Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásLillia Duke EmptySzer. Jún. 09, 2021 2:18 pm

Lillia Duke
Ajánlott Play by: Naomi Scott


Státusz
Szabad

Csoport
Warlock

Rang
Boszorkány

Tartózkodási hely
New Orleans

Foglalkozás
A koven vezetője

Kapcsolatok
A koven tagjai

Ahogyan én látlak...

Már 15 évesen megtapasztaltad milyen az, amikor az ember elveszíti a szüleit. Azt kell mondjam, Te nagyon is tudod milyen. Édesanyád az aratáson vett részt, azonban megtiltotta, hogy te is ott légy. Nevezzük ezt megérzésnek a részéről. Davina kivégezte a résztvevőket és ez azt is jelentette, hogy a szüleid is az áldozatául estek.
Fiatal voltál, de mikor kiderült számodra a tette, bosszút esküdtél. Az évek alatt tervezted a nagy visszavágást. Mikor elérted a felnőtt kort, neki is láttál a terved beteljesítésének. Ezért is hoztál létre egy kovent, és a boszorkányok toborzásával kezted az egész műveletet. (A mágia segítségével egy titkos üzenet formájában hirdetést raktál fel az internetre, és csak az tudta elolvasni az üzenetet, aki mágiával rendelkezett.)
Rögtön az elején segítségedre volt a nagynénéd, Luella. Anyád helyett anyád volt. A párjával örökbe fogadtak, így mondhatjuk, van családod. Azonban míg Luella elfogadott, addig Vincent csak látszatra, és amikor kettesben voltatok, akkor mutatta ki valódi mivoltát. Nem kedvelt… kicsit sem.
Luella-ra mindenben számíthattál. A New Orleansban élő boszorkányok nagy része hátat fordított neked, de ő nem. Nem sok tagot sikerült beszervezni, de szám szerint tizenketten vagytok.
Vannak nézeteltérések, legfőképp a legidősebb taggal gyűlik meg a bajod (Oliver). Egyszerűen képtelen téged elfogadni, mint vezető. Próbálja átvenni a vezér szerepét a gyűléseken, de a nagynénidnek hála, nem jár sikerrel.
A tervedet, mely Davina elpusztítása lenne, nem árultad el senkinek, még a rokonodnak sem. A tagoknak csak annyit említettél, hogy a város meghódítására hoztad létre magát a kovent.
A tagok között van egy srác (Noah), aki mindig a kedvedben jár. Ez imponál neked, emiatt elég sűrűn vagytok együtt. Még össze is jöttetek.

Adott képességek

Nem rendelkezel vele.

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Lillia Duke Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Lillia Duke 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Lillia Duke F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Lillia Duke Empty
 

Lillia Duke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal