Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEmily Malone EmptyVas. Május 30, 2021 1:36 pm

Emily Malone
Ajánlott Play by: Emma Roberts


Státusz
Szabad

Csoport
Warlock

Rang
Az Ellenállás tagja

Tartózkodási hely
Denver

Foglalkozás
Banki ügyintéző

Kapcsolatok
Astrid Fray, ...

Ahogyan én látlak...

Pontban 6:30-kor megszólal az ébresztőd. Kávé, kicsivel térd fölé érő szoknya, szoros lófarok, divatszemüveg, aztán irány a bank. 8 órás munkaidő, fél óra ebédszünet, fárasztó ügyfelek, besavanyodott kollégák. Zárás, kebab hazafelé a sarki török gyorsétteremben, magassarkú lerúg, Netflix elé be. Egy üveg bor. Nagyjából ebben az unalmas, besavanyodott körforgásban zajlanak a hétköznapjaid; semmi szín, semmi változatosság, semmi izgalom. Hiába vagy tagja Astrid csapatának, főként az anyagi támogatást nyújtod; ha pénzre van szükségük, egyből hozzád fordulnak. Boszorkány képességeidnek köszönhetően senki sem vette még észre, hogy újabb és újabb összegeket emelsz le bizonyos számlákról. Profin lopod a pénzt, habár a gyomorgörcs benned van: mi van, ha egyszer lebuksz a bankban? Vajon Astridék segítenének rajtad, vagy csak addig vagy jó, míg finanszírozod az akcióikat?
Sosem volt senkid, korán megtanultál a saját lábadra állni. A szüleid nem hittek az érzelemgazdag, szeretetteljes gyereknevelésben, testvéred pedig nincs, így elég rideg gyerekkorod volt. Te magad is rideggé váltál az évek alatt. Amint lehetett, elköltöztél otthonról és megpróbáltál egymagad boldogulni. Ennek az lett a vége, hogy a főiskolán görcsösen a fiúkban kerested a lelki támaszt, egyik szerelmet hajszoltad a másik után, míg végül a diplomaosztó utáni afterpartin az akkori kedvesed drogot tett az italodba és kiszolgáltatott a haverjainak. Jelentetted a rendőrségen az esetet, de senki sem vett komolyan. Azóta teljesen elzárkóztál a kapcsolatok elől is.
Astrid volt az első, akinek meg tudtál nyílni. Elmesélted neki, mi történt veled, mire Astrid kézen fogott és megígérte, hogy minden rendben lesz. Még aznap este holtan találták az összes srácot, aki megerőszakolt téged. Egykori kedvesed pedig, aki a karjukba lökött téged? Ó, Astrid neki egészen különleges büntetést talált ki: a lábad elé lökte és hagyta, hogy te rendelkezz felette. Azóta, habár megrázott egy kicsit Astrid brutalitása, követed őt és bízol benne. Mélységesen egyetértesz a céljaival is, hiszen az Ötök elnyomják a városban élő természetfelettit, te pedig a saját bőrödön tapasztaltad, milyen az, ha kiszolgáltatnak a túlerőnek.

Feladatod a csapatban: te pénzeled Astrid pénzigényes ötleteit, felszereléseit és részt veszel a nagyobb szeánszokban.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Emily Malone Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Emily Malone 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Emily Malone F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Emily Malone Empty
 

Emily Malone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Emily Cooper