Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEphraim Flynn EmptyVas. Május 30, 2021 4:55 pm

Ephraim Flynn
Ajánlott Play by: Harry Shum JR


Státusz
Szabad

Csoport
Nephiel

Rang
Bukott nephiel

Tartózkodási hely
Abigail közelében

Foglalkozás
Megalkotóra bízva

Kapcsolatok
Abigail Alcazar
Ahogyan én látlak...

Több, mint 300 évvel ezelőtt születtél. A gyerekkorod szinte átlagos volt; leszámítva, hogy már pici korod óta érezted, miszerint más vagy. Az erőd talán sokkalta hamarabb megmutatkozott, mintsem szabadott volna. Hamar rájöttél, hogy kiválasztott vagy és fontos feladatod van az életben. Talán pont amiatt törték össze a gyerekkorod illúzióit, mert a Pokol uralkodójának a lányát kaptad útitársul - a sorsod menthetetlenül összefonódott Arcadius lányával.
Az élet egymáshoz sodort titeket és kezdetét vette a véget nem érő harc. Küzdelem. Meg akartad ölni, vagy épp a helyes útra próbáltad terelni, mikor melyik sikerült. Valójában... egyik sem sikerült soha. Talán soha nem is akartad őt megölni. Túl jó szívű voltál hozzá és mindig is azt szeretted volna, ha sikerül megmentened őt. De a sötétség Abigailt teljesen elnyelte. Ezen pedig te magad sem lepődtél meg túlzottan, egyszerűen csak sajnáltad. Évszázadokon át viaskodtatok egymással. Hiába.
Aztán olyan történt, amit álmaidban sem akartál elképzelni... Abigail olyan mágiát, igézetet vetett ki rád, hogy érezted, miközben a szíved, a lelked elkezd megváltozni. Érezted, hogy a belsődben felszabadul valami. A jót bemocskolta a rossz, a hófehér lelked pedig egyre feketébbé vált, s végezetül... teljesen megtört a kötelék, mely az angyalokhoz fűzött téged. Olyan erőt, érzelmeket szabadított fel benned Abigail, amit sosem akartál. Érezted a gonosz erőt magadban... és persze, egyfajta szabadságot is.
A krimonod mellé álltál és többé nem érdekelt a cél, amire teremtettek téged. Abigail volt az első a számodra és ez a jövőben sem fog változni. Az is lehet, miszerint már-már többet érzel iránta most, hogy teljesen szabad vagy. Eldöntötted, hogy bármit is tervezl Abigail: segíteni fogod őt a céljainak elérésében.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Ephraim Flynn Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Ephraim Flynn 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Ephraim Flynn F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Ephraim Flynn Empty
 

Ephraim Flynn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal