Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 1 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEric Dumas EmptyVas. Május 30, 2021 3:39 pm

Eric Dumas
Ajánlott Play by: Alexander Skarsgård


Státusz
Szabad

Csoport
Werewolf

Rang
A Félhold falka alfája vagy Omega

Tartózkodási hely
New Orleans

Foglalkozás
Megalkotóra bízva

Kapcsolatok
Hayley Marshall: Hayley Jackson felesége volt, a félhold falka másik alfája, míg Eric Jackson unokatestvére, ezáltal Hayley-vel egyenrangú lenne a falkában
Ahogyan én látlak...

A világ egészen biztos volt benne, hogy Jackson Kenner halálával a félhold falka egyik királyi ága kihalt, egyedül már csak Hayley az egyetlen az ősi vérvonalból, aki méltó lehet a falka vezetésére. Csakhogy azzal senki sem számolt, hogy Jackson anyjának, Rosabelle Dumas-nak volt egy testvére, egy öccse, akit a szüleik, Mary és Richard egy családi botrányt követően kitagadtak.
A félhold falka mindig is zárt közösség volt, édesapád, Rosabelle öccse azonban a falkán kívül esett szerelembe, majd pedig teherbe ejtett egy emberlányt... Amint a botrány kitudódott, apádnak választania kellett: a család vagy a felszarvazott lány. Mindenki meglepetésére apád titeket választott és messzire szöktetek, el New Orleansból. Csakhogy mindegy, mennyire messzire mentetek, a félhold falkára sújtott átok végül utolért titeket.
Csak most, hogy az átok felszállt, Jackson és Hayley esküvője révén szabadultál meg a farkasbőrben töltött, keserves évek súlyától.
Fogalmad sem volt az otthon történtekről, a falkát érintő dolgokról, ám születésedtől fogva királyi vér csorog az ereidben, testeden pedig különleges szimbólum jelzi: a félhold falkához tartozol, nem is akármilyen rangban. Apád néhány éve életét vesztette, így nem élhette meg az átok feloldását, a hátrahagyott jegyzeteibe vetve magad azonban hamar kiderítetted a születésed körülményeit. Visszatértél New Orleansba, mégpedig azzal a céllal, hogy jogos jussodat követeld: a félhold falkát és annak minden előnyét. Ha ehhez el kell venned Hayley-t? Belefér. És ha meg kell ölnöd? Számodra aztán teljesen mindegy, amíg a falka a tiéd.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Eric Dumas Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Eric Dumas 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Eric Dumas F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Eric Dumas Empty
 

Eric Dumas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal