nem akarok ilyenekre gondolni.




276 szó ♡ i'm the bad guy ♡  Tornaterem 2985343060   

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Tornaterem Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyVas. Dec. 13, 2020 5:22 pm

daisy & theseus
so you're new here, huh?
- Üdv a klubban. - Én sem kifejezetten rajongok azért, hogy mások társaságában töltsem az időmet. Viszont én már megtanultam, hogy mégis hogyan is érjem el, hogy a lehető legtöbbet lehessek egyedül. Azért mondjuk ugyanezt egy farkasnak egy kicsit nehezebb elérni tekintve, hogy mindenképpen szeretik, ha a friss húsi rögtön behódol nekik mindenféle kérdés nélkül. Azt pedig első ránézésre kétlem, hogy örömmel teljesítené ezt az íratlan kötelességet.
- És aztán mégis hova mennél? - A legtöbbeknek, aki itt valamilyen úton módon kiköt annak nem igazán van lehetősége válogatni, hogy hol is húzza meg magát. Ez is persze csak azokra igaz teljesen, akiket úgy hoznak be és nem maguktól döntenek az iskola mellett. Nem hiába ajánlanak segítséget, hiszen ha nem lennének bajban, akkor nem is biztos, hogy megtalálták volna.
- Miért válaszolnék őszintén a kérdésedre, mikor érezhetően te is rejtegetsz valamit? - Persze nem tartozunk egymásnak semmivel. Nem vagyunk kötelesek a másik orrára kötni, hogy mit miért csinálunk. Főleg, hogyha rajta múlik, akkor kétlem, hogy túlságosan sokáig a suliban maradna. Vagy azért megy el, mert ő maga dönt így, vagy mert elkergetik, mert nem hajlandó feltétel nélkül behódolni.
- Ez már előre lépésnek számít. Egy pozitív jelzőt is képes voltál a nyakadba akasztani. Ezért igazán vállon veregetheted magad. - Biztos vagyok benne, hogy koránt sem egyszerű vérfarkasnak lenni. A folyamatos düh, ami jelen van az alaptermészetében arról nem is beszélve, hogy az átváltozás koránt sem lehet kellemes. Persze minden fajnak megvannak a maga küzdelmei, de amikor maga a létezés is fájdalommal jár néha igazán érdekelne, hogy mégis mi az, ami erőt ad nekik ahhoz, hogy minden áldott nap felkeljenek. A helyükben már régen kicsekkoltam volna. Ez a gondolat az utóbbi időben amúgy is túlságosan sokszor jelenik meg a fejemben, habár jelen pillanatban csak a testvérem elől kell menekülnöm.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Tornaterem 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Tornaterem 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptySzer. Nov. 25, 2020 1:04 pm





To: Daisy Swan

A tehetetlenség sokszor
mérget szül.

Furcsa egy lánynak tartom, de lehet, ez az, ami kicsit meg is fog benne. Egészen addig gondolom így, míg fel nem teszi a kérdéseit. Semmit sem tud rólam. Sóhajtok egy aprót, a szemeimet forgatva.
- Ez bonyolultabb annál, mint ahogyan kinéz. Nem a közösség a bajom…Az is. - …hanem csak jobban érzem magam egyedül.Úgy nem ártok senkinek. Nem akarok még egy valakit megölni a kezelhetetlen dühkitöréseim miatt. A farkasom túlságosan a felszínre akar törni minduntalan. Mintha nem is lennék képes kontrollálni. De ezt miért mondanám el neki? Semmi köze hozzá. Semmi köze hozzám.
- Ha nem maradok itt, nem kell törődnöm a vonyítókkal, nem? – Kérdezem vállat vonva, egy hosszabb pillanatra rajta felejtve a tekintetemet.
- Te miért akarsz egymagad lenni? Ki elől bujkálsz? – Halovány tipp, de van egy olyan érzésem, tényleg rejtőzik valaki elől. Azt hittem eddig, csak én vagyok ilyen típus.
Elmosolyodok, viszont hallva a jelzőket, amiket magamra aggattam.
- Ha nem mondom ki, akkor magadtól jöttél volna rá. Megkönnyítettem a dolgodat. Jó fej vagyok, nem? – Nagyot nyelek, majd félrenézek. Oké, bevallom, azért jó kicsit beszélgetni valakivel. Chelseával is jó volt, akármennyire is utáltam ez elején a kotnyeleskedését. Valójában nem kenyerem a magány. Örülnék, ha lenne mellettem valaki, de közben rettegek, hogy ezúttal is ártok valakinek. Corrie sem érdemelte meg, hát még Chelsea, Poppy, vagy éppenséggel Daisy, vagy bárki más. Nem vagyok gyilkos. Nem akarok az lenni.




