Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.Megosztás
ÜzenetSzerző
TémanyitásEltorlaszolt iroda EmptyCsüt. Május 27, 2021 10:48 am

Szabad játéktér
Félbehagyott kör

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Eltorlaszolt iroda Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Eltorlaszolt iroda 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Eltorlaszolt iroda F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Eltorlaszolt iroda Empty
TémanyitásEltorlaszolt iroda EmptyHétf. Márc. 22, 2021 3:04 pm

Patrick & Freydis
We are all different. Don't judge, understand instead.

Ha egy dolgot megtanultam az életben az az, hogy a titok nem marad titok, amint azt akár egy emberrel is megosztod. Amint elhagyja az ajkaidat az a bizonyos mondat vagy akár történet, nem is sejtheted, hogy mennyi mindenki hallja amit mondtál
A legnagyobb talány napjainkban és nem csak az emberek világában sajnos, hogy mi történhetett pár nap leforgása alatt. Mert még Katherine sem tudta a magyarázatot erre. Nem mondhatnám, hogy sok nyom volt amint el lehetett volna indulni, de eszembe jutott egy New Orleansi parti, amin részt vettem egy szirén társammal. Ott megismertünk néhány....különleges alakot akik ismertek még néhány különlegesebb figurát. Iszogattunk, beszélgettünk és felvetődött Patrick Joseph Raynolds neve. A férfié, aki a természetfelettit kutatja lázasan. Megismerni őt és hagyni, hogy találgasson, vajon mi is lehetek, egy eléggé mókás gondolat volt már akkor is. Most azonban más miatt döntöttem úgy, hogy felkeresem. Ha valakinek lehet fogalma vagy ötlete, hogy mi történt az egy olyan személy lesz, aki nagyon alaposan gyűjtögeti az információkat és mindenhol van szeme. Egyszóval felkerestem, hátha többet tud,  mint mi.
Körbenézve a helyszínen, kissé fintorognaom kellett a még helyrehozatlan dolgok láttán. Nem szeretem a rendetlenséget, nem szeretem, ha valaki keméyn munkájában kárt tesznek, ettől még muszáj voltam lenyelni az inger csomóját és haladni tovább a célig.
Azt hittem, hogy sima, sétagalopp lesz, csak bemasírozok és kész. Ehelyett fogadóbizottságott is kaptam. Milyen mulatságos! Minden egy rakás zűrzavar, mágis mintha magához az angol királynőhöz kérnék bebocsájtás.  Talán vagy talán nem, bevetettem egy-két trükköt és a Ray nevű figura már vezetett is a főnöke elé.
- Szép napot. - Üdvözöltem illedelmesen és helyet foglaltam a felajánlott rekeszen. Ültem már sok mindenen, de rekeszen még nem. Féltem, hogy a ruhámat bepiszkolom, de nem engedhettem meg magamnak, hogy barátságtalannak,vagy rátartinak tartson. - Igen, sajnos a katasztrófa senkit sem kímélt. Igazából pont ezért jöttem ide.
Fogalmam sem volt, hogy vajában mivel is foglalkozik egészen pontosan, de bíztam benne, hogy majd gördülnek tovább innen a dolgok.

x words ❖ youtube ❖ megjegyzés

Freydis Runa Ahlstrom
Szirén
Katherine bizalmasa
Freydis Runa Ahlstrom



163
C szint:
Kalmithil
Eltorlaszolt iroda 1584476003-6
E szint:
Parthenopé

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
41
Titulus :
Hóbortos
Másik felem :
Not yet ;)
Ennyi éve vagyok a világon :
27
Lejátszási listám :
Kedvenc dallam, Freydis éneke <3

Ice Symphony
Akinek az arcát viselem :
Vanja Jagnic
Tartózkodási helyem :
Főleg a pokol, Indra...meg amerre Katherine küld :3
Keresem :
Az álarc mögött :
Eltorlaszolt iroda 1584476003-6

Eltorlaszolt iroda Empty
TémanyitásEltorlaszolt iroda EmptySzomb. Jan. 30, 2021 3:05 pm



