Álomháború
felcsendülő dallamok

"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
You saw light in me when
all I saw was darkness
Isaac Lestrange
Alapítóadmin
Larissa Blackwell
Társadmin
Reagan Blair
Társadmin
A pokol kapuja

itt nyílik
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Mystic Grill

We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (119 fő) Kedd Ápr. 25, 2017 11:20 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Statisztika
Ennyien vagyunk
Szorgos íróink
A hónap posztolói

20 Hozzászólások - 22%
14 Hozzászólások - 16%
9 Hozzászólások - 10%
9 Hozzászólások - 10%
8 Hozzászólások - 9%
8 Hozzászólások - 9%
7 Hozzászólások - 8%
5 Hozzászólások - 6%
5 Hozzászólások - 6%
4 Hozzászólások - 4%

Share

Natalie King
Let's go out in flames so everyone knows who we are
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásNatalie King EmptyVas. Márc. 22, 2020 9:28 pm

Natalie King
Szabad

Play by:
Chloe Moretz (alkudható, keresd @Isaac Lestranget)
Faj:
Hibrid
Rang:
Az Ellenállás tagja
Kor:
26 év (de kb. tizenhétnek néz ki)
Szerepkör:
A megjelölt kislány
Kapcsolatok:
Astrid Fray, Shaelyn Delgado, Kieran Rhodes
Történet:
Évekkel ezelőtt változtál hibriddé, Klaus által. Nem volt választásod, lenyomta a torkodon a hasonmás vérét és ezt követően megölt, több társaddal együtt. Talán nem is emlékszel rá, mi minden történt még akkor, de egy biztos: mikor Klaus megkezdte a nagy mészárlást (mivel Tyler elkezdte felszabadítani a hibrideket a sarjkötődés alól), te igyekeztél elmenekülni. Egyedül maradtál teljesen... azóta próbáltál a saját lábadra állni, s többé-kevésbé sikerült is, mígnem néhány hónappal ezelőtt összeakadtál egy vadásszal az Ötök Testvériségéből. Mivel olyan ösztön dolgozik a vadászokban, amit igencsak nehéz leküzdeni (vagy csak ezt mondják?), így még egy olyan lányra is rátámadtak, mint amilyen te vagy. Bár nem haltál meg, a jel, amit a karddal a mellkasodra véstek, GPS-ként elvezetheti őket bármikor hozzád. Nem mellesleg Shaelyn és Kieran mentett meg téged a biztos haláltól, egyfajta menedéket kínálva hoztak el az Ellenoldal csapatába. Astrid örömmel fogadott téged, a jelet pedig, amit a testedbe égettek, egyelőre bűbájjal fedi el neked, hogy ne kerülj bajba.
Mondd csak, mit tettél, hogy kivívtad az Ötök haragját? Mit titkolsz vajon, Natalie? Kieran kissé nyers módszerekkel próbál közeledni feléd és felfedni a titkaidat, de egyelőre kiállod a próbáját és tartod a szádat. Sokkal több forog kockán, mint azt el tudnák képzelni.

Feladatod a csapatban: friss csatlakozásod miatt és a korodra való tekintettel újoncnak számítasz, így nem is nagyon bíznak rád semmilyen feladatot, csak hogy képességeiddel segíts egy-egy bevetés során, ha szükséges. Sokszor a vérednek is nagy hasznát veszi Astrid, mikor varázsol.

Standing in the hall of fame

And the world's gonna know your name

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Natalie King TWp3oLI
Az oldal szíve
Ez az én történetem :
Natalie King LR2C7YU
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Natalie King AavKTjb
Keresem :
A fiók mögött :
Léptek száma :
770

Natalie King Empty
TémanyitásNatalie King EmptyHétf. Május 04, 2020 1:13 pm

Nekem is szükségem van rád!
my special little one, I need you so much

Olyan fiatal vagy, olyan naiv; vagy ez talán csak a látszat, egy gondos álca, mellyel megvezetni próbálsz? Az biztos, hogy az én szándékaim irántad több tükrön futnak át, hamisabbak nem is lehetnének. Szükségem van rád, a véredre és a képességeidre, de hogy ennél több feladatot bízzak rád? Hiszen olyan tapasztalatlan és esetlen vagy, nincs rá szükségem, hogy összekutyuld a terveim. Miért fogadtalak akkor be mégis, dacára annak, hogy két lábon járó iránytű vagy az Ötök számára? Mert én sem vagyok szívtelen és mert láttam benned valamit, amivel azonosulni tudtam. Bátorság? Életösztön? Magam sem tudom. Ugyan Kieran és Shaelyn viselik a legfőbb gondod, nekem is nagy szükségem van rád - most, hogy minden más tervem befuccsolni látszik, a véred lehet a kulcs a győzelmünkhöz. Nagy terveim vannak veled, kicsilány!

where are you?

Astrid Fray
Az Ellenállás vezetõje
az ötök ellen mesterkedõ
Natalie King 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Natalie King 0aefecd090d899c053be74ace6f4ee91
...there's an east wind coming...
Kapcsolatban :
...my heart can't possibly break
when it wasn't even whole to start with