Silhouette in the Darkness
Whoever enters here

give up all hope
Karakter neve ℘
Jelszó ℘
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
We're broken souls
in the darkness
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (133 fő) Pént. Feb. 02, 2024 5:51 pm-kor volt itt.
It always seems impossible
until it’s done
Hesperus
Csüt. Márc. 16, 2023 1:09 am


Always and Forever
Vas. Dec. 12, 2021 10:34 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:53 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:52 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:48 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:40 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:39 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:37 pm


Always and Forever
Pént. Dec. 10, 2021 1:36 pm



Megosztás
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
ÜzenetSzerző
TémanyitásHazel & Damien - You saved me.... - Page 2 EmptyVas. Júl. 22, 2018 7:39 pm



Hazel & Damien




Halál… Oly sok életet oltottam ki gondolkodás nélkül, újra és újra. Soha nem féltem vérben mártózni meg, az áldozataim vérében. Többnyire ezek vámpírok voltak, vagy olyan emberek, akik őket segítették. Nem bántam meg, amit tettem. Nem bántam meg, hogy oly sok lelket küldtem a másvilágra, s nem mondom, hogy ez idő alatt végig legyőzhetetlennek éreztem magam, hiszen tudtam, hogy nem voltam az. Tisztában voltam az emberi lét gyenge mivoltjával, csupán csak nem érdekelt. Nem érdekelt, hogy mi lesz velem, mennyi sérülés éri ezt a szánalmas testet, addig nem, amíg sziklaszilárdan tudok haladni a célom felé. Hiszen…. nem volt több okom élni. Egyedül a bosszúm tartott életben, egyedül azért küzdöttem még ebben a nyomorult világban. És most, a halál kapujában… még is nehéz volt elengednem azt.
A beletörődés érzése, amit a Deanről szóló emlékek okoztak, hirtelen tűnt el, ahogy szúró fájdalom hasított a tüdőmbe. Égett belülről minden egyes porcikám, ahogy szinte sikított levegőért, de hiába nyílt ki a szám, képtelen voltam levegőért kapkodni. Ujjaimmal görcsösen kapaszkodtam volna a betonba, de képtelen voltam fogást találni rajta, s csak annyit értem el, hogy betörjenek a körmeim, de nem érdekelt. Ám aztán… aztán meghallottam egy hangot. Egy hangot, ami képes volt áttörni minden fájdalmamon és kétségbeesésemen, amit a halál közeledtének érzése okozott. Áttört a sötétségen, némi reményt adva nekem a túlélésre. Elképzelésem sem volt, hogy mi hajtott még most is, hogy miért kapaszkodtam a szánalmas létezésembe, de nem tudtam elengedni. Élni akartam…
Minden megmaradt erőmet összeszedve megragadtam a hanghoz tartozó illető karját, és ittam a véréből. Valahol az elmém legmélyén tisztában voltam azzal, hogy kihez tartozott a hang, s ismerős illat, de sem név, sem arc jelent meg előttem. Abban sem voltam biztos, hogy bízhatok-e benne, vagy hogy miért segít nekem, de ezeket a gondolatokat elnyomta a kétségbeesett élni akarás érzése.
Amint úgy éreztem, hogy elég vért sikerült lenyelnem, fejemet újra hátradöntöttem a betonra. Szemeim félig nyitva voltak, így tekintettem fel a sötét égboltra. Gyengének éreztem magam, szörnyen gyengének. Nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is. Épp most döntöttem az élet mellett, habár fogalmam sem volt, hogy mégis mit fogok vele kezdeni. Folytatni a bosszúm? Igen, talán ezt fogom tenni, talán ezt kellene tennem. De most… most csak pihenni szerettem volna. Nem törődni a holnappal, a jövővel, hozzon az bármit is, csak pihenni, rengeteget.
A vérzés lassan elállt, a sebeim is összehúzódtak, miközben lehunytam a szemeimet, s átadtam magam az álomtalan alvásnak. Az utolsó, amit láttam magam előtt, az Dean mosolygós arca volt, ám valaki más illatát éreztem magam mellől, ahogy a karjaiba emelt. Valószínűleg csak a zavart állapotom okozta, de az illata, a közelsége megnyugtatott, s egy percig sem féltem leengedni a védelmem.
Amikor legközelebb magamhoz tértem, egy ismeretlen helyen találtam mag. Elképzelésem sem volt, hogy mennyi ideig voltam eszméletlen, mint ahogy azt sem, hogyan kerültem ide, vagy hogy hol vagyok. Még kissé gyengének éreztem magamat, de ez sem tántorított vissza attól, hogy amikor nyílt az ajtó, egyből felpattanjak az ágyból, majd mit sem törődve azzal, hogy mi volt rajtam, vagy mi sem, védekező állásba álltam.
- Ki van ott?! – kiáltottam a szobába belépőnek fenyegető arccal, ám nem éppen azzal a személlyel találtam szembe magam, akire számítottam. Damien volt az… Az a vámpír, akit hónapokig kínoztam, majd végül elengedtem. Nem bántam meg a döntésemet, de ő volt az utolsó személy, akire számítottam, hogy megment… Feltéve, hogy ez történt.
- Damien? – kérdeztem némileg hitetlenkedve, de továbbra sem engedtem le a védelmemből, hanem arra vártam, hogy ő mit fog lépni.