230 szó ♡ i'm the bad guy ♡  Tornaterem 2985343060   

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Tornaterem Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyPént. Okt. 16, 2020 9:48 pm

daisy & theseus
so you're new here, huh?
- Eszem ágában sincs ítélkezni. - Ha valakinek a legkisebb joga lenne arra, hogy ítélkezzen valaki felett, akkor az én vagyok. A testvérem elől elhallgatom az igazságot, mert egyszerűen nem vagyok hajlandó szembenézni azzal, hogy valószínűleg egy életre megutál. Mégis azzal, hogy folyamatosan ellököm magamtól pontosan azokat a körülményeket alakítom ki, amelyek rettentően hasonlóak egy életen át tartó utálathoz. - Akkor mégis miért olyan nagy baj, hogy fedél van a fejed felett? Vagy inkább kérdezzem azt, hogy mi baj van az egésszel? - Egyáltalán nem számítok válaszra, hiszen egyrészt kétlem, hogy egy vadidegennek kiöntené a lelkét na meg aztán annyira nem is érdekel csak az értékes perceimet vesztegetem annak érdekében, hogy elkerüljek egy sokkal kellemetlenebb szituációt.
- Máshogy nagyon nincs is. Sajnos elég keményen rá szoktak menni a behódolásra. Máskülönben elég keserű jövő vár rád. - Az állatias ösztön eluralkodik és hamar körbeveszik páran, hogy móresre tanítsák. Ez sajnos már csak ilyen. Ilyenkor persze mindig balesetekről van szó, ami felett könnyedén szemet hunynak. A legtöbb mondjuk már az első pillanatban meghunyászkodik, hogy elkerülhesse a keserűbb sorsot, de ettől függetlenül még bőven akadnak kivételek is, akik egyfajta példaként lebegnek mások előtt, hogy fejet hajtsanak és meg se próbálkozzanak ellenkezni.
- Mert amíg nincsenek itt ez a legüresebb és legcsendesebb hely az egész iskola területén. - A legtöbb esetben tényleg így van, mert nem igazán akarnak ide jönni a többiek, amit persze meg is értek. Én azonban szeretem kihasználni azokat a helyeket, amelyeket koránt sem látogatnak annyira gyakran, ha mégis akkor már távolról tisztában lehetek vele, hogy nem számíthatok nyugalomra.
- Mindig így mutatkozol be? Fura? Különc? Idióta? Mennyire szokott ez megnyerni másokat? - Direkt nem válaszolok a nyilvánvalóra, hogy egyfajta menekvésként maradtam itt vele. Holott eleinte még az ő társaságából is menekülni szerettem volna, de talán a kölcsönös érdektelenségünk még hasznos is lehet.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Tornaterem 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Tornaterem 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyPént. Okt. 16, 2020 8:01 pm





To: Daisy Swan

A tehetetlenség sokszor
mérget szül.