To: Ms. Ahlstrom




A világ megőrült. Mindössze ennyit sikerült leszűrnöm mindabból, ami történik, hiszen senki nem tudott semmit. Ez viszont arra engedett következtetni, hogy valamiféle természetfeletti dolog lehet az oka az emlékezetkieséseknek, a rombolásnak. A természeti katasztrófa dumát nem vettem be, nem most jöttem le a falvédőről.
Szinte mindenkit ráállítottam az ügyre, de nem jutottunk előrébb, igaz, nem telt el túl sok idő. Közben minden erőnkkel azon voltunk, rendbe tegyük a házat, a klubot, hiszen egyik sem volt épp jó állapotban. A legfurcsább az volt az egészben, hogy bizonyos helyek úgy néztek ki, mintha emberek, saját kezűleg pusztították volna el. A klubban lévő játékterem valamiféle eszközzel lett szétverve, azt nem okozhatta természeti csapás, ráadásul az egész sztori bűzlött. Valami volt a háttérben, amire nem jöttem rá, s ez borzasztóan idegesített.
A Charleston’sban lévő irodám sem volt épségben, mégis az asztalhoz telepedtem le, ami legalább még egyben volt. Szék helyett viszont egy rekeszt húztam oda magamnak, felmérve az állapotokat. A széf, amiben pénz és fontos iratok voltak, most először tűnt fantasztikus ötletnek, így a munkám és a vállalkozásaim legalább nem mentek csődbe. Ez jobb volt, mint a semmi.
Nem nagyon hittem a fülemnek, amikor Ray bejelentette, érkezet egy vendég, hiszen a káosz óta senki sem tért be hozzánk, ügyfelek sem kerestek fel. A lány jelenléte kissé különös volt, s ahogy Ray beengedte az irodába, a kinézetében is volt valami... megmagyarázhatatlan. Vagy csak az agyamra ment a keresgélés, ez is egy lehetséges ok volt.
- Nos, miben segíthetek? - Álltam fel, megigazítva a zakómat, majd egy másik rekeszt húztam oda neki, hátha leülne. - Elnézést a fogadtatásért, de biztosan maga is tudja, miféle furcsaságok történtek a városban. Minket sem kímélt a... katasztrófa. - sóhajtottam, majd újfent letelepedtem az asztal túlsó felére.

286 szó ● Eltorlaszolt iroda 3909542699

credit

Patrick Joseph Reynolds
Maffiavezér
vigyázz, nagy a befolyása
Patrick Joseph Reynolds



163
C szint:
Kalmithil
Eltorlaszolt iroda 3vnikOQ
E szint:
Enlightened Mortal

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
44
Titulus :
head of the mafia
Másik felem :
with crime only
Ennyi éve vagyok a világon :
41
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
the amazing Robin Lord Taylor
Tartózkodási helyem :
new orleans
Keresem :

Eltorlaszolt iroda Empty
TémanyitásEltorlaszolt iroda EmptyPént. Okt. 27, 2017 8:19 pm

***

Always and Forever
Örökkön-örökké
a legtöbbet birtokló
Always and Forever



163
C szint:
Kalmithil
Eltorlaszolt iroda Nui9OmD
Legfelsőbb szint:
The Survivor

Ez az én történetem :
Eltorlaszolt iroda 99b4938c245b0cd431ace7968390674e0ee9f16a
"Néha a legrosszabb befejezések egyáltalán nem is befejezések. Tudnod kell, hogy még amikor úgy is tűnik, hogy minden hamuvá égett, a történetben mindig lesz egy még el nem mondott fejezet."
Eltorlaszolt iroda F97377f1957c2499834fa8de31fda3cd119039ef
Az életem ennyi titkot rejt :
1120
Ennyi éve vagyok a világon :
7
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
℘ A body without a soul
A fiók mögött :

Eltorlaszolt iroda Empty
TémanyitásEltorlaszolt iroda Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Eltorlaszolt iroda Empty
 

Eltorlaszolt iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Poppy eltorlaszolt szobája
» Igazgatói iroda
» Prescott Nyomozói Iroda
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.