━━━━━━━━━━ ❖ ━━━━━━━━━━

573

Megérkeztem Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 3808243726

@

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Empty
TémanyitásHazel & Damien - You saved me.... - Page 2 EmptyHétf. Júl. 02, 2018 8:44 pm

To: Hazel
Every single stuff worth a try but there's
only few things worth to fight

Elengedett. Hetekkel ezelőtt engedett szabadon, s nem tettem azt, amire kért. Azt mondta, menjek haza és látogassam meg a nővéremet. Hogy nyugtassam meg, jól vagy. De nem mentem. Soha nem tudnék a nővérem elé állni, s úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Hiszen nem volt. Egy szörnyeteggé váltam és még én magam sem tudtam megbirkózni azzal, akivé lettem. Így hát nem várhattam el tőle sem, hogy megértse. S ott volt apánk. Nos, ő… véleményem szerint egyből leszúrt volna, ha van rá lehetősége. Eleve gyűlölt. Hát még, ha egy szörnyként térek haza újra, hozzá. Nem, nem tehettem meg, hogy hazamenjek. Így hát nem is tettem meg. Az életem azon szakasza, melyben jelen voltak, végleg lezárulni látszott. Néha, olykor még visszaköszönt egy emlék, mondjuk egy utcáról, vagy boltról, helyről, amiről eszembe jutottak, de igyekeztem tényleg magam mögött hagyni mindent. Hiszen fájt. Fájt, hogy nem lehettem ember… hogy nem lehettem az a srác, akinek élete, céljai, s barátnője volt. Már a rossz családi hátterem sem zavart volna. Nem nyafogtam volna érte, ha újra tudom kezdeni az egészet. De ha csak arra a napra térhetnék vissza, mikor átváltoztam, már attól boldog lennék. Hiszen akkor nem megyek sehova este. Otthon maradok a nővéremmel, s elmondok neki mindent. Ő megnyugtatott volna. Biztos vagyok benne, hogy megtette volna… és még ma is ember volnék.
Sóhajtottam egy nagyobbat, ahogy elszakadtam a nő nyakától. Nem öltem meg, de ittam belőle, miután megigéztem, hogy maradjon csendben. A sikátor mélyén voltunk, a sötétben. Kezdtem némileg beletanulni abba az életbe, melyet megkaptam. Letöröltem a vért a számról, majd az állát megfogva magam felé fordítottam, hogy újra a szemébe nézhessek.
- Most pedig… elfelejted, ami történt. Menj haza… és… - Elgondolkodtam, de végül folytattam. - …hívd fel a szüleid. Ha van testvéred, akkor őt is. Mondd meg nekik, hogy mindig is szeretni fogod őket. És tégy is így. – Én és a hülye érzelmeim, melyeket sokkal intenzívebben éltem meg, mióta vámpírrá váltam. A nő bólintott egy aprót, jelezve, hogy megértette, mit kértem tőle, majd ellépett tőlem. Egy sálat kötött a nyaka köré, aztán egyszerűen távozott, én pedig végignéztem.
Néhány perccel később indultam csak el, kifelé a sikátorból. Azon gondolkodtam, hogy az újdonsült rejtekhelyem felé veszem az irányt, mikor is… megéreztem valamit a levegőben. Ismerős illat volt ez. Vér szaga, mely… És ahogy bevillant az arc, lefagytam, elkerekedtek a szemeim.
- A vadász… - Körbefordultam, próbálva meghatározni, merről jöhet a szag. Erős volt… túl erős ahhoz, hogy messze legyen tőlem. De az, hogy ekkora mennyiségű vér szagát éreztem, nem jelenthetett jót. Amint megtaláltam a helyes irányt, nem törődve azzal, ki lát meg, suhanni kezdtem, akár egy árny a sötétben. Tudtam, éreztem, hogy baj van, ám közel sem értettem, miért érdekel a nő sorsa. Hiszen megkínzott. Hónapokig a foglya voltam és bántott. Ám elengedett. S talán épp ez volt az az ok, mely miatt érdekelt, mi van vele. Végül megtaláltam. Levegőért kapkodva álltam meg a sikátor bejáratánál, s támaszkodtam a falnak fél kézzel. Tekintetemmel hamar megtaláltam őt. A földön volt. S nem mozdult. Nem volt nyitva a szeme. Talán... elkéstem? Futott át a fejemen, miközben lassan elszakadtam a faltól. Nem, ő túlontúl makacs ahhoz, hogy feladja. Élni fog. Élnie kell.
Még közelebb lépkedtem, végül megláttam a könnyeit az arcán. A szívem összeszorult volna, ha még képes lett volna rá.
- Hazel… - Gondolkodás nélkül térdeltem le mellé, csuklómat automatikusan húztam a számhoz és haraptam meg. A vérem folyni kezdett, s én rögtön kinyitottam a nő száját a szabad kezemmel és odatoltam a csuklómat.
- Idd ezt meg… muszáj, hallod? – Suttogtam, ahogyan figyelni kezdtem. Nem tudtam, hogy van-e még esélye. A szíve gyengén vert, de… meg kellett próbálnom segíteni. Ha túléli és hálából le akarna majd szúrni, nos, talán az lett volna a legjobb dolog, ami történik velem.

623 words ❖ Young ❖ Megmentelek  Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 3353380639

Damien Blanchard
Informátor
az ötök ölebe
Damien Blanchard



163
C szint:
Kalmithil
Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Tumblr_o4i11vLRwg1v6l8b2o1_250
D szint:
Milk tooth

Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
83
Titulus :
✘ Bad Vampire
Másik felem :
You are my love
always and forever
Ennyi éve vagyok a világon :
31
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
✘ Mr. Perfect Matthew Daddario
Tartózkodási helyem :
✘ Denver
Keresem :
℘ ℘ ℘ :
Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Tumblr_pvaaktsr8Q1w6izr9o1_400
Az álarc mögött :
Elif fe

Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Empty
TémanyitásHazel & Damien - You saved me.... - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 28, 2018 10:52 pm



Hazel & Damien




Üveges tekintetemet az égre emeltem. Egy felhő sem volt látható, így a hold és a csillagok fénye egyenesen az arcomra vetült, még kísértetiesebben sápadttá téve egyébként is falfehér bőröm. Éreztem, ahogy lassan hagyja el a testemet a hő, lélegzetem fehér páraként szállt az égbe. Hiába éreztem égető, elviselhetetlen fájdalmat a sebeimnél, mégis fáztam. Az érzékeim tompultak, kezdtem egyre távolabbinak érezni az egész környezetemet, még a testem, a végtagjaim is olyan ismeretlennek hatottak. Szerettem volna megmozdítani a kezemet vagy a lábamat, kísérletet téve arra, hogy felkeljek a földről, de képtelen voltam rá. Csak feküdtem egy helyben, mozdulatlanul, egyre közelebb sodródva a halálhoz. Mert ez volt az igazság. Haldokoltam.
Kedvem lett volna felnevetni a sors iróniáján, hogy pont most, oly közel célomhoz, ér véget az utam. Hiszen megtaláltam őket, az ősieket. S végül csak ez lett végzetem. Harcoltam Elijah Mikaelsonnal és New Orleans önkényes kiskirályával, de nem véletlenül vezették ők az itteni vámpírokat. Erősek voltak, s még nekem sem volt esélyem ellenük. Boldogan halnék meg, ha tudnám, egyet magammal tudnék vinni közülük, hiszen ott volt a vadászok átka - ha valaki megöl egyet, akkor annak a szelleme addig kísérti a gyilkosát, amíg az is nem végez magával. De erről természetesen ők is tudtak. Miután halálos sérülést okoztak nekem egy hosszú és keserves harc során, megigéztek egy véletlen erre tévedt embert, hogy bevégezze a munkájukat. Alábecsültek, piszkosul alábecsültek. Nem számított, hogy már alig álltam a lábamon, hogy annyi vért veszítettem már, hogy homályosan is láttam, hajtott az élni akarás. A bosszúmért. Nem engedhettem meg, hogy itt és most érjen véget a küldetésem, ennyire közel a célomhoz. Úgyhogy minden megmaradt erőmet összeszedve valahogy megöltem a támadómat. Hogy aztán pontosan mi és hogyan történt, arra nem emlékszem pontosan. Csupán arra eszméltem fel, hogy fekszek az úton, egyre gyengébben és gyengébben.
Nem akartam meghalni, nem engedhettem meg, hogy itt és most meghaljak. Még sok elintézni valóm volt, el kell pusztítanom az összes vámpírt, addig nem nyugodhatok! Mindenkin átgázolok, nem törődve a fájdalommal, vagy azzal, hogy magam miféle szörnyeteggé válok közben, mert ezt kellett tennem. Nem volt szent és nemes küldetés, de az én életem célja volt, és mégis… a kezdeti elhatározás is folyamatosan hagyta el testemet, minden más erőmmel együtt.
Lassan már összefüggő gondolatokra sem voltam képes, csupán különböző képek keringtek lehunyt szemeim előtt. S meglepő módon, nem életem legborzalmasabb pillanataiba menekültem, hogy erőt merítsek a fájdalmamból, a bosszúvágyból és dühből, hanem a legféltettebben őrzött emlékeim felé nyúltam. Dean arca jelent meg előttem, kedves mosolyával, azzal, amibe beleszerettem annak idején, azzal, amit mindig csak nekem mutatott meg.
Valahogy, ahogy a közösen eltöltött pillanatokat éltem át újra és újra, egyfajta békesség lett úrrá rajtam. Nem küzdöttem tovább az életben maradásért, hanem belenyugodtam a sorsomba. Abba, hogy az én utam itt és most véget ér. Küldetésemet ugyan nem tudtam befejezni, nem sikerült megtisztítanom a földet azoktól a szörnyetegektől, de most már ez sem számított. Csak arra tudtam gondolni, hogy végre valahára én is megpihenhetek, kerüljek bárhova is a túlvilágon, úgy éreztem, végre minden súly lekerült a vállamról. Többé nem volt az Ötök egyike, egy vámpírvadász. Nem. Most már csak egyszerűen Hazel volt, Hazel, akit Dean minden bizonnyal vár már a túlvilágon, én pedig csak most eszméltem rá, hogy mennyire, de mennyire látni is akartam őt. Bocsánatot kérni, amiért megöltem, s még ha el is taszítana magától, legalább még egyszer láthatnám.
Egy könnycsepp folyt le az arcomon, majd lassan… lassan elsötétült minden. Tompán hallottam még ugyan léptek zaját, és egy ismerősnek tűnő hangot, ami mintha engem szólongatott volna, de nem volt okom kapaszkodni az életemhez, így csak elengedtem azt, s hagytam magam elmerülni a sötétségben.



━━━━━━━━━━ ❖ ━━━━━━━━━━

596

Megérkeztem Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 3808243726

@

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Empty
TémanyitásHazel & Damien - You saved me.... - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 28, 2018 10:51 pm

***

Hazel Rhian Wallace
Leadott karakter
Egy árny vagyok a múltból
Hazel Rhian Wallace



163
C szint:
Kalmithil
Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 2kAPTep
Egy értékes tag
Ez az én történetem :
Az életem ennyi titkot rejt :
39
Másik felem :
A bosszúval
Ennyi éve vagyok a világon :
32
Lejátszási listám :
Akinek az arcát viselem :
Eiza Gonzalez
Tartózkodási helyem :
New Orleans

Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Empty
TémanyitásHazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Empty


Ajánlott tartalom
163
C szint:
Kalmithil

Hazel & Damien - You saved me.... - Page 2 Empty
 

Hazel & Damien - You saved me....

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Damien & Hazel - Let me go
» here we go again ₰ Damien && Victor
» Hazel Rhian Wallace ✟
» Hazel Rhian Wallace
» Damien && Barbie Klaus