Enyhén ledöbbenek a lányt hallva. Igazából röhejesnek tartom, hogy valami elkényeztetett ficsúrnak gondol, holott a valóság mérföldekre van tőle. Sosem voltam sem gazdag, sem elkényeztetett és a családom sem volt igazi, kezdve az örökbefogadással. Vagyis, amíg vérszerinti gyerekük nem lett, minden jó volt. Aprót sóhajtok, mielőtt válaszolnék.
- Ne ítélkezz, ha nem tudsz rólam semmit. – Morgom rosszkedvűen, félrenézve. – Egy nincstelen valaki vagyok az utcáról. – Teszem hozzá, hogy valamennyire rájöjjön, kivel áll szemben. Nem olyan vagyok, akinek ő gondol.
- Nem vagyok az a fajta, aki behódol csak úgy. Velem rosszul járnak. Be sem akarok olvadni, csak hát Saltzman akarja. Szerinte így van esélyem itt maradni. – Aprót rántok a vállamon. Nem érdekel az egész, az sem, ha kicsapnak innen. Az lenne a legjobb, ha mehetnék tovább innen. Nem az én asztalom ez a közösségesdi, meg suliba járás és egyebek. Nekem a szabadság kell. A valódi szabadság.
Végigmérem lassan a lányt, miközben ő maga tovább beszél. Nem hasonlít Chelseára. Ő kissé erőszakosan próbált bekúszni a falaim mögé, de ez a lány nem. Nem erőlködik, mégis kérdez és beszél hozzám. Nem tudom, mit akar elérni, valóban barátkozni akar-e, vagy csak nincs jobb dolga. Nekem lenne. Szökési terveken agyalhatnék, ha nem lenne itt. Vagy megverethetném magam azzal a hülye falkával.
- Ha nem bírod a vonyítókat, miért a tornateremben voltál eddig? – Felvonom a szemöldökömet, amíg kérdezek, majd a fel-le járó lábamra pillantok. Idegesség. Állandó társam már lassan. – Kitalálom, valójában nincs kedved valahol máshol lenni, így inkább beszélgetsz a fura, különc, idióta új fiúval. – Ránézek egy mosolyfélével, majd szusszanok. Nagyjából ezt tudom feltételezni róla, mert hogy nem a kedves, megnyerő stílusom miatt van még itt, abban teljesen biztos vagyok.




274 szó ♡ i'm the bad guy ♡  Tornaterem 2985343060   

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Tornaterem Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyPént. Okt. 16, 2020 5:34 pm

daisy & theseus
so you're new here, huh?
Nem az a típus vagyok, aki csak úgy leáll másokkal beszélgetni, de azt hiszem tényleg nagyon nem akartam visszamenni a szobámba. Szinte rettegtem a lehetőségtől, hogy ott lehet a testvérem, amitől olyanná váltam, mint egy mazsola, mert lélegezni is alig mertem nehogy még a végén az is elárulhasson engem. Nem tudom, hogy meddig fogom ezt bírni, de csak idő kérdése, hogy ténylegesen bedilizek akkor pedig nagyon-nagy bajban lennénk. Talán jobb lenne, ha másik suliba menekülnék, de vajon meddig menekülhetek az igazság elől míg jól képen nem töröl? Meg vannak számlálva a napjaim és egyszerűen nem tudom, hogy mit tehetnék ellene.
- Talán elrángattak a kacsalábon forgó kastélyodból, hogy ennyire megvisel a környezetváltozás? - Nem feltétlen választás kérdése az, hogy valaki idekerül. Vagyis igazából nem tűnik úgy, hogy választás lenne, hiszen ki a fene nem akarna önmaga lenni kötöttségek nélkül? Lehet, hogy elviselném a normális iskolát is, de ha már van lehetőség arra, hogy megtanuljam használni az erőmet amelynek birtokában vagyok, akkor még szép, hogy kihasználom. De most ezt is hajlandó lennék feláldozni, ha nem lenne túl figyelemfelkeltő, hogy mennyire szeretnék távolságot kiépíteni a testvérem és önmagam között.
- Hát ez inkább egy olyan hajts fejet, vagy megbánod dolog, de nem állsz olyan távol a verekedéssel sem. - A boszik között is bőven előfordulnak olyanok, akik úgy érzik, hogy mindenkinél jobbak és erősebbek. Engem például kifejezetten lenéznek azért, mert elszívó boszorkány vagyok, de csak úgy, mint a legtöbb véleményükre úgy erre sem adok kifejezetten. Nem is érdekelhetne kevésbé, hogy mit gondolnak.
- Tudod elég nyugis hely tud ez lenni, amikor nincsenek itt, hogy torkuk szakadtából ordítozzanak vagy megtöltsék az egész helyet izzadtságszaggal. - Habár talán meg kellene sértődnöm a nemtörődöm stílusán, vagy azon, hogy láthatóan mennyire nem érdekli semmi, mennyire tele van gyűlölettel a világ vagy akármi iránt.. Sokkal inkább ez az, ami vonz hozzá. Nem kell attól félnem, hogy nyálas beszélgetések közepette találjuk magunkat, vagy túlságosan meg akarjuk ismerni a másikat, viszont ezzel talán még nyerek is egy tökéletes alibit, akinek köszönhetően növelhetem a túlélési arányomat azzal, hogy lesz egy újabb ok, amire ráfoghatom, hogy miért nem lógok Bells-el.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Tornaterem 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Tornaterem 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyCsüt. Okt. 15, 2020 11:36 pm





To: Daisy Swan

A tehetetlenség sokszor
mérget szül.

Frusztráltan fújom ki a levegőt, miközben a plafont pásztázom, azon agyalva, miért is nem „születtem” szellemnek, aki láthatatlan vagy mondjuk kaméleonnak, aki beolvad a környezetébe. A legkevésbé sincs kedvem senkivel sem kommunikálni, sem a bosszantó falkával, sem pedig mással, de nem kerülhetem ki, nem tehetek úgy, mintha nem is hallanám meg a hangját, mert bár tapló vagyok általában, de nem ennyire. Alaric szerint be kell illeszkednem, hogy segíteni tudjon. Jobban mondva segíthessek magamon. Kissé késve hát, de lomhán elpillantok a szöszi felé.
- Ja. Pár napja fogtak be – A szó legszorosabb értelmében, de nem várom el tőle, hogy egyből megértse vagy lássa az összefüggéseket. Mondjuk attól függ, milyen régóta van itt vagy hogy ő hogyan került ide, mit tud a suliról és arról, hogyan kerülnek ide az új diákok. Nem tudom egyébként mit kellene gondolnom a vezetőségről, mert bár szép, hogy segíteni próbálnak a természetfeletti ivadékokon, mégis ez az erőszakkal bevonszolás nekem kissé erősnek tűnik. De ki vagyok én, hogy bíráskodjak? Csak egy gyilkos, aki jobb, ha befogja a pofáját. Oké, most, hogy ezt tisztáztam magamban, ideje újra a lányra koncentrálnom, aki még mindig itt van.
- Olyasmi. Be kéne verekednem magamat közéjük vagy egyéb barbár dolog – A szememet forgatom, a következő pillanatban pedig felülök a padon és így figyelem tovább a lányt. A lábam fel-le kezd járni idegességemben. Küzdök magammal egy kicsit, győzködöm magam, hogy ideje lenne normálisan viselkednem és mondjuk normális ember módjára beszélgetnem, de nehezemre esik. Jobb, ha mindenki távol van tőlem, mert az agressziómat nem tudom kezelni. Nem véletlenül történt az, ami. Mély levegőt veszek.
- És te? Mi járatban vagy itt? Gondolom nem farkas vagy – Őszintén meglepne, ha az lenne, az meg még inkább, ha mondjuk az alfa lenne. Szinte biztos vagyok benne, hogy az alfa valami nagyképű idióta, akinek le kéne törni a szarvát.




300 szó ♡ i'm the bad guy ♡  Tornaterem 2985343060   

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Tornaterem Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptySzer. Okt. 14, 2020 4:23 pm

daisy & theseus
so you're new here, huh?
Örültem volna, ha befejezhetek mindent, mielőtt még bárki is megzavart volna, de az én szerencsém már csak ilyen. Egy kicsit azért örültem, hogy nem az egész farkasfalka tért vissza, mert azt nem igazán bírtam volna elviselni. Van az a bizonyos hangerő, amit elbírok viselni üvöltésből és ők fényévekkel túlszárnyalják.
Miután legalább annyira nem érdekel energiát éreztem belőle áradni és amilyen maró módon hagyta el a száját azaz egyetlen szó, amit nagy nehezen kinyögött magából akaratlanul is felemeltem a tekintetemet és követtem vele, ahogyan az egyik padon helyet foglalt és elterült rajta. Nem tudom, hogy mégis miért, de valami zavart vele kapcsolatban és habár itt lett volna a lehetőségem a tökéletes menekvésre a lábaim a földbe gyökereztek, mert kialakult egyfajta kíváncsiság bennem az irányába. Még sosem láttam itt legalábbis azt hiszem. Különösebben sosem figyelek senkit, leginkább ignorálom a létezésüket pont ahogyan most ő is ignorálni akarta az enyémet.
- Még sosem láttalak itt, gondolom új vagy. - Nem tudom, hogy mégis miért kezdeményezek beszélgetést vele, de talán részben azért, mert így legalább nem kell visszamennem a szobámba, ahol potenciálisan ott van a testvérem, akit ha tehetném életem végéig kerülnék. Nem vagyok képes elmondani neki az igazat és így túl nehéz körülötte lennem pedig közben valamelyest mégis csak hiányzik.
- Gondolom a falka miatt küldtek ide. - Habár éppen csak egy pillanatra érintkeztünk épp elég volt ahhoz, hogy biztos lehessek benne, hogy vérfarkas. Az egyszer biztos, hogy nem lennék a helyében. Habár minden egyes részlegnek úgymond megvan a maga beavatási módszere a legrosszabb talán a farkasoké, ahol szinte fejet kell hajtanod a másik akarata felett, mert ha nem tartozol a falkába, akkor mindent elkövetnek annak érdekében, hogy megkeserítsék az életedet. Már nem ez lenne az első alkalom, hogy az egész egy kicsit balul sül el. De persze ilyenkor mindig megpróbálják békésen rendezni anélkül, hogy bárki komolyabb figyelmet fordítana erre.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Tornaterem 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Tornaterem 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptyKedd Okt. 13, 2020 4:25 pm





To: Daisy Swan

A tehetetlenség sokszor
mérget szül.

Saltzman talált rám az erdőben és nem volt menekvésem. Azóta is bánom, hogy nem haraptam meg, vagy értem el valahogy másképp, hogy futni hagyjon. De rájöttem, hogy jót akar. Talán ő nem fog feldobni a zsaruknak. Legalábbis mindabból, amit az irodában elmondtak magáról a suliról és a szándékaikról, ez jött le. De nem bízhatok meg benne. Senkiben sem. Az a biztos vesztem. És habár itt vagyok, de résen kell lennem. Még, hogy épüljek be meg vegyüljek el a farkasok közt?! Megőrült? Eszem ágában sincs. Én mindig is a magányos típus voltam, miért most kezdenék el haverkodni?
Morogva lépkedek át a sulin. Kedvem sincs találkozni a farkasokkal, tudván, hogy itt működik az a rohadék hierarchia rendszer is. Alfa meg béta, meg hódoljon be neki a…
Ekkor megyünk egymásnak valakivel. Felmorranok és készen állok rá, hogy leordítsam a fejét vagy ellökjem, de emlékeztetem magam arra, hogy a húgom így halt meg. A dühöm miatt. A féktelen dühöm miatt.
- Semmi. – Morgom, ekkor pillantok rá először. Egy hosszabb pillanat erejéig nézem őt, majd elnézek a válla felett a tornaterem belső tere felé. Oh, mekkora pech, hogy egy korcs sincs itt. Milyen kár, hogy nem kell megverekednem azért, hogy elfogadjanak. Álmatlanul fogok forgolódni. Kikerülöm a lányt, hogy egymagam foglaljam be a termet. Ötletem igaz, nincs, hogy mihez kezdjek, de a felgyülemlett agressziómat le kéne valahol vezetni. Vagy inkább a frusztrációmat. A bezártság. Hát, majdnem olyan, mintha egy börtönbe lennék bezárva, csak itt van néhány sorstárs is.
Az egyik padhoz lépve leülök rá, aztán el is fekszek rajta. Meg kell tanulnom önuralmat gyakorolni és higgadtan viselkedni, de rohadt nehéz, mikor közel 1 éve szökésben van az ember és fogalma sincs, mikor lehet ennek valóban vége. Hisz mi garantálja, hogy a suli megvéd? Semmi.




288 szó ♡ i'm the bad guy ♡  Tornaterem 2985343060   

Theseus Beaumont
Omega
éjjeli vonyító
Theseus Beaumont



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Tumblr_inline_pnhnezYXgq1vp79yq_500
E szint:
Child of the Crescent

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
18
Titulus :
Teddy Bear
Másik felem :
Maybe with beautiful Daisy
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Benjamin Wadsworth
Tartózkodási helyem :
Mystic Falls
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Carry me through this world alive
I feel no more this suffering
Tornaterem Tumblr_ptw1e0SRxd1rxn2n8o4_400
Bury me in this cold light
I feed the wolf and shed my skin
Az álarc mögött :
Amethyst

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem EmptySzomb. Okt. 10, 2020 11:44 pm

daisy & theseus
so you're new here, huh?
Habár valószínűleg, ha valaki egy nyugodt tanulóhelyet keresne magának, akkor ez lenne a legutolsó választása. Viszont attól eltekintve, hogy általában itt szoktak a farkasok emberi formában vadulni, mikor üresen áll a hely egész békés. Na, meg aztán nem is az a hely, ahova amúgy gyakran jönnek anélkül, hogy ne harangoznák be legalább úgy az érkezésüket, hogy a fél iskola hallhassa.
A padokon kényelmesen elhelyezkedve jegyzetelek, habár sosem szerettem a kezemet koptatni. Jobb szeretek mindent gyakorlatban elsajátítani, de sajnos nagyon sokan élnek azaz elv szerint, hogy először az elméletet kell értelmezni úgy, hogy legalább ezerszer átolvasod, mert attól aztán sokkal jobb lesz. Fejből vágni lehet úgy egy szöveget viszont a mögötte lévő tudást és jelentést megérteni már sokkalta bonyolultabb.
Körülbelül félúton vagyok, hogy végezzek, amikor közeledő léptek zajára kapom fel a fejemet. Nem lehetnek a vérfarkasok, hiszen ők ennél sokkalta hangosabbak szoktak lenni és a hangokból ítélve koránt sem számíthatok tömegre. Legszívesebben bezárnám magam ide amíg végére nem érek a feladataimnak, de azzal én lennék a farkasok első számú közellensége, amihez most tényleg nagyon nincs kedvem. Másrészt pedig azzal meg is szűnne létezni a kellemes tanulóhelyem, ahol az egyetlen dolog, amiért általában aggódnom kell a szagok, de szerencsére sikerül úgy idejönnöm, hogy annak még az emléke is elpárolog. Vagy az is lehet, hogy már teljesen hozzászoktam.  
Nagyot sóhajtva törődtem bele, hogy az időmnek annyi és elkezdtem összepakolni a dolgaimat, majd kiindultam a teremből és egy pillanatra még visszanéztem, hogy nem-e felejtettem itt valamit, aminek köszönhetően egyenesen sikerült nekimennem valakinek. Legalább annyira béna nem voltam, hogy eldobjam a cuccaimat, mert akkor már a szerencsétlenségek királynője címet is a magaménak tudhatnám. - Bocs. - Nyögtem ki egyszerűen anélkül, hogy egyáltalán ránéztem volna arra, aki - avagy akik  velem szemben voltak - velem szemben volt. - Nincs harag? - Nem volt kedvem senkinek a rossz oldalára kerülni, de beszélgetni se volt túl sok kedvem így csak vártam, hogy végre lelécelhessek minden további nélkül.

Daisy Elizabeth Swan
Elszívó boszorkány
másból nyeri a mágiát
Daisy Elizabeth Swan



163
C szint:
Kalmithil
Tornaterem Ddaj478
E szint:
Benandanti

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
35
Titulus :
♡ crazy swan
Másik felem :
♡ a mean teddybear
Tornaterem 4402c85f477ce6c49bcf288ad607eb2d1b9be189
The higher you build walls around your heart, the harder you fall when someone tears them down.
Tornaterem 21f5f83cfdf1e418fa4688be3920fae37bdea45b
A lelkem zárt ajtói mögött :
A secret that has been buried too long, eating a hole in me, worms its way to the surface, like a swimmer who can't hold his breath any longer.
♡♡♡
Ennyi éve vagyok a világon :
20
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
♡ jenny boyd
Tartózkodási helyem :
♡ MF - Salvatore School
Keresem :
♡ i got everyone i really need
Az álarc mögött :
❀ wicked chaos ❀

Tornaterem Empty
TémanyitásTornaterem Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Tornaterem Empty
 

Tornaterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next